mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 08:33 
Cytuj  
@kabraxis
weszlem - no bez jaj!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 09:41 
Cytuj  
Żeście mnie nakręcili na TW2 a akurat z kaską cienko bo aparat zakupiłem nowy :S, muszę czekać do next month :S , grał ktoś w multi już? Jak wrażenia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 10:31 
Cytuj  
Ja sie chwile pobawilem i gra robi bardzo pozytywne wrazenie. Troche kuleje animacja i techniczna strona grafy (brak detali miesjcami), ale styl graficzny w jakim jest utrzymana przypadl mi do gustu. Fajna magia. Chyba sie wybiore dzis i zakupie. Zeby jeszcze troche czasu sprzedawali w pakiecie. Tyle ostatnio wyszlo dobrych rzeczy, ze kolejka gier do przejscia sie wydluza.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 11:42 
Cytuj  
Pograłem trochę w TW2, ale odrzuciła mnie walka. Zostanę przy Demon's Souls jednak jeśli chodzi o action rpg.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 11:49 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Pograłem trochę w TW2, ale odrzuciła mnie walka. Zostanę przy Demon's Souls jednak jeśli chodzi o action rpg.

Pograj magiem albo lucznikiem to zmienisz zdanie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 16:26 
Cytuj  
Czy ktos wie gdzie mozna znalezc lub kupic ksiazke robienia pulapek ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 18:15 
Cytuj  
bre napisał(a):
Czy ktos wie gdzie mozna znalezc lub kupic ksiazke robienia pulapek ?


ta też tego szukam intensywnie, ktoś na innym forumku pisał że znalazł to jak okradał jakieś domki blisko oceanu, ciężko mi powiedzieć co miał na myśli :>

a tak BTW czy tylko mi się wydaje że TW2 ma wyśrubowany poziom trudności? gram na medium a w prologu jak zabłądziłem i poszedłem do jaskinii to dostałem taki wpierdolik, że nie pytajcie - 1-2shotujące moby w liczbie 4+ to za dużo jak dla mnie, generalnie mam problem jak jest więcej niż 2 (blokuje a hp i tak schodzi), jakieś pro-tipy plx?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 18:18 
Cytuj  
redruM napisał(a):
bre napisał(a):
Czy ktos wie gdzie mozna znalezc lub kupic ksiazke robienia pulapek ?


ta też tego szukam intensywnie, ktoś na innym forumku pisał że znalazł to jak okradał jakieś domki blisko oceanu, ciężko mi powiedzieć co miał na myśli :>

a tak BTW czy tylko mi się wydaje że TW2 ma wyśrubowany poziom trudności? gram na medium a w prologu jak zabłądziłem i poszedłem do jaskinii to dostałem taki wpierdolik, że nie pytajcie - 1-2shotujące moby w liczbie 4+ to za dużo jak dla mnie, generalnie mam problem jak jest więcej niż 2 (blokuje a hp i tak schodzi), jakieś pro-tipy plx?


Chyba lepsze to niz non stop latwy Oblivion ze skalujacym sie poziomem trudnosci... juz sie nie moge doczekac kiedy przetestuje. :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 18:20 
Cytuj  
Mac, może wydzielić osobny temat dla TW2? Pewnie jeszcze jakiś czas będzie się cieszyło popularnością na forum.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 18:22 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Mac, może wydzielić osobny temat dla TW2? Pewnie jeszcze jakiś czas będzie się cieszyło popularnością na forum.


No mozna, czemu nie, za chwilke wyklikam.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 18:25 
Cytuj  
no między innymi dlatego tak mi się spodobało (co chwile jakieś gorące spięcia), raz wjeżdżam w te moby jak motorem w kury™ a innym razem jak jednego nie dobiłem to się wycofał, biłem w tym czasie innych a tamten wyjął łuk i mnie zownował...całkiem rozumne mobki i jest jakieś wyzwanie w końcu

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 18:29 
Cytuj  
redruM napisał(a):
bre napisał(a):
Czy ktos wie gdzie mozna znalezc lub kupic ksiazke robienia pulapek ?


ta też tego szukam intensywnie, ktoś na innym forumku pisał że znalazł to jak okradał jakieś domki blisko oceanu, ciężko mi powiedzieć co miał na myśli :>

a tak BTW czy tylko mi się wydaje że TW2 ma wyśrubowany poziom trudności? gram na medium a w prologu jak zabłądziłem i poszedłem do jaskinii to dostałem taki wpierdolik, że nie pytajcie - 1-2shotujące moby w liczbie 4+ to za dużo jak dla mnie, generalnie mam problem jak jest więcej niż 2 (blokuje a hp i tak schodzi), jakieś pro-tipy plx?


