mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 13:43 
Cytuj  
W każdym newsie o W2 pojawia się slowo klucz "fallout", powodzenia ze sprostaniem oczekiwan ;]


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 15:41 
Cytuj  
No bo sporo rzeczy ma byc zapozyczonych z Fallouta + sam świat postapo. Nie ma jakoś wiele gier w tym klimacie + nowe rpgi zbyt wiele ze starymi nie mają więc trudno uniknąć porówna do Fallouta ale bez przesady...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 17:15 
Cytuj  
To Fallout czerpał z Wastelands. Teraz oczekiwania części graczy są takie, że w2 będzie jak Fallout 1/2. Nawet, jesli będzie jakieś rozczarowanie to dzięki pełnemu edytorowi (pół roku po premierze wyjdzie), ludziki zrobią sobie grę jaką chcą w post apo klimacie. Do SRR jakaś grupa robi moda Fallout a (zresztą tych modów od uja już jest)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 17:32 
Cytuj  
Wiem, ze Fallout czerpal Wastelands (ale raczej wiekszosc malo to obchodzi) ale wiele osob bedzie wspominalo z sentymentem wlasnie jaki to Fallout byl zajebisty itp. Dlatego lepiej im byloby dla tej gry by sie troche odciela, ze jest to osobna gra itp. Bo porownania sprawia, z epoleci krytyka, a fallout ma i tak dosc fanbojow.


_________________
.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 17:40 
Cytuj  
Wydaje mi się, że Fallout miał być następnym Westlandem 2, tylko Fargo nie miał wtedy praw do tytułu :P A jeżeli chodzi o aktualnego Westlanda, to nie musi on być następnym Falloutem. Czekałem na dobrą grę w klimacie postapo i może to być gra taktyczn (Jagged Alliance też lubię), ale ten silnik unity zwyczajnie mnie odpycha, zero klimatu. Grafika przypomina Diablo z numerkiem 3 albo Torchlight :cry:

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 17:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Wiem, ze Fallout czerpal Wastelands (ale raczej wiekszosc malo to obchodzi) ale wiele osob bedzie wspominalo z sentymentem wlasnie jaki to Fallout byl zajebisty itp. Dlatego lepiej im byloby dla tej gry by sie troche odciela, ze jest to osobna gra itp. Bo porownania sprawia, z epoleci krytyka, a fallout ma i tak dosc fanbojow.


Nie wiem jak inni, ja wiem na co wyłożyłem kasę i wiem czego się spodziewać po opisach, ss oraz filmikach. Fanboye Fallota skupieni sa przy NMA forum (zebrali i przekazali 5k$, w zamian mają mieć bar i zapałki z logo/odnośnikami do NMA). Ci ludzie też, raczej wiedzą czego się spodziewać.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 18:07 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
Ej ej. Ktoś tu mnie chyba nie zrozumiał.

Pełni obrazu gry nie ma (no przynajmniej ja nie mam) - i osobiście kupy pokroju F:Tactics się nie spodziewam

hihi
ale przecież FT sam w sobie był całkiem si.
został zjechany przez fanów bo nie był tym na co czekali
czyli Falloutem 3 (i nie miał soundtracku Marka Morgana)
i Wasteland 2 też się na niego nie zapowiada.Tbh na tym co na razie pokazali widzę właśnie taktyczną turową strzelankę w której role playing ogranicza się do możliwości posłuchania co napotkany npc ma do powiedzenia o radscorpionach.
Dlatego imo może skończyć tak samo jak tactics:
Cytuj:
będzie rejdż po premierze bo chyba inExile nie zrozumiało czego ludzie chcą.

ale oczywiście mogę się mylić

Heh. Fakt.

No nic. Za Kicka nie zapłaciłem, pierwszego dnia też nie będę biegł kupować. Wyjdzie, poczekam na opinię co to jest i wtedy zdecyduje ostatecznie.

PS. FT dla mnie nie był dobrą grą. Nie podobał mi się, nawet kiedy starałem się patrzeć na nią jako na osobną grę, a kolejnego Fallout-a. Znudziła mnie tak samo jak np. Icewind Dale, która też mimo zajebistego klimatu, muzy i obrazków była dla mnie nudną grą i przestałem grać w trakcie. Mimo wielu podobeństw jednak crpg a taktyczna strzelanka / taktyczny h&s to co innego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 21:10 
Cytuj  
A jakie są kryteria dobrej gry? W swoim gatunku strategii turowej była to solidna produkcja. Fakt, że sam byłem rozczarowany, że robią to zamiast F3, ale potem skończyłem ją ze 3 razy. Klimat fallouta był.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 21:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A jakie są kryteria dobrej gry? W swoim gatunku strategii turowej była to solidna produkcja. Fakt, że sam byłem rozczarowany, że robią to zamiast F3, ale potem skończyłem ją ze 3 razy. Klimat fallouta był.


