mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 08:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jedyny naprawde dobry moment to jak moj pies ruchal mojego brata i trzeba go bylo odciagac.
Poza tym to zapamietalem jeszcze pierwsze ladowanie samolotem, ktore okazalo sie rzeznia niewiniatek szczegolnie ze checkpoint byl z 10min lotu wczesniej. Rozjebalem sie o wszystko o co sie dalo kilka razy.
Ale rozumiem podniete pistowej braci - w koncu cos nie z kickstartera i z grafika lepsza niz standard w latach 90-tych. Gdybym byl glupi i gral jedynie na PC pewnie by mi stanal :o

tczewiak - Nikt - kazdy z checia i duzo szybciej zassa te 60GB. Nextgen kuzwa a DVD z lat 90-tych robi za czytnik rotfl.


Nie ma to jak ps4 i porty gier z psp co? :D
No niestety (w sumie na dzień dzisiejszy to już bez znaczenia) blu-ray się nie przyjął jeśli chodzi o pc, łącza są już na tyle szybkie, że nieraz rzeczywiście nie opłaca się instalować z płytki.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 08:34 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ból dup konsolowcow koncertowy.


Dokładnie, i to taki że pod koniec marca kupuję PS4 i całkiem możliwe że i GTA V żeby sprawdzić o czym tyle szumu. Oczywiście w wersji na konsolę 8)


Czyli szukasz uzasadnienia dla zakupu rzeczy, która ci nie jest zupełnie potrzebna i będzie zbierać kurz? Ok, rozumiem. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 08:36 
Cytuj  
wiesz tor, mozna kupic konsole dla kilku gier, mozna kupic karte graficzna dla jednej gry.
co kto lubi :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 08:38 
Cytuj  
Dla dwóch gier, będę grał w GTA i W3. No i się nie kurzy bo jest w obudowie. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 08:44 
Cytuj  
no to ja ps4 kupilem dla kilku gier :)
fakt, kurzu zbiera duzo ale ladnie wyglada wiec wstydu nie ma.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 09:06 
Cytuj  
Ja jebie, stare konie i dalej te same klotnie... ja ps3 kupilem dla DS i RDR po czym sprzedalem. Teraz PS4 w sumie ma tylko bloodborne (dla mnie). A to czy zagram w gta w dniu premiery to dla mnie bez roznicy. Jak ktos ma cisnienie przeciez mogl kupic ps4.

Swoja droga dla wiekszosci Polakow wydatek na konsole jest zbyt duzy dlatego czekaja na pc ver i beda grali w low. To fakt ale tylko ktory tlumaczy jak pojebany kraj mamy.

Szlachta mmorpg ktora gardzi zarobkami rzedu 7miu kafli wypowiada sie za spoleczenstwo. Toc to juz bogactwo wedlug wiekszosci raportow i 5% spoleczenstwa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 09:10 
Cytuj  
jakie klotnie? z torem i reszta mozna czasami normalnie pogadac.
klotnia to jest jak wpada atherius ze swoimi 'smiesznymi' tekstami z dupy liczac na to, ze wpadnie marek i zacznie sapac.

to gta5 nie wyglada zle na ps4, ale w sumie dla samego multi to szkoda kasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 09:12 
Cytuj  
Shad jak drogi wydatek? Pisałem wcześniej, jak ktoś chciał przejść po taniości to kupił używkę x360 za 3 stówy, do tego grę na allegro za 50zł i za 350zł (gdzie nawet low-mid k. graficznej się nie kupi) może się cieszyć rozgrywką.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 09:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Nextgen kuzwa a DVD z lat 90-tych robi za czytnik rotfl.

Chyba na wsi. Nie mam żadnego czytnika w PC od lat. W laptopie też wymontowałem i zamontowałem w to miejsce dodatkowy dysk. W drugim nawet już nie było. Teraz wszsytko ściąga się z sieci. Od tego jest steam/gog.
Nawet jak kupuję pudło to wklepuję kluczyk i ssam z sieci, bo z płyty wolniej się instaluje (ostatnio próbowałem przy skyrimie) niż trwa ściągnięcie i instalacja.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 09:18 
Cytuj  
A marek się musi szarpać z płytami, bo później sprzedaje.


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 11:08 
Cytuj  
To
jest
temat
o
GTA5.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 11:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakie klotnie? z torem i reszta mozna czasami normalnie pogadac.
klotnia to jest jak wpada atherius ze swoimi 'smiesznymi' tekstami z dupy liczac na to, ze wpadnie marek i zacznie sapac.

to gta5 nie wyglada zle na ps4, ale w sumie dla samego multi to szkoda kasy.


No właśnie chodzi mi o tę odwieczną dyskusję z Markiem, nie znudziło się Wam? Czasem pisze sensownie ale tego pierdolenia o konsoli/pc i zarobkach to po prostu wytrzymać nie moge :/

Atherius napisał(a):
Shad jak drogi wydatek? Pisałem wcześniej, jak ktoś chciał przejść po taniości to kupił używkę x360 za 3 stówy, do tego grę na allegro za 50zł i za 350zł (gdzie nawet low-mid k. graficznej się nie kupi) może się cieszyć rozgrywką.


