mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 22:33 
Cytuj  
http://www.reddit.com/r/heroesofthestor ... oice_chat/ Od razu to wyłączę. Nie chcę tekstów od ruskich typu "suka bliad, mnie mana suka, giff me mana ezavor!":/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 00:17 
Cytuj  
Akurat dla gry BARDZO dobrze ze dodają voice chat. Zdecydowanie lepiej poprawia koordynację grając solo. Nie wiem po co sie tu krzywić.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 00:30 
Cytuj  
Jeszcze mama uslyszy jak koledzy z internatu przeklinaja...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 05:39 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Akurat dla gry BARDZO dobrze ze dodają voice chat. Zdecydowanie lepiej poprawia koordynację grając solo. Nie wiem po co sie tu krzywić.

Premade teamy i tak używają TSa. Z randomami będzie to wyglądać mniej więcej tak: https://www.youtube.com/watch?v=9qbp2F-wN5M
Ale co tam, zawsze mogą pójść dalej i wprowadzić webcam feature https://www.youtube.com/watch?v=06sZ0erhtMA :D

IMO to tylko niepotrzebne zapychanie serwerów.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 07:03 
Cytuj  
Nie mam pytań Vences.
Ta opcja jest w Docie od poczatku i jak ktos przeszkadza to sie go wycisza i problemu nie ma

Psioczenie na to przypomina mi to LoLowe:
Cytuj:
Burden of Knowledge

czy Hearthstone'owe:
Cytuj:
"We're just worried that players who have 18, 30 deck slots can get overwhelmed and forget which one's which.. "

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 08:45 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Bajdełej, HotS w chwili pisania tego posta jest trzecią grą na Twitchu pod względem oglądalności, po LoLu i CS:GO.


Bo SingSing wczoraj grał. I jakieś turniej był.
Próbowalem obejrzec ze 3 mecze (te turniejowe nie jakis random pub, wiec zakladam ze poziom był spoko), ale dla widza to troche jakby sie żółwie watą cukrową próbowały zabić. https://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y

Voice Chat jest spoko, mam na minimalnej głośności i jak słysze ze ktoś coś przydatnego mówi to robie ciut głośniej. O dziwo na krzyczącego ruska trafilem w tym roku RAZ w docie, 2 razy ktoś muzyke puścił. Ludzie nie sa tak okropni jak sie wydaje, wystarczy od razu poskladać jakaś strategie na gre i szybko sie dogadać. Voice tu może pomóc.
Jak trafisz na nieogarów, to pozostaje sie powygłupiać, bo Voice nie pomoże, ale też nie zaszkodzi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 14:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Vences napisał(a):
Bajdełej, HotS w chwili pisania tego posta jest trzecią grą na Twitchu pod względem oglądalności, po LoLu i CS:GO.


Bo SingSing wczoraj grał. I jakieś turniej był.
Próbowalem obejrzec ze 3 mecze (te turniejowe nie jakis random pub, wiec zakladam ze poziom był spoko), ale dla widza to troche jakby sie żółwie watą cukrową próbowały zabić. https://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y

Voice Chat jest spoko, mam na minimalnej głośności i jak słysze ze ktoś coś przydatnego mówi to robie ciut głośniej. O dziwo na krzyczącego ruska trafilem w tym roku RAZ w docie, 2 razy ktoś muzyke puścił. Ludzie nie sa tak okropni jak sie wydaje, wystarczy od razu poskladać jakaś strategie na gre i szybko sie dogadać. Voice tu może pomóc.
Jak trafisz na nieogarów, to pozostaje sie powygłupiać, bo Voice nie pomoże, ale też nie zaszkodzi.


Znacyz tam gdzie singsing gral to byl turniej dla streamerow twitcha i niektorzy wogole chyba nie umieli grac jescze za bardzo:P
"Prosi" grali na innym turnieju w tym samym mniej wiecej czasie - wszelkie team liquidy ,fnatic , navi itp.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 15:28 
Cytuj  
Tia, sam stream blizza mial ponad 20k momentami, ale slabo sie to oglada seriously.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2015, 15:46 
Cytuj  
No jak pisalem oddalona kamera spowalnia i poprostu wygalda to srednio aczkolwiek pare gier widzialem ktore mi sie podobaly

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2015, 20:51 
Cytuj  
Na jakiej zasadzie gra dobiera przeciwników w szybkich meczach?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2015, 00:06 
Cytuj  
hidden mmr jesli chodzi o poziom graczy + jesli jeden team ma postac klasyfikowana jako 'support' to drugi team takze takiego bedzie mial.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 10 cze 2015, 00:09 
Cytuj  
Ja jeszcze tylko dodam, że system ma w dupie poziomy kont i ilość rozegranych gier. Bywają gry, gdzie mam full house ludzi z rangami 1-5 na HL, jak i full house ludzi z < 20 lvl konta.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2015, 16:31 
Cytuj  
Grałem ze znajomymi, którzy niedawno zaczęli. Dostawaliśmy wpierdziel, wyszli z gry, bo niby to przeze mnie dostaliśmy takich dobrych przeciwników i mnie olali. :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2015, 17:57 
Cytuj  
Niesamowita historia, czytałem z zapartym tchem.

Masz jeszcze jakieś?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2015, 19:14 
Cytuj  
Mnie tylko ciekawi jakie ranki mają te wszystkie prosy wypowiadające się w tym temacie, bo czasami mam wrażenie, że gramy w inną grę :roll:


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2015, 19:52 
Cytuj  
No ja gram w inną ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2015, 21:22 
Cytuj  
r1, 63% wr soloQ i r1, ~80% wr teamQ.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 16:59 
Cytuj  
Cytuj:
Quote from Silicon Sports
In-game Voice Chat is being worked internally and should be on by the end of the year!
Female Diablo skin is on the way - not soon, but in the future.
On the subject of Hero Bans - Heroes of the Dorm had it, future Blizzard tournaments will as well. They're talking about adding it for Team League.
Starcraft 2 heroes being worked on currently, and should be out before the end of the year!
Blizzard is constantly looking at ping/server and matchmaking data - it's not something they "fix" and leave it be.
Ping data: 87% of players are put on the ANZ server (70ms~ ping); 9% of them are put on Singapore (120ms~); and 4% on other servers (200+ms).
$25,000 USD (around $32,000 AUD) prize pool for the ANZ Road to Blizzcon Tournament
First qualifiers to happen on June 20th and July 25th
Four teams (each qualifier) advance to the finals on August 1st - winners get seeded to the Americas championship, flight and accomodation included.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 17:48 
Cytuj  
Lel, przeciez heroes of the dorm nie mialo banow. Z ciekawostek to wszystkie turnieje ESLa w NA beda mialy 2 bany, gdzie drugi ban podobnie jak w docie bedzie mial miejsce w srodku pickowania.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 11 cze 2015, 19:34 
Cytuj  
Mnie najbardziej cieszy, że Blizz nie zwolnił tempa z rozwojem gry po premierze, tak jak zrobiło to Valve ze swoją mobą. 3-4 tyg. czekania na nowego Hero jest ok.
http://wiki.teamliquid.net/dota2/Patches Takiego czegoś najbardziej się obawiałem, czyli patchy typu only bugfix lub IS update.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.