mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 18:09 
Cytuj  
Cytuj:
Moze wyjasnie mam 30 lat, gram od ok 20 lat non-stop, komputerami zajmuje sie podobny okres, zawodowo ponad polowe tego czasu...
itd. duzo by wymieniac...


Stary - Wspolczuje Ci. Ty jakis chory jestes.

Btw. Wyluzuj troszke :
Btw2. Czy to Ty jestes ten stary dobry McLaren, z PL gildii z Euro?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-04-25 19:11 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 18:38 
Cytuj  
EOT jak napisal Karol :razz:
------------------------

Serio chcialbym pogadac o FFXI bo czekam na ta gra ponad rok...

W FF X gralem AZ pol roku... dlaczego?
bo nie ma lepszej przygody (imo), gra jest tak rozbudowana, ze kiedy zaczynalem odnajdywac ukryte miejsca, nigdzie nie opisane zrobilo sie tego tyle ze szok...
Co dzien moje oczy robily sie wieksze i wieksze... siedzialem w lozku, moja kobita smacznie spala a ja gralem do 4-5 rano o 8 do pracy, wracalem znowu gralem do 4-5 i tak pol roku... nie wiem nawet ile godzin "stracilem" ale bylo warto...
ta gra jest jak super ksiazka, wciaga, zaskakuje i ciagle masz uczucie ze wszystkiego nie wiesz i szukasz dalej...

Ciekawy system rozwoju postaci CLKOWICIE mnie zaskoczyl!!! nie mamy tu takich tabelek jak to zwykle bywa iz dodajemy punkty to jednej zdolnosci to drugiej... w FFX mamy ciekawie zrobiona SFERE - tak tak wyglada to jak mapa nieba :smile: jak gwiazdy (zdolnosci) polaczone kosmicznymi tunelami... cos niesamowitego i nowatorskiego az trudno to opisac...

Na temat tej gry moglbym napisac kilka ksiazek a jeszcze bylo by malo :smile:
Jezeli chodzi o scenariusz - do czego go tu przyrownac jezeli chodzi o dlugosc? hymmm... czy ktos zna stara dobra gre Septera Core?
Ja stracilem dla niej tez ok pol roku taka byla rozbudowana i dluga... no to tu jest podobnie z tym ze 30% scenariusza jest ukryte i nie kazdy to w ogole zobaczy... bo gre generalnie mozna skonczyc w miesiac lub dwa :smile:

Ja z natury jestem odkrywca, poszukiwaczem, czesto samotnym wedrowcem cos a la Mad Max :smile:
Uwielbiam przygody a FF dal mi to czego zadna inna gra... ja normalnie czulem sie jak czesc tej gry co mi sie niezwykle rzadko zdaza odkad skonczylem powiedzmy 20 lat :wink:

Uff... dobra nie rozpusuje sie wiecej ale moj potencjal tworczy odnosnie tej gry jest ogromny wiec moglbym tak bez konca.

Dlatego wiec czekam z taka niecierpliwoscia na FF XI, ktora klimatem bedzie bardzo podobna do X.

"Jest maly defekt ktory jak sie okazuje bardzo przeszkadza w FF... to japonski klimat." - to sa nie moje slowa, tylko zaslyszane.
Powiem tak od siebie: nigdy nie lubilem mangi, filmow japonskich itp. wrecz nienawidzilem... kocham fantasty, smoki, trole i cala reszte... ale po tym co mi dala FF X polubilem ten specyficzny klimat, nie znaczy to iz ogladam teraz filmy z pod znaku mangi czy jak one tam "pokemony" :wink:
Poprostu przestalem byc przeciwnikiem a nawet odpowiada mi takie fantasy w japonskim stylu... jestem otwarty na nowe rzeczy i powiem juz na koniec KLIMAT i styl japonskiego RPG fantasy niczym nie odbiega od klimatu jaki my europejczycy znamy, a posune sie nawet do stwierdzenia ze jest bardzo ciekawy i da sie go lubic.

Nie moge sie doczekac euro-bety.

A jakie sa Wasze odczucia co do japonskiego fantasy?

Pozdrawiam

_________________
Możesz Nie Wierzyć W Grawitację
Ale I Tak Nie Będziesz Latał.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-04-25 19:49 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 18:44 
Cytuj  
Asmax jasne ze to ja :smile:)))
Moja ukochana gildia White Eagle Clan !
ehhh.. lza sie w oku kreci...

Mozna tylko dodac na przykladzie UO - nie grafika i bajery swiadczy o niesamowitym gameplay :smile: Gra musi miec TO COS - co z pewnoscia ma UO...

Ja oplakuje tylko fakt, iz do kosza poszedl projekt na ktory strasznie czekalem i sledzilem pilnie kazdy krok developera czyli UO2
- ale cos mi tu smierdzi, 3 lata prac, miliony dolarow i nagle tuz przed beta projekt poszedl do kosza??? potwornie dziwne i modle sie o to aby to byl celowy zabieg aby odwrocic uwage - i poprostu poprawiaja silnik dla UO2 i na gwiazdke dostaniemy super mega HIT :grin:

I HOPE...

