mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 09:34 
Cytuj  
Pogralem na razie 1 dzien i milo sie gra ale ta gra nie ma duszy :) Zobaczymy jak to sie rozwinie pozniej.... jeszcze dam jej szanse, heh
Community bardzo przyjazne, embe ma OPa na #Polska i wszystkim pomaga :>


_________________



*

Posty: 91
Dołączył(a): 17.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 10:14 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Pogralem na razie 1 dzien i milo sie gra ale ta gra nie ma duszy :) Zobaczymy jak to sie rozwinie pozniej.... jeszcze dam jej szanse, heh


A która gra po 1 dniu grania miała duszę?
Imho wciąga o wiele bardziej niż evka na początku. Ma jej wady i zalety - jeszcze nie widziałem pvp ale jeżeli będzie chociaż w 50% podobne do tej z evki to będzie czarny koń zawodów... niestety będzie to miało też i swoje konsekwencje - czyli niegrywalne dla wszelkiej maści solowców.... ale dla porządnej gry mmo to tylko zaleta :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 12:09 
Cytuj  
Aktualnie widać że zergowanie w tej grze na tym etapie to najszybsza droga do zniechęcenia się, coś czuje że próby tworzenia zerg corporacji skończą się ich rozpadem i tworzeniem na ich miejsce sojuszy ale składających się z małych corpow.
Może ktoś wpadnie na pomysł zrobienia polskiego corpa ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 12:21 
Cytuj  
Ja powiem wam na poczatku to kiszka ale im dluzej sie gra wciaga.

Tylko ze qzwa za wczesnie rozdalem punkty i mam frakcje rusko-EU z EM ICS a fajnie sie laserami popyla.ALe w sumie to nie przeszkadza jak eve bo mozna skilowac oc sie chce.

wczoraj widzialem ponad 500 + osob i czasmi mialem lagoze .Jest straszna farma.Zeby sie dobic do wroga na misjach czasami siedzi po 10 osob.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 20:02 
Cytuj  
Gumis nie straciles wiele jest cos co sie zwie perpetuum planner
http://www.perpetuum-planner.com/

popatrz sobie
straciles max pare dni
frakcja ma znaczenie na skile frakcyjnych robotow i broni
skile ktore dostajemy na poczatku to skile o wartosci 7 dni
przy czym czesc sie pokrywa nie wazne jaka frakcja grasz
wiec nie ma sie co lamac :)

no ja generalnie ping mam na 50ms - czasami mi spike zrobi
ale sa to lagi jakies lokalne bo inni w tym czasie maja ok i odwrotnie ktos ma laga a ja nie
ale devis mowili ze lacze maja kiepskie - i to jest waskie gardlo wydajnosci

odnosnie zergowania to niestety powoli sie robi taki sojusz w ktorym to zreszta jestem - a moj korp jest w nim najliczniejszy
co tez powoli sklania mnie do szukania czegos innego jako ze nie przepadam za taka struktura

gadalem kiedys ze swoim CEO i chetnie przystal na propozycje stworzenie swego rodzaju polskiego pododdzialu wewnatrz corpa
z osobnym kanalem ts itp
ale mowie to bylo pare tygodni temu jak nasz corp byl jednym z wielu srednich korpow - a nie najwiekszym

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2010, 22:43 
Cytuj  
A jak wyglada craft, moglby ktos opisac to.


Posty: 36
Dołączył(a): 11.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lis 2010, 10:43 
Cytuj  
Tu jest recenzja:
http://mmogamer.pl/index.php/perpetuum- ... ag-dalszy/

Kroi się może jakaś polska gildia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2010, 11:14 
Cytuj  
W grze wchodźcie na kanał Polska, może coś powstanie ale nie wiem czy są chętni na taka organizacje.

Ten koleś fajnie pisze recenzje ale często jego problemy można rozwiązać wciskając ikonkę info :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2010, 11:22 
Cytuj  
Calkiem fajnie to wyglada ale mam pytanie - jesli to 100% ripoff EVE z cala jej zlozonoscia, ekonomia, rozbudowaniem, itp... to czy PO posiada najwieksza wade EVE czyli SLAMAZARNOSC?

W takim sensie ze w EVE robi sie wszytko wooolnnooo - lata sie wolno, podrozuje sie wolno (30 jump travel anyone? sam miod : ), strzela sie wolno, kopie sie wolno. De facto to nie moge sobie przypomniec czynnosci w EVE przy ktorej nie daloby sie usnac na siedzaco, nawet PvP potrafi zanudzic.

Krotka pilka z mojej strony - PO jest dynamiczniejsze? Mozna w to pograc jak w "normalny" MMO czy gra sie tak jak w EVE na wpol spiac ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2010, 11:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Krotka pilka z mojej strony - PO jest dynamiczniejsze? Mozna w to pograc jak w "normalny" MMO czy gra sie tak jak w EVE na wpol spiac ?


Krotka pilka.. w PO sterowanie jest WSAD wiec juz samo to powoduje, ze czujesz sie w tej grze jak w "normalnym" MMO.
Swiat jest jakies 100 razy mniejszy niz swiat w EvE wiec odleglosci do pokonania duzo mniejsze i szybciej sie podrozuje.
Inny sposob czekania na skille, IMHO wygodniejszy niz w EvE. W Eve dawales skilla do skillowania i musiales czekac dzien, dwa, tydzien, miesiac ... a w PO zrobili to odwrotnie. Kazda minuta w grze (offline tez sie liczy) daje ci jeden punkt EP. I potem od razu mozesz kupowac skille wydajac na nie punkty EP. Jest to wygodniejsze podejscie do sprawy.

