mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:40 
 
8. a w innych odbiera? czy inne gry coś tracą na dwuklasowości? grałeś w jakąś inną grę online z dwuklasowością? Nie sądzę. Daje dokładnie tyle samo co w innych grach...

1-7. co kto lubi tylko nie wiem jak można lubić coś prostszego, mnie rozbudowanego, ale co kto lubi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:44 
 
valed napisał(a):
4: To twoje zdanie, czemu? bo jesteś zagorzałym fanem WoW'a i NIGDY niezmienisz zdania.... Moim zdaniem sie utrzzyma bo narazie LEPIEJ sie sprzedaje od WoW'a oraz NIC niewskazuje na to by było inaczej.

Chyba jest troche odwrotnie.. ponad 2mln sprzedanych kopii WoW na swiecie + to co wykupia chinczycy.. producenci GW beda wniebowzieci jesli wyrobia polowe tej sprzedazy.
Cytuj:
6: no i co z tego ,że battlegroundy są troche większe? moim zdaniem battlegroundy wow'a są mniej grywalne od GvsG w GW, ale to moje i tylko MOJE zdanie.

A grales ty w BG czy tylko tak "twoim zdaniem" piszesz?
Cytuj:
7: No tak... tu troche przesadziłem :] :] :] :] :] ale napewno jest bardziej szybka niż WoW'a (jedni wezmą to in + a inni in - )

W sumie masz racje.. GW to taka siekanka na odprezenie sie wieczorem, WoW to zyjacy swiat, mozliwosc spotkania przypadkowych ludzi POZA miastem, potyczki z wrogiem bez umawiania sie na arene, takze wiele smaczkow zawartych w grze.
Cytuj:
aha i jeszcze jedno... info zaczerpnięte z jednej z największych stron o grach mmorpg. OTO ONO:

Hehe i znowu to nieszczesne mmorpg.com gdzie glosowac moze kazdy.. w sumie pozostawie to bez komentarza.

MacTele napisał(a):
W WOWie agro całkowicie kieruje mobami, nie miałem do czynienia z planowanym atakiem mobów na priesta najpierw, potem innych leczących i tak dalej. Wiem że mnie wysmiejesz ale grałeś 3 dni w GW, byłeś chociaż w ruinach Ascalonu ?? Przecież Ty w ogóle tego GW nie przetestowałeś nawet a jedziesz po nim jak po kobyle. Mnie sie WOW podoba ale nie chce byc ślepy na wszystko inne.

Widac ze niewiele grales w WoW i nie znasz mechaniki tej gry, aggro priest zyskuje bardzo szybko podczas leczenia, czy zadawania duzego dmg.
To teraz pytanie do Ciebie - byles w Molten Core, jaskini Onyxi, Stratholme, Scholomance czy innym instance, czy chocby grales na Battlegrounds?


_________________
.

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:53 
 
Doszłem do 60lvl Tauren Druid, grałem na Battlegroundach. Ale takie jest moje zdanie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:55 
 
doszedłem albo doszłam
jak doszedłeś do 60lvl tzn. ze skończyłeś tutorial. Gra się nie spodobała idź do GW.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:55 
 
nie byłem niestety, żałuje, wciąz gram w Wowa.
Ale w GW nie musisz zacząć leczyć zeby moby uznały że lepiej zaatakowac monka. Bardzo sie zdziwiłem jak spokojnie stanąłem z tyłu czekając (po WOWie) aż woj nabierze aggro (byłem magiem/mesmerem) a te moby go ominęły i rzuciły się na mnie jak wściekłe. Z nim został jeden mimo że on sie na nich rzucił a ja nawet wspomagającego czaru nie odpaliłem. Podobnie jak chodze z monkiem leca do niego od razu a mnie zajmuje jeden leszcz. Wiedzą że trzeba najpierw healera zdjąc :)
I to od razu a nie u Onyxii na 60lvlu.
Co powiesz na to ??
Tak się grelle ani inne defiasy nie zachowują.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:57 
 
czyli powiadasz, że w GW nie ma tanków z tauntem, i komletnie zjebany jest system agro?

uuu to porażka.

PS. chociaż jak ja grałem to system agro był dosyć standardowy.


Ostatnio edytowano 21 cze 2005, 12:59 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:59 
 
aha i w woli wyjaśnienia. Ja także lubie bardzow WoW'a spędziłem przy nim przyjemnie chwile. Ale uważam ,że GW jest lepsze.

