mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2013, 22:47 
Cytuj  
Jak ktoś ma problemy z keybindami to tutaj jest przyczyna:
http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/ ... -p/1601985

Ja pierdole...

160k+ linijek ustawień miałem... 8MB

To jakaś kpina

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2013, 22:48 
Cytuj  
Graficznie to tez az takie szalu nie ma co by sie mozna zesrac na mietowo, owszem wieksze mapy widoki, ale to ten sam silnik.

Edit:

AHAHAHAHAH jeblem.....

Przeinstalowalem system windows 8 stery beta, zadnej kurwa sciny wszystko ultra 60 fps stale :o

Edit 2: Mam wrazenie ze grafa tez lepsza na 8


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2013, 23:45 
Cytuj  
Jaki nowy antyczit?

Jak grafa wyglada vs bf3? destrukcja?

nowe bronie, mapy, blabla bla to oczywistosc, commander i spect powinien byc juz w bf3. Squady nie potrzebuja promowania, klasy trzeba zrobic tak by byly zalezne od siebie. Poprawiony net code, czym sie objawia? dali by chociaz server side hit reg jak na kazdego shootera przystalo.

I tak to malo, zaczynaja robic copy & paste powoli. Nie ma co mowic o duzych zmianach. Po prostu ta gra wychodzi za wczesnie, i tyle. Ale ze wzgledu na to, ze jednak bedzie to poprawiona wersja bf3 to pewnie warto kupic. Ale tez uwazam, ze nie za taka kase.

a mistrzostwa polski w bf to jak podworkowa liga.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 00:00 
Cytuj  
wyglada tak:
http://i.imgur.com/v6O0gau.jpg


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 00:16 
Cytuj  
Na statycznym obrazku wyglada podobnie, chodzi mi o ogolne odczucie. Co jest lepsze w grafie itp.

do kiedy trwa beta?


_________________
.


Ostatnio edytowano 2 paź 2013, 00:16 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 00:16 
Cytuj  
Nyx napisał(a):


Zrób takiego screena z wlaczony podgladem fps w grze :/


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 00:19 
Cytuj  
Ojciec co zrobiles jak nie miales dzwieku?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 00:32 
Cytuj  
Jest wiecej szczegołow ladniejsze oswietlenie i dym. Jak sie ten wiezowiec rozjebie to mapa wyglada jak po 11 wrzesnia. Wszedzie pył.

http://imgur.com/qlFHs52,VMyXQuF,i127ke ... ,yZtwMYk#1
wiecej obrazkow;c, pieniek na windows 8 zapierdala w 60fps stabilnie na ultra u mnie.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 07:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jaki nowy antyczit?

Jak grafa wyglada vs bf3? destrukcja?

nowe bronie, mapy, blabla bla to oczywistosc, commander i spect powinien byc juz w bf3. Squady nie potrzebuja promowania, klasy trzeba zrobic tak by byly zalezne od siebie. Poprawiony net code, czym sie objawia? dali by chociaz server side hit reg jak na kazdego shootera przystalo.

I tak to malo, zaczynaja robic copy & paste powoli. Nie ma co mowic o duzych zmianach. Po prostu ta gra wychodzi za wczesnie, i tyle. Ale ze wzgledu na to, ze jednak bedzie to poprawiona wersja bf3 to pewnie warto kupic. Ale tez uwazam, ze nie za taka kase.

a mistrzostwa polski w bf to jak podworkowa liga.


High o poziomie jakiegokolwiek "turnieju" to się raczej nie wypowiadaj bo o ile dobrze pamietam to zaden z ciebie competitive player :). Wszedł byś na serwer gdzie grają to byś dostałtakie baty że prędko by się nie pozbierał :). Można grać taktycznie jeśli tylkoe się chce. Różnice w poziomie umiejętności miedzy graczami też są często kolosalne ale co mi tam.

Ogólnie to smiesznie jest czytać ten wasz płacz na to, że coś tam nie działa w becie, performance słaby, mało zmian etc. To beta ludzie a nie full wersja z torrentow. NIektorym w dupie sie przewraca widocznie.

Co do ceny:
Nie za taką kasę? Na konsoli za byle co często musisz 200zł zapłacić. Tutaj możesz zapłacić 140 albo poczekać i zapłacić jeszcze mniej za podstawke bo pewnie na alledrogo ceny będą różne (i nie mowię koniecznie o ruskich wersjach). Ok jest premium ale nikt Cie do kupna nie zmusza przecież :). WYjdzie za jakis czas, stanieje to sobie mozecie kupic. Swoją drogą dzine bo to myślałem, że sama prosperita na tym forum :D.

Co do tego, że ilość zmian za mała, mogli by to dać w bf3 etc etc to nie będę komentował.. W takim csie dostajesz te same mapy, bronie... Dopiero w cs:go coś tam zmienili ale jak dla mnie to bieda. Ilość zmian jest ok


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 07:59 
Cytuj  
Cała gra nie jest competitive i nie ma sensu o tym dyskutowac, a pub serwery nie maja odnośnie skilla większego znaczenia. Nawet jakbym dostal baty, ale nie sadze. A patrząc jak graja "prosi" z bf to wole olac temat. I pierwszy lepszy mix w CS nie wpominajac o duelu w Q jest bardziej competitive. To nie jest gra na to nastawiona. I nie jest to wada. A na jakims lanie tez zdazylo mi się być.

