mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2010, 21:08 
Cytuj  
cos duzo ostatnio nowych gier okazuje sie kupka :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 09:20 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.gram.pl/news_8QjkGu23_Dokladnie_tak_wyglada_rozgrywka_w_Medal_of_Honor.html

>.<


ładnie wyreżyserowany klip... not


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2010, 22:32 
Cytuj  
w empikach juz dzis sprzedawali :) pytanie nim zaczne grac - gdzie zmienic jezyk na angielski z polskiego?
edit:
pierwsze wrazenia z singla - kiepska gra, grafika taka sobie, od teammate w kazdej chwili mozemy dostac na full ammo, zdarza sie,ze przeciwnicy strzelaja przez skaly no i pierwsze wrazenie jest takie,ze jestem na nie, modern warfare 2 bardziej podchodzil jakos (najlepiej niech swiadczy o nim to,ze przeszedlem go od poczatku do konca za jednym posiedzeniem - w MOH zrobilem sobie przerwe juz podczas pierwszej misji) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 00:00 
Cytuj  
srsly co jest z tymi nowymi grami. sporo tych gier widzialem a nic mi sie nie umywa do csa,moh:aa, czy coda 1/2. czas leci a my dostajemy tylko jakies casualowe produkcje z punktami i achivementami, gdzie jedynym atutem gry jest filmowa grafika...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 00:07 
Cytuj  
L4D2 i gry od valve oraz cod4 daja rade jeszcze. No i red orchestra 2 ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 00:18 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
w empikach juz dzis sprzedawali :) pytanie nim zaczne grac - gdzie zmienic jezyk na angielski z polskiego?
edit:
pierwsze wrazenia z singla - kiepska gra, grafika taka sobie, od teammate w kazdej chwili mozemy dostac na full ammo, zdarza sie,ze przeciwnicy strzelaja przez skaly no i pierwsze wrazenie jest takie,ze jestem na nie, modern warfare 2 bardziej podchodzil jakos (najlepiej niech swiadczy o nim to,ze przeszedlem go od poczatku do konca za jednym posiedzeniem - w MOH zrobilem sobie przerwe juz podczas pierwszej misji) :)


Prawda. Najbardziej wkurwiają skrypty, tępe AI, niewidzialne ściany oraz ogólna amatorka.

A szkoda bo gra jest całkiem przyzwoita, ma parę fajnych i klimatycznych momentów. Fabuła bardziej wojenna i realistyczna niż Sci-Fi z MW2.

edit.

Przeszedłem. Nie było tajmera, ale wydaje się krótsza niż MW2, 3-4 godzinki. Chujowe zakończenie.

6/10

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:00 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
srsly co jest z tymi nowymi grami. sporo tych gier widzialem a nic mi sie nie umywa do csa,moh:aa, czy coda 1/2. czas leci a my dostajemy tylko jakies casualowe produkcje z punktami i achivementami, gdzie jedynym atutem gry jest filmowa grafika...


sorry ale moh;aa bylo beznadziejne akurat, typowy konsolowy shooter, spadasz na spadochronie i robisz ratatatatatatatatatata. i tak co misję.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 08:20 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Kole0 napisał(a):
srsly co jest z tymi nowymi grami. sporo tych gier widzialem a nic mi sie nie umywa do csa,moh:aa, czy coda 1/2. czas leci a my dostajemy tylko jakies casualowe produkcje z punktami i achivementami, gdzie jedynym atutem gry jest filmowa grafika...


sorry ale moh;aa bylo beznadziejne akurat, typowy konsolowy shooter, spadasz na spadochronie i robisz ratatatatatatatatatata. i tak co misję.


moh:aa bylo swietne, ale jakies 10 lat temu.
Omaha beach w moh:aa > all :<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 09:49 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
sorry ale moh;aa bylo beznadziejne akurat, typowy konsolowy shooter, spadasz na spadochronie i robisz ratatatatatatatatatata. i tak co misję.


Mowa o MoH: Allied Assault, nie Airborne. MoH:AA niszczy wszystko razem z CoDem 1.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 10:36 
Cytuj  
na allegro kluczyki do EADM za 84zl


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 12:35 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
w MOH zrobilem sobie przerwe juz podczas pierwszej misji) :)


same here i obawiam sie ze wiecej już tego nie odpale. Poczekam na Black Ops, ktory imo po samych trailerach/gameplayach wydjaje sie byc lepszy.


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 15 paź 2010, 17:29 
Cytuj  
Kurde, szkoda że z MOH nie pykło, miałem nadzieję że może wróci trend na tę serię, sporo się grało w mohaa i w spearhead i darzę tą serię wielkim sentymentem.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 00:07 
Cytuj  
Jan naprawde nie rozumiem o co wam chodzi z tym MoH. Spodziewaliscie sie narodzin laegendy na miare Quake?
Gra jest dobra, nie mniej nie wiecej. Napewno nie nazwalbym jej crapem. Kazdy element (grafika, audio, gameplay, fabula) jest co najmniej sredniodobry. Czyli dokladnie tak jak w glownym konkurencie - MW2 - bo to tez wcale wybitna gra nie jest.