Spójrzmy prawdzie w oczy, dla średniego Polaka 350plnów na konsolę dla jednej gry jest właśnie dużym wydatkiem. Dlatego większość czeka na PC ver. i zadowoli się low.

A powracając do tematu, wkurwia mnie to bo chcę mieć tę grę na Steamie i będę musiał wypierdolić 250plnów na ten tytuł... GABE WHYYYYYYY... To już serio myślę nad PS4...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 11:30 
Cytuj  
no jak to why. skoro ludzie placa to zdziera.
co wiecej wszyscy smieja sie z cen gier na konsole, a na steamie powoli wcale nie jest lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 11:33 
Cytuj  
Ale kto zmusza do kupowania na steam i dopłacania 100zł za taką wersję? To chyba świadomy wybór.
Macie z nuuvem za 110zł albo boxy po 150zł.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:18 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Mendol napisał(a):
jakie klotnie? z torem i reszta mozna czasami normalnie pogadac.
klotnia to jest jak wpada atherius ze swoimi 'smiesznymi' tekstami z dupy liczac na to, ze wpadnie marek i zacznie sapac.

to gta5 nie wyglada zle na ps4, ale w sumie dla samego multi to szkoda kasy.


No właśnie chodzi mi o tę odwieczną dyskusję z Markiem, nie znudziło się Wam? Czasem pisze sensownie ale tego pierdolenia o konsoli/pc i zarobkach to po prostu wytrzymać nie moge :/



"Dyskusja" z markiem, wynika z jednego prostego powodu. Bardzo latwo go zbaitowac, zeby, zaczal sie zachowywac, jakby potrzebowal masci na bol dupy, i zawsze jest przy tym zabawny.

Dziwie sie ze tyle siedzicie na tym forum i jeszcze tego nie zauwazyliscie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:20 
Cytuj  
@iniside
Rozpierdalaj sobie tematy na golu.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:24 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Nextgen kuzwa a DVD z lat 90-tych robi za czytnik rotfl.

Chyba na wsi. Nie mam żadnego czytnika w PC od lat. W laptopie też wymontowałem i zamontowałem w to miejsce dodatkowy dysk. W drugim nawet już nie było. Teraz wszsytko ściąga się z sieci. Od tego jest steam/gog.
Nawet jak kupuję pudło to wklepuję kluczyk i ssam z sieci, bo z płyty wolniej się instaluje (ostatnio próbowałem przy skyrimie) niż trwa ściągnięcie i instalacja.


steam to raczej jest przedewszystkim od ruchania takich napinajacych sie pajacy w dupe poprzez likwidacje rynku wtornego. No ale wiadomo, ze taka finansjera jak ty gniezdzaca sie po kilku w wynajmowanych pokoikach nie widzi w tym zadnego problemu - tylko lyka bez popitki, ze nie da sie zaimplementowac przenoszenia licencji online. Kretynizm.
Skaza na calosci to fakt, ze niestety posiadasz tez konsole i niestety gry jezeli taka mozliwosc zaistniala zamiast wyjebac przez okno to wymieniasz/odsprzedajesz?

No i napisz jeszcze raz jaka tam jest srednia predkosc internetu w Polandzie? Caly czas mierzymy w setkach mb/s czy juz powoli przesiadamy sie na Gb/s?

inside/SvD - latwiej niz torbiska/tczewiaka/atheriusa? Czy moze fakt, ze gracie jedynie na PC uniemozliwia wam racjonalna ocene. Policzcie w takim razie ilosc postow w "bajtowanych" tematach a potem pierdolnijcie sie w te wasze puste zakompleksione only pc baniaki.
SvD pls nie mysl o konsoli. Kupisz i zaczniesz tak jak tczewiak pierdolic bez sensu. Klikaj sobie dalej na PC, podniecaj sie bechmarkami i razem z innymi rumunami udawaj gamingowa elite.


Ostatnio edytowano 9 kwi 2015, 12:30 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:29 
Cytuj  
W kilogramach.
Niektórzy dla każdej gry zakładają konto, przechodzą grę a później sprzedają. Tylko komu się chce z tym pierdolić, chyba tylko tobie.


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:39 
Cytuj  
nie teoretyzuj atherius.
1. kupuje ~200 gier rocznie i na serio nie chce mi sie zakladac 200 kont rocznie
2. nawet jakby mi sie chcialo - to nikt tego i tak nie kupi, bo wyrwanie banana od Steam jest bardzo prawdopodobne
3. nie chce mi sie juz grac przy biurku a wszystkie gry na PC sa zoptymalizowane pod mysz i klawiature - dlatego gram glownie na konsoli na PC ogrywajac co lepsze exy (2-3 tytuly rocznie).
4. zreszta moglbym grac na PC za free (torrenty - GTA5 juz bylo wczoraj 60GB) ale wole zaplacic i pograc na konsoli niz grac przy biurku - co dla ciebie i reszty romkow ze wschodniej europy jest to nie do pomyslenia. Jedz z misja na bogaty zachod i zacznij uswiadamiac - tylko uwazaj bo ja tez jeszcze nie tak dawno bylem mentalnie uposledzony - PC only, zaledwie przed zakupem PS3.


Ostatnio edytowano 9 kwi 2015, 12:45 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:44 
Cytuj  
200 gier? Na swoim PC dla powodzian ogrywasz exy? Komiczne.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.