mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 04:32 
 
Razoth napisał(a):
WHO świetne jest już teraz.


WHO ma szanse być "świetny", ale póki co, jeszcze taki nie jest. Owszem gra ma duży potencjał, ale naprawdę dużo muszą jeszcze poprawić.

TBH nie mogę pojąć czemu tak parli na premierę w tym roku... Gra ma jeszcze masę rzeczy które powinny być zrobione przed premierą, od banałów (keybindingsy w kolejności alfabetycznej nie kategoriami, no ja pierdole kto w ogóle wpadł na taki genialny pomysł) po poważniejsze błędy (blokujące się mobki, przymulające ui, etc. Do tego mam obawy o ilość contentu, ja wiem że gra skupia się głównie na pvp ale nie samą słodyczą człowiek żyje ;]

Edit: /sigh


Ostatnio edytowano 10 wrz 2008, 06:50 przez Goatus, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 05:54 
 
Goatus napisał(a):
puki

Puknij się w łeb.
https://sjp.pwn.pl


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 06:53 
 
tczewiak napisał(a):
Puknij się w łeb.
https://sjp.pwn.pl


Wysłany: 10 Wrz 2008 04:32

Gimme a break.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 09:14 
 
Goatus napisał(a):
Razoth napisał(a):
WHO świetne jest już teraz.


WHO ma szanse być "świetny", ale póki co, jeszcze taki nie jest. Owszem gra ma duży potencjał, ale naprawdę dużo muszą jeszcze poprawić.

TBH nie mogę pojąć czemu tak parli na premierę w tym roku... Gra ma jeszcze masę rzeczy które powinny być zrobione przed premierą, od banałów (keybindingsy w kolejności alfabetycznej nie kategoriami, no ja pierdole kto w ogóle wpadł na taki genialny pomysł) po poważniejsze błędy (blokujące się mobki, przymulające ui, etc. Do tego mam obawy o ilość contentu, ja wiem że gra skupia się głównie na pvp ale nie samą słodyczą człowiek żyje ;]

Edit: /sigh


wotlk ?


_________________
@polygamia

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 11:08 
 
Atherius napisał(a):
wotlk ?


erm

No właśnie IMHO wepchnęli się przed kombajn. WAR po części targetuje w playerów WoW'a, więc wydawanie gry tuż przed dodatkiem który zapowiada się naprawdę rewelacyjnie jest głupotą. Szczególnie że Blizzard wie jak przykuć graczy do siebie, i już sprytnie "zapożyczył" co ciekawsze features WAR'a (pvp zone, achievements, siege weapons etc). Gdyby poczekali te 4 miesiące od premiery WotK to nie dość że by niemusieli ciąć contentu, mieli by czas na dopracowanie gry (bo naprawdę sporo bugów jeszcze jest) to akurat dużo graczy WoW'a zaczynało by odczuwać znudzenie dodatkiem.

Takie przynajmniej jest moje zdanie, trochę szkoda że tak się pośpieszyli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 11:13 
 
Goatus napisał(a):
(..)przed dodatkiem który zapowiada się naprawdę rewelacyjnie jest głupotą(...)

Zartujesz znaczy sie? Rewelacyjnie dla podnieconych dzieci, ktorych cieszy kilka leveli i nowe mozliwosci farmy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 11:17 
 
taaa, ktory level musze miec zeby wziac udzial w tym zajebistym pvp? i ile czasu musze poswiecic zeby zdobyc sprzet dzieki, ktoremu bede w stanie cokolwiek zrobic w tym pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 12:01 
 
Mendol napisał(a):
taaa, ktory level musze miec zeby wziac udzial w tym zajebistym pvp? i ile czasu musze poswiecic zeby zdobyc sprzet dzieki, ktoremu bede w stanie cokolwiek zrobic w tym pvp?


No to nudny ten war :<


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 12:01 
 
hm. to sie odnosi do wow'a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 12:11 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Goatus napisał(a):
(..)przed dodatkiem który zapowiada się naprawdę rewelacyjnie jest głupotą(...)

