mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 17:26 
Cytuj  
Przecież wyszedł dune 3 (dune 2000)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 17:27 
Cytuj  
za sukcesem gier blizarda stoja masoni

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 17:28 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ta dyskusja i posty tardzikow takich jak Rzeznik i Embe pokazuja jakim successfull trollem jestem.


Jedziesz w strone Szadzia?? Tlum juz skanduje: "wklej dupe, wklej dupe"

/facepalm

Jeszcze dlugo Radoslawie Ci zajmie prawdziwe ztrollowanie mnie. Szadziowi sie chociaz udalo zmusic mnie do dluzszego posta :lol: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 17:44 
Cytuj  
dana moglbym napisac fallout ;-)
i nie chodzi o serie, tylko o probe zrobienia czegos nowego a nie bazowanie na tym samym pomysle.

rozgrywka sie nie zmienia np w metal gear solid ale wystarczy popatrzec na to jak ta gra sie rozwijala i mamy przyklad jak mogl to zrobic blizzard.
a z tego co widze na filmach zrobil to troche na odpierdol sie.

i dlatego nie mam w co grac. bo juz mnie nie bawi call of duty 5, splinter cell itd. itp.


ociec nie pierdol ;-)
na jakie obietnice? nie piszemy tylko o mmo ale o singlach rowniez.
to, ze ty zatraciles sie w swiecie raidowania bosikow nie znaczy, ze reszcie to odpowiada.
i tak podniecalem sie war'em, eve, dfo. bo oferowaly cos innego niz wow, ktorego ty katujesz do zarzygania. ale to twoje prawo i kazdy z nas wybiera rodzaj rozrywki, ktory mu odpowiada.
tobie ani calej reszcie nie mam zamiaru nic udowadniac.
nie widze tylko problemu w tym, zeby probowac i szukac nowych rzeczy.
a nie siedziec w lotro/wowie i pierdolic, ze reszta sie nie zna bo gra w zbugowane gry.
prosze cie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 17:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dana moglbym napisac fallout ;-)
i nie chodzi o serie, tylko o probe zrobienia czegos nowego a nie bazowanie na tym samym pomysle.

rozgrywka sie nie zmienia np w metal gear solid ale wystarczy popatrzec na to jak ta gra sie rozwijala i mamy przyklad jak mogl to zrobic blizzard.
a z tego co widze na filmach zrobil to troche na odpierdol sie.

i dlatego nie mam w co grac. bo juz mnie nie bawi call of duty 5, splinter cell itd. itp.


ociec nie pierdol ;-)
na jakie obietnice? nie piszemy tylko o mmo ale o singlach rowniez.
to, ze ty zatraciles sie w swiecie raidowania bosikow nie znaczy, ze reszcie to odpowiada.
i tak podniecalem sie war'em, eve, dfo. bo oferowaly cos innego niz wow, ktorego ty katujesz do zarzygania. ale to twoje prawo i kazdy z nas wybiera rodzaj rozrywki, ktory mu odpowiada.
tobie ani calej reszcie nie mam zamiaru nic udowadniac.
nie widze tylko problemu w tym, zeby probowac i szukac nowych rzeczy.
a nie siedziec w lotro/wowie i pierdolic, ze reszta sie nie zna bo gra w zbugowane gry.
prosze cie.


To ja Cie prosze Mendol o stfu na zawolanie bo w to co teraz pogrywam masz takie samo pojecie jak o PVP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 17:54 
Cytuj  
pojecia moze nie mam... ale chociaz probuje w przeciwienstwie do ciebie :)

zdradz nam w takim badz razie wielka tajemnice w co grasz wodzu.
oswiec nas i stanie sie jasnosc.

a stfu to wiesz do kogo mozesz z takim tekstem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 17:57 
Cytuj  
No jak do kogo stfu? Do guild m8, ktory mi tu flamikiem na poziomie low- board lurkera wyjezdza?

A ja sobie pizgam pvp w UO i co komu do tego?

No ja mam pojecie bo nie jestem ograniczony umyslowo czy ruchowo-motorycznie i jestem w stanie zagrac w kazda gre na rynku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 18:01 
Cytuj  
flamikiem? to moze przetrzyj oczy i zrozumiesz, ze nie kazdy musi miec takie samo zdanie i podejscie jak ty. i nie ma w tym agresji tylko proba uswiadomienia cie stary dziadu.
no ale co poradzic skoro sie urodzilo z takim poziomem agresji jak ty ;p

zagrac w kazda gre na rynku to pewnie wiekszosc z nas moze.
nawet ja. co wiecej w wiekszosc gier, ktore wychodza gram ;p
nie jest to wiec zaden argument niestety ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 18:03 
Cytuj  
No coz, nie kazdemu dane jest byc takim mna.

