mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 01:09 
Cytuj  
kikas: o honor ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 08:44 
Cytuj  
embe napisał(a):
Czy ktos ma jeszcze nadzieje ze blizz potrafi wydac jakies ciekawe mmo ?
SC2, Diablo3, dodatki do WoW, nedza i odgrzewanie kotletow na masowa skale.
Ale kto wie, moze znowu beda mieli farta i trafia z czyms przecietnym w dobrym czasie i miejscu.


Oho, sc2 jeszcze nie wyszlo, d3 tez jeszcze nie wyszlo a juz widze ze w twoim rozumku beda to gnioty... gtg nie ma to jak ocenianie gier bez grania.


_________________
Obrazek

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 09:00 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Daj spokój Razoth, z kretynami nie pogadasz, gówniarstwo dorosło, zobaczyło ze bycie rebel i pieprzenie o tym jaki to Blizzard/Metallica/USA/McDonalds są złe daje im dodatkowe punkty lansu wśród innych kretynów.


trafiłeś w sedno Shadhun 8)

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 09:10 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Daj spokój Razoth, z kretynami nie pogadasz, gówniarstwo dorosło, zobaczyło ze bycie rebel i pieprzenie o tym jaki to Blizzard/Metallica/USA/McDonalds są złe daje im dodatkowe punkty lansu wśród innych kretynów.



Metallica skończyła się na Kill 'Em All
USA to zuo
MCd - obejrzyj "Supersize Me"
... Ale WoW jest w sumie ok :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 09:27 
Cytuj  
Niektórzy myślą że gracze to w większości głupia/ciemna masa bez gustu i w ogóle nie samodzielna kierująca się głosem większości srututut pierdu blablabla .Ale ja w sumie nie znam takich osób chyba że Motopompa - flejmowy prowokator :D .Ktoś kto teraz zaczyna przygodę z grami może i taki jest ale ktoś kto pamięta czasy amigi chociażby i w ogóle początki e.rozrywki raczej wie co dobre i potrafi odróżnić gniot od "super gry" jakimi dla mnie są gry Blizza .Nie tylko dla mnie zresztą .

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 09:41 
Cytuj  
http://www.cracked.com/blog/understandi ... -brothers/

have a fun :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 11:17 
Cytuj  
szad po paru latach grania w sc, patrzac na filmiki z sc2 zupelnie nie mam ochoty w to grac. na maxa mam wrazenie, ze to wlasnie odgrzewany kotlet ze swieza panierka. juz bardziej bylem 'napalony' na 'ghost?' fpsa ze swiata starcrafta, ktory chyba niestety umarl.
podobnie diablo 3. o ile 2 byla bardzo duzym skokiem w porownaniu do jedynki to jednak w przypadku trojki nie bardzo widze roznice. poza wykonaniem graficznym.
sila blizzarda bylo to, ze w czasach kiedy tworzyli swoje hity nie bylo jeszcze tak wielu producentow gier i sc/diablo byly naprawde rewelacyjne jak na swoje czasy.
teraz niestety mamy o wiele wieksza konkurencje (company of heroes, dawn of war) czy diablopodobne produkcje (sacred?), ktore powoduja, ze to co w tej chwili prezentuje blizzard nie wyglada za fajnie.
ich nowe mmo tez pewnie bedzie skierowane na rynek mlodych ludzi, ktorzy preferuja pogon za itemkami i punkcikami honoru niz jakimkolwiek innym wyzwaniem.

i tak macdonald w polsce to gowno, ktorego nie da sie jesc.


vercin ja wiem, ze ty nie masz doswiadczenia z innymi grami niz wow, ale wez pod uwage to, ze czesc ludzi poza 'dopracowanym' produktem szuka tez powiewu swiezosci w grach. nawet wiec jesli nie sa idealne na starcie sa w stanie to przezyc po to zeby w koncu porobic cos innego niz zabijac super zajebistych bossow w wowie.