Zartujesz znaczy sie? Rewelacyjnie dla podnieconych dzieci, ktorych cieszy kilka leveli i nowe mozliwosci farmy.


mam bete wotlk i troche grałem (od paru tygodni się kurzy) jak dla mnie wotlk nie wnosi niczego czego nie miałem przeżyć jak nadchodziło TBC.

poprostu to wciąż to samo, pójdziesz do wendora wszystko sprzedasz, dostaniesz nowe zielone lepsze od epiców z questa na 71 i bedziesz farmił kolejny rok żeby mieć epiki.

to mnie grzało w 2005 potem odgrzało sie w tbc ale już nie jest smaczne - wow może być zajebisty dla nowych graczy, ale dla kogoś kto grał w wowa 3 lata to jest problem. mnie się poprostu już nie chce trzeci raz od zielonych itemków do purpurowych żeby mnie wzieli do premade czy rajdu.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 10 wrz 2008, 12:12 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 12:11 
 
ma ktos jakies spare kluczyki do bety war ? mam aktualnie nowy dysk wiec bym obadal .. ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 12:17 
 
Goatus napisał(a):
przed dodatkiem który zapowiada się naprawdę rewelacyjnie jest głupotą.


wmawianie sobie że gówno ładnie pachnie normalne nie jest

Goatus napisał(a):
Szczególnie że Blizzard wie jak przykuć graczy do siebie, i już sprytnie "zapożyczył" co ciekawsze features WAR'a (pvp zone, achievements, siege weapons etc).


weź, masz co porównywać, jedna pseudo pvp zone tak na odczepnego wiosny nie czyni


Goatus napisał(a):
Gdyby poczekali te 4 miesiące od premiery WotK to nie dość że by niemusieli ciąć contentu


kilka stolic i klas, rzeczywiście mnóstwo contentu wycieli, jesli tobie chodzi o instancje to war nie jest grą dla ciebie

Goatus napisał(a):
naprawdę sporo bugów jeszcze jest


sporo? wymień chociaż kilka

Goatus napisał(a):
dużo graczy WoW'a zaczynało by odczuwać znudzenie dodatkiem.


tak się dziwnie składa, że dużo graczy wowa już dawno przejadło się tą grą


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:18 
 
MagPS napisał(a):
sporo? wymień chociaż kilka


not attackable(no zesz krwa, jak to bedzie za tydz to porazka), u mauradera hammer ma grafe axe(czy moze mlotek i topor to to samo?), problemy z teksturami, znikajace te znaczki nad lbami npc - to tyle po 1 rozgrywce, btw. spoko gierka

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 13:21 
 
Varenthin napisał(a):
jednak Star Wars: Force Unleashed będzie na PC!!!!!11111eleven yes, yes, yes!!!
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... na_PC.html


http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,40441;core.html

A ja i tak się moge założyć że wyjdzie :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 14:23 
 
MagPS napisał(a):
wmawianie sobie że gówno ładnie pachnie normalne nie jest


Pałanie do kawałka wirtualnej rozrywki taką niechęcią też do normalnych nie należy.

MagPS napisał(a):
weź, masz co porównywać, jedna pseudo pvp zone tak na odczepnego wiosny nie czyni


Nie zmienia to faktu że jest to zabieg mający zatrzymać ludzi rozwarzających przejście do WAR'a. Zresztą co jak co Blizzard wie jak zrobić coś co wciągnie masę ludzi więc nie zbywał bym tego "to tylko jedna zona".

MagPS napisał(a):
kilka stolic i klas, rzeczywiście mnóstwo contentu wycieli, jesli tobie chodzi o instancje to war nie jest grą dla ciebie


Ja pierdole, goście z Mythica mają naprawdę niezłe PR że udało im się tylu graczom wmówić że wycięcie "kilku stolic i klas" to pikuś.

