mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 10:53 
Cytuj  
Beast napisał(a):
Mieliscie moze problem z przelaczeniem dzwieku PS3 z HDMI na optyke?

Zakupilem wlasnie nowy zestaw 7,1 i za cholere nie moge przerzucic dzwieku (manual audio setup, przelaczenie na bitstream itp.).

Wszelkie porady mile widziane... :)


Sound Settings -> Audio Output Settings -> przelaczamy HDMI na Optical Digital i powinno normalnie mykac.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 12:08 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Jesli chodzi o FFXIII to zaczyna mnie juz wkurzac. Zarobilem wszystkie misje lacznie z ostatnia i zdobylem Gold Watch, wiec pyknlem glownego bossa z watku fabularnego na 5 gwiazdek. Prosto. Zaczalem wiec poprawiac swoje wszystkie misje, zeby kazda zrobic na 5 gwiazdek. No i zaczynaja sie schody, bo okazuje sie ze ten Gold Watch wcale tak bardzo nie pomaga jak mi sie wydawalo ;). Niektore poprostu cholernie trudno zrobic i tyle. Niewazne jak mocno wypakowane ma sie postacie, jak dobry sprzet sie zaklada. Trzeba jeszcze nakombinowac sie nad odpowiednia taktyka i na dodatek miec odrobine szczescia.


Czasami lepiej zalozyc slaby equip: zwieksza sie wtedy "Target Time", czyli czas w jakim gra uwaza, ze powinienes pokonac potwora i dostac dobra ocene.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 14:16 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Perrin napisał(a):
Jesli chodzi o FFXIII to zaczyna mnie juz wkurzac. Zarobilem wszystkie misje lacznie z ostatnia i zdobylem Gold Watch, wiec pyknlem glownego bossa z watku fabularnego na 5 gwiazdek. Prosto. Zaczalem wiec poprawiac swoje wszystkie misje, zeby kazda zrobic na 5 gwiazdek. No i zaczynaja sie schody, bo okazuje sie ze ten Gold Watch wcale tak bardzo nie pomaga jak mi sie wydawalo ;). Niektore poprostu cholernie trudno zrobic i tyle. Niewazne jak mocno wypakowane ma sie postacie, jak dobry sprzet sie zaklada. Trzeba jeszcze nakombinowac sie nad odpowiednia taktyka i na dodatek miec odrobine szczescia.


Czasami lepiej zalozyc slaby equip: zwieksza sie wtedy "Target Time", czyli czas w jakim gra uwaza, ze powinienes pokonac potwora i dostac dobra ocene.

Wiekszosc misji da sie zrobic tak naprawde stosujac zwykly blitzkrieg. Wchodzisz w walke jako Tri-Disaster, Aggression lub Cerberus i bijesz. Jesli masz sporo Deceptisol to sugeruje uzywac - bardzo pomagaja. Fortisol rowniez, Aegisol uzywa sie raczej na dluzsze walki (Neochu, Vercingetorix, Raktavija, Attaccus).
Ja 60 z 64 misji wygralem majac Light/Snow/Fang i stosujac te 3 paradygmaty, czasami wspomagajac sie Deceptisolem. Bronie mialem wymaksowane, sprzet prawie (brakowalo mi wtedy Dark Matter), postacie mialem wymaksowane w 4-5 profesjach. Wszystko bez Gold Watch'a.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 20:25 
Cytuj  
Perrin napisał(a):

Sound Settings -> Audio Output Settings -> przelaczamy HDMI na Optical Digital i powinno normalnie mykac.


też tylko podpiąłem optyka, przełączyłem w opcjach i działa bez problemu. Może rąbnięty kabelek?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 22:23 
Cytuj  
Nie ma sposobu na puszczenie dźwięku z konsoli przez BT? :<<< Tylko chat etc.? :( Ja jebie co za problem było umożliwić wysyłanie dźwięku z gier do słuchawek BT...........

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 23:07 
Cytuj  
Hmm z tego co pamiętam to chyba jest, w opcjach bt bodajże można ustawić jakie dźwięki mają iść via bt.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2010, 23:12 
Cytuj  
mi sie nie udalo uruchomic tego.
moze z jakims updejtem dodali?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 08:28 
Cytuj  
na uj wam dźwięk z BT? Przecież to będzie jakieś mocno pokompresowane mono...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 09:35 
Cytuj  
Mono w słuchawkach stereo BT? Marek, pls.