NAJWAŻNIEJSZY PLUS GW: ABONAMENT.

dziekuje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:01 
 
są ludzie którzy tak mocno nie odczuwają tych 50zł/miesięcznie. I to nawet w takim kraju jak Polska ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:07 
 
Poczekaj jak Was załadują płatnymi dodtkami to wtedy pogadamy o grze bez abonamentu :]

GW będzie jak karcianka, skoro tam główny aspekt to PvP to musisz kupować dodatki, żeby byc wogóle zdolny do walki.
To bedzie jak MtG, nie dokupisz? Nie powalczysz.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:11 
 
Jeśli abonament ma byc najwiekszym plusem GW to ja wole WOWa. Nie przesadzajcie. Dla mnie 50 zł to jedno wyjscie z żoną do kina:
36 zł bilet reszta zestaw super chruper z colą :D
Także bez przesady z tą kasą

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:11 
 
Mark24 napisał(a):
są ludzie którzy tak mocno nie odczuwają tych 50zł/miesięcznie. I to nawet w takim kraju jak Polska ;)

A co tu odczuwać... 400 zł płace samego czynszu, do tego prąd, telefon, net i to tylko za to, żebym miał gdzie żyć. O utrzymaniu firmy nawet już nie wspomnę.. te 50 zł to drobny procent.
To tak jakbym codziennie kupował kremówkę, żeby sobie życie osłodzić :]
A od wow przynajmniej mi zęby nie wypadną.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:15 
 
Cytuj:
NAJWAŻNIEJSZY PLUS GW: ABONAMENT.

Ale to jest zaden argument pod wzgledem grywalnosci, choc trafia do ludzi <16 lat.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:36 
 
valed napisał(a):
www.mmorpg.com każda nowa gra jest na szczycie listy . PRZEKONAMY SIE !

tym optymistycznym akcentem zamykamy dyskusję n/t rankingu :D
Cytuj:
3: eh.... tobie niemożna wytłumaczyć... Czy ja mówie ,że w WOWie wolno sie leveluje ?! KIEDY?!

no na początku można było wywnioskować z tego zdania:
6: Dużo klas i ras, Do 60 lvl! (jeżeli ktoś lubi harówke)
Cytuj:
7:CO KTO LUBI ! nieupieraj sie ,że wow jest lepszy.... KAŻDY ma własne gusta a ty na siłe próbujesz powiedzieć ,że Wow to super hiper a GW to shit.
ale hmm, mnie się wydaje, że to ty się upierasz że GW jest taki super hiper najlepsze na świecie, reszta komentujących wytyka tylko błędy lub dyskutuje o gustach (nie mówić mi, że o gustach się nie dyskutuje bo to nieprawda :D)
Cytuj:
8: Ale w tej grze 2 klaasowość bardzo dużo daje.
no daje, w tej grze a niekoniecznie musi dawać w innej, jak już wcześniej Mark napisał dwuklasowość chyba nie bardzo nadaje się na argument za "zajebistością" tytułu, nic nowego, to już było


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:36 
 
Cytuj:
A od wow przynajmniej mi zęby nie wypadną.


Ale oczy to już prędzej

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:44 
 
Szczerze powiedziawszy wg mnie obie gry sa nudne i obu brakuje "deepth". Polecalbym jednak poczekanie na cos innego nowego, bardziej rewolucyjnego.

juz.

PS. Albo, jesli juz granie, to w jakiegos sprawdzonego klasyka.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:48 
 
Dlaczego kurna nikt nie napisze czegos sensownego w stylu:
Mi sie podoba WOW bo:
a, b, c...
A mi GW bo... a, b, c...
Tylko się obrzucacie g... ??
Napiszcie konstruktywnie, co Was w tych tytułach rajcuje.
I nie piszcie że brak abonamentu, błagam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:49 
 
krzyk napisał(a):
obie gry sa nudne i obu brakuje "deepth
[...]
jesli juz granie, to w jakiegos sprawdzonego klasyka.

Dlatego wrocilem do SWG ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:50 
 
krzyk napisał(a):
Szczerze powiedziawszy wg mnie obie gry sa nudne i obu brakuje "deepth". Polecalbym jednak poczekanie na cos innego nowego, bardziej rewolucyjnego.

juz.

PS. Albo, jesli juz granie, to w jakiegos sprawdzonego klasyka.


Dungeon Master forever!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:58 
 
MacTele napisał(a):
Dlaczego kurna nikt nie napisze czegos sensownego w stylu:
Mi sie podoba WOW bo:
a, b, c...
A mi GW bo... a, b, c...
Tylko się obrzucacie g... ??
Napiszcie konstruktywnie, co Was w tych tytułach rajcuje.
I nie piszcie że brak abonamentu, błagam.

tu się nikt niczym nie obrzuca, nawet argumentów się nie doszukałem ;)
a ja odpowiedź ci już dałem, masz obie gry, graj w obie, na tyle nie masz własnego zdania, że ktoś musi koniecznie cię przekonać w którą grę masz grać ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 14:04 
 
nie ale słysząc co mówią inni łatwiej mi toczyć wewnętrzną dyskusje.
Mam milion argumentów za jedną i za drugą grą ale w żadnej nie dotarłem do wysokich lvlów i chce usłyszec co mówią ludzie z takim doświadczeniem.
W GW rajcuje mnie aspekt rywalizacyjny w WOWie głębokość świata - niech bedzie: jego MMO :).
Aczkolwiek od WoWa zacząłem przygode z mmo w ogóle i innych nie znam...
SWG ?? na przykład albo Daoc ?? szto eta, jak sie ma... nie wiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.