mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2007, 02:44 
Cytuj  
Druid? Rare clasa, byc moze nie doceniona na poczatku, ale gdy nadejdzie high-end game i rajdy ze swieca szukac.


_________________
OrleOko czuwa...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 02:57 
Cytuj  
W vanguardzie crafting, to naprawde jest crafting.


Obrazek

Przy okazji jezeli chcecie zobaczyc mechanike gry/ animacje polecam sciagnac sobie nasz filmik :

http://rapidshare.com/files/16977122/Ro ... n.mpg.html


_________________
OrleOko czuwa...

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 10:40 
Cytuj  
Ściągnąłem ten filmik i:
Eagleeyes, byłby on nawet fajny, gdyby nie te splashe różowej i niebieskiej farby, muzyka z remizy i bezsensowne bluzgi, ni przypiął ni przyłatał.
Doceniam twój wysiłek - chwała, niestety diabeł tkwi w szczegółach imho.


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 11:45 
Cytuj  
Te bluzgi to taki "symbol" z rajdow eq2 ( wycialem go z teamspeaka) uzywany przez oficera franka. Tylko gracze z eq2 zrozumieja o co chodzi, gdyz krecilem ten klip pod nich.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 13:54 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
no wlasnie sie wzialem...
Co mysle? grind fest, po 2 miesiacach szukania pvp w eq2 podziekuje za kolejny uber mmog od sony. Szczegolnie ze tam lvlowanie bylo kiepskie.
Poczekam na cos fresh and funky


levelowanie w eq2 nie bylo jeszcze takie tragiczne , na co kurwilem grajac w ta gre to na level range i ogolnie jak wiecie i wielokrotnie pisalem levelki=! fajne pvp , nie moglem sobie zaatakowac gejka bo mial jeden levelek mniej czy wiecej no sorry , team mates musieli mnie wywalac z team zeby wogole zabic kogokolwiek spoza mojego level range bo moja obecnosc psula wszystko , nie wspomne juz o group recall co doprowadzalo mnie do szalu . PvP z Vang z opisow to popluczyny po Eq2 , do tego wydaje mi sie w gorszym wydaniu bo w eq moglem chociaz zlootowac itemek nie tylko pare gold .

tak jak Ae czekam cierpliwie na skill based gierke


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 14:29 
Cytuj  
To chyba jeszcze poczekamy.. :s Jedyna zapowiadana to bodajze DFO, ktore nie wiadomo kiedy i czy w ogole wyjdzie..


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 15:06 
Cytuj  
w bf2 pograjcie.
tez prawie jak mmorpg i co miesiac placic nie trzeba.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 15:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w bf2 pograjcie.
tez prawie jak mmorpg i co miesiac placic nie trzeba.


ja gram


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 15:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w bf2 pograjcie.
tez prawie jak mmorpg i co miesiac placic nie trzeba.

Ja sobie zamówiłem Test Drive Unlimited, też prawie jak mmorpg ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 16:16 
Cytuj  
a ja LULA3D , toz to prawie jak sex ...eee mmorpg :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 17:08 
Cytuj  
ha project reality jest zajebisty.
zabije was wszystkich :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 17:38 
Cytuj  
taki ciekawy ten mod? warty instalowania?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 18:06 
Cytuj  
no imo 100x lepszy od oryginalu.
ale pewnie kwestia gustu.
cos jak aa tylko wiecej sprzetu i terenu.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 13:29 
Cytuj  
Czy ktos grajacy wczesniej w wow'a (w miare duzo, znajacy bardzo dobrze ta gre), moglby sie pokusic o jakies porownanie ? A moze gdzies jakis artykul jest czy cos ?

Mam ochote sprobowac Vanguard'a, ale z drugiej strony nie chcialbym jakos strasznie wtopic ;) Jakies takie chocby podstawy, czy sa dungeony na zasadzie instancji, jak wyglada pvp, balansy miedzy klasami, jak wyglada crafting, czy ogolnie duzo itemow jest (w wowie zawsze wydawalo mi sie, ze jest malo itemow, moze dlatego, ze crafting zupelnie lezal). Wow po dlugim czasie przejadl mi sie zdrowo, wczesniej gralem w Anarchy Online i w sumie chcialbym sprobowac cos nowego

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2007, 14:15 
Cytuj  
Strasznie nie wtopisz, najwyzej $50. Nie ma zadnych dungeonow na zasadzie instancji. Jedyne (dzieki fajnym devsom) co moze w jakis bardzo odlegly sposob przypominac instancjonowanie jest mozliwosc summonowania bossow do questow itp. PvP jest tylko na PvP serwerach (sa Team PvP oraz FFA PvP - wiecej znajdziesz w dziale o Vanguardzie). Balans wyglada roznie, zalezy od patcha - na razie wszystko jest w fazie platnych testow, jak to w pierwszych miesiacach kazdego mmo bywa, i devsi staraja sie dopracowac wszystko tak, aby balans jakis byl. Moze zdarzyc sie jednak tak, ze klasa, ktora wybierzesz przez pare dni/tygodni nie bedzie sie do niczego nadawala w PvP... lub po prostu bedzie sie duzo mniej do tych celow nadawala niz inne. W craftingu nie siedze za bardzo, ale mozna powiedziec, ze jest to gra w grze (podobnie jak Diplomacy zreszta). Podczas craftowania danego itemka masz bezposredni wplyw na efekt koncowy - to z jakich materialow skorzystasz, jakie itemy do craftowania bedziesz mial na sobie, jakich umiejetnosci uzyjesz. Ktos chyba o crafcie tez w ktoryms z topicow o VG pisal. Crafterzy nie rozwineli jeszcze w pelni skrzydel i wszystkie czesci swiata nie zostaly zwiedzone i dokladnie odkryte, ale do tej pory ilosc itemkow na kontynencie, na ktorym gram (Thestra) nie zachwyca.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.