mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 12:39 
Cytuj  
I dlatego uważam że to nie gra dla mnie. Jestem trochę fanem takich rzeczy, a najbardziej samolotów i po prostu wolę realsitykę niż debilną papkę z blokowaniem celu co by na myszce a4techa za 20pln można było dawać radę.

@Atherius
pograj sobie w tryb realistyczny, ja gram zręcznościowy tylko po to żeby wyekspić czołg, ale dopiero na realistycznym się zaczyna prawdziwa zabawa. To samo było w samolotach. Jeżeli uważasz, że WoT ma skomplikowaną mechanikę, to nie mamy o czym rozmawiać, bo oprócz weak pointów w czołach, ta gra nie ma żadnej skomplikowanej mechaniki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 12:53 
Cytuj  
Realizm samolotów w WT gdzie ludzie grają na myszach na najwyższym poziomie trudności, nigga pls chyba nigdy nie grałeś w żadnego sima. :) Cały WT to wanna be sim ale tak to zrobili, żeby każdy mógł sobie spokojnie na myszce pograć, bo przecież nikt nie będzie kupował joya do takiej gry jak nie jest fanem prawdziwych symulatorów.
No i nie ma co porównywać realizmu wot i wt, bo to jakbyś porównywał arme z cod, te gry są nastawione na zupełnie inny poziom rozgrywki co nie zmienia fakty, że wot nadal gniecie wt pod względem popularności. To taki odpowiednik wowa jeśli chodzi o mmo, wychodzą różne gry, które chcą odciąć swój kawał od torcika, ale jedyne co im się udaje to uszczknąć jakiś kawałeczek.
Fajnie, że Ci się dobrze gra itp. , ja sam grałem w WT od zamkniętej bety do wyjścia gry, poodkrywałem czołgi III ery, grałem na innych trybach niż arcade także to nie jest tak, że wpadłem do gry na 6 bitew, obejrzałem filmik na yt, z którego nic nie rozumiałem i oceniam nieobiektywnie. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 12:54 
Cytuj  
Sram na zielony krzyżyk, już Ci to napisałem. Poza tym, WT jest w początkowej fazie jak na razie, a WoT jest pełnoprawnym tytułem.

Zresztą, nie rozmawiamy tutaj o wadach i zaletach tych dwóch gier tylko o WT. Chcesz grać w totalnie uproszczoną rozgrywkę i ruszać czołgiem w ciągu 0.02 sekundy to proszę bardzo.

@WT na Full Realistic Battle na myszce i klawiaturze? chyba zdeka kalectwo to będzie, no ale niech Ci będzie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 13:03 
Cytuj  
Zęby zjadłem na warbirds i ił2 także WT nie robi na mnie żadnego wrażenie ale spoko, że się jarasz tym "simem". ;>
Non stop są jakieś eventy na zestrzelenie iluś tam maszyn we wszystkich trybach i myślisz, że nagle ludzie wyciągają joye żeby zrobić kille na najwyższym poziomie ? Kumpel cały czas na myszy łoi i dobrze mu idzie także kwestia wprawy.
W wot czołgi nie ruszają się tak jak napisałeś, nie wiesz ocb także skończmy już tą dyskusję. ;> eot


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 13:08 
Cytuj  
Jak się nie ruszają? ruszają się bo to widzę jak gram, jak możesz temu zaprzeczać? każdy ciężki pojazd z silnikiem, nie rusza w taki sposób nigdy, musi wejść na pewne obroty i dopiero ruszyć łącznie z kiwaniem się lufy w osi pionowej i chodzeniem całego czołgu. Pograłbyś panterą w WT po czym przesiadł się na Tygrysa 2 to byś wiedział o czym mówię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 13:09 
Cytuj  
No Atherius nie przesadzaj ale model czołgów i jazdy w WoT to arcade :) Trafień i zniszczeń też.
Więc nie ma co porównywać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 13:10 
Cytuj  
Ja to w 2011 już wiedziałem po zagraniu 5 bitew :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 13:11 
Cytuj  
Dobrze, że nie przewidziałeś tego wcześniej. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 13:14 
Cytuj  
Ja nie przeczę że ta gra jest fenomenem bo jest, dzieci 14-18 lat na pewno w to grają i jest ich 100 razy więcej niż takich grzybów jak ja :) zresztą która gra ma nie być fenomenem w tym wieku, sklejanie modeli samolotów/czołgów to dla takich gówniarzy idealne hobby w tym wieku.