CSS wyszedł w 2004, CSGO 2012 to sobie może wychodzić "to samo". BF to roznica 2 lat... A srodowisko CSa jest akurat mocno hermetyczne i im bardziej gra będzie podobna do pierwowzoru to tym bardziej się spodoba. Bo CS ma być gra competitive. Ludzie oczekują, ze będzie to samo tylko z lepsza grafika. Niektorzy i tak woleli by bardziej 1.3 czy 1.5 nawet... Dla mnie od CSS rozni się mocno i dla mnie wygląda tak 1.6. > CSGO > CSS . Jakby zrobić nowego CSa z nowymi mapami grafa jak z BF to bylby fail. Ludzie grający w BF sa inni.

Wszelkie competitive community maja to do siebie, ze trudno dla nich zrobić gre. Każdy patrzy w przeszlosc. W quaku jeden Ci powie, ze nowy QL to gowno, bo cpma było zajebiste. Drugi, ze jest pojebany bo jakies OSP było lepsze, inny bo QW było cool. I tak samo kloca się w CSie...

I zgadzam się odnośnie performance, w bf3 tez nie było ciekawie. W bc2 za to beta była lepsza niż 2 tyg po premierze.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 08:12 
Cytuj  
Zabol juz nie spuszczaj sie tak bo prawda jest taka ze ta wersja jest niegrywalna na windows 7. Ilosc zmian jak na gre od ea mozna zaakceptowac bo dzisiaj mamy taki skurwialy model wydawania gier. Mnie sie podoba zdecydowanie lepsze od bf3 usprawnioma grafa I zupelnie inny gameplay, ktory jest bardziej w strone bf2 /bc2


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 08:22 
Cytuj  
Po prostu, pewnie taki jaki jest BF4 to powinien być od razu BF3 ;)
a nowy by sobie mogl wyjść w 2015. imo. Ale czuje, ze BF4 spodobałby mi się bardziej niż BF3.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 08:24 
Cytuj  
Dokladnie, tak powiniej wygladac bf3


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 08:28 
Cytuj  
Nyx nie miałeś disconnectów ? Bo ja wczoraj co kilka minut łapałem i przyjemność z gry była średnia. Ludzie też jęczą na forum, że dostają dc w grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 08:29 
Cytuj  
czyli na win8 chodzi w tej chwili znacznie lepiej ? brakuje mi ze 20 fps kupienia tej gry.

wole przeinstalować system niż czekać aż się skończy beta.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 2 paź 2013, 08:30 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 08:30 
Cytuj  
Tankoviec napisał(a):
Nyx nie miałeś disconnectów ? Bo ja wczoraj co kilka minut łapałem i przyjemność z gry była średnia. Ludzie też jęczą na forum, że dostają dc w grze.

Ta mialem kilka znow na windows 7 tego nie bylo


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 08:54 
Cytuj  
W8 ma problemy z siecią ogólnie. Mnie czasem po wstaniu kompa nie działa net. Dopiero restart połączenia sieciowego przywraca.

Edit: Jakiś test na PCLab robią. Wynika z niego, ze do komofrtowej gry w ultra i hd trzeba sprzętu klasy i5 3570+ 770GTX.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 2 paź 2013, 09:05 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 09:05 
Cytuj  
http://mp1st.com/2013/10/01/battlefield ... wn-issues/
Current Lists of Known Issues

Cytuj:
We have received reports of Freezes and Crashes affecting the BF4 Beta client. Our team is currently investigating this matter and we will update you here as soon as we know more.

If you are affected by a Freeze or a Crash upon joining a game, and the error message “BF4 Beta has stopped working” appears, please make sure your Windows is fully updated and your Graphic card is running on its latest driver. Alternatively, some players using GeForce drivers were able to fix this by downgrading their driver to an earlier version.

We received report of unusually low performances, and are currently looking into that as well.
Please note that the Battlefield 4 Beta does not support Win32 and 32 Bit operating systems.

Video settings may not be saved after rebooting the game.

The tooltip “E” to enter the Venom is visible at a 400 meter distance.


Czyli czekam na update. ;p jeszcze sprawdze beta stery.


_________________
.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 09:27 
Cytuj  
i5 2500k
win 7
gforce gtx 560 ti
4 gb ramu

gram na medium- stale 40 fps' czasami (czytajcie b. rzadko gra sie tnie).

tak jak Nyx napisal, gameplay jest podobny bardziej to bf bc2 anize do bf3, ma to swoje plusy i minusy, jak narazie odblokowalem scar- h dla medyka i jest niezle. Kolejnym minusem/ plusem ejst to, ze jak medyk wurzuci apteczke lub support ammo, to uzupelnia to tylko jeden magazynek, nie ma juz mozliwosci rzucenia med kit'u/ ammo boxa i 20 typa stoi i sie leczy/laduje. Chyba, ze sie pozniej odblokowuje lepsze med kit'y/ ammo box'y.

po calym dniu wczorajszego grania z reka na sercu daje 7/10....a ze jestem fanbojem to dla innych fanboi 8/10. Milo sie gra, ale generalnie dupy nie urywa ( moze lepiej, zebym sprzet wymienil :D)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2013, 09:47 
Cytuj  
Mnie brakuje tych 5 fpsow wiecej zebym zrobil preordera. Gra sie spoko, dokladnie tak jakbym oczekiwal tego po BFie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.