a co najlepsze, to wyglada na to, ze wszyscy fani wow'a zapomnieli jak ta gra wygladala w dniu premiery. z masakrycznymi lagami w open pvp, bugami. wszyscy czekali na kolejne patche w oczekiwaniu az wow stanie sie fajna gra. co tez w koncu blizzardowi sie udalo. ale nie pieprzcie glupot, ze na starcie warcraft byl mmo idealnym.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 11:32 
Cytuj  
A co nowego chcialbys zobaczyc w diablo3 np?Tak konkretnie?sc2 to wogole inna bajka bo to niejako prfesjonalny sport dla koreancow itp wiec poprostu zrobili kolejna jego wersje ktora sila rzeczy za wiele sie roznic nie moze
O jakich to bugach mowisz na starcie wow? Ja pamietam tylko klopoty zwiazane z tym ze ludzie rzucili sie na gre jak szaleni i serwery byly przeciazone.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 11:39 
Cytuj  
nie moja wina, ze masz krotka pamiec. i nadal wow to dla ciebie to jedyny prawy mmorpg.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 11:40 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Blizzard nie wprowadza nic nowatorskiego do swoich gier, to fakt. (wyjątkiem był chyba W3, gdzie zrobili mix rpg/rtsa, ale ręki sobie uciąć nie dam, że byli pierwsi)

Kopiują sprawdzone pomysły innych, i wprowadzają je do swoich gier. W sumie płacz na tej zasadzie, jest jak płakanie że teraz wszystkie filmy mają naprzykład motion capture, zamiast tego jednego słusznego który miał go pierwszy ; P


This.
Trzeba jednak miec troche perspektywy zeby to dojrzec. I dla tych, co juz troche widzieli i troche pograli, po tym co zapowiadaja w SC2 i D3 niestety widac, ze ida dalej tym sladem.

WithnesS napisał(a):
Jednak, ich gry są zawsze grywalne, dopracowane i świetnie nadają się do gry w multi. Ktokolwiek sądzi inaczej, jest imo inny/trolluje ; ) WoW mi zbrzydł wraz z BC, WotLK nawet nie zakupiłem, tak btw.
Do nowego MMO Blizza jestem nastawiony sceptycznie ; )

@Sweng - Dokładnie to samo sobie myślałem ; )


I tu tez sie zgodze. Zawsze byly grywalne niesamowicie, mimo tego ze nie wnosily nic nowego. Rynek byl w tamtych czasach inny, my bylismy mlodsi i mniej wymagajacy. Pewnie dlatego tak, a nie inaczej odbieramy tamtego Blizza i to co proboje nam wciskac dzis.

Mendol ma racje piszac, ze
Mendol napisał(a):
czesc ludzi poza 'dopracowanym' produktem szuka tez powiewu swiezosci w grach. nawet wiec jesli nie sa idealne na starcie sa w stanie to przezyc po to zeby w koncu porobic cos innego niz zabijac super zajebistych bossow w wowie.


Bo czlowiek ktory zjadl zeby na grach, przezyl poczatki z Dune 2, przez C&C, Total Anihilation, WI -W3, SC z dodatkami,doszedl do etapu WH4000, chcialby zobaczyc jak blizz zarabiajacy juz teraz grube miliony wnosi cos wiecej do swiata gier od odgrzewanego rtsowego kotleta, a tworzac nowe MMO cos wiecej niz kolejne zbieranie epaxow (tu spekuluje, moze nas zaskoczy).

Niestety, koniec koncow cash przyslania wszystko.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 18 lip 2009, 12:01 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 11:48 
Cytuj  
embe napisał(a):
Czy ktos ma jeszcze nadzieje ze blizz potrafi wydac jakies ciekawe mmo ?
SC2, Diablo3, dodatki do WoW, nedza i odgrzewanie kotletow na masowa skale.
Ale kto wie, moze znowu beda mieli farta i trafia z czyms przecietnym w dobrym czasie i miejscu.

