mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 20:39 
Cytuj  
troll feeders :D


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 21:46 
Cytuj  
Dla mnie do 60 levelu to była udręka. Do 20 levelu fun , a potem nuda. klik , quest , thottbot , click , xp , klik , mob , klik ah , klik spell , level.
60 level ?
Nie chcesz bić mobów ? chcesz itemek ? ok , idź do instance!

LFG !!! LFG! po godzinie masz team , jesteście na miejscu , tylko priest ma disca... po pół godzinie się odzywa. Idziecie... dwóch z 10/osobowego raidu spada do ogr bo zabili bossa który mógł dropnąć ich itemek a tego nie zrobił. Reszta osób ? czas zmarnowany.

Jak nie masz gildii , to gra jest zupełnie inna. Jak masz to się wkręcasz tak że możesz z tego nie wyjść. Zaczynasz walić se konia jak widzisz epixa.
Mówisz ludziom z gildii że nie masz czasu chodzić na raidy , bo wolisz iść w weekend na imprezę ? - kick , ignore.
Albo grasz w wowa kilkadziesiąt godzin na tydzień , albo jesteś zerem w tej grze.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 22:04 
Cytuj  
Tematem forum jest wow, co nei znaczy ze tylko gracze w wow-a moga sie wypowiadac.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 22:34 
Cytuj  
Smolik, Ty to jednak biedny jesteś...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 22:53 
Cytuj  
Jeszcze dodaj, ze jestemy debilami etc...jak oceniaja nas koledzy z forum SWG:PPPPPPPPPPP

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 22:56 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Nie chcesz bić mobów ? chcesz itemek ? ok , idź do instance!

Pewnie prosciej byloby dostac jakis uberitemek zadarmo od wydawcy jak mialo to miejsce w SWG (Total Expirience Pack) czy GW (Colectors Edition)....

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 00:05 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Albo grasz w wowa kilkadziesiąt godzin na tydzień , albo jesteś zerem w tej grze.


BZDURA To ze duzo ludzi tak gra (bo sa nolifami, raisuja sobie epeeny epikami, graja po to aby byc the best a nawet nie wiedza ze swiat po ktorym chodza nazywa sie Azeroth).
Ja tak nie gralem i nie gram i nie zaluje ani minuty z ponad polroku spedowego w WoW'ie.
Poprostu nie nudzilem sie a to ze moze bylem gimpem bo nie mam czasu na chodzenie na raidy 24/h i siedzenie po 15 godzin w BG to mam to w dupie.
A gralem na PvP serwerze.

Niektorym naprawde wiecej funu sprawia czytanie questow niz paradowanie w uber gejowsko kolorowym secie tier2 przed AH i "splashowanie z pisiorka na monitor" bo ktos napisal "OMG NICE GEAR".


_________________
Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 05:28 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Logain Darkthorn napisał(a):
Nie ma to jak wyrobic sobie opinie o grze ine grajac w nia. I jakby tego bylo malo jeszcze wyciagasz to na forum. Zalosne.


pozdrawiam


Zalosne jest to, ze koles gral w WoWa a Wy tego zrozumiec nie mozecie.

Osobiscie z tego co sie orientuje to wiekszosc ludzi z tego forum nigdy nie grala na free serverach a nawet jesli to grala gdy WoW dopiero co wszedl na rynek. Wtedy to tak, free shardy kulaly... teraz to inna bajka.

Gralem dluuugo w WoWa co by sie nie zdarzylo gdybym nie zagral na pirackim serwerze... sam klimat mnie zauroczyl... a gdybym takiej mozliwosci nie gral to swiat Azeroth by mnie nie zauroczyl i nie ujrzal.

SvD.



Moze zaczne od tego iz gralem w wow'a na original servers ale takze zdazylo mi sie zagrac na free shardach ... Chlopak opisuje gre nie majac zielonego pojecia o tym co pisze .. "Gral w wow" Rofl prosze cie nie rozsmieszaj mnie , wow tak jak kazdy inny mmorpg to przedewszystkim content , czego nie zaznasz na free shardach . Ok widzial wiekszosc postaci + wiekszosc skilli ale co z tego skoro tak naprawde nigdy nie zagral w orginalnego wowa , a gwarantuje ci (wiem bo mam porownanie ) ze free shard w porownaniu do original serv = shit . Z gory mowie ze wow mi sie znudzil po jakims czasie ale tylko dlatego iz gralem w wiekszosc mmorpg i rozrywka tego typu po prostu nie jest dla mnie . WoW generalnie jest bardzo dobrze wykonana gra , pomijajac lagi , bugi itp (co znajdziemy w kazdej mmorpg ) , tak wiec jezeli ktos ma zamiar oceniac gre to niech chociaz w nia zagra a nie opisuje przezycia z free shardow. To jest jak opisywanie samochodu po przejechaniu sie nim w Need for Speed na kierownicy , no przeciez to jest to samo ... co nie ?


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 08:40 
Cytuj  
LOL i tylko potwierdziles moje zdanie iz wow sie nudzi bo jest to tylko kolejne mmorpg ale dobrze sprzedane..Mi tu nie chodzi o content ale o sposob rozgrywki ktory na dluzsza mete jest po prostu nudny..