_________________
Możesz Nie Wierzyć W Grawitację
Ale I Tak Nie Będziesz Latał.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-04-25 19:46 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: McLAREN dnia 2003-04-25 19:53 ]</font>

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 20:13 
Cytuj  
co do konsol to sam mam n64 i pomimo, że to gry na nia sa juz dosc starszawe to jednak wciaz przyjemnie sie w nie gra zwlaszcza w pare osob i pod tym wzgledem konsole rulz bo malo jest gier na peceta w ktore mozna grac na split screenie. Ale jesli chodzi o gry single i przez siec to jednak pc rulz. Szkoda tylko ze gry takie drogie...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 21:25 
Cytuj  
co do konsol to sam mam n64 i pomimo, że to gry na nia sa juz dosc starszawe to jednak wciaz przyjemnie sie w nie gra zwlaszcza w pare osob i pod tym wzgledem konsole rulz bo malo jest gier na peceta w ktore mozna grac na split screenie.

PC od dawna ma ten nie-uposledzony tryb multiplayer. Gra sie przez siec i nie trzeba zadnego split screena : Konsole tez powoli zaczynaja do tego dorastac.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 22:31 
Cytuj  
Postow Aenima i innych "znawcow" komentowac nie bede, bo to z tego tylko flame moglby wyjsc.

Wracajac do tematu to sukces na rynkach amerykanskich i europejskich FFXI ma zapewniony. Swoja droga to ciekawe, czy nastapi po tym rozkwit nowego "pod"gatunku rgp jMMORPG?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 22:48 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-25 19:44, McLAREN napisał:
Asmax jasne ze to ja :smile:)))
Moja ukochana gildia White Eagle Clan !
ehhh.. lza sie w oku kreci...


Dlaczego z UO uciekles?? :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2003, 23:27 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-25 23:31, Psyche napisał:
Postow Aenima i innych "znawcow" komentowac nie bede, bo to z tego tylko flame moglby wyjsc.



o co ci chodzi?


McLAREN
dokladnie tak jak napisalem konsole sa dla samotnych wilkow ktorzy z browarkiem w rece graja do 4 nad ranem w np. residenta
( tak jak j to robilem wtedy na pc nie bylo takich gier )

a japonskie klimaty to nie dlamnie wychowalem sie troche na innej kresce thorgal kajko i kokosz itp. itd

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2003, 13:15 
Cytuj  
Aenima: dlatego opisalem moje odczucia chyba dostatecznie dokladnie.
Ja tez wychowalem sie na Thorgalu itd.

Ale jak pisalem japonski klimat zupelnie mi nie przeszkadza - to poprostu cos innego i nowego dla mnie.
Trzeba byc otwartym...
Rownie dobrze mozna by napisac "ogladam TV tylko w starym czarno-bialym TV bo na takim obrazie sie wychowalem"- heh nie sadzisz ze to bzdurne podejscie? :wink:

Japonka kreska tez ma swoj urok jak ktos jest pozbawiony uprzedzien.

Pozdro


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2003, 13:22 
Cytuj  
Asmax: musialem zakonczyc granie w UO w pewnym momencie...
Gralem dwa lata non-stop, kto gral ze mna to wie ze bylem tam zawsze :smile:
Ale wtedy mialem inna prace, przez ten okres pracowalem z domu dla amerykanskiej firmy, wiec niemialo znaczenie kiedy pracuje a kiedy gram.
Potem zmienilem prace i MUSIALEM skonczyc grac, UO byla dla mnie jak virus... nie mogel sie oderwac :smile:
Wiec musialem dokonac wyboru albo praca albo UO... a jesc cos musze i utrzymac rodzine!

Ale UO na zawsze pozostanie w moim sercu i ta cala masa wspanialych ludzi ktorych poznalem nie tylko z PL ale z calego swiata :smile:

Pozdro


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2003, 14:30 
Cytuj  
Cytuj:
2003-04-25 22:25, konrador napisał:
co do konsol to sam mam n64 i pomimo, że to gry na nia sa juz dosc starszawe to jednak wciaz przyjemnie sie w nie gra zwlaszcza w pare osob i pod tym wzgledem konsole rulz bo malo jest gier na peceta w ktore mozna grac na split screenie.

PC od dawna ma ten nie-uposledzony tryb multiplayer. Gra sie przez siec i nie trzeba zadnego split screena : Konsole tez powoli zaczynaja do tego dorastac.

niezrozumiales o co mi chodzi, bardzo przyjemnie sie gra w dwie osoby na jednym kompie badz tez w wiecej (np. Heroes z hotseatem) :smile:

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2003, 22:14 
Cytuj  
Panowie tym razem nie bedzie przenoszenia Topicu na Flames!