Rozumiem Embe, ze grales juz w SC2 i D3 skoro twierdzisz, ze te gry to nedza? Czy poprostu jak zwykle trollujesz dla funu?


Ostatnio edytowano 18 lip 2009, 11:53 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 11:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
szad po paru latach grania w sc, patrzac na filmiki z sc2 zupelnie nie mam ochoty w to grac. na maxa mam wrazenie, ze to wlasnie odgrzewany kotlet ze swieza panierka. juz bardziej bylem 'napalony' na 'ghost?' fpsa ze swiata starcrafta, ktory chyba niestety umarl.
podobnie diablo 3. o ile 2 byla bardzo duzym skokiem w porownaniu do jedynki to jednak w przypadku trojki nie bardzo widze roznice. poza wykonaniem graficznym.
sila blizzarda bylo to, ze w czasach kiedy tworzyli swoje hity nie bylo jeszcze tak wielu producentow gier i sc/diablo byly naprawde rewelacyjne jak na swoje czasy.
teraz niestety mamy o wiele wieksza konkurencje (company of heroes, dawn of war) czy diablopodobne produkcje (sacred?), ktore powoduja, ze to co w tej chwili prezentuje blizzard nie wyglada za fajnie.
ich nowe mmo tez pewnie bedzie skierowane na rynek mlodych ludzi, ktorzy preferuja pogon za itemkami i punkcikami honoru niz jakimkolwiek innym wyzwaniem.

i tak macdonald w polsce to gowno, ktorego nie da sie jesc.


vercin ja wiem, ze ty nie masz doswiadczenia z innymi grami niz wow, ale wez pod uwage to, ze czesc ludzi poza 'dopracowanym' produktem szuka tez powiewu swiezosci w grach. nawet wiec jesli nie sa idealne na starcie sa w stanie to przezyc po to zeby w koncu porobic cos innego niz zabijac super zajebistych bossow w wowie.

a co najlepsze, to wyglada na to, ze wszyscy fani wow'a zapomnieli jak ta gra wygladala w dniu premiery. z masakrycznymi lagami w open pvp, bugami. wszyscy czekali na kolejne patche w oczekiwaniu az wow stanie sie fajna gra. co tez w koncu blizzardowi sie udalo. ale nie pieprzcie glupot, ze na starcie warcraft byl mmo idealnym.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 12:16 
Cytuj  
Jak zwykle magpies niezdolny do napisania czegokolwiek poza jednolinijkowym postem lub cytatem :D

Rzeznik, przestac srac pieknego geja i zdejmij ta korone z gowna ze swojej glowy, tak sie sklada ze nie jestes specjalny ze swoimi 'bogatymi' doswiadczeniami.

Cytuj:
Bo czlowiek ktory zjadl zeby na grach,


Jestes zalosny. Kazdy z nas ( a przynajmniej wiekszosc) grala w te gry o ktorych wspominasz I co ? odpalilem ostatnio Dune2, ktorą zachwycałem się za małolata nie pogralem nawet 15 minut, TA byl fajny te x lat temu, teraz prostota rozrywki mnie znuzyla po godzinie, do tej pory zdarza mi sie zarwac nocke w w3, sc i mam przeczucie ze jak odpale te gry za 5-6 lat nadal beda sprawialy mnostwo funu. I tak jest z kazda gra blizza, fuck, nawet wole warcrafta 2 niz wiekszosc gowna rtsopodobnego od innych producentow.

Pewnie , powiew świeżości jest fajny jednak najwazniejsze zeby gra byla grywalna, to jest dla mnie jeden jedyny warunek ktory gra musi spełniać bym uwazal ja za dobra.


Cytuj:
Niestety, koniec koncow cash przyslania wszystko.


Przemyslenia na poziomie 16 latka.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 12:21 
Cytuj  
Jestem jedynie ciekaw czemu verciny odpowiadają jedynie Teosenowi który jest znany z tego, że wowa szczerze nienawidzi


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 12:23 
Cytuj  
Mendol jest mądrym człowiekiem.

