mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2010, 13:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a jak combat?

mowie Ci zarabisty :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 03:52 
Cytuj  
Serwery startują o 18:00 w czwartek, jeszcze można kupić grę za 9 euro z bonusem skili.
Jak ktoś ma ochotę to na vencie u nas wieczorem można się coś dowiedzieć, ogólnie mało ludzi w grze, mało polaków, devsi i gm-owie siedzą na chacie cały czas i można dyskutować z nimi.
Start gry jest spokojny, bez rozgłosu, jak będą pewnie że serwer jak i gra udźwignie więcej ludzi to maja ruszyć z affiliate program jak w eve.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 16:53 
Cytuj  
no nie przesadzaj z tym malo
malo to ma vanguard x)
tutaj jest jakies 300/350 w peaku

i generalnie serwery sie nie wyludniaja np o 3 w nocy (czyli oblozenie 24/h jak EVE)

serwry ich wytrzymuja - mowili ze na starcie (jak bylo prawie 600 osob) serwer mieli obciazony w 3% :)
tu chodzi o lacze - to maja gowniane i musza zmienic polozenie serwera - o czym mowili i ze sie do tego zabieraja

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 16:19 
Cytuj  
Napalilem sie jak dzika swinia na ta gre.Zobaczymy jutro czy 10 euro poszlo sie j....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 17:48 
Cytuj  
No tez ja sprawdze, jakies rady dla nuba? Co tam na starcie brac by zycia nie przegrac? Wybor korporacji ma jakiekolwiek znaczenie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 18:24 
Cytuj  
jakis trial czy cus?
duze wymagania jesli chodzi o sprzet?

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 18:34 
Cytuj  
Mendol, wyłączysz ten shit po 20minutach :o

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 18:40 
Cytuj  
Ma znaczenie:
ASINTEC ( Thelodica robot ) - YELLOW - Lasery
TRUHOLD ( Pelistal robot ) - GREEN - rakiety
ICS ( Nuimqol robot ) - BLUE - em

Tworząc postać masz sporo możliwości, wiec warto na początku nie wydawać punktów na nic.
Zrobić sobie tutorial by dostać na końcu light robota i obadać czym się rożni, tutorial robimy dwoma robotami uniwersalnymi.
Sam tutorial można olać ale polecam go zrobić by się obeznać, najważniejsze jest wzięcie serii misji tutorialowych w bazie startowej, które dają nam na początek sporo kasy, modułów i nawet całkiem przydatny robot.

Punkty wydać dopiero jak już wiemy czym grac, do tego czasu nic się nie marnuje bo skile zbieramy i wydajemy, nie tak jak w eve ze robi plan skilowania.
Można mieć trzy postacie ale punkty wydajemy jednej, więc się zastanowić bo można grać sporo bez rozdania puntów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 13:11 
Cytuj  
przy tworzeniu postaci pierwsze 3 opcje to frakcje
po wybraniu frakcji (niewazne jaka)
postac czysto bojowa:
trzymamy sie lewej
czyli jakos lewo lewo lewo lewy gorny rog

jesli pojdziemy dokladnie srodkiem to podobno najlepsze staty pod kopacza

na prawo to nie wiem co to dokladnie ;)

jakby ktos potrzebowal pomocy to niech dolaczy do kanalu Polska

i tak jak embe radze robic tutoriale
na koncu dostaje sie dobrego light bota - z ktorym dlugo raczej jeszcze pobiegacie z racji tego ze rynek dopiero powstaje
i pojawiaja sie pierwsze assault boty - ale glownie do corpowiczow

a jesli sie wam nie spodoba dana frakcja to ubezpieczacie tego light bota i robicie nim bum i dostajecie troche kaski ;)

przy czym zaznaczam ze nie jest to jakis exploit ;) tutoriala robi sie od 1h-1.5h a w takim czasie mozna tyle sfarmic spokojnie bijac mobki

a tu jeszcze krotka pozytywna recenzja z mmorpg.com (dziwne bo polityka mmorpg.com w stosunku do Perpetuum byla dosyc wroga do tej pory):
http://www.mmorpg.com//gamelist.cfm/set ... ameID/438/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 15:36 
Cytuj  
Ma to szanse dorobic sie takiej głebi jak Eve?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 16:33 
Cytuj  
Nikt tego nie wie, porównując eve z perpetuum trzeba wziąć pod uwagę ile lat eve jest na rynku, nie można tez porównać do premiery eve bo ta była strasznie archaiczna i nędzna, tu wszystko działa i ma wygląd przyzwoity.
Potencjał w grze jest wielki jak w eve, rozbudowywać mozna wszystko identycznie jak w eve plus własne czy specyficzne do gry na planecie rzeczy.

Devsi i GM-owie są otwarci na dyskusje, pomysły i pomoc, to mi się podoba ze mogę pogadać z nimi kiedy chce.