W każdym razie z tego co "mówi internet" nie da się puścić dźwięku w ten sposób.

Słuchawki są wykrywane, wszystko pięknie ale jedyne co chyba działa to właśnie chat i voice com :(

Fail Sony, fail.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 15:45 
Cytuj  
myslałem, że piszecie o headsetach BT - te są najczęściej mono i jakość dźwięku na nich jest żenująca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 16:54 
Cytuj  
Obrazek

Dell BH200. Dzwiek jest stereo i jakosc jest nabrawde dobra. Pod warunkiem, ze host obsluguje EDR 2.x i A2DP.

X.

PS. PS3 to obsluguje? Jesli nie, to o dzwieku stereo w sluchawkach BT zapomnij.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 17:28 
Cytuj  
Tak, PS3 to obsługuje.

Mam dokładnie te słuchawki co Xanth i jestem bardzo zadowolony.

Tu chodzi o to, że PS3 sama z siebie nie streamuje dźwięku z gier/filmów do słuchawek BT. Tylko jakiś voicechat :E

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 19:07 
Cytuj  
Na zavvi.com jest jutro jakas super promocja.
Valkyria Chronicles za £14.95. Cena bardzo dobra za ten tytul.
Tak tylko informuje, jakby ktos byl zainteresowany.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 09:50 
Cytuj  
Dałem się skusić na wiosenną promocję w YesAsia i zamówiłem tam japońskie Dot Game Heroes. Za jakieś 2 tygodnie będzie opis wrażeń, bo niestety paczki stamtąd idą dość długo. Swoja drogą, ktokolwiek zadeklarował się, że wyda to w Europie, czy w czerwcu z wersji angielskich dostępna będzie jedynie amerykańska?
Edit: A, pomylilo mi się z czymś. Na wiki widzę, że EU i US premiera w maju już ;)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 12:18 
Cytuj  
Jako, że cena MAGa spadła do odpowiedniego poziomu mam pytanie. Czy bez klanu i raczej casualowo da sie wogole w to grac? Czytam recenzje i wychodzi na to, ze bez ogarnietego klanu nie ma nawet co podjezdzac ...

T.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 15:13 
Cytuj  
Tak na marginesie w Zavvi za Little Big Planet: Game of the Year Edition chca na nasze lacznie z przesylka 81zl. Na Allegro GOTY najtaniej jest za 128zl, wiec jak ktos jeszcze nie ma, albo chce pochandlowac i zarobic to juz wie co powinien zrobic ;P.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 18:05 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Jako, że cena MAGa spadła do odpowiedniego poziomu mam pytanie. Czy bez klanu i raczej casualowo da sie wogole w to grac? Czytam recenzje i wychodzi na to, ze bez ogarnietego klanu nie ma nawet co podjezdzac ...

T.


Bzdura.
Jak w KAŻDĄ gierke granie z przyjaciółmi jest lepsze niż bez ale akurat w MAG mam mniejszy problem z graniem solo niż np. w BC2.
Jak juz wyjdziesz z fazy grania w te najprostsze scenariusze (do 4 lev postaci możesz grac tylko w sabotage) to poczytaj/pogadaj o co chodzi w zdobywaniu/dominacji i wtedy sam szybko załapiesz jak się trzeba ekwipować i zachowywać żeby coś wnieść sensownego do random teamu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 18:47 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Bzdura.
Jak w KAŻDĄ gierke granie z przyjaciółmi jest lepsze niż bez ale akurat w MAG mam mniejszy problem z graniem solo niż np. w BC2.
Jak juz wyjdziesz z fazy grania w te najprostsze scenariusze (do 4 lev postaci możesz grac tylko w sabotage) to poczytaj/pogadaj o co chodzi w zdobywaniu/dominacji i wtedy sam szybko załapiesz jak się trzeba ekwipować i zachowywać żeby coś wnieść sensownego do random teamu.


Gracie jeszcze moze jakims forumowym teamem? ...

T.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 21:59 
Cytuj  
Niespecjalnie.
Mało ludzi wogóle widuje na PSN ostatnio.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2010, 12:10 
Cytuj  
Jak wszedłem sobie wczoraj do sklepu ps to zobaczyłem że gierki tam są śmiesznie tanie. N4S za jakieś 18zł chyba itd. Niektóre shity nawet za 4-5 złociszy. O co biega z tym?


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.