mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:46 
Cytuj  
no juz tez nie szalej tor ;)
ile bylo exow w zeszlym roku na pc? wasteland i banner saga.
w tym kojarze jedna dobra gre, jak do tej pory - poe.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:48 
Cytuj  
o wlasnie o takim uposledzeniu pisalem. Biedny romek zdziwiony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no juz tez nie szalej tor ;)
ile bylo exow w zeszlym roku na pc? wasteland i banner saga.
w tym kojarze jedna dobra gre, jak do tej pory - poe.


Ja nie o exa, tylko chłopak ma chyba 486 i pisze, że coś ogrywa na PC. No i kupuje 200 gier rocznie, pakuje je do Maserati i śmiga do domu. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:51 
Cytuj  
no i git :P
ja mam sredni pc, na ktorym wszystko smiga a i tak najwiecej czasu spedzilismy w docie.
ostatnio w poe i tyle.

poogladalem to multi z gta5 i zupelnie mnie nie przekonuje. dojedz, zastrzel, ucieknij, dowiez.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:53 
Cytuj  
Pogram to ocenię. W docie też masz, idź do lasu na 30 minut i zabijam creepsy. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:53 
Cytuj  
tylko ty tak masz :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no juz tez nie szalej tor ;)
ile bylo exow w zeszlym roku na pc? wasteland i banner saga.
w tym kojarze jedna dobra gre, jak do tej pory - poe.


PC to starcraft i inne RTSy, wszystkie MOBA (na konsole jest cos?) i prawie wszystkie mmo. Dla mnie nawet chujowe mmo jest lepsze niz dobry single player.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:56 
Cytuj  
jakies proby moba byly na konsole ale chyba srednio to wyszlo.
chujowe mmo jest gorsze niz dobry multiplayer, a tych ostatnich jest zdecydowanie wiecej niz dobrych mmo w ostatnich latach.
swoja droga to ciekawe dlaczego rts'ow nie ma na konsole, do tej pory pamietam dark omen'a na ps1.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:56 
Cytuj  
@mareczek
200 marnych gier rocznie, wszystko to ograć i później jeszcze oczywiście odsprzedać, czyli jednak siedzisz na zasiłku w tym UK, że masz na to czas i chęci. :D

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 12:59 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Dla mnie nawet chujowe mmo jest lepsze niz dobry single player.


I tylko w chujowe mmo grasz: Final Fantasy XI i pozostałe koreańskie shity dla pedofilów.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 13:07 
Cytuj  
mareczek znowu wygral temat. Tym razem biurkiem (jak zwykle) i 200 gier na konsole (something new).


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 13:15 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
biurkiem (jak zwykle)


W UK biurka maja tylko Rumuni i Polacy, cywilzacja ma zamiast nich kanapy.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 13:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no jak to why. skoro ludzie placa to zdziera.
co wiecej wszyscy smieja sie z cen gier na konsole, a na steamie powoli wcale nie jest lepiej.


Zauważ, że na zachodzie masz praktycznie takie same ceny gier na PC i na konsole.

Atherius napisał(a):
Ale kto zmusza do kupowania na steam i dopłacania 100zł za taką wersję? To chyba świadomy wybór.
Macie z nuuvem za 110zł albo boxy po 150zł.


Ale to nie jest wersja Steamowa!

Mark24 napisał(a):
nie teoretyzuj atherius.
1. kupuje ~200 gier rocznie i na serio nie chce mi sie zakladac 200 kont rocznie


He? Tyle gier nawet nie wychodzi. I to pisze osoba (ja), która kupuje praktycznie każdy tytuł AAA jaki wychodzi (a nawet licząc z indykami to 200 ciężko będzie). No chyba, że kupujesz starsze gry, ale na PS4 nawet tyle nie ma :lol:

A tak z innej beczki. Stron w wątku przybywa w zastraszającym tempie ;-) Musi być naprawdę dobra gra :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 13:59 
Cytuj  
tym razem gul skoczyl rumunskim biedakom bo ktos smial nie kupowac 2-3 gier rocznie tak jak forumowa elyta od 7 bolesci dla ktorej synonimem dostarku jest kawalek sera z almy.
Przezyjecie te panowie ze ktos kupuje kilkanascie gier miesiecznie czy nie dacie rady?

torbisiek na zmiane z tczewiakiem kazdy splodzil juz kilkadziesiat postow na temat nowego zakupu - karta graficzna za tysiaka. Na osiedlu zakipialo, ksiadz w kazaniu nawet wspomnial - wiekopomne wydarzenie. W TV wywiad na ktorym kanale?

