mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:28 
Cytuj  
Dajcie juz spokoj, ja osobiscie chetnie bym sie cos owiedzial o grze bo na www praktycznie nic nie ma, czy jest jakis dzialajacy beta test, czy jakies triale itp ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 15:36 
Cytuj  
ze tez wam sie jeszcze chce dyskutowac i tlumaczyc skad bierzecie na to siłe?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:31 
Cytuj  
EDIT: Pomylily mi sie topiki. Myslalem, ze jestem w typ o EQII PvP :<


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 16:56 przez konrador, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 16:46 
Cytuj  
eeee zdaje się ze @embe chodziło o Vanguarda nie eq2
co do V to beta jest cały czas ale tylko dla wybranych i ktoś kto się zapisze teraz nie ma szans przyłączyć się wcześniej niz za poł roku
narazie jest tzw beta phase 2 : zbudowali juz cały 1 kontynent z większością "contentu" i część dwoch pozostałych
więc do jakiejś większej open bety jeszcze daleko (stawiam na wrzesień-listopad)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 17:09 
Cytuj  
No to czekamy bo gra ma potencjal, a raczej stoi za nia duza kasa, wiec moze cos z tego bedzie, nie wszyscy przeciez graja tylko w WoW, juz sie teskni za czym ladniejszym i troche innym :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 19:02 
Cytuj  
Wiem, ze temat jest juz nudny i sie praktycznie wyczerpał. Pozwole jednak sobie odpowiedzieć "baranowi", bo jak to kiedys ujeliście - trzeba ich uświadamiać, bo umrze taki w nieswiadomości.

Wstęp

Goatus - masz naprawde poważne problemy natury psychologicznej. Myśle, że to jest spowodowane cięzkim dzieciństwem. Przykro mi :cry: Mam dla Ciebie rade - http://www.niebij.pl/ -mozesz sie wypowiadać dowoli. Nie wiem na jakich zasadach działa twój mózg, moze jest tymczasowo niesprawny, albo coś. Ale w twoich postach jest mnostwo chaosu i sprzeczności. Tu wylatujesz mi o jakiejś " elicie" bo ma wiecej nabitych postow to znaczy, ze odznacza sie wysoką kultura ( ktory mam nadzieje wyjasnilismy - odpowiedz Asmax, i wielu innych w tym rowniez twoja "spierdalaj" ) a ty mimo iz nie masz racji- dalej to ciagniesz i odwracasz kota ogonem. Grow up pls , grow up!


Cytuj:
Yawn...
Standard. Argumenty się skończyły to czas zacząć rzucać inwektywami. W sumie to już nawet przestajesz być zabawny.
Argumenty na " idiote" ? raczej szkoda słow, i brak siły i chęci na dyskusje z Tobą.

Cytuj:
No to teraz bardzo cię proszę w swojej olśniewającej mądrości wytłumacz mi, co czyni mnie noobem, i o jakim rodzaju nooba mowa? Bo niestety definicja, którą ja znam nie pozwoliła mi zrozumieć zasadności tego słowa w odniesieniu do mojej osoby.

Offtopic, wulgaryzmy, błędy ortograficzne, szybka zmiana zdania, nieumiejętne operowanie czyimś tekstem, i wiele innych. Masz dużo cech nooba, ba nawet noob-barana.

Cytuj:
Aha... Jak nie potrafisz mi wytłumaczyć to spierdalaj za przeproszeniem... XD

Ot co - no comment

Cytuj:
konrador:
W jakim sensie Vanguard ma byc rewolucja na rynku mmorpg, bo albo czegos nie wiem, albo czegos nie rozumiem?
Ja naprawdę nie widzę nic złego w sposobie zadania tego pytania...


I nie zobaczysz, dopóki nie kupisz anteny satelitarnej ( reklama)....
Wiem, że dużo rzeczy nie rozumiesz. Ale masz jeszcze sporo czasu w życiu by się nauczyć. Konrador ukrył "złosliwość " tego pytania w sposób szczególny, i jestem pewien , ze w przeciwieństwie do Ciebie, zdaję sobie z tego sprawe. Ma chłopak łeb, i taki "ograniczony" umysłowo człek jak ty nie wyłapie tego. Jak dingniesz na nastepny lvl to wpakuj skille w percepcje.



Cytuj:
Natomiast Vanguard definitywnie zasługuje IMO na jeden wątek, może nie w beta testach bo o ile mi wiadomo to obecna beta jest w stadium "friends and family only" ale w ogólnych
.

