mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Następna strona

Kto jest najtwardszy od 40 milleniow?
Space Marines 48%  48%  [ 76 ]
Space Marines 53%  53%  [ 84 ]
Liczba głosów : 160
Autor Wiadomość
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:32 
Cytuj  
Probowalem... Sadze, ze musi byc jakas mozliwosc, ale nawet w recenzjach padaja takie

Cytuj:
ednak jedna rzecz jest bardzo ale to bardzo irytująca, mamy co prawda grę w pełnym 3D a nie mogę obrócić kamery by spojrzeć na pole bitwy pod innym kątem


stwierdzenia...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2010, 10:28 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8QniJOi7_Warham ... Eldar.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2010, 10:46 
Cytuj  
Ownz.

Najlepsza informacja jest jednak imo wyjebanie GFWL i pelne przejscie na SteamWorks. Moze wkoncu matchmaking zacznie normalnie dzialac ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2010, 10:49 
Cytuj  
Ta, pamiętam wtfa, kiedy kupiłem DoWa 2, a po zainstalowaniu przez Steama musiałem zalogować się jeszcze na GFWL i trzy razy zakładać konto, bo Polska nie działała.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 18:33 
Cytuj  
http://www.empireonline.com/news/story. ... dium=email

Mnie sie trailerek podoba. Czy film daje rade przekonamy sie na koniec listopada. Jak bedzie dobrze to dam im zarobic. :>


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 20:28 
Cytuj  
Ja od jakiegos czasu mam ten film we 'friendach' na facebooku. Jak chlopaki z wielka pompą wrzucaja siatke i render flamera, to pomyslalem ze cos jednak jest nie tak.

W skrocie, ten film nie dorasta do piet filmikom z DoW, wlaczajac w to pierwsza czesc. Animacja postaci, detale i mimika twarzy, wyglada miejscami jak projekt uczelniany.

Nie spodziewam sie za wiele po tym filmie.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 20:45 
Cytuj  
Film nie jest technologicznym majsterszytkiem, zgoda. To co widze mnie jednak nie razi. Nie oczekuje, ze zrobia jak tworcy Final Fantasy i poplyna na 100 milionow $. Trailerki trzymaja charakter swiata 40k i to jest najwazniejsze. Dla przykladu wezmy anime. Jaka tak jest animacja twarzy? Zadna a ludziom to nie przeszkadza. Target tego filmu to nisza, jak zarobia to moze zainwestuja wiecej w kolejny.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 20:46 
Cytuj  
Zaraz Ci pierdolnę z boltera Nestor.

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 21:51 
Cytuj  
Srsly, pięciu marinesów na krzyż?
Ja wiem, że ich jest max 1000 na chapter, ale po filmie Wh40k oczekiwałem jakiejś mega epickiej bitwy z pierdyliardem gwardzistów, dreadnoughtami, greater demonami i bóg wie czym jeszcze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 21:59 
Cytuj  
Za mały budżet :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 22:04 
Cytuj  
Ty nie tlumacz, tylke temu tez pierdolnij z boltera.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 22:25 
Cytuj  
No ten trailer robi już dobre wrażenie, wcześniejsze urywki z filmu były czerstwe w chuj.

Mam nadzieję, że odniesie spodziewany sukces i rozpocznie eksploatację uniwersum na większą skalę i większe pieniądze, co zaowocuje zajebiszczaściejszymi produkcjami.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 23:22 
Cytuj  
zadne szanujace sie studio filmowe nie wylozy kilka setek mln $ zeby zadowolic paru nerdow , nigga plz przestancie marzyc :)

ekranizacje za takie pieniadze robi sie dla naprawde wyjebanego fan base jak np Harry Potter

nigdy nie powstana sc the movie , diablo the movie itd takim jakim by chcieli widziec je gracze :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 23:27 
Cytuj  
transformesi cos tam chyba zarobili.
zreszta wiedzmin w polsce tez byl oblegany - mimo, ze 80% spoleczenstwa nie mialo pojecia o czym jest.
kwestia wylozenia kasy na produkcje a potem reklame - i sie sprzeda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2010, 23:46 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zadne szanujace sie studio filmowe nie wylozy kilka setek mln $ zeby zadowolic paru nerdow


Film na poziomie animacji z intra DoW + odpowiednie wprowadzenie fabularne + marketing = hit kasowy.

