mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 12:44 
Cytuj  
Godziny grania nie mają nic do rzeczy.
Połowa z tego, to bezsensowne grindowanie itemów, które nie dropią.
Gdyby Massive dało info, że drop rate wynosi 0,01%, to bym odpuścił i czekał na patche.
Ta gra ma przyszłość pod warunkiem, że będą wypadać itemki dające choćby 1% do czegokolwiek i zrobią coś z PvP.
Bez tego za miesiąc wszyscy zapomną o The Division.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 12:48 
Cytuj  
http://wccftech.com/division-game-detai ... z43XJQCaWS

Będą może sety :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 12:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Z tego co widziałem ma być 5 dodatków w tym roku, 3 płatne. Nie sądzicie że będzie tam też trochę features PVP?


Jeśli już to dlc "survival" może coś dać w tej kwestii, ale z tego co jest napisane to ma być oddzielny tryb.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=30640


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 12:59 
Cytuj  
Lol, nie zagłębiałem się w ten DLC, bo po nazwie byłem pewny, że to będzie nakurwianie się z niekończącymi się falami wrogów :DDD

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 13:04 
Cytuj  
A ja dalej delay granatami nie umiem robić, ktoś tutaj opisał jak to zrobić ale chyba za dużo piw wypił bo to w ogóle nie działa :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 13:05 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A ja dalej delay granatami nie umiem robić, ktoś tutaj opisał jak to zrobić ale chyba za dużo piw wypił bo to w ogóle nie działa :)
Nie ma cooking. https://www.reddit.com/r/thedivision/co ... _grenades/


_________________
psn

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 13:40 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A ja dalej delay granatami nie umiem robić, ktoś tutaj opisał jak to zrobić ale chyba za dużo piw wypił bo to w ogóle nie działa :)

To byłem ja, bo na filmiku który wtedy wkleiłeś użyty był sticky bomb (czyli skill z tech drzewka), zwykłe granaty nie mają regulowanego opóźnienia.

tiomor napisał(a):
http://wccftech.com/division-game-details-revealed-players-start-streaming-game/#ixzz43XJQCaWS
Będą może sety :P

Na pewno będą, wziąwszy pod uwagę, że nawet w tej chwili w grze, jest wypisana nagroda za pierwszą incursję (prawy dolny róg mapy, na samej granicy) - "set item".


Ostatnio edytowano 21 mar 2016, 13:46 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 13:45 
Cytuj  
Wszystko jasne.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 13:57 
Cytuj  
Alick napisał(a):
Godziny grania nie mają nic do rzeczy.
Połowa z tego, to bezsensowne grindowanie itemów, które nie dropią.
Gdyby Massive dało info, że drop rate wynosi 0,01%, to bym odpuścił i czekał na patche.
Ta gra ma przyszłość pod warunkiem, że będą wypadać itemki dające choćby 1% do czegokolwiek i zrobią coś z PvP.
Bez tego za miesiąc wszyscy zapomną o The Division.


No, ale to jest loot grinder, jak Diablo, nie wiem czego się spodziewałeś, polowanie na itemki które dają ci 1-2% upgrade względem tego co już masz, to w zasadzie jest esencja tego typu gry.

Problemem jest to, że na początku ludzie za szybko zdobyli high end, bo Massive chujowo (albo wcale) przetestowało end game i nie przewidzieli, że ktoś będzie farmił bossy w DZ 24/7 w szybkim tempie (używając np kombinacji midas + healing station, albo stackowania smart cover). Przez to teraz ludzie oczekują, że żółte itemki powinny wypadać gdzie popadnie, a challenge mode powinno być do zrobienia w 30min z randomami gdzie każdy ma pure dps build. IMHO Massive spierdoliło mocno sprawę, początkowa łatwość zdobywania high endu zniekształciła obraz tego jak ma wyglądać end game, i teraz bardzo trudno będzie im to odkręcić.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 14:02 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Problemem jest to, że na początku ludzie za szybko zdobyli high end, bo (...) chujowo (albo wcale) przetestowało end game i nie przewidzieli, że ktoś będzie (...) w szybkim tempie



hehe troche zalece jak sula, ale to co piszesz w ostatnich kilkunastu latach wyglada na "problem" kazdego MMO, chyba ze jest jakis fatigue system.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 14:13 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Alick napisał(a):
Godziny grania nie mają nic do rzeczy.
Połowa z tego, to bezsensowne grindowanie itemów, które nie dropią.
Gdyby Massive dało info, że drop rate wynosi 0,01%, to bym odpuścił i czekał na patche.
Ta gra ma przyszłość pod warunkiem, że będą wypadać itemki dające choćby 1% do czegokolwiek i zrobią coś z PvP.
Bez tego za miesiąc wszyscy zapomną o The Division.


