mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2010, 20:39 
Cytuj  
No to moze ja zle info mam :P Poprostu pamietam, ze czytalem gdzies, ze niektore z broni (nawet Fang i Vanille), daja tylko 2 Trapy czy tam w ogole nie (mowa oczywiscie o stage 3 caly czas :p)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2010, 22:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Bodziu - ile Ci zajęło wymaksowanie FFXIII? Mi po tym jak przez pierwsze 3-4h grało się bardzo średnio, to teraz chyba wsiąkłem :) Może skuszę się na platynkę.


Oj mi zajelo kupe czasu, bo zwiedzalem kazdy kat, poza tym farmowalem mnostwo kasy na Dark Materie, Scarletite czy nawet kupilem Trapezohedrona LOL :D Robilem wiele rzeczy nieprzemyslanie, bo nie chcialem korzystac z poradnikow (aczkolwiek w niektorych przypadkach posilkowalem sie netem, ale jak najmnmiej), zabilo by mi to rozrywke, wiec okolo 160 godzin ;) Najpierw przechodzilem misje bez 5 gwiazdek a potem aby trophy zalapac. Nastepnym razem jak wroce to na pewno inaczej juz zagram, ambitnie bez maxowanych postaci :)

A teraz SO4 mecze :) Troche ta grafika mniejszej rodzielczosci, czlowiek przyzwyczaja sie do 1080p ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 00:16 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Kupiłem sobie PsP nowe za 50 euro :D:D (PsP 2000)

Jakie gry polecacie?


A jakie rodzaje gier lubisz? Od siebie polecam swietne srpg: Final Fantasy Tactics The War of the Lions i Joanne D'Arc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 09:25 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Kupiłem sobie PsP nowe za 50 euro :D:D (PsP 2000)

Jakie gry polecacie?

God of War, Patapon, Lumines i niczego do szczescia wiecej nie trzeba :D Warhammer tez w sumie swietnie zrobiony jesli lubisz strategie turowe.

...no chyba ze przerobisz to jeszcze dorzucisz emulator NES'a ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 10:16 
Cytuj  
Hmmm szukam gier na odstresowanie :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2010, 14:17 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Nastepnym razem jak wroce to na pewno inaczej juz zagram, ambitnie bez maxowanych postaci :)


Zaczalem robic misje w Grand Pulse zaraz po zabiciu koncoweo bossa, mialem wtedy wymaksowane 2 poziomy i 3 lekko powyzej polowy (zreszta sam boss sprawial wielkie problemy z takim teamem). Zablokowalem sie na ostatniej, 64 misji (ciagle jeszcze nie mam maksymalnych poziomow i cos nie moge jej zrobic). Niektore misje zrobilem od razu z rozbiegu, z niektorymi trzeba bylo chwile pomyslec, byly takie, co zatrzymaly mnie na dzien czy dwa. Ale dalo sie je wszystkie zrobic bedac bardzo daleko od wymaksowanych poziomow, chociaz kosztowalo to mase irytacji i nerwow, bo czesto cos nie szlo... Wiekszosc misji mam nawet zrobionych na 5 gwiazdek, tylko ta nieszczesna ostatnia mi zostala, ale mysle, ze zdaze ja zrobic zanim osiagne maksymalne poziomy.

Edit:
No i zrobilem to, stuknalem bossa w ostatniej 64 misji nie majac wymaksowanych postaci :).
Teraz "tylko" dobic maksymalne levele, potem poprawic niektore misje na 5 gwiazdek i wylevelowac bronie...


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 07:34 
Cytuj  
Perrin - Congratulations ! Prawda jest taka ze misje 64 trzeba i tak taktycznie rozpykac, niewazne czy postacie sa wymaxowane czy nie :) Jeden blad kosztuje zgon ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 10:31 
Cytuj  
Co byscie polecili do posiedzenia sobie w pare osob przed konsola i wspolnej zabawy?
Jakies dobre mordobijki/wyscigi czy cos w ten desen czyli albo dobra wspolpraca albo dobra rywalizacja z duza iloscia funu. Ewentualnie na co nalezaloby wyczekiwac z takiego gatunku?
Nie da sie ukryc ze ostatnie strony tego tematu to glownie albo gierki single, albo multi ale wylacznie przez neta...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 10:32 
Cytuj  
Pewnie najnowszy Tekken jeśli chodzi o mordobicie.

