mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 11:27 
Cytuj  
ta produkcja musi byc lepsza niz cod5 ;p ale chyba nie moze byc gorsza :p


_________________
.


Ostatnio edytowano 13 lut 2009, 11:29 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 11:29 
Cytuj  
licze na to bo klimaty czwórki bardzo mi przypominają AAO.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 11:43 
Cytuj  
chyba ladnie mamy na ten rok cod:mw2, aao3, ofp2 ;) ale aao sie boje za duzego realizmu :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 12:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
chyba ladnie mamy na ten rok cod:mw2, aao3, ofp2 ;) ale aao sie boje za duzego realizmu :P
grałem prawie zawodowo w aao więc zdecydowanie licze na aao3 tylko fakt - moge juz nie dac rady :P
nie wspominalem o tej premierze bo nie myslałem że ktoś oprócz mnie wie co to aao


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 13:52 
Cytuj  
Ja na paluchac licze kiedy ta cholera wyjdzie :P
Co do nowego coda.. nie wiem, mieszane uczucia. O flash"pojńcie" nie mam pojecia. Narazie mnie DotA zaraziła :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2009, 22:17 
Cytuj  
http://beta.playall.com/
zarabiaj na graniu w cod? :p

cho icekk sie przykampim, to taki cash $$$ zgarniemy, ze pracowac nei bedzie trza ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 12:27 
Cytuj  
pojawił się teaser CoD: MW2
http://modernwarfare2.infinityward.com/

:D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 12:40 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
pojawił się teaser CoD: MW2
http://modernwarfare2.infinityward.com/

:D
chyba juz go widziałem, szkoda ze nie ma w nim grama grafiki z gry :har:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 14:07 
Cytuj  
I bardzo dobrze.

Moim zdaniem to zajebisty trailer (super w HD wygląda) i dobrze wróży temu, że kampania singeplayer będzie dobra jeżeli nie lepsza niż w poprzednim mw. Takie jest moje odczucie.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 14:33 
Cytuj  
Dana napisał(a):
I bardzo dobrze.

Moim zdaniem to zajebisty trailer (super w HD wygląda) i dobrze wróży temu, że kampania singeplayer będzie dobra jeżeli nie lepsza niż w poprzednim mw. Takie jest moje odczucie.

/signed

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 15:17 
Cytuj  
analiza teasera
http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp?Artykul=721

o dziwo sporo w nim rzeczy poukrywali, których nie widać jak ogląda się w normalnym tempie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2009, 16:44 
Cytuj  
pewnie w singla nie zagram ;p multi mnie najbardziej obchodzi ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 06:17 
Cytuj  
Obrazek


Nareszcie ruszył! Przez niektórych dobrze znany serwer Rankingowy Publiczny -|GROM|- Hardcore No Heli znowu w akcji. Teraz działa pod nowym IP, niestety poprzednie utraciliśmy. Pomóżcie powrócić do czasów świetności! Serwer z zasadami! Od zawsze staraliśmy się pozytywnie wpływać na scenie Call of Duty. Cenimy sobie dobrą zabawę jak i dojrzalszych graczy. Serwer od graczy dla graczy. Wspólnie go tworzymy. I Ty możesz pomóc rozkręcić serwer, podawaj nasze IP dalej i graj z włączonym Xfire a Twój ulubiony serwer znów będzie pękał w szwach! Serwer Mix: TDM, HQ, Sab, S&D. Serwer posiada 24 sloty, w tym 4 nasze prywatne.


No Heli!
-wyłączony, bo psuje o rozrywkę.
-Heli lata ale zaraz znika z mapy nie czyniąc nikomy krzywdy.
-Heli nie ma amunicji.

Nasza strona:
http://gromklan.mojeforum.net/

Sprawdź nas już teraz! Pamiętaj, że nie damy się bezkarnie bić, więc szykuj się na łomot ;)

Nasz banner:
/connect 77.79.241.201:28960
Obrazek

Reguły serwera:

1. Jakiekolwiek cheaty i programy dające nieuczciwą przewagę są dla ludzi z małymi jajkami. PunkBuster jest włączony i regularnie aktualizowany. Ponadto nasze serwery podłączone są bezpośrednio do pbbans.com, co wielokrotnie zwiększa prawdopodobieństwo wykrycia oraz powoduje, że ban przechodzi na wszystkie inne serwery podłączone do pbbans.com. W praktyce: szansa, żę cię złapiemy, jest duża, a jak już wpadniesz, to będziesz mógł zapomnieć o grze na niemal wszystkich nie-scrackowanych serwerach CoD4.
- Wykorzystywanie błędów na mapach, pozwalających dostać się pod mapę, czy w nieprzeznaczone do tego miejsce, także jest oszustwem.
- Zmiana ustawień graficznych w plikach konfiguracyjnych powodująca usunięcie lub zmianę koloru tekstur, także jest oszustwem.