No, ale to jest loot grinder, jak Diablo, nie wiem czego się spodziewałeś, polowanie na itemki które dają ci 1-2% upgrade względem tego co już masz, to w zasadzie jest esencja tego typu gry.



Czytaj ze zrozumieniem.
Gdyby był loot, który dodawałby ten 1% do dmg, hp, skill, etc. to byłoby ok.
Itemy HE nie dropią. Biegasz, ubijasz i zbierasz miliony kredytów, z którymi nie ma co zrobić.

http://forums.ubi.com/showthread.php/14 ... 197ab14374

now its the game with the worst time invest / good roll - ratio i ve ever played.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 14:42 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
hehe troche zalece jak sula, ale to co piszesz w ostatnich kilkunastu latach wyglada na "problem" kazdego MMO, chyba ze jest jakis fatigue system.

Zgadza się, sam o tym wspomniałem we wcześniejszym poście (content locust)


Alick napisał(a):
Czytaj ze zrozumieniem.
Gdyby był loot, który dodawałby ten 1% do dmg, hp, skill, etc. to byłoby ok.
Itemy HE nie dropią. Biegasz, ubijasz i zbierasz miliony kredytów, z którymi nie ma co zrobić.

http://forums.ubi.com/showthread.php/14 ... 197ab14374

now its the game with the worst time invest / good roll - ratio i ve ever played.

Generalnie się z tobą zgadzam. Tylko pisałem z czego to wynika. Massive spieprzyło QA, przez co (chyba) mocno się zdziwili, jak szybko ludzie zdobywają sprzęt. W rezultacie zrobili hotfix który wszystko znerfił do gleby. Raczej zrozumiałe, że przy zmianach które są wymuszone z dnia na dzień, balans idzie w pizdu. Teraz musimy czekać aż wymyślą jak to odkręcić sensownie, co pewnie potrwa trochę, o ile w ogóle im to wyjdzie ;)

Jestem ciekawy jakie zmiany będą w patchu, i czy uda im się wzbudzić podobne zadowolenie community co przy patchach po becie? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 14:44 
Cytuj  
Ja i tak jestem w szoku, że to supportują i całkiem nieźle im to idzie. Jak zaczną słuchać graczy i wydadzą to co chcą to w ogóle zmienie nastawienie trochę do nich. No i tak jak wspomniałem, nie mogę się doczekać Wildlands Ghost Recon. Jak dadzą to samo tylko w otwartej przestrzeni Bolivi to w ogóle się obsikam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 15:12 
Cytuj  
To właściwie są Szwedzi a nie Francuzi więc może to lepsze UBI.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 15:16 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ja i tak jestem w szoku, że to supportują i całkiem nieźle im to idzie. Jak zaczną słuchać graczy i wydadzą to co chcą to w ogóle zmienie nastawienie trochę do nich. No i tak jak wspomniałem, nie mogę się doczekać Wildlands Ghost Recon. Jak dadzą to samo tylko w otwartej przestrzeni Bolivi to w ogóle się obsikam.


I dużo bardziej realne. W końcu to jebany Ghost Recon
(ta jasne...)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 15:26 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=MTBcuZTPIEk
:wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 15:28 
Cytuj  
Oglądałem to. Szczerze mówiąc debilna recenzja.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 15:32 
Cytuj  
Ja dopiero zacząłem ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 15:43 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Ja i tak jestem w szoku, że to supportują i całkiem nieźle im to idzie. Jak zaczną słuchać graczy i wydadzą to co chcą to w ogóle zmienie nastawienie trochę do nich. No i tak jak wspomniałem, nie mogę się doczekać Wildlands Ghost Recon. Jak dadzą to samo tylko w otwartej przestrzeni Bolivi to w ogóle się obsikam.


I dużo bardziej realne. W końcu to jebany Ghost Recon
(ta jasne...)


Te ostatnie części mi się podobały bardzo, aczkolwiek mogliby zrobić taki mega symulator. Niestety jedyny taki jaki mamy na horyzoncie to Escape from Tarkov na który również czekam z niecierpliwością.

https://www.youtube.com/watch?v=hcu5XAm640U

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 16:04 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Oglądałem to. Szczerze mówiąc debilna recenzja.


Bardzo trafna recenzja.
Czytam, że gra ma miesiąc i dopiero ją rozszerzą. Serio?
To mogli wypuszczać w epizodach.
10 lvl, 2 miesiące czekamy na kolejną dzielnicę, 20 lvl... pod koniec roku DLC...

Damy wam to wszystko w DLC. Obiecujemy. Kup season pass już TERAZ!
Zresztą, sami za kilka dni przyznacie rację. Dobijecie lvl, zginiecie kilka razy w DZ, pusto, respawn mobów trwa wieczność, bieganie, bieganie, bieganie.
Więcej biegam niż strzelam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.