mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 16:24 
 
Cytuj:
No FlatOut2 fajny jest Ale idzie kupić w NXK za 18 zł, chyba, że tobie bardziej na innych tytułach zależało.


Chodziło mi o Giants najbardziej, kiedyś zagrywałem w to i bardzo mi sie podobało, teraz chyba nigdzie nie znajde

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 17:24 
 
RufeN napisał(a):


Właśnie, że można, ja gram orkiem jak Konieczko.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2008, 18:23 
 
Tidus napisał(a):
Cytuj:
No FlatOut2 fajny jest Ale idzie kupić w NXK za 18 zł, chyba, że tobie bardziej na innych tytułach zależało.


Chodziło mi o Giants najbardziej, kiedyś zagrywałem w to i bardzo mi sie podobało, teraz chyba nigdzie nie znajde



http://www.allegro.pl/search.php?string=Giants&category=45713 ?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 11:09 
 
pytanie: Guitar Hero - fajne to jest?


nie widziałem w żadnym sklepie rozstawionej gitarki aby spróbować, a praktycznie cała moja wiedza nt. tej gry pochodzi z odcinka SP, który się z tej gry naśmiewał :)

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 11:35 
 
W samego GH nie miałem okazji grać, jednak miło wspominam grę sprzed 5-6 lat, "Quest for fame", do której dołączona była przystawka imitująca kostkę do gitary. Niezła zabawa.... Sam jestem ciekaw jak to wygląda w przypadku Guitar Hero

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 11:44 
 
Polecam Frets on Fire odpowiednik guitar hero na PC.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 12:01 
 
Chociaż bez Guitarrrry to można place połamać. Przynajmniej tak było w moim przypadku ;)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 12:11 
 
RufeN napisał(a):
pytanie: Guitar Hero - fajne to jest?


nie widziałem w żadnym sklepie rozstawionej gitarki aby spróbować, a praktycznie cała moja wiedza nt. tej gry pochodzi z odcinka SP, który się z tej gry naśmiewał :)


Swietne, trzeba sie wykosztowac ale warto.
W 3ce jest swietna muza, gra wciaga jak diabli. We frets on fire na klawiaturze gralem jakies 2-3 dni po czym zjadla mnie nuda. W GH gram juz 2gi miesiac i nie znudzila mi sie jeszcze ani muza ani sama gra.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 12:43 
 
ikona napisał(a):
RufeN napisał(a):
pytanie: Guitar Hero - fajne to jest?


nie widziałem w żadnym sklepie rozstawionej gitarki aby spróbować, a praktycznie cała moja wiedza nt. tej gry pochodzi z odcinka SP, który się z tej gry naśmiewał :)


Swietne, trzeba sie wykosztowac ale warto.
W 3ce jest swietna muza, gra wciaga jak diabli. We frets on fire na klawiaturze gralem jakies 2-3 dni po czym zjadla mnie nuda. W GH gram juz 2gi miesiac i nie znudzila mi sie jeszcze ani muza ani sama gra.


Nie no.. pewnie na klawiaturze ssie.... Ale w starym dobrym "Quest for fame: dołączona była kostka imitująca gitarę. Polecam

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 13:21 
 
Cardano napisał(a):
ikona napisał(a):
RufeN napisał(a):
pytanie: Guitar Hero - fajne to jest?


nie widziałem w żadnym sklepie rozstawionej gitarki aby spróbować, a praktycznie cała moja wiedza nt. tej gry pochodzi z odcinka SP, który się z tej gry naśmiewał :)


Swietne, trzeba sie wykosztowac ale warto.
W 3ce jest swietna muza, gra wciaga jak diabli. We frets on fire na klawiaturze gralem jakies 2-3 dni po czym zjadla mnie nuda. W GH gram juz 2gi miesiac i nie znudzila mi sie jeszcze ani muza ani sama gra.


Nie no.. pewnie na klawiaturze ssie.... Ale w starym dobrym "Quest for fame: dołączona była kostka imitująca gitarę. Polecam

czyli tak jakbym grał na prawdziwej gitarze? tzn. można potem w ten sam sposób zagrać utwór na gitarze i będzie brzmiał ok? to by było coś, bo z tego co się zorientowałem, to gitara z GH to raczej taka przerobiona klawa jest :/

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 13:28 
 
RufeN napisał(a):
czyli tak jakbym grał na prawdziwej gitarze? tzn. można potem w ten sam sposób zagrać utwór na gitarze i będzie brzmiał ok? to by było coś, bo z tego co się zorientowałem, to gitara z GH to raczej taka przerobiona klawa jest :/


Wlasnie na tym polega geniusz GH ze nie trzeba sie uczyc niewiadomo ile miesiecy zeby zagrac najprostsza melodie. Z najprostszym poziomem trudnosci poradzi sobie kazdy a zeby chociaz probowac grac na expercie trzeba w to wlozyc mase wysilku.

