mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 11:47 
Cytuj  
Araye napisał(a):
Wlasnie sciagam triala - zobaczymy czy gierka jest fajna. :)

super że nam o tym powiedziałeś


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2008, 12:22 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Araye napisał(a):
Wlasnie sciagam triala - zobaczymy czy gierka jest fajna. :)

super że nam o tym powiedziałeś


Gdzie kolego Varenthin jest napisane, ze nie moze on tego napisac? Przynajmniej napisal w watku o DDO, ze sciaga DDO. Teraz inni ludzie ktorzy beda chcieli zagrac beda mogli jego/ja spytac skad sciagnal triala...

A Ty? Jako stary uzytkownik zaczynasz tetryczyc bo ktos sie bawi klockami inaczej niz Ty...

Swoja droga... pogralem w DDO i tez mnie troche zniechecil brak prawdziwego PvP, siedzialem nawet troche w karczmie i czekalem na chetnego do walki ale przez okolo pieciu/dziesieciu minut nikt sie nie zjawil.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2008, 14:51 
Cytuj  
To tak :) wczoraj wlaczylem 1 raz.

Menu glowne - jak to bywa w produkcjach tej firmy jest poprostu normalne. Chociaz bardzo funkcjonalne i przejrzyste.

2 sprawa tworzenie postaci - dla mnie swietna sprawa kazdy mmorpg powienien miec takie mozliwosci - oczywiscie jesli ktos jak np. ja nigdy nie mial do czynienia z takiego typu kreatorem to spedzi tam prawie 1 h tworzac postac. Oczywiscie zabawa przednia.

Wchodzimy do gry - pierwsze co mnie zaskoczyli mimo full deatli rozdzielczosci wide screen itd gra nic a nic nie przycina i calkiem ladnie grafika wyglada.

Questy - jest ich naprawde duzo wszystkie sie sprowadzaja przejdz caly loch albo zabij albo zrob cos na koncu. Naprawde sa przesympatyczne - np. nie zabijaj 6 psow tylko wyprowadz je z lochu :). Ale po zrobeniu ich 1 raz naprawde sie juz nieche wiecej - szczegolnie ze na solo sa latwe na normal calkiem calkiem a na wyzszych to bez grupy sie nie obejdzie - tyle tylko ze robi sie je juz ktorys raz. :/

Generalnie jak na pierwsze kilka h ( w moim wypadku bylo to 4-5 h) grania mozna powiedziec ze gierka przykuwa uwage zobaczymy co bedzie po 3-4 dniach.

Pvp jeszcze nie sprawdzalem i mam dopiero 2,5 lvl-u wiec troche jescze trzeba pograc. A i system awansowania na next lvl tez mnie zachwyca znowu wybierasz duzo rzeczy - a nie odgornie dostajesz i nie masz zadnego wplywu.

Narazie gra in plus.


_________________
Obrazek

*

Posty: 62
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 22:20 
Cytuj  
A ja mam pytanie, czy ktoś jeszcze gra? bo samemu raczej nudno będzie ciachac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 09:21 
Cytuj  
Ja gralem ze dwa miechy, ale w zwiazku z brakiem polakow do "rpgowania" odpuscilem sobie. Nie umiem na tyle angielskiego, zeby w tym jezyku odgrywac postac, a wlasnie to jest sila tej gry ;)

Mimo wszystko, polecam zagrac w triala, mila odskocznia od reszty mmorpgow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 21:48 
Cytuj  
-Zap- napisał(a):
A ja mam pytanie, czy ktoś jeszcze gra? bo samemu raczej nudno będzie ciachac.


Gramy, gramy :D Jak na razie mamy ok 10-12 osób (w tym 2 kolegów, którzy chwilowo zawiesili abonament ale raczej wrócą). Gildia "Wredne Smoczyska", serwer Devourer, kontakt przez: Geriatron, Dywersja, Damienx, Wtwatrdy, Shasstam


_________________
For the pony!

*

Posty: 62
Dołączył(a): 8.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2008, 19:08 
Cytuj  
oh, super. No ja właśnie mam zamiar pograc i tak się zastanawiałem czy spotkam tu jakiegokolwiek polaka... w takim razie póki co pogram na trialu, zgłosze się do mwas a jak będzie super (w sumie kiedyś już grałem) to chętnie pociacham dalej.

//edit

A w ogóle, to wyszedł jakiś darmowy update i nowa klasa - monk! co mnie cieszy bardzo bo w NVN grałem zawsze monkiem... mógłby ktoś opisac jeżeli nim gra? w sumie poczytam sobie oficjalne forum.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.