mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:24 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kabraxis - tak nie miałeś. Kilka razy pisałem byś podał swój PSN ID. Nie podałeś. Dla mnie wystarczający dowód na to, że bezczelnie kłamiesz i tyle.


Slyszalem ze biegasz po londynie i gwalcisz 6-letnie dzieci... nie? To daj mi dowody? Nie masz? Dla mnie to wystraczajacy dowod na to, ze bezczelnie klamiesz i tyle.
Pozatym ja bym ci nawet reki na ulicy nie podal przy przypadkowym spotkaniu a co dopiero super cenne PSNID.
Zreszta dla swietego spokoju jak znajde chwile czasu to ci jebne w przyszlym tygodniu fotke z konsolka, grami i nickiem na kartce - bedziesz pewnie mial co robic szukajac dowodow na to ze ja zfotoszopowalem. lol

BTW. Podziwiam poziom twojej frustracji i slabosc psychiczna. Stary - wszyscy sobie normalnie gadaja a tym na dwa chwalace PCta (i wcale nie gnojace twojej zabaweczki) reagujesz jak dziecko, ktoremu zabrano lizaczka.
Podziwiam tez twoja logike ale to juz ci nieraz pisalem.

Lecz sie.


Ostatnio edytowano 18 kwi 2010, 22:27 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:26 
Cytuj  
no widzisz kabraxis nawet przycisnięty do muru dalej idziesz w zaparte. Bezczelny z ciebie typek to ci trzeba przyznać. Kłam dalej.

Mi to akurat na rękę - 10k very soon.

Mendol nie wtrącaj się! Sam sobie z tą gównarzerią dam radę.

Zreszta dla swietego spokoju jak znajde chwile czasu to ci jebne w przyszlym tygodniu fotke z konsolka, grami i nickiem na kartce - bedziesz pewnie mial co robic szukajac dowodow na to ze ja zfotoszopowalem. lol

hahah weak w chuj kabraxis. Ja ci pierdolnę JUTRO fotkę obok czerwonego ferrari, może być? POtrzebujesz aż tydzień by znaleźć kolesia z PS3? :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no widzisz kabraxis nawet przycisnięty do muru dalej idziesz w zaparte. Bezczelny z ciebie typek to ci trzeba przyznać. Kłam dalej.


Tak jak pisze zrobie fatke mojego PS3 wraz z kolekcja gier. Na fotce bedzie kartka z moim nickiem, napisem mmorpg.pl i data robieia zdjecia. Poloze nawet jakas gazete zebys wiedzial ze zdjecie bylo robione w tym tyg i w polsce.

Dodatkowo o ile pojdziesz na to to podam ci nawet to PSN ID ze skonczonym niedawno min. GOW3 (ktory jest chujowy oprocz pierwszych dwoch godzin - blow me).

Ale w zamian ladnie i grzecznie przeprosisz mnie za oszczerwstwa w osobno zalozonym temacie i grzecznie wypierdolisz z tego forum ok?

dalej jestes tak pewny swego? Bo ja jestem.

"Ja ci pierdolnę JUTRO fotkę obok czerwonego ferrari"
W glowe sie pierdolnij. Mocno.
Zreszta jebie mnie to co myslisz i jakie tam urojenia masz w glowce.
Kurwa kloce sie z gosciem pod 40tke pewnie, ktory ma mentalnosc 12letniego dziecka. Srly wtf?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:35 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Ale w zamian ladnie i grzecznie przeprosisz mnie za oszczerwstwa w osobno zalozonym temacie i grzecznie wypierdolisz z tego forum ok?



Podaj mi po prsotu PSN ID (teraz) i włacz konsolę. w dupie mam twoje fotki, wyrzucę kogoś ze znajomych (bo mam fulla) i pogadamy przez 5 minut bym się upewnił, że to zjebany kabra. A jedyna nagroda jaką dostaniesz to satysfakcja i tyle.. Swoje żądania to możesz sobie wsadzić w d...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kabraxis napisał(a):

Ale w zamian ladnie i grzecznie przeprosisz mnie za oszczerwstwa w osobno zalozonym temacie i grzecznie wypierdolisz z tego forum ok?