Aldatha napisał(a):
nigdy nie powstana sc the movie , diablo the movie itd takim jakim by chcieli widziec je gracze :)


A skąd ty możesz wiedzieć jakim by chcieli widzieć film gracze? Masz kontakt z całym playerbase tych tytułów? Film na podstawie Warcrafta powstaje i zobaczymy co z tego wyniknie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 00:05 
Cytuj  
chyba jednak mam racje bo jakos wyjebane filmy na podstawie gier nie powstaja :)

mendol wlasnie tu jest pies pogrzebany , ryzyko , transformers powstalo bo Spielberg sie uparl zeby powstalo , gosc jest tuzem w tym biznesie wiec kasa sie znalazla bo jego nazwisko=insta win . Wyjatek potwierdza regule
, producenci nie beda ryzykowac i troche ich rozumiem

zreszta transformersi tez byli dosyc okrojeni , ich design nie pokrywal sie zupelnie z generation 1 , gdzie pokolenie z lat 70+ sie na nich wychowalo jako dzieci a teraz by rzucili kazdy grosz zeby sobie przypomniec z lezka w oku jak bylo wtedy fajnie :) , uniwersum jest rozlegle...mogli zrobic wyjebana bitwe na Cybertronie albo climax z unicronem

ale zgodze sie Transformers cos tam jeszcze zarobilo ale szalu nie bylo chyba


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 08:04 
Cytuj  
no ale mi sie podobala pierwsza czesc. takze bylo ok. i gdyby to zrobili tak jak to wygladalo w latach 70/80 to ni chuja bym tego nie ogladal. bo zupelnie mi sie nie podobaly w tej formie.

i nie wiem czy masz racje czy nie, natomiast warhammer to troche inna dziedzina niz gry komputerowe wedlug mnie :)
kroniki riddicka byly zajebiscie zrobione.

ja tam bym chcial zeby ten film zrobil jakis maly rozglos i zainteresowal jakas wieksza wytwornie :)


a. zapomniales o Resident Evil i Silent Hill :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 08:51 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
chyba jednak mam racje bo jakos wyjebane filmy na podstawie gier nie powstaja :)

Cos mi sie wydaje ze to jest glowna przyczyna ich braku sukcesu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 11:25 
Cytuj  
Wszystko jak zwykle się o kasę rozbija. Games Workshop nie dał na ten film ani złamanego grosza, a koszty licencji to był dwucyfrowy procent z ogólnego budżetu produkcji.

Pamiętajcie że jest to pierwsza tego typu produkcja na świecie, jeżeli się dobrze sprzeda, a w to nie wątpię bo fanów wh40k jest od groma, to na następny film z pewnością ktoś sypnie kasą.

-Scenariusz będzie dobry (Dan Abnett).
-Voicover będzie świetny (Stamp, Hurt, Pertwee etc.).
-Muzyka JEST super (wystarczy obejrzeć trailer).

Trzeba tylko przymknąć oko na średnie CGI...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 paź 2010, 13:59 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ale zgodze sie Transformers cos tam jeszcze zarobilo ale szalu nie bylo chyba

był był
http://en.wikipedia.org/wiki/Transforme ... Box_office

Ale generalnie masz rację, filmy na podstawie gier komputerowych to z paroma wyjątkami niskobudżetowe produkcje reżyserowane przez Uwe Bolla i jemu kolegów. I faktycznie nawet WoW ze swoimi 10 milionami graczy raczej nie ma startu do LOTR albo Harrego Pottera które sprzedają się w dziesiątkach/setkach milionów egzemplarzy.
Cytuj:
Film na podstawie Warcrafta powstaje i zobaczymy co z tego wyniknie.

Ciekawe czy w filmie postacie też będą latać w tych plastikowo pedalskich zbrojach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 564 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.