Wez idz juz lepiej z dzieckiem na spacer a nie refreshujesz topic z czestotliwoscia ruchania jak u krolika.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 18:04 
Cytuj  
deszcz pada. sam se wyjdz. a nie bedziesz mi tu odpisywal.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 18:15 
Cytuj  
Cytuj:
Kazdy z nas ( a przynajmniej wiekszosc) grala w te gry o ktorych wspominasz I co ? odpalilem ostatnio Dune2, ktorą zachwycałem się za małolata nie pogralem nawet 15 minut,
[...] do tej pory zdarza mi sie zarwac nocke w w3, sc i mam przeczucie ze jak odpale te gry za 5-6 lat nadal beda sprawialy mnostwo funu.

najwazniejsze zeby gra byla grywalna

aa dolacze sie :) w mojej hierarchii rts'ow zawsze sporo wyzej stawialem Total Annihilation od Warcrafta i Starcrafta. Grywalnosc bardzo dobra, gra byla "otwarta" (powstawaly rozne mody, jednostki), technicznie bylo duuzo lepiej bo moznabylo chocby rozdzielczosc ustawic do niebotycznych wtedy wymiarow 1600 x 1200, dzieki czemu byl znacznie lepszy przeglad pola.

O ile jestem w stanie sie zgodzic z tym, ze Diablo i WoW to bylo zrobienie czegos na nowa skale (niekoniecznie nowego), o tyle wspomniane RTS'y wg mnie byly po prostu srednie-dobre, ktore dzieki marketingowi, calemu temu bla bla, staly sie "bardzo dobrymi".

Ja dla odmiany nie jestem wielkim fanem Blizzarda. Uwazam, ze WoW'a mogli znacznie inaczej (lepiej) rozwinac, ale poszli po najmniejszej linii oporu i co dodatek zazynali cos, po to, aby na zgliszczach stworzyc cos bardzo podobnego z innymi teksturami.


Ostatnio edytowano 18 lip 2009, 18:16 przez Greeg, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 18:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i nie ma w tym agresji tylko proba uswiadomienia cie stary dziadu.

hehe I loled


A co do RTS-ów....Settlers, Stronghold (Twierdza), Supreme Commander nic nie przebija!!!111


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 18:42 
Cytuj  
hmm... a moze Oyci3C i Verciny boja sie poprostu ze im z raidzikow odpadnie troszke luda, ewentualnie druga mozliwosc to sprzedaja golda i boja sie ze im interes zniszcza takie typy jak ja ? :)

Nie rozumie dlaczego mozna tak walczyc przy wszystkich premierach i udowadniac ze jednak WoW jest najlepszy, potem sie dziwia ze przykladowo ja nie nawidze WoW, a jak tu mozna inczej jak wiecznie wpieprzaja sie wszyscy z ta gra i opowiadaja o geniuszu blizza.

Kupuje cos nowego i licze sie z tym ze beda bugi, platne bety, exploity, a moze i po 2-3 miesiacach nuda czy nawet gra padnie, w efekcie i tak taniej mnie to wyjdzie i mam wiecej radochy niz slaly wierny subskrybent wow-a.

Wole jednak kupic te nowe gry i pobawic sie ze znajomymi w cos nowego niz smyrac sie po jajkach ponad piec lat w kaczogownianych grach typu WoW i potem wklejajac czyjes chuje myslac ze smieszne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 18:56 
Cytuj  
embe napisał(a):
smyrac sie po jajkach ponad piec lat w kaczogownianych grach typu WoW i potem wklejajac swoje chuje myslac ze smieszne.


fixed


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 19:10 
Cytuj  
Cytuj:
dana moglbym napisac fallout


To się nie liczy bo fallouta 3 robił zupełnie inny developer.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 19:22 
Cytuj  
no w sumie ciekawe ile osob, ktore braly udzial przy tworzeniu diablo 1, czy sc pozostalo w blizzardzie do dzisiaj...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 19:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no w sumie ciekawe ile osob, ktore braly udzial przy tworzeniu diablo 1, czy sc pozostalo w blizzardzie do dzisiaj...

Oni robili Hellgate, ktory osobiscie moge spokojnie nazwac takim diablo 3.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 19:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no w sumie ciekawe ile osob, ktore braly udzial przy tworzeniu diablo 1, czy sc pozostalo w blizzardzie do dzisiaj...


Osoby nie mają żadnego znaczenia. Liczy się firma.
SC2 mogą robić zupełnie nowi ludzie, ale jako Blizzard oni już mają SC1. Mają pomysł, schemat etc. z którego mogą skorzystać.

Bethesda przejęła tylko markę Fallout. Ale oni też mieli gotowy silnik, mechanikę i pomysł na nowego fallouta, wzięli go ze swoich poprzednich produkcji.
Nie chcieli robić wszystkiego od zera. Czy inaczej, motywacją twórców Fallouta 3 nie było silenie się na orginalność w serii.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 19:41 
Cytuj  
Dana napisał(a):

Osoby nie mają żadnego znaczenia. Liczy się firma.


oh plsssssssssssssss

Nawet jak firma ma swoj schemat, to jest tylko schemat, ktory sie wyczerpie i bedzie trzeba cos nowego wymyslec.

pomysl zanim cos napiszesz


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Ostatnio edytowano 18 lip 2009, 19:42 przez kikas, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 19:41 
Cytuj  
czyli powielanie schematow i poprawione kopie to wedlug ciebie to do czego powinny dazyc firmy? miedzy innymi tak duze jak blizzard?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.