Podaj mi po prsotu PSN ID (teraz) i włacz konsolę. w dupie mam twoje fotki, wyrzucę kogoś ze znajomych (bo mam fulla) i pogadamy przez 5 minut bym się upewnił, że to zjebany kabra. A jedyna nagroda jaką dostaniesz to satysfakcja i tyle.. Swoje żądania to możesz sobie wsadzić w d...


No to gowno dostaniesz. JA nie mam absulutnie zadnej potrzeby podawac nikomu z tego forum jakichkolwiek danych do jakiejkolwiek gry/steama ani niczego innego. Mam funfli z ktorymi gram i nie jestes mi wogole do niczego potrzebny.
Nie bede tez czul zadnej satysfakcji bo nie mozna czuc satysfakcji z rozwiania marzen i duman kolesia o iq rozwielitki.

"Swoje żądania to możesz sobie wsadzić w d..." I vice versa misiu. Naprawde /care czy uwazasz ze mam konsole czy nie mam.

Dal mnie i tak jestes kolesiem, ktory rzuca bezpodstawne oskarzenia, kolesiem, ktory byl za wielka cipa aby osignac cokolwiek w PL i zdupczyl lizac dupcie angolom za ochlapy, kolesiem ktory nie rozroznia fal radiowych od dzwiekowych, kolesiem ktory tak sie uniosl banem ze oferowal pieniadze za rejestracje fake-kont z "mark" w nazwie pewnie nie wiedzac ze usuniecie wszytkich takich kont to 3 klikniecia myszka, kolesiem ktory jest uwazany nie tylko tutaj ale i na najwiekszych forach o grach w PL (gol to wiem napewno, wiem ze udzielasz sie tez na poly - tez cie penie nie lubia), za zaslepionego, nieobiektywnego fanboja, z ktorym zasna dyskusja nie ma sensu i jeszcze pare innych rzeczy. I to wszytko przy wieku grubo ponad 30 lat.

Moze poprzestanmy na tym bo zal mi sie troche robi i ide spac a od tej chwili jestes pierwszym kolesiem, ktory laduje u mnie w ignorze bo nie dosc ze jakolwiek normalna rozmowa na wlasciwie jakikolweik temat (pomijajac juz konsole) jest z toba niemozliwa to jeszce twoja glupota i dziecinne zachowanie powoduje ze chce mi sie rzygac.

Cya

PS. Wszytkich normalnych uzytkownikow konsol i wszelakiego sprzetu do grania jak i wszystkich normalnych czytelnikow tego tematu przepraszam ze w nim zapostowalem. NIe spodziewalem sie ze mark jest az tak wyposzczony ale widze ze forumowa maskotka ps3 nie zawodzi.

Znikam stad - w koncu nie mam konsoli. ;-)


Ostatnio edytowano 18 kwi 2010, 22:55 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:53 
Cytuj  
ban for mark pls - urozmaićmy wyścig do 10k :D
Mark przegina i to ostro, ale w żadnym wypadku nie chciałbym aby spłynął z tematu ps3 - często ciekawymi promocjami rzuca :D Ale jakieś tasowanko tempbanami pomiędzy nim (agresja), a Mendolem (jednolinijkowce) urozmaiciłoby zabawę :D

