mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2016, 23:49 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Zmuszacie mnie żebym wrócił i pograć więcej niż 2h :/


Hahaha mam tak samo:D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 00:09 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jezeli nie stanie ci od klimatu na wyspie Undvik to uninstall i kasacja konta na mmorpg.pl.

Całkiem spoczko, ale pod względem klimatu najlepsza była wyspa z latarnią morską nawiedzana przez upiory zaraz obok Ard Skellig - byłem tam w czasie burzy, szkoda, że cały rejon nie ma podobnej atmosfery.

A i przeszedłem dzisiaj bitwę o Hogwart. No kurwa, przecież w to się grało jak w zajebisty odcinek porządnego serialu fantasy :o

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 00:09 
Cytuj  
Niektórzy to mają problemy :lol:
Wiedźmin 3 to najlepszy crpg ever.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 05:41 
Cytuj  
Dla mnie najlepszy quest i miejscówka to sierociniec w Velen i quest z wiedźmami. Słowiańskie klimaty w tych miejscach masakrują.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 14:57 
Cytuj  
Junker no zrobiłem sobie sesje no-life, żona wyjechała na 8 dni do PL z córką, odebrać drugą córkę z wakacji u dziadków. ;)
Poczułem się znowu jak na studiach :D

Sob, ano, piękny quest, cudny klimat.
Dziady też fajne...w ogóle jestem pod wrażeniem całości, dopieszczenia, realizacji, smaczków. Gra jest wielka, epicka, ocieka klimatem i chce mi się wracać. I ta muza...

dzejzus, wychodzę dziś wcześniej z roboty i łupię...jutro kobity wracają :lol: :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 16:00 
Cytuj  
Z questów w Velen imo najmocniejszy jest ten z porońcem, w każdym razie jeśli
Spoiler:


nie chodzi nawet o klimat, ale olbrzymi ładunek emocjonalny zawarty w tej historii, strong shit


Ostatnio edytowano 24 sie 2016, 16:03 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 16:02 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
dzejzus, wychodzę dziś wcześniej z roboty i łupię...jutro kobity wracają :lol: :wink:


cipa a nie facet skoro kobiety mu nie pozwalają grać :)


_________________



*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 16:06 
Cytuj  
Nie chodzi o pozwalanie, ale o czas. Takie granie 30min tu, 30min tam to nie granie.
A przysiąść na 2-3h to z rzadka jest kiedy przy dwójce dzieci.
Teraz miałem szanse robić sobie sesje po 8-10h bez przerwy (poza żarciem i kiblem no i wypadem do warzywniaka :lol: )...o i to jest granie. :wink:

Junkier zgadzam się, jak się wczujesz to rzeczywiście emocjonalna bomba.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 16:10 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
A przysiąść na 2-3h to z rzadka jest kiedy przy dwójce dzieci.


no jak sie nie ma swojego pokoju (tylko dla faceta, innym wstęp wzbroniony) to sie męcz :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 16:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
A przysiąść na 2-3h to z rzadka jest kiedy przy dwójce dzieci.


no jak sie nie ma swojego pokoju (tylko dla faceta, innym wstęp wzbroniony) to sie męcz :)



Bądź jak Huragan, bądź jak prawdziwy maczo.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 16:34 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Huragan napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
A przysiąść na 2-3h to z rzadka jest kiedy przy dwójce dzieci.


no jak sie nie ma swojego pokoju (tylko dla faceta, innym wstęp wzbroniony) to sie męcz :)



Bądź jak Huragan, bądź jak prawdziwy maczo.


co ty....on w Irlandii...lewacki kraj, ideologia gender....bezstresowe wychowywanie dzieci i kobita rządzi w domu :) haha


_________________



*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2016, 17:46 
Cytuj  
Chyba Ci się z UK pomyliło. :o
W IRL wciąż aborcja jest zabroniona, a 90% szkół to szkoły katolickie. :lol:
Jedyne co to te małżeństwa gejowskie...wypadek przy pracy :o :har: :lol:

