mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 16:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
chodzi mi glownie o ikonki przy itemach. Np. co oznaczaja gwiazdki? itd.... Instrukcja milczy na ten temat.


Poziom przedmiotu np. 4+2 oznacza, że jest to przedmiot poziomu 4, który był dwukrotnie upgrade'owany.

Grafika otoczenia jest faktycznie świetna. Podziemna siedziba orków zrobiła na mnie wrażenie, a savanna - heh, jeszcze ładniej :D


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 17:34 
Cytuj  
No tylko troszke przesadzili z blurem i hdrem :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 18:08 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
chodzi mi glownie o ikonki przy itemach. Np. co oznaczaja gwiazdki? itd.... Instrukcja milczy na ten temat.


Poziom przedmiotu np. 4+2 oznacza, że jest to przedmiot poziomu 4, który był dwukrotnie upgrade'owany.

Grafika otoczenia jest faktycznie świetna. Podziemna siedziba orków zrobiła na mnie wrażenie, a savanna - heh, jeszcze ładniej :D


Thx.

BTW. System magii naprawde wymiata, zrobilem sobie spell, ktory powoduje deszcz kowadel (lol!!!), rzucam to i potworki maja trudno przejsc i dobijam je Iceboltami. :) hehe

Kurde wciaglo mnie nawet berdziej niz New Vegas.

A co do blura i HDRa to zgodze sie - troche przesadzone ale dzieki temu gra ma specyficzny feeling. :)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 18:28 
Cytuj  
nakreciliscie mnie, zassalem ale sie okazalo wersja niemiecka - jade jutro do media kupic ;p


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 18:51 
Cytuj  
Ta wersja sklepowa TW2 u nas dostepna to jest tylko pl, czy daje rade jakos zmienic jezyk?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 18:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Oplacalo sie czekac a ja osobiscie bede mial ciezki orzech do zgryzienia przy wybieraniu RPG roku.... New Vegas czy TW2. :)

Obie gry sa na mocne 9/10.


Gralem w Vegas a ta opinia zmuszasz mnie zebym pogral w TW2 :) Vegas to mocne 9.5/10 u mnie (bugi)!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 20:14 
Cytuj  
Skad wy bierze te karty i modyfikatory ? Ja mam 13ll 5h gry i dalej mam tylko zwyklego fireballa i enchat fire (+pare innych typow dmg).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 20:31 
Cytuj  
Ja gram archerem (ale robie sobie zaraz 2 postac, maga) i na razie widzialem karty w dwoch miejscach: u dwoch vendorow w 1ym miescie i w gildii magow pojawili sie po zrobieniu 2-3 questow (midzy 1, a 2 miastem na 1ej wyspie).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 20:46 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ja gram archerem (ale robie sobie zaraz 2 postac, maga) i na razie widzialem karty w dwoch miejscach: u dwoch vendorow w 1ym miescie i w gildii magow pojawili sie po zrobieniu 2-3 questow (midzy 1, a 2 miastem na 1ej wyspie).

No ja tez. Ale jak zobaczylem ceny to zwatpilem. Ledwie udalo mi sie narazie 8k uzbierac ;p. Ale byl quest z jakas inwestycja. Mam nadzieje ze bedzie z tego regularny przychod ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 20:49 
Cytuj  
No wiesz, to dopiero 1a wyspa, nie moga ci dac od razu wszystkiego. Poza tym mag ma faktycznie najgorzej, bo musi kupowac w chuj tych kart i ksiazek :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 21:33 
Cytuj  
Ja znalazlem kolejne cacko a mianowicie efekt "Blind" robi sie to chyba z "Effect Fire" i "Enchant Carrier" bez zadnych dodatkow z lewej strony.
Nie stac mnie narazie na karty na prawa strone (spray, itd...) ale jak dostane je w swoje lapy to od razu laduje przdluzenie trwania efektu i Spray'a (przypuszczalnie powstanie AOE Blind) a wtedy to juz masakra - potworki po blindzie stoja i czekaja za zarzniecie. :)

Dawno sie tak dobrze sandboxem nie bawilem, chyba od czasow Morrowinda. BTW. gra jest prawie tak dobra jak dzielo Bethesdy. :)

No i ta grafa (klimat jak z Assassin Creed'a):

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 22:16 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Dawno sie tak dobrze sandboxem nie bawilem, chyba od czasow Morrowinda. BTW. gra jest prawie tak dobra jak dzielo Bethesdy. :)

No i ta grafa (klimat jak z Assassin Creed'a):

Obrazek

IMo lepsza od Obliviona. Wda nie da sie modowac.