Cytuj:
A co nowego chcialbys zobaczyc w diablo3 np?Tak konkretnie?sc2 to wogole inna bajka bo to niejako prfesjonalny sport dla koreancow itp wiec poprostu zrobili kolejna jego wersje ktora sila rzeczy za wiele sie roznic nie moze
O jakich to bugach mowisz na starcie wow? Ja pamietam tylko klopoty zwiazane z tym ze ludzie rzucili sie na gre jak szaleni i serwery byly przeciazone.


Co do sc to nie do końca ;p większość micro zagrywek w sc była zupełnie przez blizza niezaplanowana i przypadkowa co pokazywały kolejne patche ,kiedy to się na przykład okazało ,że z odpowiednim manewrowaniem wraith'y są niezniszczalne przez żadne inne latające jednostki ;] .

Teraz większość zagrywek micro została zaplanowana przez blizza ;] na dodatek beda w znacznym stopniu uproszczone ,np. kręcenie się wokół mecha terranow ... każdy paralityk jest w stanie to zrobić.

Co nie zmienia faktu ,że uważam ,iż sc2 będzie na prawdę bardzo ciekawa gra ,choćby ze względu na zróżnicowanie ras ,nowe/zmodyfikowane jednostki ,ale jeżeli chodzi o multi to o zwycięstwie będzie decydować głownie macro(przez co gra będzie mniej skillowa) ,jak wszędzie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 12:24 
Cytuj  
Mendol nie przesadzaj, akurat WoW był jedną z najbardziej dopracowanych produkcji w momencie premiery. Jedyny problem to kolejki (bo rzuciła się masa ludzi) i problem z wydolnością bazy danych (bo rzuciła się masa ludzi). Pamiętam, że sam Blizzard nie planował że tyle ludzi będzie chciało w to grać, pierwsze miesiace to było dostawianie serverów i poprawianie wydajności.

No i tylko Blizzard wie jak zrobić balans w mmorpg. Ja tam bawiłem się tym PvP świetnie między innymi z tego powodu, że nie tak jak w AoC-u czy WAR-ze mogłem zmierzyć się z każdym i mieć jakieś tam szanse na wygraną. Inne gry to niestety porażkownia pod tym względem, ba devsi sami wciskają nam kit, że balans nie jest potrzebny, a brak balansu jest wręcz zamierzony - co gorsza niektórzy to łykają i im się to nawet podoba :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 12:29 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jestem jedynie ciekaw czemu verciny odpowiadają jedynie Teosenowi który jest znany z tego, że wowa szczerze nienawidzi


Moze dlatego, ze kiedys jak sam pisal gral po 6-8h i mial z tego fun, a tu nagle los go skrzywdzil albo co - ciezko wyczuc.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 12:46 
Cytuj  
wszsytko się przejada.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 12:52 
Cytuj  
no ponoc od milosci do nienawisci jeden krok... :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 12:54 
Cytuj  
Ja nie wiem czemu część osób jest na tyle głupia i naiwna że nie dostrzega tego że dzisiaj nie sprawdza się podejście "zróbmy coś zupełnie nowego czego nikt inny nie wymyślił" bo najczęściej albo coś takiego umiera albo jest to wycinanie i gra okazuje się co najwyżej dobra (np taki STALKER) .Jeśli gra rzeczywiście miała by być rewolucyjna pod wieloma względami i wnieść więcej nowości niż jakieś pierdółki to z reguły proces developingu był by na tyle długi że jak widać na przykładzie STALKERA zmieniają się nawet technologie i trzeba wybierać czy podciągnąć np grafikę i odpuścić część założeń z projektu ?Poza tym im dalej w las tym więcej bugów co nie sprawdza się tylko przy naprawde "prostych" produkcjach .Ci co szukają rewolucji to niech sobie sami coś napiszą albo encyklopedie otworzą :wtf:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.