Jakie instancje? Raidowanie stolic miało być jednym z głównych feature m.i. Teraz z 6 zrobili 2, to jest wycięcie 2/3 tej części gry wiec nie rozśmieszaj mnie. Co do klas to mogę się zgodzić że to nie tragedia, ale i tak nie świadczy to dobrze o samej grze (szczególnie że prawie na pewno te klasy pojawią się jako "new exciting content" w następnych dodatkach

MagPS napisał(a):
sporo? wymień chociaż kilka


Błędy graficzne, pathing mobków, powolne ui, błędy ui (sporo), błędy w opisie itemków, nie działają niektóre interctable itemki etc. i ogólnie kilka rozwiązań (znowu głównie ui) kuleje. Nie twierdze że to AoC, ale gra ewidentnie potrzebuje jeszcze dopracowania. Jeżeli twierdzisz że jest inaczej to niezły z ciebie fanboi ;)

MagPS napisał(a):
tak się dziwnie składa, że dużo graczy wowa już dawno przejadło się tą grą


Owszem, jednak dodatek część z nich na pewno przyciągnie z powrotem. Rozumiem że uważasz WARa za mmo dla "elity", a nie wow kidsów, ale nie zmienia to faktu że, patrząc od strony wydawcy wypuszczenie teraz gry bądź co bądź podobnej do WoW'a to kiepska zagrywka. Szczególnie że odbyło się to kosztem contentu.

Tak na marginesie, to ja nie staram się bashować WAR'a, gierka jest dobra, ma potencjał na bycie świetną, tyle że moim zdaniem powinna jeszcze parę miesięcy być dopracowywana. Nie rozumiem po prostu tego pośpiechu <shrug>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 14:36 
 
goatus a zastanowiles sie dlaczego wycieli stolice? to proponuje pomyslec, a potem krytykowac. bo moze sie okazac, ze jakis glebszy cel w tym byl, biorac np. pod uwage, jak odpalaja sie scenariusze.
ui dziala w tej chwili juz dobrze i z poziomu samej gry mozna naprawde niezle sie pobawic. takze ten argument to troche fail.
nie wiem tylko dlaczego goatus uparles sie porownywac 2 calkiem rozne gry.
pve wow i rvr war.
w tej chwili jest prawie juz na tym etapie na ktorym byl wow w czasie premiery w us.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 15:38 
 
Z rasami zjebali sprawę, ale wycięcie stolic było rozsądnym rozwiązaniem. Mimo wszystko wolałbym te stolice obejrzeć, a walka powinna toczyć się tylko o stolicę Imperium i Chaosu.

Goatus napisał(a):
Nie zmienia to faktu że jest to zabieg mający zatrzymać ludzi rozwarzających przejście do WAR'a. Zresztą co jak co Blizzard wie jak zrobić coś co wciągnie masę ludzi więc nie zbywał bym tego "to tylko jedna zona".


Na podstawie zajebistych prób wskrzeszenia Open PvP oraz wspaniałego miasta w Outlands o które można się bić (zapomniałem nazwy) wnioskuję, że Blizzard nie ma najmniejszego pojęcia o tym, jak należy zrobić coś związanego z PvP, co wciągnie masę ludzi i będzie konkurencyjne dla WAR'a.


Ostatnio edytowano 10 wrz 2008, 15:48 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 15:47 
 
proste pytanko - gdzie kupiliscie war.. az zaryzykuje te 120zl i zrobie pre-order ale w gram.pl jest jakas debilna informacja ze tylko pierwsze 800 osob dostanie early access i itemy... ale ofkoz zadnych licznikow etc nie dali ...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 15:49 
 
Ultima nie ma limitu niby jesli chcesz z nimi ryzykowac :)


Ostatnio edytowano 10 wrz 2008, 15:50 przez Gokulo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 15:49 
 
Zadaj sobie pytanie czy masz az takie cisnienie, ze te 3 dni nie wytrzymasz. Jak mam zamowienie na CE, ale ze empik ciagle milczy zarezerwowalem kpie zwyklej edycji w gram.pl. Obstawiam, ze pierwsze dni preorderu to bedzie checa z serwerami.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.