mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2013, 00:29 
Cytuj  
Fergerod napisał(a):
c&p z klanowego forum:

one hit kill bug
http://www.youtube.com/watch?v=3vDOC1V6GM8

HEHE

fix bedzie
http://battlelog.battlefield.com/bf4/fo ... 163140123/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2013, 13:51 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Nie wiem czemu ale gra u mnie działa normalnie w każdym trybie oprócz Conquest. Wszystko jest płynnie tylko co kilkanascie sekund przycina sie na chwilke i tak non stop. Miał ktoś może podobny problem lub zna rozwiązanie?



Mam to samo(albo podobnie) chwilowa przycinka, myszka nie dziala tak z 4-5 sekund i na koniec dzwiek


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 19:12 
Cytuj  
drimhack w bf4 tez leci
http://www.twitch.tv/dreamhack_bf4

ale raczej nie ma opcji ja jakis esport, nawet Quake ma wiecej widowni.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 22:19 
Cytuj  
Kogo to interesuje, ze nie ma widowni hehe.
Fajny meczyk btw z MyM.
Poza tym żeby QL miał 1/100 playerbase od BF to byłoby dobrze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 22:45 
Cytuj  
No wiadomo, ale przy tym playerbase oczekiwalbym wiecej ludzi ;p a ten tryb to bezsens do competitive.

ale juz lepszy do ogladnia byl cod2-4, czy CS.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 22:56 
Cytuj  
Jaki bezsens? Przecież w BF głównie chodzi o dominacje i zdejmowanie tickets.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 23:06 
Cytuj  
przy tak malej mapie to dla mnie bez sensu. chwile ogladalem, to nawet tu bylo widac mnostwo spawn killi. W ogole tu nie widac za bardzo teamplayu.

Ogladalem kiedys jakis maly turniej w BF3 i bylo CQ i znacznie lepiej to wygladalo. Ta dominacja wyglada jak tdm i chaos.

Do oglądania tez brakuje jakiejs przejrzystej minimapy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 23:15 
Cytuj  
Weź pograj w BF4 a potem komentuj :P
Spawn kille sa jak się zespawnujesz na swoim, bad timing bro.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 00:14 
Cytuj  
tia, bo bf4 tak bardzo sie zmienil w stosunku do bf3, ze nic o nim nie mam pojecia ;p
ja tylko mowie, ze slabo sie to oglada. imo

ogolnie jesli chodzi o ogladalnosc to fpsy nie sa raczej najszczesliwsze.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 02:02 
Cytuj  
Mnie bardziej martwi ze jak uwieblialem bf tak w to mi sie wogole nie chce grac:C


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 03:10 
Cytuj  
No co do ogladania jakichs streamow czy turniejow to ja nie potrafie fpsow oglądać ogólnie, nuda jak dla mnie straszna.
granie natomiast to inna sprawa

co do BF4 to nadal gram, nie mam tyle godzin played jak Ojciec, ale pykam sobie na zmianę z dotą i jest dobrze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 05:42 
Cytuj  
http://imgur.com/a/FXxMz#0

fajne porownanie nie wiem na jakich detalach wszedzie, ale najfajniej BC2 sie prezentuje

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 11:45 
Cytuj  
to jeszcze doloze tanka z BF2 ;] http://mandrake.dk/e107_images/newspost_images/tank.jpg
ale fakt BC2 najlepiej wyglada, i w BC2 chcialo mnie sie grac.

No ogolnie jesli o ogladanie chodzi to gry jak dota czy SC2 to sie lepiej oglada, bo są przejrzyste, widac wszystko co sie dzieje.
A w fps, druzynowych to pokaza zlego zawodnika na stream, to nic sie nie dzieje. Jest malo przejrzyste, malo widac taktyki, no ewentualnie w CS jest ladna minimapka to jako tako to wyglada.

Ale ogolnie to Quake jest latwiej pokazac, bo jest 1vs1, tylko tu dla wiekszosci mlodych graczy nie kumaja co sie dzieje, dla wiekszosci biegaja i skaczą bez ładu i składu ;]
a to jest w ogole inaczej.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 17:12 
Cytuj  
Quake był fajny ileś lat temu gdy nie było nic innego. Obecnie to archaiczne gry z małą bazą fanbojów, która nie stanowi liczącego się targetu. Trochę przypomina mi to westchnienia za UO. Niestety było minęło. Przywyknij do tego co jest albo przestań grać w fpsy ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 18:18 
Cytuj  
Havok uwazaj z takimi tekstami na tym forum!