Polskich corpow na narazie nie ma, bo nikomu sie nie chce zajac organizacja :) Na kanale #polska najwiecej osob widzialem 12


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2010, 16:02 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Calkiem fajnie to wyglada ale mam pytanie - jesli to 100% ripoff EVE z cala jej zlozonoscia, ekonomia, rozbudowaniem, itp... to czy PO posiada najwieksza wade EVE czyli SLAMAZARNOSC?

W takim sensie ze w EVE robi sie wszytko wooolnnooo - lata sie wolno, podrozuje sie wolno (30 jump travel anyone? sam miod : ), strzela sie wolno, kopie sie wolno. De facto to nie moge sobie przypomniec czynnosci w EVE przy ktorej nie daloby sie usnac na siedzaco, nawet PvP potrafi zanudzic.

Krotka pilka z mojej strony - PO jest dynamiczniejsze? Mozna w to pograc jak w "normalny" MMO czy gra sie tak jak w EVE na wpol spiac ?


Kopanie w eve jest nudne do potęgi, w PO jest tylko nudne bo afk kopanie to max pięć minut i trzeba zmieniać miejsce.

Przemieszczanie jest powolne ale wyprawa w jakies sensowne miejsce to nie dziesiątki jumpow i można szybko dotrzeć, mimo ze świat w porównaniu do eve jest mały ale to inna skala wielkości i poruszania się, wiec nie odczuwa się ciasnoty, świat jest otwarty i rozmieszczony na sześciu wyspach z czego trzy to takie 0.0, a trzy to taki hisec ale bez policji i z flagowaniem się.

Bicie mobow tez nie sprowadza się to lock i wysłania dron lub włączenia modułów, trzeba wykorzystywać teren, przeszkody i odległość.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 11:34 
Cytuj  
ja sie nie wypowiem nt kombatu bo juz to robilem ;)

a Embe przesadzasz z ta zmiana co 5 min
mozna spokojnie siedziec w jednym miejscu 2 godziny
w Argano na 3 kopaczki
oczywiscie wszystko zalezy od ilosciu surowca w glebie i czy ma sie haulera
teraz haulery pojawily sie na rynku to juz mozna kopac do puchy na afk

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 11:59 
Cytuj  
Kusicie... oj kusicie :)

Wczoraj troche podpytalem nt. Perpetuum i chlopaki rzeczywiscie pozytywnie wypowiadaja sie na temat tego tytulu.

Ktos grajacy dluzej w ewke moglby sie wypowiedziec cos na temat tej gierki?

Tak trzezwym okiem, ma to szanse wytrwania jakos dluzej na rynku?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 13:15 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
skile ktore dostajemy na poczatku to skile o wartosci 7 dni


Powiedziałbym, że bliżej 14 dni.

20000 pkt /1440 minut (doba) to prawie 14 dni, ale i tak nie jest to jakiś dramat. ;)


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 14:05 
Cytuj  
chodzi mi o pierwsze pierwsze
nie te 20k
one sa podstawowe i czesciowo sie pokrywaja nie wazne jaka frakcje sie wezmie
npprzeskilowanie sie z lasera na em i odwrotnie to na dobra sprawe tylko 3 skile
frakcyjne roboty
basic optic/magnetostatic (czy jakos tak) i advanced optuc/magnetostatic
a na poczatku ma sie niewiele w robotach i basic optic/magnetostatic
Jesli Gumis wladowal te 20k tylko we frakcyjne roboty i basic.... to faktycznie troche sie zmarnowalo (chociaz kto wie co w przyszlosci bedzie chcial robic ;))
ale jesli wpakowal w inne systemy z elektorniki inzynierii to one sie raczej pokrywaja
troche inaczej wyglada sytuacja z missile

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 14:46 
Cytuj  
A to przepraszam ;)
Sądziłem, że na 'dzień dobry' punkty dostali tylko Ci, którzy kupili grę przed premierą.

Ja mam wciąż 15k wolnych punktów, bo na początek, do obsługi lekkich botów i broni do nich, nie widziałem sensu wydawać więcej.
Kiedy się przesiądę na assaulta i poźniej mecha, wydam resztę. ;)


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 15:28 
Cytuj  
no dobrze robisz nie ma sie co spieszyc
kazdy dostaje te podstawowe skile wynikajace z wyboru danej frakcji i kariery

tak swoja droga nie wiem ile to jeszcze potrwa ale znajomi ktorzy kupowali konta jeszcze w sobote dostawali 20k punktow na start
moze tak zostanie moze nie - ale jak sie ktos jeszcze waha to moze warto sie szybciej zdecydowac ;)
chyba ze ktos zna info dotyczace tych ekstra punktow i wie cos na ten temat

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 18:54 
Cytuj  
Mi sie gra tak spodobala ze zalozylem 2 konto i tym razem wpakowalem punkty w produkcje a druga postac typowo pod walke.

zobaczymy jak bedzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 01:45 
Cytuj  
Polskie community jest zdecydowanie małe w tej grze, zabawna sytuacja jest na forach tematycznych eve online, generalnie tematy o perpetuum są nie mile widziane i wywalane :)

A co do samej gry to jednak po trzech latach styczności z eve szczerze napisze że wole osobiście perpetuum za walkę z wsad i dynamikę.
Eve jest zdecydowanie po tych siedmiu latach bardziej rozbudowane ale to wynik czasu i rozbudowy gry, tu każdy element ma swoje smaczki mimo podobieństwa do eve.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 01:50 
Cytuj  
embe napisał(a):
Polskie community jest zdecydowanie małe w tej grze, zabawna sytuacja jest na forach tematycznych eve online, generalnie tematy o perpetuum są nie mile widziane i wywalane :)


no i dobrze


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.