mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2016, 20:24 
Cytuj  
Street Fighter V dostanie story mode, niestety dopiero 4 miesiące po premierze, ale lepiej późno niż wcale.

Hype coraz większy łapię na tą grę, mam już na celowniku 7 postaci - Laura, Bison, Cammy, Dhalsim, Necalli, Karin i F.A.N.G.

Pierwszy raz w życiu aż tyle chyba. Nie wiem jak maina wybiorę. :D Świetny roster się kroi a potem w ramach DLC przyjdzie jeszcze Ibuki. :>

Can't fucking wait. Artstyle, gameplay, postacie, klimat - wszystko na swoim miejscu. :)

22 dni.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2016, 20:50 
Cytuj  
Nina w nowym Tekkenie:
https://youtu.be/j49Qwt2THP4

Wygląda niesamowicie. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 27 sty 2016, 22:30 
Cytuj  
Dziwne, że jej ta kieca nie spada :DDD

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 10:26 
Cytuj  
Zastanawiam się nad nowym SF, ale 16 postaci to zdecydowanie za mało. Będzie można odblokować zamiast kupować, ale pewnie potrwa to 100 lat. Kupowanie gry a potem kilku packów z bohaterami to dla mnie idiotyzm.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 13:23 
Cytuj  
No ale skoro Mortala na PC olewają to co pozostaje? A tutaj chociaż będzie multi z ps4.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 13:46 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No ale skoro Mortala na PC olewają to co pozostaje? A tutaj chociaż będzie multi z ps4.

W marcu Killer Instinct - wersja na Xbox One ma świetny tryb online. Posiadacze wersji na PC będą mogli pograć z posiadaczami konsol. Tutaj pokładam największe moja nadzieje jeżeli chodzi o bijatyki. Jednak na pewno nie zamówię przed premierą po wpadce z MKX gdzie miałem hype stulecia a potem dostałem kopa na ryj w postaci gównianego portu. Ble. Nigdy więcej. Oby.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 13:51 
Cytuj  
Co za czasy żeby do SF kupować postaci z DLC ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 13:57 
Cytuj  
Dlatego ja nie kupię ani jednej i sobie po prostu odblokuję podczas gry.

Choć podstawowy roster jest już zajebisty sam w sobie, więc pewnie raczej pójdę w stronę skinów. No może z wyjątkiem Ibuki. Ją muszę mieć.

PS. Jeszcze tylko 11 dni. 8)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 14:00 
Cytuj  
Właśnie myślę o padzie steam i wzięciu sobie bijatyki i fify hyhy :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 15:27 
Cytuj  
No o ile sam MK mi bardziej odpowiada niż SF to póki co wygląda na to, że CAPCOM nie olewa PC. Poczekam na pierwsze testy wersji PC i opinie jak działa multi i sobie zobaczę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 16:43 
Cytuj  
No ja planuję Day1 więc stay tuned. :)

Na pewno podzielę się wrażeniami.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 18:06 
Cytuj  
Jebie mnie multi hehe

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 18:27 
Cytuj  
Mnie też. Multi i ich optymalizacja w bijatykach to jakieś nieporozumienie.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 18:38 
Cytuj  
Razoth, te pierwsze kilka postaci DLC pewnie do 2017 odblokujesz. ;)


A mnie nie jebie online w bijatykach, bo są bijatyki z dobrym online jak Killer Instinct.

Kolejne nowe stroje dla postaci w Tekken 7:
http://www.eventhubs.com/news/2016/feb/ ... w-outfits/

Błagam o wersję na PC! :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 18:45 
Cytuj  
Pewnie tak biorąc pod uwagę, że mają wychodzić z częstotliwością 1 postać/2 miesiące i po prostu nie będzie fizycznej możliwości odblokowania ich szybciej.