Istnieje opcja kasowania wiadomosci i wszystkim postujacym "nie na temat" radzilbym z niej skorzystac, zanim posypia sie bany.

(pierwsze w historii mmorpg.pl)

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 09:55 
Cytuj  
Mclaren korzystajac z okazji ze i tak topic zszedl na psy...juz pomine milczeniem przez kogo..

jak konsola ci wyswietla filmy dvd? , nie masz zielonej poswiaty przy podlaczaniu przez RGB?..slyszalem ze jedynie s-video to leczy ale i pojawily sie glosy ludzi ktorzy nie maja zadnego problemu . Jak to jest z ta wsteczna kompatybilnoscia?, czy jest mozliwe dodanie bajerow graficznych vide ...filtrowanie tekstur np , czy wygladaja tak samo jak na psx one tylko sie wczytuja szybciej?

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 00:10 
Cytuj  
Aldatha: z DVD to jest tak ze zielony obraz jest przez standardowy kabel i trzeba sobie kupic kabel EURO, dzieki temu kablowi wszsytko jest ok z DVD a gry sa bardzo ostre i maja lepsze kolorki - jest super :smile:
wiec polecam taki kabelek...

Co go grania w gry z PSXa na PS2 to zupelnie nie wiem bo nie mam zadnej takiej gry :wink:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 10:48 
Cytuj  
Beast: Tzn koneic koltunerii?? OMG!! czy to sen... :wink:

Ald: Z tego co ja slyszalem... gry na psx maja jakis dodtakowy filtering i to wsio... rozdzielczosci niestety ps2 im nie podnosi :/

Apropos ff9... um jest cala strona poswiecona umozliwieniu graczowi spikajacemu po angielsku gre w japonska wersje, nawet mialem okazje rozmawiac z jednym mod'ów tam... Uh z tego co pamietam z tej rozmowy w tej grze nie ma PvP, jest PvM, high end PvM... dosc malo klas :/ ale overall czlowiek byl nia oczarowany, wiec strzelam ze nie stracila duzo z tego single player klimatu ktory tak kochamy :wink:
Um niedlugo wychodzi 1wszy dodatek... albo juz wyszedl? to pewnie dodali cos fajnego... :wink:

Um, szkoda ze taki jest porzadek z tego typu grami... ale tak juz jest: Japonia-maly ale bardzo chlonny rynek na ktorym mozna zobaczyc czy cos ma wziecie; Stany-duzy rynek na ktorym sie zarabia; Euro-rynek od macochy, jak sie jeszcze troche chce wycisnac :/
Um, jak by powyzsze czytal ktos na stanowisku, bardzo przydala nam by sie umowa o handlu bezclowym z Japonia, thx in advance :grin: :grin: :grin:

PS. Ten czlowiek z ktorym rozmawialem byl ze stanow... powiedzial ze byl w ostatnie wakacje w polsce... ale jedyne zdanie ktore pamieta to: prosche piva! :grin: :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 11:47 
Cytuj  
Chcyba chciales napisac FF 11 :razz:
Ja od dawna sledze newsy na pewnej stronie amerykanskich fanow FF...
Opracowali oni pelny opis i tlumaczenie wraz ze screenami z japonskiego na angielski.
Teraz i tak nie ma to znaczenia bo w USA juz mozna grac w bete po angielsku - sam sie zapisalem :wink:
Niestety w europie jeszcze nie - pocieszajace jest ze oficjalna strona FF XI dla europy jest juz prawie na ukonczeniu.
Mysle ze w okolicach wakacji bedzie juz mozna zagrac w bete na serwerach dla europy.

Co do samej gry... nie ma sensu powielac niesprawdzonych plotek :wink:
nadal polecam jedna z kamer na zywca z gry:
http://kefka.playonline.com/strmv1.asx
czasami sa tam niesamowite widoki - a jezeli ktos dysponuje mocnym laczem to obraz jest niesamowity tak przy 250kbps :smile:

Pozdro


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 16:26 
Cytuj  
Znaczy sie pewnie chodzi nam o ten sam site :wink:

Apropos # ff... uh no fakt pomylilem sie... faktycznie :grin: tylko nie do konca wiem o co chodzi z tymi plotkami... czlowiek z ktorym rozmawialem w nia gra... ) um ma avatarka z czlowiekiem w czapce jak raydena z mk :wink: z reszta niewazne :wink:

Osobiscie wolalbym pograc w j wersje :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 12:40 
Cytuj  
Heh wolalbys grac jap wer. ? :grin:
ale tam sa same kretynskie znaczki - ja z tego nic nie kumam, a siedzenie z kartka gdzie masz napisane co oznacza dany japonski znaczek to slaby pomysl (imo).
Nooo chyba ze znasz japonski hehe :razz:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2003, 09:40 
Cytuj  
masz cos do tych znaczkow? Przeciez sa takie proste i zrozumiale nawet dla laika :grin:
Tux naprawde znasz japonski czy poprostu bedziesz gral na slepo? :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.