Osobiście mam obawy że jak już będą gotowi na reklamę i przyjecie dużo graczy na serwer, to może się okazać ze nie ma dużego zainteresowania i się posypie ekipa, z drugiej strony w eve też nie mieli przez długi czas kokosów.

W eve troszkę już się znudziłem, tu jakoś mam większą ochotę na grę ale to nowość, premiera itd, więc nie wiem co będzie w przyszłości.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 20:44 
Cytuj  
Calosc moze skonczyc jak FE. Przyzwoity start, perspektywy na przyszlosc itd, a koniec koncow tylko wegetacja.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 22:55 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Calosc moze skonczyc jak FE. Przyzwoity start, perspektywy na przyszlosc itd, a koniec koncow tylko wegetacja.


Akurat FE skończyło dlatego, że tam wszystko można było zrobić solo (no prawie) i tylko pve - pvp to był żal jakiś...
Tutaj, jeżeli rozpalą odpowiednio żar pvp - to może być ciekawie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 22:58 
Cytuj  
Może i być tak, jednak FE jest oparte o endgame, a to dobrze wychodzi tylko takim wowpodobnym gierkom, tego zabrakło w FE, tu rozgrywka jest podobna jak w eve, zobaczymy za jakiś czas jak się zaczną reklamować jakie będzie zainteresowanie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 23:37 
Cytuj  
no dzisiaj start o 18 i wielki rollbak do godziny startu ;)
wiem ze przeraza to napewno rozpoczynajacych dzisiaj gre ale nie ma sie co martwic - to 1 taki down od releasu ;)
wiem ze pare h poszlo w piach
ale po przygodzie z VG i DFO jestem wielkim zwolennikiem rollbackow
ludzie poplacza pomialcza ale jutro beda grac
w przypadku nie naprawienia powaznego bledu/exploita to sie ciagnie za gra do jej konca

korzystajac z okazji przypomne abyscie sie nie spieszyli z rozdawaniem EP
pograjcie 2/3 dni posprawdzajcie sobie frakcje i wtedy zdecydujcie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lis 2010, 23:44 
Cytuj  
No mnie to nie przeraza bo sobie nie pogralem, zalogowalem sie o 18, zrobilem postac.. i serwer wylaczyli. Jak wstal wszedlem, sprawdzilem ze nie mam EP chwile poogladalem sobie widoki i nara. Wchodze wieczorkiem, 10min i serwer wylaczyli. Takze moj 1 dzien grania nie nalezy do szczegolnie udanych :) Swoja droga kasowanie postaci ma kosztowac 2880EP czyli 2dni expa, troche lipa.

Przy okazji jak wylaczyc ten spam na kanalach help/ogolny X is online/offline?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2010, 00:19 
Cytuj  
The EP fix requires a complete rollback to 16:00 CET today - however as a compensation to this launch day mess-up we're going to extend the validity of every account on the server with 2 days. We're working hard to get back online.

Ja pograłem dość sporo, offline serwer był pół godziny, a potem ogłosili że rollback by uniknąć błędów, niby fail ale lepiej rollback niż zostawienie błędu jak jest.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2010, 12:59 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
No mnie to nie przeraza bo sobie nie pogralem, zalogowalem sie o 18, zrobilem postac.. i serwer wylaczyli. Jak wstal wszedlem, sprawdzilem ze nie mam EP chwile poogladalem sobie widoki i nara. Wchodze wieczorkiem, 10min i serwer wylaczyli. Takze moj 1 dzien grania nie nalezy do szczegolnie udanych :) Swoja droga kasowanie postaci ma kosztowac 2880EP czyli 2dni expa, troche lipa.

Przy okazji jak wylaczyc ten spam na kanalach help/ogolny X is online/offline?

1 opcja w 2 zakladce w opcjach :)

to jeszcze taki maly tip jak ustawic radar
radar ma zasieg tysiac metrow wiec klikacie go prawym i ustalacie (nie pamietam jak to sie dokladnie nazywa a jestem w pracy) zasieg tego bialego okregu na 1010 metrow

a wlasnie jeszcze odnosnie kasowania postaci to jest wlasnie odpowiedz na ta moja porade z ubezpieczeniem i wysadzeniem bota ;)

tzn teraz mozna jeszcze kasowac
ten pacz wychodzi za jakies 3 dni - wiec kazdy ma czas aby sobie zrobic porzadek na koncie ;)
wlanczacie tez opcje ktora pokazuje wam przeszkody (te takie rozwijane z tego co pamietam)

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2010, 21:22 
Cytuj  
Stworzylem nowa postac inna frakcja czy punkty wroca po skasowaniu tej starej (24 h) i przejda na nową ? :-?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2010, 22:09 
Cytuj  
Jezeli wydales jakies EP na skille to przepadna, pozostale EP sa przypisane do konta.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.