No oni nawet nie ukrywali ze mocno wzoruja sie na AC ;p. I zawsze o tym mowili ;d.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 22:30 
Cytuj  
bardzo mi podszedł ten TW2, sam się zdziwiłem bo byłem nastawiony na nie od początku ale dałem szansę i...jestem hooked 8) niezłe wprowadzenie wrzuca w środek akcji od razu, widać parę copypastów z kilku gier czy filmów (lotr ekhm) ale to nic bo gra się nieźle, nawet story mnie wkręciło

miałem probsy ze stutterowaniem/clunky movement ale to jakieś ATI issue - trzeba wyłączyć AA i catalyst AI i będzie płynniutko

na razie jestem na tak :wink:

Asmax napisał(a):
A co z Jamesem Bondem : Blood Stone? Warto?


devsem są kolesie od Project Gotham Racing i z tego co ludzie mówią to sekcje samochodowe są na poziomie, sprawdź i daj znać co z resztą :> w sumie chetnie bym to poklikał bo lubie krótkie gry

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 22:55 
Cytuj  
TW2 jest dostepne gdzies w wersji d2d poza direct2drive? widze,ze na steamie nie ma :(
ew. czy klucz z retaila bedzie pasowal z jakas wersja sciagnieta z netu? nie mam zadnego napedu dvd w chacie ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 23:03 
Cytuj  
http://www.gamersgate.com/DD-TW2/two-worlds-2 - tu jest, ale potwornie drogo.
Moim zdaniem klucz powinien pasować, ale głowy za to nie dam.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 23:05 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Skad wy bierze te karty i modyfikatory ?


Vendorzy ogólni i ci z Gilzy też często mają nośniki i efekty do czarów, poza tym vendorzy w gildii magów. Asortyment vendorów resetuje się po każdym teleporcie więc można trochę poskakać np. między kowalem orków, a vendorami w pierwszym mieście i jest szansa, że coś ciekawego się pojawi. To na dobry początek. Takie skakanie przydaje się bo każdemu vendorowi można sprzedać tylko po 1 sztuce towaru z danego rodzaju zanim cena spadnie, co więcej nie każdy vendor kupi dany przedmiot za max wartość.

Ceny książek są spore, 12.800 to bardzo dużo jak na początek. Faktycznie, jest to szczególnie bolesne dla maga, który musi odblokować Mądrość, Wiedzę, Mistycyzm i Przywołania. Jak ktoś ma wyczucie rytmu to można zarobkować grając na jakimś instrumencie w miastach i zbierać datki, inaczej pozostaje hazard (szkoda, że max stawką w kościach jest 1000).


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 23:13 
Cytuj  
Czy archerem da sie celowac "manualnie" czy tylko wybiera sie pomiedzy konkretnymi celami???


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 23:26 
Cytuj  
Kurna ta.. zarabiaj na graniu - to granie jest trudniejsze nie GH na hardzie. : )

BTW. Mam Fire magie ma 5, Air i Water na 1, pare kart modyfikatorow na krzyz i z efektow, ktore juz moge wyprodukowac to tak z pamieci:

- Direct DMG spelle
- AOE DMG spelle
- DOT DMG spelle
- AOE deszcz takich ognistych pociskow (powiedzmy ze meteorow) : )
- Blind
- debuff na zwiekszenie obrazen
- direct heal
- Hot
- buff do passive regenu zycia
- niewidzialnosc : )
- deszcz kowadel : ) : )
- shield odpychajacy (tak zrozumialem opis)
- wskrzeszenie (ewidentnie spell do multi)
- buffy do resow (zalezne od szkly magii uzytej)
- buffy do statow (jw.)
- summony (z 6 rodzajow - szkielety, pajaki, wazki, jakies brzydkie cosie inne)
- swiatlo (jak w morku/obku)
- spelle kinetyczne (robia efekt latajacych skrzynek) : )

Pewnie jeszcze z pare co zapomnialem : )

MASAKRA - nawet nie weszlem jeszcze do tego pierwszego duzego miasta. : ) A do tego jeszcze dochodzi magia ziemi i nekromancja.
Zaczyna mnie to przerastac. :)

PS. Nikt nie chwalil muzyki - mnie sie bardzo podoba, zwlaszcza ta na savannach. Heh nie wiem czy ta gra nie bedzie lepsza od Wieska 2. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2010, 23:34 
Cytuj  
I to jest super w tej grze, jest naprawde duzo mozliwosci grania tak jak sie to kazdemu podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 00:05 
Cytuj  
Pierwsze duze miasto nie jestznowu takie duze. Ale jak ktos lubi arabskie/moorish (nie wiem jak to jest po polsku), klimaty i styl architektury to nie bedzie chcial z tamtad wylazic ;p.

Jak zrobiles deszcz kowadel ? I ten Deszcz ognia to z gory czy taki bardziej poziomy ( i tez jak go zrobic ;p).

Bo jak poki co ma tylko Missle-Spray-Aoe. Ale many to zre kosmiczne ilosci ;d


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.