:-P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 18:28 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Quake był fajny ileś lat temu gdy nie było nic innego. Obecnie to archaiczne gry z małą bazą fanbojów, która nie stanowi liczącego się targetu. Trochę przypomina mi to westchnienia za UO. Niestety było minęło. Przywyknij do tego co jest albo przestań grać w fpsy ;)


Sęk w tym, że nie ma żadnego innego, podobnego, nowego fpsa. W nic nowego nie zagrasz 1vs1.
Quake moze sobie byc stary ale obecne gry to jest tylko grafika i nic wiecej, po prostu nuda. Combat skills spadly do kompletnego minimum. A nowi gracze nie sa w stanie wytrzymac presji. Fanboje czy nie, Quake ma z fpsow najlepsze community. Pod wzgledem skilla nie jest w ogole archaiczny.

Poza tym byla mowa o ogladalnosci fpsow. Z taka iloscia widzow to bf4 rowniez failnie, nie ma szans z CS. Quake, jak na starą gre to ma bardzo dlugi żywot. Co tylko pokazuje jaka wspaniala grą byl/jest. Pewnie juz nikt nie powtorzy takich wynikow. Za 10 lat to nikt nawet nie wspomni, ze istnial BF4.

a imo arena based / duel based fps, nowy, z ficzerami typu matchmaking moglby zadzialac. W koncu ludzie beda rzygac modern shooterami.

PS. ciekawe czy chociaz w zyciu zagrales 1 duela, by wiedziec o czym sie wypowiadasz.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 18:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Sęk w tym, że nie ma żadnego innego, podobnego, nowego fpsa. W nic nowego nie zagrasz 1vs1.
Nie zagram i pogodziłem się z tym. Tak jak pogodziłem się z faktem, że coraz więcej gier wymaga steama a mi się idea steama nie podoba. W quake czy inne CSy trochę grałem chociaż nie byłem taki pro jak ty ;) (tak naprawdę w ogóle nie byłem nawet trochę pro w fpsach) Pewnie w czasach gdy te gry były na topie bawiłem się nieźle. Ale to było i nie wróci. Nawet jeśli masz rację, to ciągle jesteś na etapie tęsknoty za czymś co było i prędko nie wróci. Po prostu nie wiem czy jest sens rozpamiętywać to w nieskończoność ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 18:51 
Cytuj  
Gram sobie w Quake i dobrze sie bawie, a zaczalem nawet stosunkowo niedawno. Pro nie jestem, wiekszosc dostaje po tylku, ale mozna spotkac noobasow, ktorych rozwale.

Nic nie rozpamietuje, pisalem o ogladalnosci fpsow. Ktore generalnie imo wszystkie, ogląda sie raczej slabo i musisz to lubic by to ogladac. Ale szczerze to raczej Starcrafta czy Dote oglada sie po prostu lepiej. Ze wzgledu na to, ze wszystko widac jak na dloni.

Sry, ale teraz piszesz byle pisac, nie interesuje Cie nawet za bardzo gatunek fps, zadowala Cie, ze jak nacisniesz fire to jest frag i sie nie zaglebiasz, "nawet jesli masz racje"...
wiec sry, ale nie zrozumiemy sie.

PS. w takiego cod4 gralo mnie sie dobrze, choc do dawnych gier jest nieco retarded, ale to co sie dzieje to tylko gorzej, nawet Quake Live nie jest tym co kiedys. Są tylko jasne przeblyski, w postaci indie gier z low population.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 19:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Sry, ale teraz piszesz byle pisac, nie interesuje Cie nawet za bardzo gatunek fps, zadowala Cie, ze jak nacisniesz fire to jest frag i sie nie zaglebiasz, "nawet jesli masz racje"...
wiec sry, ale nie zrozumiemy sie.

Tym razem zacząłeś od wyższości BF2 nad nowymi dla tego ci odpisałem ;). Gatunek fps traktuję casualowo i rekreacyjnie ale zdaję sobie sprawę, z tego, że w najbliższym czasie nie zanosi się na większe zmiany. No i w nowego BFa gra mi się dobrze (jeśli gra się nie wykłada). Samego oglądania fpsów nie komentowałem, bo generalnie nie rozumiem feneomenu oglądania "jak ktoś gra" więc nie mam wyrobionego zdania w tej kwestii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2013, 20:14 
Cytuj  
Sorry, ale ostatnio nic tu nie pisalem o wyzszosci bf2. A jedynie, ze normalny Cq lepiej nadaje sie do rozgrywek niz dominacja. A Cq bf4 dalej ma.

Chodzilo o ogladalnosc esportu a nie jak ktos po prostu gra. Ale ostatnio malo mnie to juz interesuje' ze wzgledu na to, ze jest po prostu slabe i czesto nudne. Tez wole pograc niz ogladac ale czsem sa ok turnieje. Czasem mozna sie tez czegos nauczyc co dot. Gry.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.