mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:41 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=Yyu8PeNTgsE polska wersja nie brzmi zle ;] chociaz nie wiem czy w englishu jednak nie bardziej klimatycznie...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:43 
Cytuj  
shp napisał(a):
Aha, tomu, przemyśl sprawę rogue - duelist albo ranger są fajni.
Wystarczy, że będziesz jakimś pieskiem albo tankiem tauntowal wrogów i rogalem wsiadał na plecy to kryty i backstaby są masakryczne, jeszcze tyle tych stunów w skillach, że aż się prosi o miejsce w teamie.


Nie chodzilo mi o brak rogue w teamie, przeciwnie. W innych tego typu grach potrafilem grac na CC + 2 backstabberow. Chodzilo mi raczej o maina przy kolejnym przechodzeniu/dodatkach/modach.
Ciezko stac sie zlym blood magiem, a co dopiero krasc jako rogue.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:45 
Cytuj  
Jak dla mnie to Fronczewski sie mocno zuzyl, za bardzo go eksploatowali. Reszta odglosow na poziomie. Ciesze sie, ze wzialem en, bo nie mam juz ochoty tych samych glosow sluchac. W F3 mnie mocno irytowalo, ze wzieli ludzi z Obliviona.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 15:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wlasnie jak sie robi 'backstaby' ? czy to okreslony skill jest potrzebny or what?
Chyba sie robia automatycznie jak stoisz za plecami. Rogale maja bonusy do walenia w plecy. Przed chwila mialem walke z bandytami i Alistar czy jak mu tam zszedl w ok. 5 sekund tylko dlatego ze stanal plecami do kolecia z dwoma mieczami - DMG jest masakryczny wtedy.

BTW. Moze jestem debilem ale jak kurwua w tej grze sie otwiera skrzynki - nie gram rogue i co? chuj? Jak narazie to pominalem ok. 50% skrzynek bo zamkniete.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja spokojnie czekam do piątku, jutro gram.pl wysyła. Pewno w Empiku będzie 6 listopada na 100%. Za dużo szumu żeby Empik tego nie zaczął sprzedawać.

W salonach empik można kupić pre-order, więc owszem, będą sprzedawać, zapewne jak najszybciej.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:00 
Cytuj  
Tez chyba nie mialem jeszcze nikogo w party z lockpickiem. Moze trzeba sie skillowac w tym innymi klasami, a nie myslec kategoriami D&D.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:02 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
BTW. Moze jestem debilem ale jak kurwua w tej grze sie otwiera skrzynki - nie gram rogue i co? chuj? Jak narazie to pominalem ok. 50% skrzynek bo zamkniete.


z tego co widze to tylko rogue ma lockpick'a
grajac magiem zamkniete skrzynie wkurzaja niesamowicie

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:05 
Cytuj  
Heh przynajmniej bedzie pretekst do zagrania jeszce raz jako Rogue. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:37 
Cytuj  
Jako rogue mogę powiedzieć tylko tyle, że nie macie czego żałować ;F
Do pierwszego miasta w skrzynkach zamkniętych są same kupy, czasem jakiś reagent, ale zwykle jest to setny shortbow albo dagger.

Ale za to jeszcze stealingu nie rozwijalem u nikogo(można u każdego hero), ciekawe czy opłacalny skill.

Perswazja też jest trochę dziwna, jak chcesz być praworządną cipeczką to maksuj ten skill ;)
strasznie mało questów napotkałem z wyborem 'szarym' jak do tej pory, wszystko jest czarne albo białe i ogranicza się do zabicia bądź do perswazji jaki to ja jestem szlachetny i dobry dlatego daj mi ten klucz za nic ;F

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:43 
Cytuj  
http://www.gamebanshee.com/dragonageorigins/classes.php

http://dragonage.wikia.com/wiki/Dragon_Age_Wiki

jakby ktos szukal opisow klas, talentow itp.

btw. w necie juz jest spolszczenie (napisy)... lolz. Slyszalem, ze w polskiej wersji bedzie mozna wybrac, pełne spolszczenie albo napisy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:56 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Tak Mendolku, tylko, ze magowie w porownaniu do dwoch pozostalych klas - moim skromnym zdaniem - sa slabsi. Dociagnalem swojego maga na hardzie do blood magic specjalizacji i sporego lvlu, a spelle z ladnym dmg to byly pierwsze z 'szeregu'. AoE sie naprawde rzadko sprawdzaly. Chcialem sie porwac na shaper'a ale jedna laska i tak juz w team'ie robila co trzeba.
Doszedlem po momentu, kiedy nie dawalem rady. Zaczelo sie od uzywania pauzy, pozniej doszly potki, postacie zaczely ginac w walkach - az wkoncu rerolnalem na warriora. Roznica jest rzeczywiscie spora. Hard juz nie jest hard anylonger :)

Gdzie mozns sie blood magic nauczyc ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 17:29 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Gdzie mozns sie blood magic nauczyc ?


http://dragonage.gulbsoft.de/doku.php/c ... alizations

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 17:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Icekk napisał(a):
Zaczelo sie od uzywania pauzy, pozniej doszly potki, postacie zaczely ginac w walkach - az wkoncu rerolnalem na warriora. Roznica jest rzeczywiscie spora. Hard juz nie jest hard anylonger :)

Ja licze ze od poczatku na hard bedzie trzeba sie save/load bawic, w niektorych starciach i kombinowac z wchodzeniem w walke. Tu ma byc walka druzynowa, wiec Twoja postac jest tylko czescia rozgrywki a nie one man army.

Idd. Czasami mam kilka podejsc. Focus na 1 targecie, rozne rozsianie cc's, wyciaganie po pare mobow, albo nawet zakitowanie na smierc.

Aczkolwiek spotkalem juz 3 miejsca, w ktorych nie dalem rady i poszedlem dalej :)

P.S. Got my 1st Dragon killed.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 17:49 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
iniside napisał(a):
Gdzie mozns sie blood magic nauczyc ?


http://dragonage.gulbsoft.de/doku.php/c ... alizations

dziękował.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 18:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
healer moze wskrzesic ale od pewnego poziomu.

wlasnie jak sie robi 'backstaby' ? czy to okreslony skill jest potrzebny or what?


Jak atakujesz wroga, to masz "pod nim" kołko, i zasieg backstaba to ten czarny pasek. Mozna go powiekszyc jednym ze skilli. Wystarczy stac w zasiegu tej czesci koła i postac wbija backstaby co widac po charakterystycznej animacji i zwiekszonym damage.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 18:16 
Cytuj  
ah dzieki. przetestuje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 20:13 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Gokulo napisał(a):
iniside napisał(a):
Gdzie mozns sie blood magic nauczyc ?


http://dragonage.gulbsoft.de/doku.php/c ... alizations

dziękował.

Ok. Jestem w Redcliff po nocnej bitwie i dalej nie moge znalesc tego Connora ;/ ? Gdzie on sie chowa ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 98
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 20:16 
Cytuj  
Connor
connor jest w zamku, trzeba skonczyc caly quest undeadami, wybierajac zakonczenie w ktorym connor nie ginie (chyba)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 20:16 
Cytuj  
Jak z wymaganiami sprzetowymi? c2d 6300, 2gb ramu i 7900gs pozwola mi sie cieszyc chociaz mediumem z dobrym fpsem?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 20:51 
Cytuj  
Hmm a toolsetu jeszcze nie wypuscili?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.