Co ma pokój dla faceta do tego, że spędzanie czasu ze swoimi dziećmi >>> granie...nawet w Wiedźmina 3, baffles me.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2016, 07:51 
Cytuj  
Huragan ma swój pokój tylko dla faceta. W sumie to całe mieszkanie. Tylko dla faceta :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2016, 07:56 
Cytuj  
Ale Wiesiek w QHD to ryje banie okrutnie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 18:47 
Cytuj  
Prowadząca spotkanie zasugerowała, że Sapkowski mógłby z powoływaniem się na gry mieć problem, szczególnie że nie wie, co w się w nich działo. Pisarz przyznał jej rację i dodał: „Znam parę osób, które w tę grę grało, ale niewiele, bo obracam się raczej wśród ludzi inteligentnych”. Publiczność nagrodziła żart gromkim śmiechem.

http://wyborcza.pl/7,75410,20616921,sap ... -w-to.html

Nie wiem dlaczego Sapkowskiego tak boli dupa o Wiedźminy CD Projektu, może gra stała się bardziej rozpoznawalna niż jego książki. Czytałem je w dawnych czasach i była to przyjemna, acz niezobowiązująca lektura. Nie wiem czemu pozuje na takiego literata, robi rozrywkę jak CD Projekt.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 19:01 
Cytuj  
Każdy zdrowy psychicznie człowiek cieszyłby się, że dzięki jego IP mała nikomu nie znana firemka, której stoisko na e3 2004 wyglądało tak:

Obrazek

na chwilę obecną warta jest miliard dolarów.


Więc możliwości są dwie:

1) Jest niedojebany umysłowo
2) Ugrał chujowy procent zysków (albo brak jakiegokolwiek procenta, ale nie chcę wierzyć, że akurat Sapek mógłby być aż tak głupi) i teraz cierpi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 19:09 
Cytuj  
Sapkowski ze swoją bucotowatością raczej nigdy sie nie krył. Marka Wiedźmina zapewne miała wpływ na popularność jedynki w Polsce i europie wschodniej, gdzie Sapkowski wcześniej był popularny. Dwójka i zwłaszcza trójka odniosły sukces bo były dobrze zrobionymi grami, przed nimi Sapkowski dosłownie nie istniał na rynku zachodnim (Pani Jeziora do tej pory nie ma oficjalnego angielskiego wydania), a po ich premierach wskoczył na top listę bestsellerów NY Timesa i zupełnie przypadkowo został nagrodzony World Fantasy Award. Także niech nie pierdoli.

Jego bufonada faktycznie bawi, bo jego książki to w najlepszym wypadku bardzo zręcznie napisane czytadła, które zajebiste wydawały się jak się miało naście lat. Sezon Burz był po prostu chujowy. Z drugiej strony trzeba mu przyznać, że w czasach dobrej formy był bazylion razy lepszy od grafomana Martina.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 19:28 
Cytuj  
AS jest ciężkawy w obyciu, buc jebany, ale ma trochę racji. Popularność Wieśmaka na wschodzie była przed grą, W1 był traktowany jako ciekawostka, nawet W2 jakoś furory strasznej nie zrobił. AS to nie tylko Wieśmin zresztą, husyci wielu się bardziej podobają. Niemniej przekłady były wcześniej, a skala olbrzymia - chyba tylko Lem z fantastycznego podwórka miał więcej.
Czytadłem bym tego nie nazwał, za dużo postmodernizmu wymagającego jednak jako takiego obycia. W warstwie podstawowej to wszystko jest czytadłem, a już na pewno fantastyka.
IMO wychodzą trochę kompleksy, pisarz to jest gość, pisarz fantastyki musiał się łokciami i zębami przebijać do panteonu - a tu robią jakieś piksele dla gimbazy i mówią że lepsze. Każdy by się wkurwił. Sam wywiad jest z Polconu, a wiadomo jaka jest kolejność dziobania w fandomie (nie tylko polskim) - pisarz, czytacz, trochę pustki, gracz w papierowe rpg, reszta hołota.
A Sezon Burz był ok, w dupach się poprzewracało od nostalgii za pryszczatymi czasami zaczytywania się w sadze. Gdzie oczywiście opowiadania były o klasę lepsze.

Bajdełejem, to komiks Truściela o wiedźminie czytałbym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 19:32 
Cytuj  
jak zwykle głupi jesteś


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2016, 19:33 
Cytuj  
Masz prosty umysł, nie łam sobie nad tym głowy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.