mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 10:19 
Cytuj  
roball jak nie grasz i Ci sie nie podoba to spierdalaj.


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 10:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
roball jak nie grasz i Ci sie nie podoba to spierdalaj.

Racja.


Wielu ludzi nawet nie liznęło HotS a piszą, że to gra inwalidów. Nie ma to jak krytyka wyciągnięta z dupy. Dota 2 ryje mózgi, oj ryje.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 10:49 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Myślałem,że będzie większy hype,ale nikt tego nie streamuje/ogląda
5-10k ludzi to tyle co jeden większy streamer lola czy hs'a

Wczoraj streamowal gosc co mial prawie 20 k , byl tez jakis turniej no i http://www.twitch.tv/followgrubby calkiem spora ogladalnosc ma.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 13:36 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Myślałem,że będzie większy hype,ale nikt tego nie streamuje/ogląda
5-10k ludzi to tyle co jeden większy streamer lola czy hs'a


To jest gra teamowa. Tutaj nie ma indywidualnych playsow, wiec i streaming tej gry poza turniejami/streamerami rozrywkowymi bedzie praktycznie nieistniejacy.
Zwroc uwage, ze to samo jest z dota - mimo ze w docie jednak indywidualnie mozna wiecej to i tak mechanicznie postaci sa podobnie ograniczone jak w hotsie wiec jedyne co sie przyjmuje to ragerzy typu versuta, czy smieszki typu singsing. Kiedys jak dendi streamowal to bylo to doskonale widac. Gral pudgem to ludzie podjarani przychodzili, nastepna gre gral malfurionem i widzow ubywalo.
LoL natomiast wymaga wrecz pojebanego skilla mechanicznego stad taka popularnosc na twitchu. Mimo, ze to ciagle moba i gra sie 5v5 to dziala bardziej jak taki CS - indywidualnie mozesz mega duzo i mozesz to pokazac. Praktycznie od samego poczatku gry jak przychodzisz na lane to masz pokaz skilla i to sie fajnie oglada zarowno w celach edukacyjnych jak i rozrywkowych.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 14:36 
Cytuj  
Co ja przeczytałem?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 16:33 
Cytuj  
Spokojnie, za miesiąc odszczeka. Ale srsly, to jakies ostre głupoty;]

Szamotula napisał(a):
Co ciekawe to co pisalem kilka stron wczesniej jako newb....


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 16:37 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
roball jak nie grasz i Ci sie nie podoba to spierdalaj.


Bzdura. HotS to gra dla inwalidów i za to lubię tą grę. Inni gracze są tak samo chujowi jak ja, więc mam fun z gry. Dota2 jest zbyt zajebista dla mnie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 17:16 
Cytuj  
@tor/tomu
Rozwiniecie?

@niah
Zbierz 4 innych kolegow inwalidow, zapiszcie sie na team lige, zostancie przeorani, dojdz do wniosku ze tylko wy jestescie inwalidami.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 17:29 
Cytuj  
pisalbym sie do tego teamu invalidow w sumie. Dodatkowym atutem niech bedzie, ze nie odpalalem HoTSa od kilku miesiecy.
A ostatnio jak gralem to mnie randomy probowaly z teamu wywalic za afkowanie ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 18:18 
Cytuj  
Jasne ze w hots wywalili czy tez spłycili wiele elementow tradycyjnej "doty" ale raczej nie ten zrecznosciowy i nie rozumiem stwierdzenia "dla inwalidow" .
Eesencja gry czyli sama walka z zwlaszcza team fighty jak najbardziej pozwalaja pokazac skilla zwlaszcza na niektorych postaciach.
Talenty zamiast itemkow tez maja swoja dobra strone bo sa bardziej wyjatkowe i dopasowane do danej postaci.

Wydaje mi sie ze to w docie "inwalida" znajacy na pamiec itemki, skille i posiadajacy ogolna wiedze o grze ma wieksza szanse cos pokazac niz w hots gdzie wiekzosc "tajemnej wiedzy" da sie ogarnac w chwile a pozniej liczy sie glownie zrecznosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 19:02 
Cytuj  
Najwieksza zaleta hots jest to, ze mecze są krotkie ;)


_________________
.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 20:59 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=mKUcYjUMFVg
http://tvpot.daum.net/clip/ClipView.do?clipid=68581691
http://tvpot.daum.net/clip/ClipView.do?clipid=68581721

Butcher i mapka Diablo! :)

Update:

http://www.heroesnexus.com/news/1392-et ... heroes-the jest hype!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2015, 23:34 
Cytuj  
Zapowiada się super. Za rok to map będzie ponad 10. Trochę przerażające.


Wygrałem Malfuriona i skórkę dla niego za napisanie haiku. :D :D :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 04:57 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Najwieksza zaleta hots jest to, ze mecze są krotkie ;)


Nie wiem czy bym sie zgodził. KRÓTSZE na pewno, ale jak sie juz wyjdzie z noob bracketa gdzie 1 gra to stomp w jedna bądź druga stronę, bo przeciwnicy nie potrafią powstrzymać pushu i ładują sie pojedynczo to HOTS znowu takich krótkich gier znowu nie ma.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 14:15 
Cytuj  
Cytuj:
Kara: 72 godziny zawieszenia
Wykroczenie: Ekstremalna seksualność/przemoc

Ta kategoria obejmuje zarówno bezpośredni jak i maskowany język:
* Odnoszący się do ekstremalnych lub/oraz brutalnych praktyk seksualnych
* Odnoszący się do bardzo brutalnych aktów przemocy

Szczegóły (Uwaga: podany czas to Greenwich Mean Time, GMT):
kill = anal raped

Jednak Blizz coś robi z takimi ludźmi.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 14:46 
Cytuj  
Slowo rape jest mega problematyczne. W duzej ilosci krajow EU napisanie w grze raped oznacza nic innego jak rekted. Duzo razy byla drama jak jacys esportowi zawodnicy w lolu czy to csie na miedzynarodowym turnieju podcza wywiadu mowili 'we raped them' itp i takie USA byla mega poruszone tym.

Troche to jest smutne jak ludzie potrafia byc wrazliwi czy tez msciwi. Zapisuja sie ludzie na tryby gdzie gra sie po to, aby wygrac i licza na to ze jak beda grac chujowo to ludzie ich beda po glowkach klepac. Mnie osobiscie sie nigdy nie zdarzylo zreportowac kogos kto mnie zwyzywal jak faktycznie zagralem chujowo(nie wspominajac o tym, ze zadko mnie wyzywaja bo w 99% przypadkow wystarczy napisac 'my bad, sorry' po zjebaniu i nikt nie ma problemu).
Co innego jak ktos jest chujowy i wyzywa. Wtedy leci instant report, bo toksyczny gowniak to niefajna mieszanka.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 15:23 
Cytuj  
niech nie używa po prostu rape co oznacza to co oznacza i na pewno nie oznacza wrecked czy rekted.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 18:04 
Cytuj  
Bajdełej, HotS w chwili pisania tego posta jest trzecią grą na Twitchu pod względem oglądalności, po LoLu i CS:GO.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 18:48 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Bajdełej, HotS w chwili pisania tego posta jest trzecią grą na Twitchu pod względem oglądalności, po LoLu i CS:GO.

Szkoda tylko, że na HotS się tak bez emocji patrzy. Brak tutaj jakiegoś pierdzielnięcia, czegoś co powoduje zachwyt. Zdecydowanie wolę oglądać mecze z LoL, Doty czy Smite.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 19:18 
Cytuj  
Przy oddalonej kamerze hots wyglada na jeszcze wolniejsza gre niz w rzeczywistosci

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.