2. Rekrutowanie i reklamowanie własnych serwerów i stron skutkuje natychmiastowym BANem.

3. Szanuj innych graczy. Na wyzywanie czy wyśmiewanie innych graczy nie ma u nas miejsca. Gramy dla zabawy i nie obchodzi nas czy masz duże cohones.

4. Nie tolerujemy żadnych form rasizmu czy dyskryminacji. Swoje poglądy zachowaj dla siebie. Dotyczy to także nicków w grze.

5. Pilnuj języka. Nie interesuje nas jak świetny jesteś w przeklinaniu. Wszelkie skróty, czy maskowanie przekleństw: k**wa, ja p*****le, itd będą traktowane jak zwykłe przekleństwa. Zasada ta dotyczy to wszystkich języków, a potrafimy zrozumieć kilka...

6. Pomimo że Friendly Fire (przyjacielski ogień - co za ironia, lol) jest na naszych serwerach WŁĄCZONY, zabijanie graczy z własnej drużyny nie jest dopuszczalne. Friendly Fire to wynalazek Amerykanów, który stał się niezwykle popularny, więc czasem może się zdarzyć... Jeśli przypadkowo postrzelisz kogoś ze swojej drużyny, PRZEPROŚ go. Celowe zabijanie graczy z własnej drużyny może ci załatwić bana na naszym serwerze.

7. Preferujemy realistyczną walkę. Niestety standardowo CoD4 jest w tej dziedzinie raczej ograniczony. Pomimo tego, wzywanie nalotów na spawn przeciwnika (zwłaszcza w trybie S&D) nie jest mile widziane. Miej to na uwadze. Obowiązuje zasada 10 sekund od czasu początku rundy, przez 10 sekund nie wolno rzucać nalotów, granatów, strzelać z granatnika!

8. Jeśli jakiś gracz wyzywa cię lub w inny sposób obraża, celowo zabija cię będąc w tej samej drużynie, co ty - poinformuj o tym administratora. Jeśli nie będzie żadnego na serwerze, zrób screenshota, nagraj demo, czy zapisz nick, datę oraz godzinę i podeślij na forum jednemu z administratorów serwera. Nie reaguj w myśl zasady "oko za oko", bo możesz ponieść te same konsekwencje, co osoba cię atakująca.

PS. Informuję, bo zdaje się, że część graczy również stąd pochodziła, no a dawne IP wygasło...


_________________
.


Ostatnio edytowano 8 kwi 2009, 10:28 przez Highlander, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 07:13 
Cytuj  
oooo, i love you GROM

miotam się po jakiś HC z dupy. brakowało mi Waszego :wink:
już dodałem do ulubionych to przeciez najlepszy serwer COD4


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 07:19 
Cytuj  
A no po drobnych klopotach finansowych, z providerem i punkbusterem, w koncu ruszylismy, tez bardzo sie z tego ciesze. Ogolnie bardzo zaluje, że stracilismy stare IP, teraz czeka nas praca rozkrecenia tego serwera ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 08:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A no po drobnych klopotach finansowych, z providerem i punkbusterem, w koncu ruszylismy, tez bardzo sie z tego ciesze. Ogolnie bardzo zaluje, że stracilismy stare IP, teraz czeka nas praca rozkrecenia tego serwera ;]
Szybko pójdzie, bo polski server bez polskiego bydła to ewenement na skale światową.
Uwielbiam też zasady tego serwera.

klimat serwera przyciąga jak miód kubusia puchatka 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 09:12 
Cytuj  
Święta idą, będzie czas na przykampienie troche na serwie. Jak tylko znajde czas to bede wlazil. Ale tez mobilizuje GROM'owców, bo sam serwer sie nie rozkreci ;)


_________________
.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 09:23 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
-|GROM|- Hardcore No Heli


Najs.

Kiedyś graliśmy trochę u was grupą znajomych (Pandy, hai), później coś się skaszaniło i człowiek się włóczył po innych serwerach.

W każdym razie na pewno wpadniemy, brakowało trochę jakiegoś konkretnego serwera z zasadami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 09:27 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
brakowało trochę jakiegoś konkretnego serwera z zasadami.
dokładnie.
zaletą gromu jest to że mają na tyle umiejętności własnych że nie muszą cudaczyć na własnym serwerze - zasady są proste, jasne i nie przegięte.

w sumie fakt na serwie gromu muszą grać gromowcy - zaganiaj tam High !


_________________
psn

*

Posty: 156
Dołączył(a): 13.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 09:59 
Cytuj  
Super ze jesteście znowu online. Serwer dalej stoi w niemczech czy może w końcu będą normalne polskie pingi?:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.