Nie wiem czy Wipeout HD z dodatkiem Furry ma tryb split screen ale jeśli ma to również polecam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 12:27 
Cytuj  
Little Big Planet, a jeśli celowanie na padzie nie odstrasza to na przykład Resistance 2/Modern Warfare 2 (wiem, że to drugie na 100% ma split screen na 4).
Do tego jak napisał Oyci3c, Tekken. Ewentualnie Soul Calibur 4, który jest zdecydowanie bardziej newb-friendly.
No i Buzz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 13:34 
Cytuj  
Właśnie, jak mogłem zapomnieć o LBP, bierz to, fun będzie soczysty.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 17:01 
Cytuj  
Jestem chyba fenomenem na skale swiatowa bo LBP wogole mnie nie kreci:P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 17:42 
Cytuj  
Moim zdaniem LBP jest średnią platformówką, ale granie z paroma osobami potrafi dać sporo funu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 17:46 
Cytuj  
Tak już ludzie podchodzą do LPB czyli albo robią się smutni na widok tego crapu albo grają do upadłego.

Ja jestem po środku, czasami po prostu fajnie mi się w to gra.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2010, 18:05 
Cytuj  
LBP kreci kazdego (mam wersje na PSP ;)), tylko ze niektorzy nie chca sie do tego publicznie przyznac ;).


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 02:03 
Cytuj  
demo FIFA World Cup 2010 bardzo przyjemne, wiadomo że to jest taka FIFA 10,5 bo krótki devtime ale właściwie wszystkie tweaki są udane - gra sie jeszcze płynniej niż w 10, łatwiej też o bramki (nowa animacja strzału z główki z której ładnie wpada = wrzutki mają sens), bramy wpadają też z takich kątów z których nigdy bym się nie odważył strzelać w 10 ; dodali też fajne zgrywki klatą i lepsze przyjęcią na klatę - więcej mozliwości, więcej funu :]

rozwaliła mnie ilość reprezentacji jakie wsadzili (199)- jest Fidżi, Haiti i jakieś wyspy o których pierwszy raz słyszę, Polska ma 3,5 gwiazdki - może da się coś ugrać nimi online :lol:

zapowiada się zajebisty online (world cup online elegancki) , otoczka jest, to EA zawsze robi tip-top, nic tylko grać, jestem tylko ciekaw czy nadal taki np Messi nie będzie miał szans z wysokimi obrońcami (bo w FIFA10 im wyższy obrońca tym lepszy - taka niezbyt mądra bzdurka)

PS. Karne zrobili od nowa i są super tylko trzeba się ich nauczyć bo są jakieś oddzielne paski "presji" i jeszcze z 2 inne, na moim 1wszym karnym Pirlo się prawie zabił na piłce i strzelił w trybuny ala Terry z finału LM :wink: będzie niezła jazda z tym coś czuję


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:46 
Cytuj  
Remote Play na Ps3 genialne gram sobie w BlazBlue na moim PsP :D

A i Blaz Blue najlepsza bijatyka w jaką grałem :D:D

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:50 
Cytuj  
Mieliscie moze problem z przelaczeniem dzwieku PS3 z HDMI na optyke?

Zakupilem wlasnie nowy zestaw 7,1 i za cholere nie moge przerzucic dzwieku (manual audio setup, przelaczenie na bitstream itp.).

Wszelkie porady mile widziane... :)


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:51 
Cytuj  
Ja mialem jakies klopoty z Remote Play. Zarejestrowalem moje PSP na PS3, bez problemow, ale polaczyc sie juz nie moglem jakos. Nie mam pojecia czemu, bedzie trzeba bardziej zglebic ten temat.

Jesli chodzi o FFXIII to zaczyna mnie juz wkurzac. Zarobilem wszystkie misje lacznie z ostatnia i zdobylem Gold Watch, wiec pyknlem glownego bossa z watku fabularnego na 5 gwiazdek. Prosto. Zaczalem wiec poprawiac swoje wszystkie misje, zeby kazda zrobic na 5 gwiazdek. No i zaczynaja sie schody, bo okazuje sie ze ten Gold Watch wcale tak bardzo nie pomaga jak mi sie wydawalo ;). Niektore poprostu cholernie trudno zrobic i tyle. Niewazne jak mocno wypakowane ma sie postacie, jak dobry sprzet sie zaklada. Trzeba jeszcze nakombinowac sie nad odpowiednia taktyka i na dodatek miec odrobine szczescia.
Zalamuje mnie juz ta gra... Nie wiem czy wytrwam do platyny...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:51 
Cytuj  
a co kupiles Beast? jesli mozesz sie pochwalic :)

i kiedys podlaczalem optyke i nie bylo problemow - musialem poklikac w karcie do ktorej podlaczalem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.