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 08:52 
Cytuj  
Kup sobie nfs:mw i nie przychodź już na to forum, to nie rozgrywka dla ciebie, sposób rozgrywki w mmorpg jest wszędzie taki sam albo zbliżony, różni się zasadniczo właśnie contentem.

[edit] o przepraszam, przejrzałem twoje posty, większość w darmowych, zmień *kup* na *ukradnij*
ps. tak, mam dziś zły dzień...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 10:03 
Cytuj  
Wszystkimi samochodami jezdzi sie (mniej wiecej) tak samo a mimo to sa i Fiaty 126p i Ferrari.

Znikaj misiu z tego forum bo pierdolisz glupoty.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 10:03 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
LOL i tylko potwierdziles moje zdanie iz wow sie nudzi bo jest to tylko kolejne mmorpg ale dobrze sprzedane..Mi tu nie chodzi o content ale o sposob rozgrywki ktory na dluzsza mete jest po prostu nudny..

Twoje zdanie jest wyssane z palca jeśli nawet tego nie dostrzegasz to przykro mi bardzo. A teraz idź już sobie bo tylko naśmieciłeś...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 10:08 
Cytuj  
Ogolnie kazde mmorpg czy gry innej klasy sie nudza, zadna nowosc odkryl tworca tematu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 10:38 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
LOl jesli gra sie zaczyna na 60 lvl to co jest do 60 lvl?? nuda ciagle PK przez uber playerow??A to ze gralem na free serverze to juz inna sprawa


potwierdzasz regule, ze granie na pirackich serverach WoW jedynie co moze to zniechecic do gry :) I to prawda..


_________________



*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 10:40 
Cytuj  
Coz widze ze sporo osob mialo ubogie "zycie" w wowie. Ta gra opiera sie wg mnie na graniu z kims, na poczatku party, potem mala gildia, koledzy, coraz wieksza gildia, raidy 15 potem 40 osobowe i wspoldzialanie _calej grupy_ etc. Pierdolenie ze wow jest slaby, oferta jest pusta itd. to dla mnie smieszne bajki, wspolczuje tylko tym ktorzy nie lizneli nawet mc i pogramiania bosow. Zapewne SwenG, Alda czy Tomu moga powiedziec to samo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 10:49 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Dla mnie do 60 levelu to była udręka. Do 20 levelu fun , a potem nuda. klik , quest , thottbot , click , xp , klik , mob , klik ah , klik spell , level.
60 level ?
Nie chcesz bić mobów ? chcesz itemek ? ok , idź do instance!

LFG !!! LFG! po godzinie masz team , jesteście na miejscu , tylko priest ma disca... po pół godzinie się odzywa. Idziecie... dwóch z 10/osobowego raidu spada do ogr bo zabili bossa który mógł dropnąć ich itemek a tego nie zrobił. Reszta osób ? czas zmarnowany.

Jak nie masz gildii , to gra jest zupełnie inna. Jak masz to się wkręcasz tak że możesz z tego nie wyjść. Zaczynasz walić se konia jak widzisz epixa.
Mówisz ludziom z gildii że nie masz czasu chodzić na raidy , bo wolisz iść w weekend na imprezę ? - kick , ignore.
Albo grasz w wowa kilkadziesiąt godzin na tydzień , albo jesteś zerem w tej grze.


Cos w tym jest. :D Wiekszosc mmorpg polega na zbieraniu itemow i albo jest sie w super uber gildii i sciga z no-life'ami, albo jest sie w gildii do dupy, gdzie ciezko zebrac grupe na rajd i gdzie wszyscy ciagle zazdroszcza itemow ludziom z uber gildii.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 11:33 
Cytuj  
Ja jestem w gildii nolifow, a ze nie mam duzo czasu to nie rajduje z nimi za czesto, natomiast wypady do easy instancji w ekipie gildiowej sa na porzadku dziennym. Trwa to chwile, bo wszyscy siedza na vencie. Poza tym zawsze mozna liczyc na rare crafty.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 12:45 
Cytuj  
tyle ze nie kazdego jara pve content w jakimkolwiek mmorpg, rozwala mnie, gdy gildie "reklamujac" sie zaznaczaja ile to oni pve raidow nie robia w grze ktora badz co badz mial byc nastawiona na end game pvp, ale to tylko imo :D


_________________
retired...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 12:47 
Cytuj  
No niestety to u mnie kuleje. Chetnie chodze do AB, ale ostatnio napotykam tylko fixed grupki po stronie hordy i dostajemy w dupe szybko i bezbolesnie. Wprawdzie honor i rep leci nawet bez lowienia rybek, ale nudzi mi sie po 15 minutach (czyli dwoch przegranych:). Jak sie czasem zdarzy polowa AB z mojej gildii to zazwyczaj wygrywamy, ale to jedyne zwyciestwa jakie odnioslem :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 12:51 
Cytuj  
Czytam to i nie wierze....grałem sam kiedyś chwile na pirackim serwerze....i o mały włos przez to bym sobie spaczył całą gre.Powiem krótko pirat i ogrginał mają tylko taki sam świat....jak zaczołem grać na orginale to tak jakbym zaczynał grać w zupełnie nową gre.Wspułczuje wszystkim których nie stać na orginał bo nie macie pojecia oczym tu napisałem.


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.