Kabraxsi: PC ssie do grania. Przynajmniej dla takich leniwych person jak ja. Pracuję na PC po 14-16h dziennie i jakoś nie chce mi się martwić czy coś mi ruszy na moim trupie, czy muszę kombinować ze sterownikami, a może coś dokupić. PS3 działa mi out-of-box więc jestem w pełni usatysfakcjonowany. Wszystko robi się automagicznie, każdy update, a gram w to na co mam ochotę w danym momencie.
Liczę na to, iż kolejna generacja konsol wyznaczy standard i wszystkie gry będą wydawane na konsole - tak abym mógł pograć w cokolwiek - myszką i klawiaturą w RTS/FPP/MMO, padem w gry typowo konsolowe. I chodzi tu tylko i wyłącznie o wygodę związaną z ciągłym nadążaniem za nowinkami.
I też nie przeginaj - po cholerę prowokujesz Mareczka? Ma sobie swój świat, daj mu żyć w przekonaniu, że na wszystkim się zna i jest szczęśliwy. A no i bogaty :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 22:58 
Cytuj  
blahblahblavh tczewiak wannabe biznesmen :D

kabraxis ja zaraz idę spać - wiem, że dzwonić do kolegów z PS3 o północy w niedzielę nie wypada, ale to sprawa kuźwa honorowa! za telefon, gg, czy inny skype i nawijaj, zapłać, flaszkę zaproponuj, dupy daj jak nie masz kasy/kolegów którzy pomogą za darmo etc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 23:05 
Cytuj  
Kabraxis, Ty weź go zostaw, bo jeszcze przegoni Mendola ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 23:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
blahblahblavh tczewiak wannabe biznesmen

/cry moar. I tak zarabiam więcej w Polsce niż ty kładąc tynki w UK :)
A na tym forum są kolesie, którzy zarabiają kilkakroć tego co ja - Ty sobie żyj w przekonaniu, że jesteś w raju, ale Oni też mieszkają i pracują w Polsce :)

Nie musisz rage'wować w każdym poście - ja tam na pewien sposób Cię nawet szanuję - za jedną rzecz - wiesz jak szukać promocji i często z tych rad korzystam. Dzięki Tobie np. wczoraj zamówiłem preorder Demon's Soul z zavvi. Dlatego o ile na niewielu rzeczach się znasz to w temacie o grach na PS3 na szacunek sobie zasłużyłeś. Fajnie gdybyś poza ten temat zbyt często nie wypełzał :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 23:21 
Cytuj  
ty tczewiak powinienes dostac bana za wyglad, za glupote, za granie w ff.
i co? i nadal tu siedzisz i probujesz byc 'fajny'.

shp mysle, ze kabraxis to specjalnie zrobil, bo predzej przelknie wygrana marka niz moja ;/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 23:23 
Cytuj  
tczewiak ja do ciebie nic nigdy nie miałem - oprócz jednej sprawy. Czy w każdym poście musisz podkreślać swoją zajebistą sytuację finansową i zgadywać, że moja jest super kipeska? Mnie naprawdę twoje posty nie ruszają, jestem bardzo content ze swoich zarobków, mam własną działalność w UK, trochę w innej branży i może po dżentelmeńsku skończ w końcu pierdolić o pieniądzach i o tym jaka to zajebista kasa jest na robieniu stronek www. Akurat mam odmienne zdanie na ten temat - pewnie robiłem to co ty teraz 10 lat temu w Wwie, też mieliśmy rzutniki, laptopy, teczuszki, hotele, konferencje itp. - mi to w ogóle nie imponuje..

Dobij do 200 000zł - daj mi cynk na PW - dam Ci 100% sposób na zamienienie tych 200k zł w ciągu zaledwie 2 lat w 1mln złotych. Sprawdzone i nie trzeba siedzieć przy kompie po 14-16h dziennie.


down:
to jest private do tczewiaka nie do Ciebie mendol
Tak kabra - 50zł. Naginaj jeszcze masz szansę! Walcz jak lew - całe 5 dych kuźwa!!!11


Ostatnio edytowano 18 kwi 2010, 23:33 przez Mark24, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 23:27 
Cytuj  
ty marek zaloz sobie topic we flames i skopium tam wszedzie swoje teksty, ktore piszesz czcionka 1. bo nie wiem czy mnie obrazasz, czy spoilujesz gre or what.
i przestan sie prosze w koncu klocic bo rozjebales po raz kolejny temat o ps3.
a byl juz spokoj.


