mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 10:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
miedzy beta bc2 a retailem nie bylo ogromnych roznic imo.

no i wlasnie takie bety psuja wyobrazenie ludzi o becie wg mnie - ludzie sie przyzwyczajaja,ze dostaja na pare tygodni demko gry, niektorzy nawet zdaza juz sie nagrac w nia i nie kupuja retaila, a przeciez bety wymyslono, by community zainteresowane dopracowaniem danej gry testowalo rozne featuresy by dac devsom jakis feedback.
gra ma wyjsc za 4 miesiece, wiec nie dziwie sie,ze jest sporo niedopracowan :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 10:50 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
no i wlasnie takie bety psuja wyobrazenie ludzi o becie wg mnie - ludzie sie przyzwyczajaja,ze dostaja na pare tygodni demko gry, niektorzy nawet zdaza juz sie nagrac w nia i nie kupuja retaila, a przeciez bety wymyslono, by community zainteresowane dopracowaniem danej gry testowalo rozne featuresy by dac devsom jakis feedback.
gra ma wyjsc za 4 miesiece, wiec nie dziwie sie,ze jest sporo niedopracowan :P


Szczegolnie kiedy wiekszosc rzeczy, na ktore narzekali gracze przechodzi do retaila i pozostaje w nim na wieki ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 10:51 
Cytuj  
Beta nie jest po to zeby sobie pograc czy wyrobic zdanie na temat gry. Dlatego zazwyczaj nie bawie sie w betki. Obstawiam, ze gra nie bedzie gorsza niz WM2 czy BC2 i na 90% kupie w ciemno.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 10:53 
Cytuj  
Chociaż wam działa. Ja jak próbuję wpisać ten klucz na stronie to mam komunikat, że klucz już używany -.- Olać.

Edit: A, na twitterze u nich jest info : We are investigating the MOH beta "key already in use" error message when trying to redeem your code on the website.


Ostatnio edytowano 18 cze 2010, 10:55 przez Robo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 10:55 
Cytuj  
ale bc2 serio malo sie rozni od tego co bylo w becie, w sumie tylko stabilnosc sie zmienila :P

moh jest stabilny, przynajmniej w becie. W sumie nie wiem, moze rzeczywiscie ta beta to wczesna wersja, bo nie widze nawet destruction 2.0.

ale movement moglby byc bardziej codowaty, w bc2 mozna bylo to olac, ale tu sprawia, ze gra sie sztywno.

imo lepiej bedzie to kupic na konsole ;P

Robo a nie wpisujesz w grze czasem tego klucza z gram.pl?
bo nalezy go wpisac na http://www.medalofhonor.com/beta i stamtad pobrac nowy klucz.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 10:57 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
imo lepiej bedzie to kupic na konsole ;P

Bez zartow. Z piczkami na padach tylko piczki graja. :]


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 11:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
imo lepiej bedzie to kupic na konsole ;P


Nie bylbym taki pewien :< ...

T.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 11:02 
Cytuj  
highlander pograj na konsoli w cos,co wymaga biegania przy uzyciu jednego kciuka, celowania przy uzyciu drugiego +skokow/strzalow innych przyciskow na raz - "fail jak chu",ze tak powiem. lubie moje ps3 (juz trzy tygodnie razem) :), ale nikt mnie nie przekona do zajebistosci takiego grania - dretwe to jak cholera i wg mnie nie sprawdza sie na dluzsza mete, a juz do esportu wogole :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 11:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Robo a nie wpisujesz w grze czasem tego klucza z gram.pl?
bo nalezy go wpisac na http://www.medalofhonor.com/beta i stamtad pobrac nowy klucz.


Nie, już wczoraj mi Templair o tym powiedział, naprawiają to teraz według Twittera (sprzed 5 h ;p).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 11:20 
Cytuj  
ale mowicie ze to beta, ile razy gracze mowili o lean, prone, akceleracji myszy, movemencie, od bety bc2, bo to ten sam silnik nie zmienilo sie nic.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 11:34 
Cytuj  
Wlasnie o tym napisalem kilka postow wyzej ...

T.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 11:58 
Cytuj  
Ta sama kicha co BF BC2
Nie kupuję :(


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 17:22 
Cytuj  
oks to napisze cus... moim zdaniem...