Radosci przecietnego romka - a to kawalek sera, a to nowa klawiaturka a to grafika. Normalnie pozazdroscic buractwa i kompleksow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 14:11 
Cytuj  
Widzisz Mareczek, jak będziesz ciężko pracował, to za parę lat odłożysz i na kartę, i na klawiaturę, a może nawet dobrego sera zjesz.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 14:19 
Cytuj  
W UK nawet rok jest lepszy od polskiego. Na wyspach ma tak na oko pewnie z 2 tysiace dni, ten polski marne 365.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 14:21 
Cytuj  
Jak z humble bundle paczki po dolca zbiera to może i wyjdzie mu te 200 gier rocznie. :D
Teraz jak jest na bezrobociu to może nawet coś tam poprzechodzi.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 14:23 
Cytuj  
@matołek24: Czyli jesteś rumunem, któremu gul skacze?
Wpierdalasz się do tematu, który cię nie interesuje. Kompletnie. Bo ani nie masz sprzętu do grania, ani ci się gra nie podoba.

Obrazek
Konto na steam od 3 lat, od 1,5 roku aktywnie robione zakupy.
Także może nie 200 rocznie na konsolę (lulz), ale też zdecydowanie za dużo.

Rozmawiamy o wersji PC. O tym, że ma mieć lepszą grafę i performance. O tym co będzie do tego wymagane. A ty kmiocie z mokrymi snami o maserati się jak zwykle wpierdalasz.

Cytuj:
No ale wiadomo, ze taka finansjera jak ty gniezdzaca sie po kilku w wynajmowanych pokoikach

Dajmy od razu 20 na pokój zamiast 2 na 3 pokoje :) Takie gówno jak ty od razu się dowartościuje.

Cytuj:
Skaza na calosci to fakt, ze niestety posiadasz tez konsole i niestety gry jezeli taka mozliwosc zaistniala zamiast wyjebac przez okno to wymieniasz/odsprzedajesz?

Póki co wymieniłem the order 1886, które jest tak chujowe, że nigdy do niego nie wrócę.

Cytuj:
No i napisz jeszcze raz jaka tam jest srednia predkosc internetu w Polandzie?

Nie znam nikogo kto by miał obecnie mniej niż 80Mbps. Ja mam 250Mbps, ale od czerwca 2x tyle :)

Cytuj:
steam to raczej jest przedewszystkim od ruchania takich napinajacych sie pajacy w dupe poprzez likwidacje rynku wtornego

Steam do przede wszystkim wygoda. Przy okazji likwidacja rynku wtórnego, a na wymianę niehurtową i tak człowiek nie ma czasu.

Cytuj:
Kupisz i zaczniesz tak jak tczewiak pierdolic bez sensu.

Co pierdolić bez sensu? Obecnie ta konsola to gówno. Jeden tytuł, w który warto pograć. Oczywiście taki przygłup jak ty nie wie, że jak ktoś chce to może pc podłączyć do tv i pada. Co nie znaczy, że nie warto kupić. Dla ciebie granie na pc to bieda (bo masz jakieś gówno sprzed 5 lat), a dla nas biedą jest granie na peasant konsolce.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 14:26 
Cytuj  
Serio da się podpiąć do pc pada i podłączyć do tv? I to wszystko bez zatrudniania na umowę zlecenie muzułmanina? A sterowniki? Ale ta technologia idzie do przodu!


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2015, 14:35 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Serio da się podpiąć do pc pada i podłączyć do tv? I to wszystko bez zatrudniania na umowę zlecenie muzułmanina? A sterowniki? Ale ta technologia idzie do przodu!

Nie trzeba muslima. Wystarczy hindus ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.