Ostatnio edytowano 18 kwi 2010, 23:28 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 23:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
shp mysle, ze kabraxis to specjalnie zrobil, bo predzej przelknie wygrana marka niz moja ;/


mark i tak wygrana ma w kieszeni bo jak bedzie ~100 do konca to wejdzie na gola i zaoferuje dzieciakom FUNTY za botowanie jego konta jak on bedzie kladl tynki. 100 postow jebnie w 2h i po sprawie. :)

Swoja droga sa przewidziane jakies nagrody?
8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 23:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Czy w każdym poście musisz podkreślać swoją zajebistą sytuację finansową i zgadywać, że moja jest super kipeska

Moja wcale taka zajebista nie jest - patrz wyżej - inni zarabiają więcej. Jedynie lubię Ci przygadać, bo od zawsze toczysz pianę, jak to w Polsce beznadziejnie. A nie jest problemem dorwanie roboty - problemem jest znalezienie pracownika raczej.

Cytuj:
zajebista kasa jest na robieniu stronek www

Na robieniu stronek to akurat pieniędzy nie ma. Są inne filary informatyki.

Cytuj:
pewnie robiłem to co ty teraz 10 lat temu w Wwie, też mieliśmy rzutniki, laptopy, teczuszki, hotele, konferencje itp. - mi to w ogóle nie imponuje

Tylko, że Ty przekładałeś to, iż Tobie nie wyszło na ocenianie Polski. A wystarczy nieco samozaparcia by osiągnąć sukces - bez wyjeżdżania do UK i zmieniania branży.

Mendol napisał(a):
ty tczewiak powinienes dostac bana za wyglad

Pokaż swoją facjatę cwaniaczku :)

Cytuj:
za glupote

Oh rly?

Cytuj:
za granie w ff

Nie gram. Sprzedałem gile i zamieniłem gotówkę na przyjemności.

Cytuj:
nadal tu siedzisz i probujesz byc 'fajny'

Tak.


A teraz grzecznie uspokójmy się w temacie o PS3 i wróćmy do flames. kthx.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 07:32 
Cytuj  
skoncz juz tczewiak.


hm czy ktos sie orientuje jak ma wygladac sprawa z Move?
na tym filmiku fajnie koles boksuje, ale z tego co widac ma 2 kontrolery.
czyli jesli chcemy popizgac sie w 2 osoby musimy kupic 4? jesli tak to juz nie robi sie to fajne i casual friendly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 09:33 
Cytuj  
Odwieczny dylemat co lepsze , fajnie się czyta :-P

Też znam takich co mówili że tylko PC a teraz konsolę kupują , ja mam podłączony PC pod F-HD tv a i tak wolę grać na konsoli gdzie wszystkim steruje tylko za pomocą jednego bezprzewodowego pada , tego na PC nie zrobisz imo , no i jeszcze wieszanie i wykrzaczanie się gier na PC jest strasznie wku....... ale i tak nie wyobrażam sobie grania w FPS czy strategie na PS.

Co do Move to by się jakieś łowionko przydało , aż sie prosi :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 09:42 
Cytuj  
no tak ale kwestia ceny za kontroler.
przydalaby sie obnizka w przypadku zakupu 4 :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 09:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no tak ale kwestia ceny za kontroler.
przydalaby sie obnizka w przypadku zakupu 4 :)


Bo nowe , poczekaj troszkę :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 10:07 
Cytuj  
no ale z tego co sie orientuje to oryginalne pady sony nie zmieniaja cen.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 10:20 
Cytuj  
Mendol, zawsze można się bić na jedną rękę jak nie chcesz wydawać kasy na 4 kontrolery :lol:

W zavvi dziś całkiem nieżle promocje, ja sobie wziąłem X-Men Wolverine za 9,95 funta, pamiętam że demo było całkiem fajne. Poza tym chyba Valkyria Chronicles za 15 funtów, preorder na Lost Planet 2 z figurką? za 29 funtów i parę innych tytułów.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.