- brak trybu lan
- dziwne zachowanie myszy, a podczas zooma w snajpie jeszcze inaczej (zwalnia)
- movement to beznadzieja (moze w bc2 byl ok ale tu sie nie sprawdza). Rozumiem dlaczego nie moze byc czolgania, faktycznie przy takim silniku = 0 dynamizmu. Cod4 jest czolganie i jest o wiele bardziej dynamiczne. Nie da sie sprintowac i strafowac, jednoczesnie, , myslalem, ze to w koncu zmienia, w bardziej dynamiczniejszych momentach przeszkadza. A jak odblokowalem 2 snajpe, to klawisz W powoduje wyjscie z zooma -.-
- brak recoilu, nie wiem naprawde czym wielce sie rozni solder od spec opsa
- glownie lataja snajperzy
-w ogole nie podnieca tryb combat mission
- mapka do tego trybu jest nedzna
- brak wychylania
- dzwiek, trudny do zlokalizowania, nieraz buczący, dziwnie zachowujacy sie w niektorych momentach
- gdzie destruction 2.0?
- zaprezentowane tryby nieciekawe

- nie dziala czat w grze
- nie dziala crouch toggle
- bugi typu kucam za przeszkoda i wale tuz nad nia, i moje kule trafiaja w niewidzialna przeszkode

+mapka kabul, calkiem fajna.

+/- nie da sie walic przez sciany za bardzo

jedyne co to mam nadzieje, ze to bardzo wczesna wersja gry, ale nie sadze by na przyklad zmienil sie movement. Ogolnie raczej powtorzy sie sytuacja z bc2. Nie liczylbym, zeby stalo to sie gra esportowa.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 cze 2010, 21:46 
Cytuj  
Pograłem 3 minuty po czym dostałem freeza i musiałem restartować kompa..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 09:54 
Cytuj  
http://shimeiishiki.wordpress.com/2010/ ... pc-review/

dajcie znac jak jakis update bedzie ;]


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 10:56 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
highlander pograj na konsoli w cos,co wymaga biegania przy uzyciu jednego kciuka, celowania przy uzyciu drugiego +skokow/strzalow innych przyciskow na raz - "fail jak chu",ze tak powiem. lubie moje ps3 (juz trzy tygodnie razem) :), ale nikt mnie nie przekona do zajebistosci takiego grania - dretwe to jak cholera i wg mnie nie sprawdza sie na dluzsza mete, a juz do esportu wogole :P


no trzeba trochę skilla do tego, a po 3 tygodniach raczej nie ma szans go złapać. Gdy przesiadałem się z joysticka na klawiaturę też narzekałem i pisałem "fail jak ch.." Podział basy userów pewnie będzie prosty - 20mln - konsole, 2mln - mnije zdolne dzieci które naciągnęły rodziców tylko na komputer "do nauki"... :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 11:24 
Cytuj  
ty tez bzdury gadasz. Oczywiscie pojawiasz sie jak ktokolwiek skrytykuje konsole. Niektorym po prostu nie pasuja fpsy na konsole i tyle. A jak taki zdolny jestes, podlacz pada do pc... I co z tego, ze sie cos wiecej sprzeda na jakas platforme? Każesz ludziom zmieniac preferencje? gust...

moh jest "dretwy jak cholera" na tę chwile, wiec idealnie nada sie na konsole. Wole grac w starocie ;p Pomijajac grafike, są bardziej zaawansowane ;p

ale niech kazdy gra w to co lubi.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 15:13 
Cytuj  
a czy ja ci każę zmieniać preferencje? Mnie MoH ani grzeje ani ziębi - po prostu zauważyłem, że tak jak to bywało wcześniej 10% mniej zdolnych dzieci wybierze PC-ta, cała reszta konsole.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 16:10 
Cytuj  
nie musisz uzywac okreslenia "mniej zdolnych dzieci" bo to akurat nijak pasuje. Na pc fpsy sa bardziej wymagajace. Na razie moh sie zapowiada na gowno, nawet na konsole.

Ale ok, mow sobie co chcesz.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 18:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
nie musisz uzywac okreslenia "mniej zdolnych dzieci" bo to akurat nijak pasuje. Na pc fpsy sa bardziej wymagajace. Na razie moh sie zapowiada na gowno, nawet na konsole.

Ale ok, mow sobie co chcesz.

Lawl. To tylko marek, czego ty wymagasz ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.