mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 01:20 
Cytuj  
Nie no juz pomijajac czy erotyka czy pedofilstwo (FF to samo) powiem ze ogromne wrazenie robi na mnie 2 plan screenów, krajobrazy, szczególy swiata i wyglad U3. Mam takie podejscie jak grajac w L2 widzialem 3 drzewa na krzyz tak w WoW jak zaczynalem na premierze zrobił na mnie wraznie LaS :D :D rolf (wiem wiem .......... ale napeawde kiedys na premierze dopracowane krajobrazy wowa robily wrazzenie......



Ale z rasa kubusia puchatka to troche polecieli :P
czy wersja EU na to pozwala?? :D cos mnie o uszy obiło ze ma byc zupelnie odmienny content od wersja Koreanskiej a ile w tym prawdy ktos stresci co jest w temacie ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 02:21 
Cytuj  
Moze nie odmienny content, ale gra ma przejsc westernizacje. Ale ile z tego wyjdzie to nie wiadomo, Aion tez taka westernizacje przeszedl, a efekt jaki byl taki byl :p

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 06:45 
Cytuj  
"TERA will come when we're satisfied that we're done Westernizing a great game."

http://www.tera-online.com/forums/showt ... hp?t=13468

Nie spodziwajcie sie wersji NA/EU za szybko.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 08:19 
Cytuj  
No premiera najwcześniej po wakacjach, skoro przed wakacjami OB nawet nie będzie.

Niestety to pokazuje że Koreańczycy dalej mają nas głęboko w dupie jak za czasów L2 i Aiona, i nie wróży tej grze za dobrze na przyszłość, a szkoda bo naprawdę liczyłem że tym razem będzie inaczej. :cry:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 08:23 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Moze nie odmienny content, ale gra ma przejsc westernizacje. Ale ile z tego wyjdzie to nie wiadomo, Aion tez taka westernizacje przeszedl, a efekt jaki byl taki byl :p

Tzn. bedzie przetlumaczona. Bo zmiana grafiki na mniej pedalska to raczej sie nie odbedzie..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 08:24 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Niestety to pokazuje że Koreańczycy dalej mają nas głęboko w dupie jak za czasów L2 i Aiona, i nie wróży tej grze za dobrze na przyszłość, a szkoda bo naprawdę liczyłem że tym razem będzie inaczej. :cry:


To tylko pokazuje że skośnooki rynek jest większy i chłonniejszy i mniej wybredny niż "westernowy" i do chwili aż to sie zmieni nie ma co liczyć na "oddupienie" imo


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 08:26 
Cytuj  
gdzies wyczytalem ze ma byc wrzesien-pazdziernik wersja eu/na
jesli ten termin jest prawdziwy, to jeszcze w ...czekania.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 08:35 
Cytuj  
Jakby nas mieli w dupie to by w ogóle nie wydawali. A tu cały content przetłumaczyć, grindfest na mobach zmienić w grindfest na questach i pvp, przetestować czy po zmianie jest balans, zasłonić cycki dziewczynkom - no jest trochę roboty. Wystarczy że jeden szczegół pominą i może być ban na cały kraj/kilka krajów, albo rating skoczy do 18+.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:00 
Cytuj  
pooma napisał(a):
zasłonić cycki dziewczynkom .


To moga stracić niezły playerbase :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:14 
Cytuj  
Cycki musza byc. O ile sie nie myle w terze nie ma podziału na frakcje, a pkowac bedzie mozna kazdego po zakupieniu odpowiedniego itemu.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 10:25 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Jakby nas mieli w dupie to by w ogóle nie wydawali. A tu cały content przetłumaczyć, grindfest na mobach zmienić w grindfest na questach i pvp, przetestować czy po zmianie jest balans, zasłonić cycki dziewczynkom - no jest trochę roboty. Wystarczy że jeden szczegół pominą i może być ban na cały kraj/kilka krajów, albo rating skoczy do 18+.


Żadnych zamian graficznych nie będzie przynajmniej na razie tak twierdzą. Grindu na mobach nie ma w KR wersji, zresztą tutaj całe zmiany dotyczą ewentualnie zwiększenia expa za questy tak jak w Aionie US/EU, a nie dodatkowych questów.

