mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 17:36 
Cytuj  
o kuzwa, jaki wpierdol dostaje w lotv w multi, potworny ;d
ale w sumie glownie probowalem grac terrkiem ktorego nie znam kompletnie.
Ale trzeba sie przyzwyczaic do nowego stylu gry.
Terek to szybko banshee atakuje z niewidzialnoscia teraz.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 17:37 
Cytuj  
ale jak to

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 18:20 
Cytuj  
tak to.

tu ładnie protoss player owni zerga w lotv https://www.youtube.com/watch?v=gWsa6I2eHyY ale jeszcze jest to z wersji gdzie bylo wiecej mineralow w bazach
P vs T https://www.youtube.com/watch?v=FCwTYFKNZGA
zreszta inne filmy tez spoko https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 62OVEyCcOo

jakies early buildy:
http://lotv.spawningtool.com/build/

ps. 1st win p vs p vs cannon rush.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 18:55 
Cytuj  
uo matko

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 19:07 
Cytuj  
No to już wiemy czym zamierza highlander spamować przez najbliższy czas.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 19:19 
Cytuj  
czepiaj sie lepiej spamu mendola kompletnie z dupy.

masz lotv niah?
ma ktos jakies porady do lotv?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 19:22 
Cytuj  
czep sie czarnucha.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 19:25 
Cytuj  
@H1gh
Mam 'preorder'


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 19:55 
Cytuj  
@niah, czyli masz bete, to mozna cos zagrac, myslalem, ze masz podstawke i na razie nie pogramy. To sie odezwe...
Z nowych jednostek Liberator vs protoss, bardzo mocny.

@mendol wez wypierdalaj, idz lamic w dote, kup nowego lamerskiego bfa/battlefronta ale wypierdalaj ze swoimi paro/jedno wyrazowymi, nic nie wnoszącymi do dyskusji postami.
search.php?author_id=837&sr=posts
łódźki stan swiadomosci.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2015, 20:00 
Cytuj  
no juz juz, nie rzucaj sie tak czarnuchu, bo cie do syrii wysla.
jak juz sie nauczysz grac w sc to daj znac.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2015, 08:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
- ilosc startowych workerow zwiększona z 6 na 12 :o

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/L ... f_the_Void

ogolnie calkiem w pyte, ale to z iloscia workerow srednio mnie sie podoba.

To jest chyba najlepsza zmiana jaką mógł wprowadzić Blizz - gra dzieki temu znacznie szybciej się rozkręca. Wcześniej jak obu zawodników grało defensywnie to przez kilka ładnych minut albo i więcej nic się nie działo :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2015, 06:22 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no juz juz, nie rzucaj sie tak czarnuchu, bo cie do syrii wysla.
jak juz sie nauczysz grac w sc to daj znac.

Ty rozumiem już umiesz, to może spara? Widzę, że od dłuższego czasu nie masz nic do powiedzenia, więc spieprzaj jak cie temat nie interesuje. Wracaj pod łódzki blok obalać kolejne wino z kumplami.

Farin napisał(a):
To jest chyba najlepsza zmiana jaką mógł wprowadzić Blizz - gra dzieki temu znacznie szybciej się rozkręca. Wcześniej jak obu zawodników grało defensywnie to przez kilka ładnych minut albo i więcej nic się nie działo :P

Myślę, że zdania będą podzielone w tej kwestii, nie wiem w sumie jak do tego podchodzą casuale. Ogólnie teraz chyba częściej lecą jakieś cheesy, early harasse niż wcześniej. Widzę też, że dość szybko warto inwestować w wieżyczki wykrywajace niewidzialność itp. Czym grasz Farin? toss? zerg? Jak kontrować liberatora tossem? :< Masz jakieś ogólne porady jak grać w lotv?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2015, 07:57 
Cytuj  
a ty sie znowu obudziles czy jak? to czy mnie interesuje czy nie, to moja sprawa, gdybys pisal cos madrego to tez bym czytal.

poogladaj streamy, posluchaj kolesi to sie moze czegos nauczysz, bo jedyne co potrafisz to walic czerstwe teksty na poziomie gimnazjum.

jak kupie lotv to z checia z toba zagram.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2015, 10:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Farin napisał(a):
To jest chyba najlepsza zmiana jaką mógł wprowadzić Blizz - gra dzieki temu znacznie szybciej się rozkręca. Wcześniej jak obu zawodników grało defensywnie to przez kilka ładnych minut albo i więcej nic się nie działo :P

Myślę, że zdania będą podzielone w tej kwestii, nie wiem w sumie jak do tego podchodzą casuale. Ogólnie teraz chyba częściej lecą jakieś cheesy, early harasse niż wcześniej. Widzę też, że dość szybko warto inwestować w wieżyczki wykrywajace niewidzialność itp. Czym grasz Farin? toss? zerg? Jak kontrować liberatora tossem? :< Masz jakieś ogólne porady jak grać w lotv?

Przecież ci pisałem już wcześniej, że jestem noob i doświadczenie mam w tej chwili większe z oglądania turniejów niż z samego grania. Już ponad rok nie grałem i trochę się pozmieniało. Najnowszy dodatek zamówię na początku października i wtedy będziemy mogli popykać. Zazwyczaj gram Toss-em, a czasami lubię przeskoczyć na Zerga :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2015, 05:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ty sie znowu obudziles czy jak? to czy mnie interesuje czy nie, to moja sprawa, gdybys pisal cos madrego to tez bym czytal.
poogladaj streamy, posluchaj kolesi to sie moze czegos nauczysz, bo jedyne co potrafisz to walic czerstwe teksty na poziomie gimnazjum.
jak kupie lotv to z checia z toba zagram.

A co w tym złego, że pytam o tutki w temacie o SC2? Nie bardzo mam czas na oglądanie tego wszystkiego (a przede wszystkim szukanie), wolalbym w tym czasie pograc. Poza tym materialow w necie do hots jest duzo a do lotv jest bardzo malo, bo jeszcze beta, a z tym dodatkiem w zasadzie wszystkie build ordery ulegają zmianie. itp. A szukałem już jakiś "safe buildow" ale za bardzo nie znalazlem. Ja Cię odbieram, że zacząłeś się już czepiac wszystkiego na siłę, i tyle.

Farin - na pewno mniejszy noob niz ja i mowiles, ze często oglądasz streamy, stąd pytania w Twoim kierunku ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2015, 07:07 
Cytuj  
Licznik postow musi sie zgadzac wiec trzeba sie przypierdalac do wszystkiego nawet jesli jest na temat, ten typ juz tak ma. ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2015, 08:27 
Cytuj  
przyganial kociol... :P

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2015, 10:31 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

Farin - na pewno mniejszy noob niz ja i mowiles, ze często oglądasz streamy, stąd pytania w Twoim kierunku ;)

Nie no luzik, tylko co do build orderów to musisz poczekać jak zamówię swoją kopię i rozegram parę gierek.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2015, 19:05 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=uQnmfEka3vw

Ten filmik duzo lepszy od nijakiej naparzanki 3d z trailera.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2015, 19:55 
Cytuj  
najlepszy to byl filmik z inwzcji hotsa https://www.youtube.com/watch?v=MVbeoSPqRs4 ;]

btw. gral ktos w jakis mod do sc2 z kampanią z sc1 brood wara? Bo mysle, czy nie isc za ciosem jak przejde lotv.

btw. ponoc mod Warcraft: Armies of Azeroth jeszcze dycha.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.