No w tym miejscu zaczynasz robić postępy i bardzo sie to chwali :wink: . W kazdym razie sprostuje twoje info/ Friends and family only- skonczyla sie w grudniu. Teraz mamy końcówke fazy 2/4 bety ( sa 4 fazy). Czyli wkrótce faza 3 i nowy pobór forumowiczów :wink:
Koniec



Cytuj:
Eagle, jeżeli jedna osoba mowi Ci że jesteś osłem to mozesz i powinieneś to olać. Jak powtarza Ci to już kilka osób to idż sie przejrzyj w lustrze i ....


Baran numer dwa. Według twojego rozumowania.. idziesz na wycieczke do zakładu psychiatrycznego. Podchodzi grupka "sprawnych inaczej" i mówi Ci, że jesteś "popieprzony". Zakładam więc ze skoro kilku swiri tak stwierdziło pewnie jestes... Super logiczne podejscie. Nic tylko pogratulować , że mamy tu tylu "mózgowców". ( a konto poscikow Ci wzrasta.. Tu sobie pierdniesz, tam bekniesz, gdzie inndziej powiesz : hehe, no i... nalezysz do elity tego forum)


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 27 sty 2006, 19:35 przez eagleeyes, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 19:31 
Cytuj  
eagleeyes na tym forum bylo juz wiele trolli ale ty jestes najbardziej zalosny...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 19:39 
Cytuj  
Cytuj:
eagleeyes na tym forum bylo juz wiele trolli ale ty jestes najbardziej zalosny...


Baran numer 3. Tlumaczyc? ehh w kazdym razie + 1 post w twoim idiotycznym zyciu. No i + 1 dla mnie za głupią odpowiedź. BTW- śmiem stwierdzić, że Twoje stwierdzenie jest nie uargumentowane. To tak jak ja bym wbił sie gdziekolwiek i powiedział :

Aenima---> Masz gówno zamiast mozgu. Ot co.


_________________
OrleOko czuwa...


Posty: 3
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 20:06 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Baran numer dwa. Według twojego rozumowania.. idziesz na wycieczke do zakładu psychiatrycznego. Podchodzi grupka "sprawnych inaczej" i mówi Ci, że jesteś "popieprzony". Zakładam więc ze skoro kilku swiri tak stwierdziło pewnie jestes... Super logiczne podejscie. Nic tylko pogratulować , że mamy tu tylu "mózgowców". ( a konto poscikow Ci wzrasta.. Tu sobie pierdniesz, tam bekniesz, gdzie inndziej powiesz : hehe, no i... nalezysz do elity tego forum)


Tak tak, wlasnie zasugerowales ze te forum jest czyms w rodzaju psychiatryka.. . No brawo - ciekawe czy byl tu juz taki inny idiota potrafiacy w takim tempie zrazic do siebie duza czesc forum? Ty to musisz byc otoczony przez samych kretynow dookola - nic tylko wspolczoc.
PS Pewnie ironie zauwazylbyc jakby walnela cie w leb mlotkiem wiec nie wiem po co sie wysilam ale co tam, nigdy nie nalezy tracic nadziei :D


_________________
Eve-online, WoW, GW, SWG,
teraz EQII@Oggok

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 20:24 
Cytuj  
Czy ktos moglby tego debila usunac z forum? Byloby milo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 20:36 
Cytuj  
przebiles mareczka, on sie podlizywal przynajmniej modom ;)

Porazka eagle, az mi wstyd ze bronilem eq2 i sciagalem ludzi na oggok :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 20:47 
Cytuj  
Aenima---> Masz gówno zamiast mozgu. Ot co

twoj poziom rozmowy przerasta moje skromne mozliwosci,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 22:38 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Czy ktos moglby tego debila usunac z forum? Byloby milo.

X.


Gdzie mam sie podpisac ?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 00:21 
Cytuj  
@Eagleeyes

Whatever man.

Liczyłem na konstruktywny flame, ale widzę, że najlepiej ci idzie obrzucanie ludzi różnymi barwnymi/wymyślnymi inwektywami ukrytymi pod płaszczykiem pseudointelektualnego bełkotu.

Informuje cię jednak, że do poziomu przerzucania się tekstami "miałeś biedne dzieciństwo" itp. itd. to ja nie zamierzam się zniżać.

Mówiąc obrazowo, prostym językiem, który może zrozumiesz to: Przykro mi, ale w piaskownicy zostajesz sam na sam ze swoim gównem, że to tak określę. Inne dzieci już dawno uciekły, ja liczyłem, że może zmądrzejesz, ale widać nic takiego nie nastąpiło. Teraz w spokoju i samotności możesz sobie ze swojego gówna nawet zamki lepić jak ci na to ochota przyjdzie.