Do F:T parę miechów temu wyszedł bardzo dobry mod: http://www.nma-fallout.com/forum/dload. ... le_id=1382

FreeFT: open source Fallout Tactics engine
http://www.nma-fallout.com/forum/viewto ... 9b9c4ad3ca

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 21:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A jakie są kryteria dobrej gry? W swoim gatunku strategii turowej była to solidna produkcja. Fakt, że sam byłem rozczarowany, że robią to zamiast F3, ale potem skończyłem ją ze 3 razy. Klimat fallouta był.

Zauważ, że napisałem 'dla mnie'. Zupełnie subiektywnie. Wobec czego jedynym kryterium w tym przypadku jest to czy mi się podoba. Oczywiście miałem swoje powody, ale nie są to jakieś bezstronne kryteria tylko to, że mi się pewne rzeczy nie podobały.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 22:45 
Cytuj  
Fallout Tactics fajna gra. I cieszę się, że ten tytuł wyszedł. Lubię zarówno RPG jak i gry taktyczne, ale o ile RPG jest od cholery, to gier taktycznych jest bardzo mało. Na PC lepsze jest tylko Jagged Alliance 2. Silent Storm podobał mi się już mniej niż Fallout Tactics, Gorky 17 jest całkiem niezłe, ale to nie ten poziom. Może jeszcze parę innych bardziej znanych tytułów jest, a tak to strategie/RTSy, gdzie zazwyczaj jednostka jest tylko pionkiem w grze. Szkoda, że nie wyszedł sequel. Niby byłe jakieś plany i jak czytałem twórców to teraz wyszłoby im lepiej, bo wtedy wchodzili trochę na dziewiczy teren dla nich samych i nie do końca wiedzieli sami jak to wszystko ogarnąć.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 06:10 
Cytuj  
Kozas jesli nie grales to polecam jeszcze Cops 2170 i Paradise Cracked z gier taktycznych. Obydwie w fajnym cyberpunkowym swiecie.
Ruscy wydali jeszcze Alfa: Antiterror, ale w to nie gralem.

Ze starszych: Soldiers of Anarchy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 07:38 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Fallout Tactics fajna gra. I cieszę się, że ten tytuł wyszedł. Lubię zarówno RPG jak i gry taktyczne, ale o ile RPG jest od cholery, to gier taktycznych jest bardzo mało. Na PC lepsze jest tylko Jagged Alliance 2. Silent Storm podobał mi się już mniej niż Fallout Tactics, Gorky 17 jest całkiem niezłe, ale to nie ten poziom. Może jeszcze parę innych bardziej znanych tytułów jest, a tak to strategie/RTSy, gdzie zazwyczaj jednostka jest tylko pionkiem w grze. Szkoda, że nie wyszedł sequel. Niby byłe jakieś plany i jak czytałem twórców to teraz wyszłoby im lepiej, bo wtedy wchodzili trochę na dziewiczy teren dla nich samych i nie do końca wiedzieli sami jak to wszystko ogarnąć.

Zaraz, zaraz a gdzie Commandos ? Toz to gra przy które tyle kurew leciało, ze starczyło by dla kazdego faceta na swiecie...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 09:07 
Cytuj  
Commandos to logiczna zręcznościówka :lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 09:47 
Cytuj  
Nie wiem, po tym co zaprezentowali, mam wrażenie, że to nie będzie taki Fallout Tactics.

Mam nadzieję tylko, że to nie będzie tytuł na jedno przejście a na ewentualne dwa/trzy. Tak jak w Falloutach mogliśmy sobie dowolnie wybrać gdzie po 'starcie' idziemy. Nie zaprezentowali poruszania się po świecie.