Prawda najprawdopodobniej jest taka że każda nawet najdrobniejsza zmiana wymaga akceptacji i wprowadzenia jej przez KR devsów, a że oni mają nas w dupie, to wszystko trwa wieczność, tak jak w L2 i tak jak w Aionie (notabene za oba projekty w naszej wersji odpowiada, przynajmniej częściowo, ten sam gosć, Brian Kox)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 11:50 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Cycki musza byc.


I machanie tyłkiem, bez tego będzie lipa.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:30 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Grindu na mobach nie ma w KR wersji,


leeeeeeeeeeeeeeeeeeeehehehehehehehehehehehehehehehehe :)


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Goatus napisał(a):
Grindu na mobach nie ma w KR wersji,


leeeeeeeeeeeeeeeeeeeehehehehehehehehehehehehehehehehe :)


Dzis wieczorem sprawdze czy to prawda :D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:26 
Cytuj  
Sprawdzisz początkowe levele, a tam pewnie nie ma problemów, jak na przykład w Aionie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 21:10 
Cytuj  
Nareszcie wróciłem i gram :o

Jak dotąd:
-rozbudowany kreator postaci, mozna odwalic tak ladnego chara ze spokojnie mozna fapowac:)

- piękna grafika, modele postaci i detale zbroi

- gra mi chodzi na full detalach w 1080p bez żadnego zgrzytu

- gdyby nie krzaki na ekranie, to bym pewnie zapomniał, ze gram na serwerach w Korei, wogole nie czuje lagow O_o

- questy nic nowego, zabij, przynieś, pozamiataj, ale to koreańska gra dobrze ze chociaż sa jestem ciekaw na jak dlugo starcza

- animacje postaci i walki, w tym miejscu chyba przebili blizzarda

- no i wisienka na torcie COMBAT - w tym miejscu sraka poleciala, nie mam slow, zeby opisac jak zajebiscie go zrobili.

Tak wiec czekam na jakies fanowskie przetlumaczenie gry i juz teraz moge powiedziec, ze bede napierdalal w Tere chodź by miał by to być grind fest dla samego combatu, bo jest to fun w uj:)

Screen prosto z gry:
Obrazek


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 21:17 
Cytuj  
Jak bedzie grindfest i niewymagajace PvE to zaden combat nie pomoze.

Vindictus tez jest dosc hypowany w Azji, ma swietna grafike i wyglad postaci, zajebisty slasherowy combat, interaktywne otoczenie a pogralem ~10h i mi sie znudzilo. Bo gra nie oferuje NIC poza combatem wlasnie. A dla combatu to sobie moge DMC czy GOW wlaczyc.


Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 21:18 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 21:17 
Cytuj  
a co fajnego w combacie takiego jest?
sorry ale jesli chodzi o 'celownik' to dfo naprawde pod tym wzgledem jest zajebiste.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 21:32 
Cytuj  
Po pierwsze to nie jest gra sandbox, a w świecie theme park mmo jest to nowość.
Po drugie Dfo to masz lpm spam tutaj dochodza ci jeszcze kombinacje skilli.

Np Aoe skill u archera mnie rozjebalo odpalasz najeżdżasz celownikiem na kazego moba, ktorego chcesz trafic i odpalasz spacja. Animacja i feeling jest jak namierzanie multi targetu w myśliwcu :>

Albo skill ktory zadaje duzy singel target dmg, klikasz lpm + skill ładujesz i bach. (połączenie starego systemu skilli 1,2,3,4 + fps style)

Atakując jako melee juz sam podstawowy atak bije wszystko dookoła co jest w zasiegu, jak bym gral w gow ;D


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 21:41 
Cytuj  
Pograłem 3h dziś, do celowania trzeba się przyzwyczaić ale nie jest źle. Ping na Neo mam w okolicach 400+, ale nie przeszkadza jak się chodzi solo. Grafika i same efekty czarów są naprawdę ********. Ale Aionem też się zachwycałem^^. Ale w sumie nie ważne co kto mówi, ważne że gra sprawia fun. Ale nie wydaje mi się się żeby Failster zarobił dużo na p2p, jeśli do tego dojdzie w EU. Co by nie mówić WoW jako czołowy p2p ma sporo płacących i tego nic nie zmieni, dochodzi Rift który też Swoje żniwo zbierze...i na koniec dojdzie GW2 jako b2p...ale zobaczymy co będzie.

Kiedy już CB będzie dla NA/EU, ludzie potestują przez kilka miesięcy, to będą już widzieć czy warto po CB płacić czy nie...i zacznie się flame na forach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.