Anyways nasuwa mi się takie spostrzeżenie, głupota, owszem jest zabawna, ale tylko do pewnego stopnia. Dalej niestety już jest tylko smutna.

EoT jak dla mnie.

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2006, 19:54 
Cytuj  
Pozwolę sobie (nie bić proszę) odejść na chwilę od tematu aktualnie panującego w topicu i wrócić na chwilę do pierwotnego tematu.
Vanguard jest w tej chwili na bardzo wczesnym etapie rozwoju i jedyne informacje jakie posiadamy pochodzą od devsów, którym ufać się niezbyt da oraz z bety, otwartej tylko dla znajomych i krewniaków królika. Wynika z tego jasno że w tej chwili o grze nie wiadomo wiele. Z rozrzuconych po sieci informacji wyłania mi się co następuje.
1. Grafika, muzyka i klimat utrzymany w stylu grim n' Gritty, mrocznie, posępnie, gotycko. Dla mnie plus nie lubię przesłodzenie słodkich klimatów.
2. "Nowatorskie" podejście do pve, o którym nic niewiadomo, poza kilkoma plotkami.
3. Kilka stref expowania. Ciekawe, bo niespotykane w płaskich, grindowych produkcjach jakimi zalewają rynek azjaci. Rewolucyjne to nie jest, bo mamy to w MUD'ach od lat, nawet w naszej swojskiej Arkadii.
4. System Craftingu. Nadal nie mamy pełnego obrazu, więc a się powiedzieć jedynie że może być ciekawy i nie będzie polegał na zbieraniu 100+ patyczków z mobów.
5. Statki, konie, chałupki i inne dodatki do robienia wyglądają niezwykle ciekawie i dodadzą dużo ciekawego contentu.

Vanguard wygląda dość ciekawie, ale jedynie w zarysie i mglistych wyobrażeniach, jak patrzę na zapowiedi i ogłoszenia nowatorskie to przypomina mi się Warhammer: Online i jego los. Ja narazie zamierzam śledzić co będzie się działo z Vanguard, bo jeśli gra wyjdzie, spełniając 50% zapowiedzi devsów to może być ciekawa.

Zaś obserwując jak topic zmierza w stronę Flame dolewam oliy do ognia wspominająć Zabójstwo Kennediego, Holocaust, U.F.O i tajemnicę meteorytu Tunguskiego.


Posty: 41
Dołączył(a): 31.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 14:40 
Cytuj  
Yahzon napisał(a):
Pozwolę sobie (nie bić proszę) odejść na chwilę od tematu aktualnie panującego w topicu i wrócić na chwilę do pierwotnego tematu.
Vanguard jest w tej chwili na bardzo wczesnym etapie rozwoju i jedyne informacje jakie posiadamy pochodzą od devsów, którym ufać się niezbyt da oraz z bety, otwartej tylko dla znajomych i krewniaków królika.



Vanguard w kwietniu prawdopodobnie bedzie wchodzil w faze bety 3, czyli bete dla wiekszego grona graczy. Gra nie jest we wczesnej fazie rozwoju poniewaz prawdopodobnie w lipcu bedzie juz miala premiere.
Beta 2 nie byla beta dla "znajomych i krewniaków królika" tylko dla ludzi losowanych z forum ktorzy zarejestrowali sie na nim przed grudniem bodajze.. i opinie o samej grze od nich sa bardzo dobre..


_________________
"There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 09:27 
Cytuj  
Pare niusow o grze
http://www.vanguardsoh.com/forums/showt ... hp?t=43537

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 13:01 
Cytuj  
jedyna gierka na którą jezcze czekam ^_^ , szkoda ze nie załapałem sie na beta testy chociaz ich forum przeglądam z rok ;/


_________________
Obrazek

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2006, 11:09 
Cytuj  
Jak będzie podobne do ultimy pod względem wolności i możliwości i nie będzie od cholery świecących przedmiotów to pewnie kupuje a jak będą fajne krasnoludy na pewno kupuje.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2006, 22:48 
Cytuj  
Po obejrzyniu Trailera z E3 moje pierwsze skojrzanie to "o <cenzura> kolejny syny klon EQ dla caerbarow z nudnym pve i znikomym pvp"

Mam nadzieje ze sie myle ale biorac pod uwage ze wiekszosc ekipy pracowla kiedys przy EQ2 wroze temu mmo zerowa oryginalnosc i ukierunkowanie na farme.. _ tradycyjne levelowanie + grind dla samego grindu + szaponowanie epicami z bosa XXX... Sorry ale jak widze ze za cos biora sie byli tworcy EQ to naprawde zycze im jak najgorzej..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.