We'll see, we'll see... na razie za mało info żeby coś konkretniejszego wysupłać.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 09:55 
Cytuj  
ankuman napisał(a):
Commandos to logiczna zręcznościówka :lol:

Wyjasnij. Bo jednozdaniowcem bez argumentow, to sobie mozesz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2013, 22:01 
Cytuj  
iniside napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Fallout Tactics fajna gra. I cieszę się, że ten tytuł wyszedł. Lubię zarówno RPG jak i gry taktyczne, ale o ile RPG jest od cholery, to gier taktycznych jest bardzo mało. Na PC lepsze jest tylko Jagged Alliance 2. Silent Storm podobał mi się już mniej niż Fallout Tactics, Gorky 17 jest całkiem niezłe, ale to nie ten poziom. Może jeszcze parę innych bardziej znanych tytułów jest, a tak to strategie/RTSy, gdzie zazwyczaj jednostka jest tylko pionkiem w grze. Szkoda, że nie wyszedł sequel. Niby byłe jakieś plany i jak czytałem twórców to teraz wyszłoby im lepiej, bo wtedy wchodzili trochę na dziewiczy teren dla nich samych i nie do końca wiedzieli sami jak to wszystko ogarnąć.

Zaraz, zaraz a gdzie Commandos ? Toz to gra przy które tyle kurew leciało, ze starczyło by dla kazdego faceta na swiecie...


No fakt. Do tego Desperados i Robin Hood. Ale jak jakiś czas temu próbowałem zagrać w Commandos 2( które lubilem najbardziej z trzech części) oraz Desperados to nie miałem cierpliwości. Do tego dla mnie jest ważny w takich grach wątek ekonomiczny. Dlatego też Jagged jest dla mnie królem w tym gatunku( w sumie to awansował jakiś czas temu u mnie w rankingu na 1 miejsce gier w ogóle, nie tylko taktycznych)

@Sparth2
No cóż, te wszystkie ruskie gry jak dla mnie krapiszcza :< Soldier of Anarchy nie grałem, ale w ówczesnym CDA dostało chyba 5 albo 6 na 10 czyli w ich skali to gra nie średnia a słaba. Paradise Cracked grałem ale miałem dość po chwili. Grałem też w takie gry jak 7.62 czy coś takiego, ale to też tylko chwilkę wytrzymałem. Alfa Antiterror też niezbyt raczej by mi się spodobało patrząc po recenzjach
Zapomniałem za to o Shadow Company, chociaż grałem w tę grę daaaawno i najbardziej to pamiętam radio w jednym z etapów, gdzie leciał Ricki Martin :]
Od ruskich co mi się podobało to teraz sobie przypominam Star Wolves. Pierwsza część podchodzi najbardziej pod gry taktyczne bo pamiętam w trójce już było więcej elementów RPG/czysto strategicznych. Aaa, no i Nexusa można najbardziej chyba podłączyć pod gry taktyczne -> a gra bardzo dobra, w temacie kosmosu wolę chyba tylko Homeworld 2( zaraz inside się oburzy ;p, ale obie gry uważam, że są na podobnym bardzo wysokim poziomie, a mi po prostu bardziej podszedł klimat H2, chociaż w Nexusa od jakiegoś czasu nie grałem).
W sumie więc trochę tych taktycznych gier rzeczywiście jest, tylko trzeba się dokopać do tematu. Bo rzucisz hasło np RPG, to dostaniesz listę z Falloutami, Baldursami, Tormentami, Kotorami i podobnymi, a w tym przypadku trzeba się trochę postarać.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 00:25 
Cytuj  
Grafika w W2 jest tak żałosna, że przez pierwsze 5 minut nie mogłem uwierzyć w to co widze, grafika w Fallout Tactics miażdzy tą z W2 bez żadnego ale(tak samo Jagged Alliance z 2012 roku, albo nawet BG HD). Pozatym podczas filmiku ujawnia się cała masy różnych graficznych "glitch`y" które dodatkowo psują obraz sytuacji. Żal.pl.
Już mnie nawet nie cieszy to że content gry wygląda zajebiście bo jak mam grać w tą gre jak grafika jest spierdolona?!
Imho powinni przełożyć premiere na 2014 i poprawić grafikę, gra jest w takim stanie, że nie trzeba wszystkie robić od nowa, ale po 6 miesiącach pracy można to doprowadzić do porządku.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 06:57 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Już mnie nawet nie cieszy to że content gry wygląda zajebiście bo jak mam grać w tą gre jak grafika jest spierdolona?!

Nikt nie mówi, że MASZ w nią grać ;).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 12:00 
Cytuj  
Bahamut jak jestes graphic whore to chyba kick nie dla Ciebie i staroszkolne rpgi ;0?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.