Problemem chyba jest to ze wiekszosc oczekiwalo klona MW a MoH jest troche inna gra - wcale nie duzo gorsza. Dajcie luzu - co miesiac wychodzi o wiele wiecej wiekszego crapu niz MoH, ktory jest calkiem niezla rzemieslinicza FPSowa robota.

Z koncow ocena moze poczekajmy do Black Ops, ktory rowniez moze sie okazac w 100% odgrzewanym kotletem ( i w sumie bym sie nie zdziwil).

Dla mnie zajebiscie na plus w tej grze wychodzi to ze ona jest jak film. Nie abstrakcyjny film SF jak w MW2, tylko w miare autentyczny film o oddziale zolnierzy w Afganistanie - z checia obejrzalbym ekranizacje nowego MoH, nawet w skali czasowej 1:1. Mielibysmy cos spokojnie na miare "Helikopter w Ogniu". Dla mnie gra gameplayowo jest dokladnie na poziomie MW (ta sama glupota AI, takie same idiotyczne, latwe do exploitowania skrypty) ale historia jest XX razy lepsza. Poprostu fajnie sie w to gra i "przezywa", w przeciewienstwie do MW2, gdzie co misje chwytalem sie za glowe i myslalem co cpali scenarzycie ze wymyslili tak glupia i nie trzymajaca sie kupy historie. :)

PS. Szczerze to wg mnie MoH jest lepszy niz MW2. :) I czekam na sequel, ktory (patrzac na zakonczenie) jest juz w planach - i dobrze.

PS2. I na dodatek powiem ze ta misja z MoH w ktorej latasz Apachem (w teamie z drugim zreszta) to imho najlepsza "nieFPSowa" misja w FPSie ever. Swietny klimat, swietne gadki przez radio, niezle stopniowanie napiecia, zajebista grafika (przeloty pare metrow na gorskimi graniami - miod) i swietne poczucie mocy jak napierdalasz tymi malymi rakietkami :) - taki maly majsterszyk. Plus to ze strzelasz do talibow a nie do wyimaginowanych rosyjskich terrorystow czy bog wie kogo - hi MW2!

Naprawde polecam choc raz przejsc tego single bo pierwsza/druga misja jest, zgodze sie srednia. Potem jest duzo, duzo lepiej. A nadewszystko jest klimat - specyficzny klimat wojny, ktorego niestety (mimo calego efekciarstwa i stezenia idiotyzmu na poziomie 100% w MW2 jest jak na lekarstwo).

BTW. Dla ciekawskich - operacja na ktorej wzorowany jest nowy MoH:

http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Anaconda

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 03:38 
Cytuj  
Ja sie spodziewalem ze zniszcza modern warfare.

Niestety za malo fajnych textow, story takie sobie a i mechanika nie powala.. nie zdziwilbym sie gdyby cod w mp byl lepszy.
Czy ea naprawde mysli ze wykonujac marna kopie cod w mp i z taka sobie fabula sp naprawde wskrzesi serie ?

Gra nie jest zla, ale czuje sie zawiedziony. Grajac odnosze wrazenie ze tworcy sami nie byli pewni co tak naprawde maja zrobic.
MP wysiada, zadziwiajace biorac pod uwage jak dobrze wyszlo bad company 2. SP tez nie robi wrazenia, ofkoz nie zaluje plytki, nie zaluje czasu, ale czuje sie zawiedziony.
Kupic bym raczej nikomu nie doradzil, co najwyzej wypozyczyc. Ot taka ciekawostka.


Tak jak kazdy przyznam tez ze muza niezla.

A i kolejny problem - niema jakies porzadnego wprowadzenia ktore tlumaczylo by co i jak. Jak ktos sie nie interesuje konfliktem moze miec problemy z zalapaniem co sie dzieje. Kabraxis fakt ze klimat gra ma, ale niestety niepotrafili opowiedziec story, cos co call of duty robi wspaniale i na co liczyli ludzie. I nie chodzi mi tylko o serie modern warfare, ale i inne gry, tak jak world at war.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 08:17 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
ofkoz nie zaluje plytki, nie zaluje czasu, ale czuje sie zawiedziony.
Kupic bym raczej nikomu nie doradzil, co najwyzej wypozyczyc. Ot taka ciekawostka.


biedny ashton, zrobili mu za frajer kiepska gre :(


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 08:19 
Cytuj  
po multi starczy spojrzec, kompletny skok wstecz. A single pewnie masakrycznie krotki.


_________________
.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 12:08 
Cytuj  
Highlander z zajawką na grom powinieneś juz dawno przejsc singla. Dana narobiles mi nadziei, ze twoj komp to udzwignal, bo mam taki sam, chyba ze zrobiles jakis upgrade : ( :lol: za 3h obcenię, jaram sie niesamowicie tym, ze w koncu typowa kampania w Afganistanie, a nie skakanie kurwa po Alasce, Jordanie, Malezji i Brazylii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 12:52 
Cytuj  
Ja praktycznie w singla nie gram. Gralem w bete i skutecznie to mnie odstraszylo oraz to, ze od bety nic sie nie zmienilo. Najgorsze jest poruszanie sie w tej grze, o ile w BC2 tak nie przeszkadza to tutaj bardzo.


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 15:03 
Cytuj  
dunno jak wyglada poruszanie sie w mp, ale te wslizgi sa fajnawe w sp


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 16:11 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=kP1pbybs ... r_embedded


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.