Z perspektywy melee chyba jedynym rozwiazaniem jest wrocic do takiego miejsca nieco pozniej.
Za jakis czas okaze sie, ze masz odpowiedni sprzet i umiejetnosci zeby takie moby poskladac.
Gram na hardzie i nie jest tak zle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 18:51 
Cytuj  
Kurdę, chyba pojadę jutro kupić bo nieźle się czyta niektóre rzeczy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 19:08 
Cytuj  
faktycznie widać dość mocno zapatrzenie devsów w Assassin's Creeda, lokacje, podobnie zrobione modele postaci (widac duzo detali na ciuchach) albo scenki dialogowe zrobione tak że możesz się poruszać w tym czasie (albo jeździć kamerą) - lepsze to niż sfreezowany świat i najazd na morde jak w Obli

no i grafa - engine bdb optymalizacja, można sobie skalowac ładnie suwakami wszystko a chodzi super płynniutko, do tego jest na czym zawiesić oko, niektóre lokacje są jak z widokówek i skrót do robienia screenów klika się sam 8)

Obrazek

Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 19:17 
Cytuj  
Sorry... ale rozmowa z mobkami w tej grze jest tak bolesnie sztuczna, ze az razi po oczach :(


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 19:22 
Cytuj  
Z mobkami sie nie rozmawia je sie bije. ; )

No chyba ze chodzi ci o rozmowy z NPCtami, coz.... ideal to nie jest ale i tak jest lepiej niz w Oblivionie, Falloutach, Wiedzminie czy DA (nie wiem jak was ale mnie juz mocno wkurwiaja mega statyczne dialogi z nieruchoma kamera lub przeskakujaca jak ping-pong z jednej postaci na druga). Mass Effect to to nie jest ale to jest inny typ gry. Mi tam dialogi pasuja.


Ostatnio edytowano 12 lis 2010, 19:24 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 19:23 
Cytuj  
Doszedlem do Sawanny i niestety... rozmowa w tej grze jest tak kurewsko sztuczna, ze nie da sie jej sluchac. Laska mowi o tym, ze jest jakis glod itp. ze ludzie zjadaja zwierzeta itp. glosem znudzonego telemarketera i glos naszego glownego bohatera mamroczacy jak by mial cos w ustach.

Ja pierdole, sorry, fabula jakos mnie nie wciagnela.

Jak mozna to krapiszcze porownywac do Fallout New Vegas to ja nie ogarniam.

edit:

Kabraxis no sorry jaja sobie ze mnie robisz? W Falloucie o Oblivionie byl lepszy voice niz w tej grze... a co do walki, sorry Fallout rozgniata go na lopaty.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 19:26 
Cytuj  
Tak jakby w Falloutach dialogi nie byly sztuczne lol. Juz nie mowie o gadaniu do plecow npctow i przekomicznym wstawaniu z lozek na zawolanie, itp...

Daj spokoj bo pierdolisz.

"Kabraxis no sorry jaja sobie ze mnie robisz? W Falloucie o Oblivionie byl lepszy voice niz w tej grze... a co do walki, sorry Fallout rozgniata go na lopaty."

Prosze cie. Fallout ma tak chujowy i exploitowalny combat ze ja grajac staram sie go wrecz unikac bo mnie smieszy. Melee jest niezmienione chyba od czasow Morrowinda, ranged bez VATSa tez jakos porywajacy nie jest. O voiceoverach Obliviona gdzie na ponad 1000 NPCtow bylo zatrudnionych kilku aktorow nawet sie nie wypowiem.

Niepodoba ci sie - OK. Ale nie pierdol, voice jest na poziomie, o niebo lepszy niz w jedynce nie jest to osmy coud swiata ale na pewno nic "gamebreaking" zwlaszcza ze rozmow nie jest znowu tak duzo. To nie jest Mass Effect gdzie gra jest w 3/4 dialogiem a w 1/4 bieganiem przerywanym strzelaniem do tego z budzetem xxxmln $ pozwalajacym zatrudnic aktorow z Hollywood.

Gram juz ok. 15 czy 20h i dla mnie RPG roku. Nie za dialogi czy voiceovery - za swobode, rozbudowanie, dopieszczenie swiata, "handcrafting" i immersje jakie ostatnio widzialem w Morrowindzie - zreszta grajac w TW2 czuje sie dosc podobnie jak w Morku.

Przy TW2 Risen, Arcania, F3, Oblivion czy Divinity2 wygladaja jak posledniej jakosci klony Diablo. Jedynie New Vegas jest w tym roku na rownym poziomie (jeszcze nie zdecydowalem w sumie co lepsze) - glownie za fabule i dialogi bo reszta jest srednia.


Ostatnio edytowano 12 lis 2010, 19:39 przez Kabraxis, łącznie edytowano 7 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 19:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tak jakby w Falloutach dialogi nie byly sztuczne lol. Juz nie mowie o gadaniu do plecow npctow i przekomicznym wstawaniu z lozek na zawolanie, itp...

Daj spokoj bo pierdolisz.


Wstawanie z lozek bylo w wiekszosci gier.

Zwyczajnie voice acting tutaj jest tak ekscytujacy jak ogladanie 300 okrazenia w formule 1...

edit:

Wlasnie mi sie przypomnialo ;) Sorry, nie moge zrobic lysej postaci?!

edit2:

Skomentowalem posta Kabraxisa, a teraz porownajcie sobie z postem ktory teraz jest up... atm 6 ninja edits?! :) Wtf?!


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2010, 19:47 
Cytuj  
Dopiero zaczynam przygode z TW2 ale mocno na plus... Jedynka nie podeszla mi zupelnie, podszedlem do tej czesci sceptycznie - i o dziwo, wjebałem sie:)...

Klimatycznie skrzyzowanie Obliviona + Assasins Creed + Gothicow... Gra magiem - miodzio.


Ide jutro po oryginał - warto. Wiadomo cos o MP, gral ktos? Czy wszyscy na piratach jada?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.