mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 17:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jeżeli chcę kupić wersję pudełkową, to będę musiał dokupić jakieś dodatki, czy gra mi się spatchuje i będzie działała bez problemu?
Wiem, że grę można kupić online, ale w jakimś sklepiku widziałem pudełko za cenę ~5 funtów. To jest full?


wszystkie dodatki sa bezplatne tak wiec nawej jezeli kupisz wersje 1.0 to powinna ci sie sptachowac do Red moon rising bez zadnych doplat.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 13:27 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
Mark24 napisał(a):
jeżeli chcę kupić wersję pudełkową, to będę musiał dokupić jakieś dodatki, czy gra mi się spatchuje i będzie działała bez problemu?
Wiem, że grę można kupić online, ale w jakimś sklepiku widziałem pudełko za cenę ~5 funtów. To jest full?


wszystkie dodatki sa bezplatne tak wiec nawej jezeli kupisz wersje 1.0 to powinna ci sie sptachowac do Red moon rising bez zadnych doplat.


chyba ze za 5 funtow to moze był original soundtrack to sie nie spatchuje :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:06 
Cytuj  
właśnie sobie zamówiłem pudełko z tym Eve, najwyżej porobi trochę za podstawkę czy przycisk do papierów na biurku ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:34 
Cytuj  
Podaj namiary, może też się skuszę.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:44 
Cytuj  
www.game.net - jest za 4.99 funta ale trzeba czekać 2-3dni, przesyłka 3 funty. Wychodzi trochę taniej niż online (20USD) do tego jest pudełko. Wziąłem jeszcze tą ichnią kartę na której kumulują się jakieś punkty za zakupy i będą gifty, bo sklepik wygląda ok, ceny rewelka (chyba połowa tych WoW-ów, kart przedłużająch abonament na allegro to z tego miejsca). W sumie Eve to taki zakup kontrolny by obadać to miejsce w praktyce.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 19.06.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 19:20 
Cytuj  
na 100% to jest oryginalna gra - ja kupiłem na ebayu za 5$ (czy nawet 3$ nie pamiętam)


_________________
Pimpin ain't easy.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 20:55 
Cytuj  
Nic ja też postanowilem spróbować jeszcze raz - na początek tutorialik , jak przetrwam to zobaczymy co dalej :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:22 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
właśnie sobie zamówiłem pudełko z tym Eve, najwyżej porobi trochę za podstawkę czy przycisk do papierów na biurku ;)

Może tym razem będziesz twardszy i przebrniesz przez tutorial ... :lol:
GL


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:59 
Cytuj  
na razie dałem radę tylko zainstalować, dzisiaj znów nie mam czasu, na weekend wyjeżdżam (na 90% na razie), w poniedziałek będę zjebany po weekendzie.. eh kurwa gdzie te czasy gdy jedynym problemem człowieka było jakieś zaliczenie czy egzamin...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:00 
Cytuj  
Tutorial nie jest obowiazkowy ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:37 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Tutorial nie jest obowiazkowy ;)

X.


no tak ale jezeli ominie tutorial to slabo go widze w tej grze .:)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:52 
Cytuj  
a ktoś powiedział, że zamierzam coś omijać?
:lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 21:01 
Cytuj  
Dobra gra, ale ma specyficzny klimat... Grałem w to ale jak mnie finansowo przycisnęło to nie miałem łez w oczach gdy zawieszałem subskrybcję... :] Produkt nie dla każdego :har: Choć przyznam, że cholernie dobry... Jeśli komuś nie przeszkadza to iż przeciwnik jest przeważnie tak daleko, że go najzwyczajniej nie widać (chyba nawet do 150km), albo fakt, że przeloty z miejsca na miejsce mogą trwać po kilka godzin i najgorsza rzecz...aby dobrze się bawić w tą grę (oczywiście są wyjątki) trzeba mieć conajmniej 1,2mln skill pointsów czyli dwa miechy grania :har: Rozwoj postaci też może nie przypaść do gustu niektórym... A więc tak jak mówię, produkt świetny, ale bardzo "inny" przez co nie dla każdego...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 02:06 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
aby dobrze się bawić w tą grę (oczywiście są wyjątki) trzeba mieć conajmniej 1,2mln skill pointsów czyli dwa miechy grania :har:


Mnie to akurat wydaje się jedną z najważniejszych zalet , ograniczenia w rozwijaniu skilli powodują że każdy potencjalny ebayowy famer ma utrudnione zadanie. No i gwaratnuje to że 11letni Koreańczyk nie może być lepszy od ciebie po dwóch tygodniach grania 20 godzin na dobe :wink:

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 03:05 
Cytuj  
Mi sie akurat system grindowania postaci bedąc offline nie podoba. Mam nadzieje ze gra chociaz w innych aspektach wynagradza brak RL-a ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 03:19 
Cytuj  
Mi sie akurat system grindowania postaci bedąc offline nie podoba.

No nie do konca grindowania... ale wiadomo o co chodzi.

Mam nadzieje ze gra chociaz w innych aspektach wynagradza brak RL-a ?.

Skille skillami, kaske trzeba jakos zarabiac.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 08:42 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Mi sie akurat system grindowania postaci bedąc offline nie podoba.



Wolisz bicie przez 3 godziny dziennie tego samego typu potworków żeby nabić ten ostatni brakujący level? To nie jest grindowanie tylko właśnie brak grindu, można się zająć tym czym powinieneś, czyli graniem - w dodatku jak już się uprzeć to taki tryb nabywania umiejętności jest bardziej realistyczny niż zwykłe "levelowanko".

Tyle że powinien być jakiś serwer testowy na którym z miejsca dostaje się kilka razy więcej punktów albo przynajmniej szybszy czas 'przyrastania'skilli, bo jak mam w ciągu 14 dni triala zobaczyć co gra oferuje, skoro do tego potrzeba milionów learn-punktów właśnie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 09:23 
Cytuj  
a ten system przelotów - rzeczywiście tak chujowy i nudny czy da się przeżyć oglądając widoczki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 09:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a ten system przelotów - rzeczywiście tak chujowy i nudny czy da się przeżyć oglądając widoczki?

Wlaczasz autopilota i idziesz na piwo ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 10:15 
Cytuj  
wszystko staje sie łatwiejsze z czasem. szybsze statki oraz bookmark's czyli punkty nawigacyjne ktore pozwalaja przelatywac bezposrednio na stargate'a a nie 15km od niego - ale te musisz zrobic sobie sam albo kupić in game.

btw - 3 dni temu aktywowalem EVE - jeszcze nie odpaliłem WoW'a, dkp leci w dół...... :D :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.