mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 162  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 12:30 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
qlprism tez pokazywal. bez qlprism do QL sie w ogole nie podchodzi :P
http://www.qlprism.us/


A co to niby daje? Jezeli tylko to, co jest w fetures, to "meh".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 12:32 
Cytuj  
Zainstaluj to sie dowiesz i nie wrocisz juz do przegladarki. I jest o wiele bardziej funkcjonalne. Nie crashuje sie, dziala szybciej. Czuc bardziej jakby to byl klient gry niz przegladarka. Wszystko znacznie bardziej poprawione i nie wiem jak mozna to nazwac "meh". Userscirpty, widzisz qlranks/ELO ludzi in game, irc zintegrowany, QLM pomaga szukac graczy, widoczne pingi, lepsze statystyki, lepszy performance.


_________________
.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2013, 19:59 
Cytuj  
No zobacze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2013, 16:07 
Cytuj  
co do QL standalone:
""We invited the QLRanks team into our standalone testing early on so that they could be prepared to keep things working with the new system. I suspect that sirax and szr will be able to best answer that question""

ciekawe jak reszta rzeczy bedzie dzialac i czy w ogole.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2013, 18:37 
Cytuj  
Rekoil Open Beta Live
http://forums.rekoil.com/beta-registration.php

http://rekoil.com/ gra w zalozeniach oparta o CoD4 Promod na UE3.

Kod dostaje sie od razu. Do uzycia na steam.


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 11 lis 2013, 19:01 
Cytuj  
wygląda jak cs:go w wersji dla bezdomnych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2013, 19:05 
Cytuj  
No ja cudow sie nie spodziewam i pewnie CoD4 bedzie dalej lepsze. Ale jeszcze nie odpalalem. Filmiki mnie nie zachwycaly. Ale pewnie predzej bede wolal CSGO niz to...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2013, 20:43 
Cytuj  
syf jak cholera, nie sciagac ;D


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2013, 13:33 
Cytuj  
ciekawostka
http://wolfplayers.com/post/67216204224 ... s-a-lot-of
Brink w CoD Ghosts

I naprawdę wkurwia mnie Zenimax/ID czy Betheda. Maja takie tytuly w garści, które dla mnie moglyby odnieść sukces, bo są po prostu inne.

imo wydać ETQW czy nawet Brink na nowo jako gry f2p i bylby epic shit.
Zreszta niech ogarnęli by Quake Live tez, ludzie się zmecza modern shooterami kiedyś. Dodac cholerny matchmaking i już gra dużo by zyskala, no i kuzwa krew.


_________________
.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 18:41 
Cytuj  
WARFACE

gface.com

Bardzo fajna gierka F2P, mnie osobiście wciągnęła. Skrzyżowanie CoD MW z Counter Strike. Cryengine, bardzo przyjemna grafika i jeszcze lepsza grywalność.

edit: Server EU => Kikas

edit2: Skoro już, to przy okazji wspomnę o innej gierce, którą jakiś czas temu więcej grywałem:

Blacklight Retribution

Steam

Gra przypomina mi z klimatu FEAR Combat, którego bardzo lubiłem. BLR również przypadł mi do gustu, super czytelna i estetyczna grafika Unreal Engine 3, dużo broni i ich modyfikacji... i właśnie, tutaj ogromny minus tej gry, a mianowicie nie chcąc płacić $$$ to full wypas weapon do stałego dostępu będziemy musieli chyba grać 2 lata, dlatego na razie darowałem sobie ten tytuł.

edit3: dobra ostatni tytuł

Planetside 2

Steam

Grałem krótko, zaledwie kilka godzin. Na plus: skala, grafika, momentami epickość Na minus: nie wiem czy przez skalę, ale czasem modele wrogów przeskakują, często monotonna gra pozycyjna.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2013, 19:25 
Cytuj  
dla mnie Warface to smierdzaca kupa. Juz Blacklight lepsze.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 lis 2013, 11:38 
Cytuj  
O kurde zgadzam sie Highlanderem odnosnie fps'ow, hehe.
Warface jest tragiczny. Blacklight calkiem fajne i jakos nie odczulem, zeby tam farma byla. Wrecz przeciwnie, spluwki, czesci armoru kupowalo sie bez wiekszego problemu. Ale odkad wkrecil mi sie BO2, Blacklight poszedl w odstawke, wiec moze przez ostatni rok cos sie zmienilo.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 06:20 
Cytuj  
zdaje sie, ze goscie zakochani w cpma chcą zrobić nową grę o nazwie "Reflex"
http://shootersmania.blogspot.com/2013/ ... -game.html

bydzie ciezko z obecna widownia ;p


_________________
.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 10:10 
Cytuj  
To będzie mod do Q3, czy oddzielna gierka? Kickstarter? Jaki silnik graficzny? Są jakieś info?


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 12:24 
Cytuj  
Trudno powiedzieć co to będzie, ale na pewno sobna gra jeśli ujrzy swiatlo dzienne. Jeśli chcą by to dzialalo to musi być id tech.

Zakładam, że to zapaleńcy/amatorzy albo może nawet moderzy co stworzyli cpma.
A nóż jakies zdolniachy. W końcu ludzie od moda natural selection, to do 2 części chyba silnik sami napisali.

info jakie wyciagnalem to wszystko na moim blogasku.

-Cheaper than AAA titles! We'll have a donation box soon for pre-Kickstarter support and once on KS -you can pledge what you please.

-We're expecting to get Reflex on to @steam_games. It's a little early to jump on Greenlight but we'll let you know when we do.

-Matchmaking is something we'll look at but probably not until after release. It's way too early to promise anything.

-Also both. The plan is to have the usual competitive modes (1v1, TDM, CTF, DOM) but also casual modes like midair etc.

https://twitter.com/ReflexDev

Życze szczęścia, bo przy obecnej publiczności, będzie potrzebne. Poki co concept art. enemy skina jest...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 12:51 
Cytuj  
I co z tego jak ludzie obecnie nie nadają się do takich gier.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 14:13 
Cytuj  
Dlatego, życze powodzenia ;]

teoretycznie dobry matchmaking i dobry skill system moglby zalatwic sprawę, noob będzie gral z noobem. W QL są tiery tak zjebane, ze dużo gorsi gracze z PL mogą trafic np. na gracza typu Av3k. No i nie ma matchmakingu.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 16:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Dlatego, życze powodzenia ;]

teoretycznie dobry matchmaking i dobry skill system moglby zalatwic sprawę, noob będzie gral z noobem. W QL są tiery tak zjebane, ze dużo gorsi gracze z PL mogą trafic np. na gracza typu Av3k. No i nie ma matchmakingu.


To chyba dobrze ze moge zobaczyc Av3k w akcji a nie tylko caly czas trafiac na higlandera


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 17:07 
Cytuj  
Jak jego spotkasz to go raczej nie zobaczysz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2013, 19:19 
Cytuj  
Raczej mnie spotkasz niz Avk'a.

Nie chodzi o to by ogladac kogos w akcji, a o to ze wedlug QL skill is matched a gosc rucha Cie jak tylko zechce. Co skutecznie moze odstraszyc graczy.

Akurat w Quake gram najwiecej.
Tak pierdolsz Ojciec, a rzadko to ja Cie widzialem w jakiejkolwiek grze.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 162  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.