I nie ma takich cudow jak "jakby granie na prawdziwej gitarze". To jest sztuka ktora sie cwiczy latami.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 13:59 
 
Jaki polecilibyscie shooter na pc na odprezenie, cos ze tak powiem ala Soldier of Fortune, co daje [chora bo chora] satysfakcje z zabijania wrogów? Generalnie chodzi mi o jakies fajne FPSy. Przeszedlem ostatnio HL ep1 i 2 i bardzo mi sie podobały, szkoda ze takie krotkie. Co myslicie o Gears of War? Jedyne doswiadczenie z tej gry to tyle co gralem u kolegi na xboxie w trybie dla dwoch graczy (fps+sterowanie padem = tragedia), jak jest z wersja na pc?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 15:56 
 
Gears of War jest przereklamowany, przeszedłem raz i nie zamierzam tego robić ponownie. Gra jest do bólu sztampowa i schematyczna. 3/4 rozgrywki wygląda mniej więcej tak: Idziemy przez pusty teren - wchodzimy na placyk/do pokoju/budynku, rozpoczyna się rzeźnia - idziemy dalej przez puste tereny - znowu wchodzimy do strefy rzeźni - itd.

Sam "covering system" mimo że efektownie wygląda, sprowadza rozgrywkę do przeskakiwania zza zasłony do zasłony co na dłuższą metę sprawia że ta gra staje się wielkim fejlem.

Chyba że masz kumpla z którym mógłbyś grać w coopa, wtedy gra się naprawdę fajnie.

A sterowanie jest w porządku.

Jeżeli nie grałeś, to polecam CoD4. Singleplayer naprawdę wciąga i cały czas trzyma wysoki poziom.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 16:22 
 
grałem trochę w GoW i mam podobne odczucia jak Dana, więc odradzam
osobiście polecam CoD4, imo najlepszy fps 2007 i jeden z najlepszych w ostatnich latach, mp daje dużo zabawy, a sp pomimo że stosunkowo krótki to bardzo intensywny, cały czas coś się dzieje i ma się wrażenie jakby oglądało się film


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 16:52 
 
Hmmmm Call of Duty to jest IIWW? Nie za bardzo przepadam za ta tematyka jesli chodzi o fpsy, nigdy nie gralem w zadne medale honoru czy inne wezwania obowiazku, mozecie w skrocie opowiedziec na czym polega single player? Ja raczej wole cos zeby sie odprezyc a nie jakis CS.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 17:00 
 
CoD4 nie jest o IIWW


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 17:28 
 
niebezimienny napisał(a):
Hmmmm Call of Duty to jest IIWW? Nie za bardzo przepadam za ta tematyka jesli chodzi o fpsy, nigdy nie gralem w zadne medale honoru czy inne wezwania obowiazku, mozecie w skrocie opowiedziec na czym polega single player? Ja raczej wole cos zeby sie odprezyc a nie jakis CS.

CoD od 1 do 3 to WWII, 4 to konflikt zbrojny z przełomu XX i XXI wieku, gierka cud miód


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 17:40 
 
warsow.net


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 18:21 
 
Do SP czy MP to ma byc? MP atm brak naprawde dobrych, dynamicznych strzelanin przypominajacych SOF1/2. Nie kupuj przypadkiem SOF3 - prawdziwa porazka z serii Activision Value - niskobudzetowa gierka praktycznie w ogole nieprzypominajaca poprzednich czesci, COD4 dla ubogich. COD4 SP ma fajne, ale MP, z mojego punktu widzenia, daje chora satysfakcje z macania sie po krzakach. Do SP moge polecic niedoceniona Clive Barker's Jericho, ktora BARDZO mi sie podobala, ale to raczej ciezkawe klimaty z uwagi na atmosfere. Z MP moze Team Fortress 2? W miare dynamiczna, smieszna, odprezajaca i dobra do pogrywania FFA.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2008, 20:01 
 
A ja na nude sobie ściągnąłem maple story :P tylko że jakiś uszkodzony plik się ściągnął :-?
A drugi raz 800mb nie chce mi się ściągać...


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.