Sam to robiłem więc wiem. Jakby mi ktoś dał 15 lat temu taką grę, to na pewno bym się obesrał łącznie ze wszystkimi kumplami z klasy.

Niestety ale mam większe wymagania co do gier teraz, i WOT już 3 lata temu do mnie nie trafił gameplayem i grafiką, za to jak rok temu odpaliłem WT to przez rok czasu nie mogłem się oderwać, a tryb realistyczny samolotów to zupełnie inna gra którą polecam każdemu fanowi tego typu gier.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 13:16 
Cytuj  
No ale po chuj porównywać dwie odrębne gry, które łączy tylko tematyka.
To tak jakby powiedzieć, że CSGO jest chujowe bo w Arma3 masz real weapons.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 13:17 
Cytuj  
Skończmy już to porównywanie bo to sensu nie ma. True.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 13:23 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No ale po chuj porównywać dwie odrębne gry, które łączy tylko tematyka.
To tak jakby powiedzieć, że CSGO jest chujowe bo w Arma3 masz real weapons.


No ja to piszę do niego od kilku postów a Sob dalej, że wot nie ma realizmu. ;p
Ciekawe co by się stało, gdyby wot miał grafikę wt a wt mechanizm wota ciekawe w co by wtedy grał ? :P
Czołgi w WT spoko, tyle osób czekało w tym ja, pograłem, fajnie itp. ale na dłuższą metę mnie w ogóle nie przyciąga, nie czuje w tej grze pierdolnięcia. W zasadzie dobrze, że są dwa tytuły do wyboru - jeden arcade a drugi pseudo sim, każdy jest zadowolony. ;>


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 19:26 
Cytuj  
WT > WoT
WoT to taki CoD a WT to takie Arma właśnie.
Spoiler:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2014, 22:40 
Cytuj  
@Atherius WT jest dobrą symulacją. Wszystko jest kwestią ustawienia sterowania. Nawet na full real możesz mieć sterowanie uproszczone, ale możesz odpalić też takie, że bez joya się osrasz a nie polecisz. W arcadcówce też chyba możesz wyłączyć wszelkie wspomaganie ;)
W tym pół-realistycznym trybie można na luzie grać myszką do momentu kiedy korzystasz z pomocy instruktora, bez tego jedna dziura w skrzydle może sprawić, że nie utrzymasz samolotu w linii prostej. (z instruktorem to nawet powalczysz :D)

A co do czogłów, to na chwilę obecną bezdyskusyjnie WoT>WT, ale WT jest we wczesnej becie, więc nie ma co porównywać...

EDIT: Jeszcze jedno. W przypadku WT nie ma co mówić o czymkolwiek powyżej arcade. Wyższe tryby po prostu nie maja graczy i nie istnieja...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 00:31 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
W zasadzie dobrze, że są dwa tytuły do wyboru - jeden arcade a drugi pseudo sim, każdy jest zadowolony. ;>

Nadchodzi też trzeci.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 00:32 
Cytuj  
Czyli?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 05:50 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=8ZA0J1OtJh8


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 06:07 
Cytuj  
Grube to coś.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2014, 10:41 
Cytuj  
Wygląda marnie :O

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 lip 2014, 09:41 
Cytuj  
Kupiłem LOGITECH EXTREME 3D PRO

Będę latać jak tylko przebrnę przez ustawienia sterowania dla joya :x

Taki joy w łapie przynosi zabawne wspomnienia z - nie, nie walenia konia - z Sturmovika ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.