Poza tym tak jak już mówiłem, w podstawowym rosterze mam 8 postaci do ogrania (doszła jeszcze Chun Li) więc mnie to na prawdę jebie ile trzeba grać na odblokowanie czegokolwiek, jak będę miał epicki fun day 1. :)

Mam dobre łącze, zarzucę sobie limit do graczy z UK dla pingu, system rankingowy odsieje wymiataczy żeby mnie nie gwałcili i życie wygrane.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 21:32 
Cytuj  
Obrzydliwy ten Tekken ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2016, 21:43 
Cytuj  
Wygląda całkiem całkiem imo, ale te color grading filtry są faktycznie obrzydliwe i rozpierdalają wygląd. W podstawce nie było tego gówna.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 18:41 
Cytuj  
Jeżeli ktoś myśli o kupnie Street Fightera V do gry w singla to niech się rozmyśli albo poczeka do czerwca. Na chwilę obecną gra jest bardzo uboga pod tym względem (krótki storyline dla każdej postaci, zakładam, że to wstęp do prawdziwej fabuły na styl Mortal Kombat)i będzie rozwijana dopiero. Motywują to tym, że chcą się wyrobić przed turniejami co nie zmienia faktu, że sprzedają Early Access za pełną cenę tak na prawdę. Serwery muszą być dojebane na ostatni guzik na premierę inaczej będzie burza w necie.

Ja w każdym razie zaryzykowałem i jutro trochę pogram a od środy zaczynam nakurw. :)

Dobry post:

Cytuj:
Lot's of 7's and 8's is about what I expected. I'm incredibly excited to play the game tomorrow and SF has always been about local versus play more than anything else so the lack of features at launch doesn't bug me BUT it's 100% fair to judge the game available tomorrow for what's on the disc, even if it's only staying that way for about 2 weeks.

What is on there ? - 16 playable characters , each with a basic 4 stage story mode showing their individual motivations and goals. A survival ladder that lets you play through a handful of opponents depending on difficulty and a very basic tutorial.

Beyond that the game is all about multiplayer but even there , it's missing some forthcoming features. You can only do 1V1 Ranked/unranked/lobby. So you can play against your friends online but only 1 at a time.

As well, since the store also isn't out for 2 weeks, you can't spend any of your fight money nor unlock much beyond colors for your characters basic outfit.

So - you ask , why is this game out already if it's closer to a final beta test than a finished game ? Because the game plays amazingly solid , it's also a 60 dollar ticket to buy into a 60 month service (that's only a dollar a month !) and Capcom has to get it's pro tour rolling this month so the game needs to be out to ensure players have access to a home version to train.

Like any "service game" launch , the first few weeks will be rocky as features are implemented and any remaining critical errors both online and offline are fixed.

Basically - if you were on the fence buying SFV , I suggest just waiting until March 1st - you will get a full challenge mode that shows you combos for the entire cast, the store will be open so you can spend your fight money and Alex will be available.

If you ONLY care about offline play , I suggest waiting until June - 3 extra characters, full blown MK9/MKX style story mode and the main game should be cleaned up as good as it's probably going to get this year.


For the rest of us , the ones that have friends to play with IRL or those of us that intend to be online warriors - well let's be honest - you've probably already pre-ordered but being real here - the 16 characters offered all have something unique and the core systems in SFV work very well so sitting and just playing the game is fun stuff. That's the most important thing and capcom has nailed it.

Rating for someone buying on a whim that expects an MKX level experience - 7.5/10
Rating for someone who pre-ordered and play the beta already - 9.5/10
Rating a year from now - 9/10 for everyone.

I know capcom has said they won't be doing "super" updates but , I feel like at retail, they need to release a 60$ disc just before season 2 starts that has the entire base game on disc as well as all of season 1's characters (hell maybe throw in the extra costumes as well). This won't be called "super" but that's pretty much what it will be and for those that really don't care about playing this game right away - waiting for that will give you the SF4 equivalent launch experience you feel you deserve.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 19:51 
Cytuj  
To nie chce :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2016, 19:57 
Cytuj  
Nie ma sensu tbh. Za te kilka miesięcy dostaniesz więcej i taniej. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 658 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.