mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 10:01 
Cytuj  
Błędem było przejscie z cod4->cod5, wypowiedzielismy serwer cod4. Kupilismy cod5, w ktorego pozniej kazdemu brakowalo chęci by grac i nie udalo nam sie rozkrecic publika cod5. Probowalismy walczyc ze szwabami o nasze IP do no heli, ale juz bylo za pozno. Po jakims okresie gry w cod5 wiekszosc klanowiczy po odpaleniu cod4 zaczela odczuwac miodnosc.

Skaszanilo sie bo po prostu nas nie bylo, probowalismy ciagnac na sile cod5, No heli zostal zaniedbany, brak moderacji. Chociaz gdy jeszcze dzialal i wszedlem sam na serwer to sie potrafil calkiem szybko zapelnic.

Coz, nie zawsze dokonuje sie dobrych wyborow. Chociaz ja nigdy nie chcialem zamykac starego IP, ale nastapil przestoj, nowa gra cod5, a pozniej jak sie okazalo, ze to nie to, to bylo juz troche za pozno.

Co do zasad, takie a nie inne chetnie zabronilibysmy last standa i granatnika i paru innych pierdul, ale nijak upilnowac tego, trzeba by caly czas na konsoli siedziec. A niestety nie mamy wlasnej maszyny, zebysmy mogli Bota zainstalowac co by sam kickowal ;)

Ja sie bardzo ciesze, ze znowu wraca serwer cod4. Wieczorami na pewno bedziecie mogli na jakis GROM'owców trafic. (wiekszosc z nas pracuje/uczy sie ;) )

cubus: SERWER tym razem leży w Polsce. :) Jest 24 sloty, kiedys bylo wiecej, ale w sumie to wole kiedy jest mniej, ale sie zobaczy, moze jeszcze zwiekszymy ilosc slotow.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 10:17 
Cytuj  
no kolejna cześć nadchodzi. stestujcie dobrze zanim porzucicie poczciwą czwórkę ponownie.

to ide polerować swoją noobtube :lol:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 10:38 
Cytuj  
Spoko zanim wystrzelisz zdaze zabic Cie 5 razy ;)

Hmm najbardziej entuzjastycznie na wezwanie odpowiedzialo mmorpg. Mamy troche starych bywalcow poinformowanych, paru gromowców tez bedzie to powinno dac podwaliny do rozwiniecia serwera ;]

Z racji ledwo co narodzin serwa ograniczylismy tryb S&D, bo raczej by odstraszal niz zachecal nowych graczy ;)

-|GROM|- Hard. No Heli, wpisz wieczorem w konsoli:
/connect 77.79.241.201:28960

;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 10:51 
Cytuj  
ja ostatnio wyłacznie grałem S&D, ale masz racje. dajcie jakąś napierdalanke bo wiekszość wymięknie czekając.

myśle że dużo sztabu to jest to co lubi masa.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 00:09 
Cytuj  
co prawda gralem chwile, ale dalo sie poczuc, ze GROM to GROM, gralo sie dobrze :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 08:56 
Cytuj  
no jak na początki było całkiem tłoczno, cooled w świetnej formie reszta troche podupadła chyba :P
ja jak zwykle noob.

już wczoraj dwóch łebków pyskowało i ładnie wyfruneli - pięknie :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 09:07 
Cytuj  
Cooled niszczył ale Desh to udajesz takiego noobka taka cicha woda z Ciebie ( Bothari )

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 09:24 
Cytuj  
Szlam napisał(a):
Cooled niszczył ale Desh to udajesz takiego noobka taka cicha woda z Ciebie ( Bothari )
hehhe, dzieki. to nie ja to AK-47 :]

mam nadzieje że dziś też pogramy.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 11:16 
Cytuj  
Wtf Desh z Ak-47?! :P Ja szczerze mowiac to troche na promodach gralem gdy nie bylo serwa, mam raczej okres co lubie ponapierdzielac i poskakac ;) ale i tak zawsze on top :P w sumie jak ostatnio jestem zmuszony grac bez dzwieku, to mimo, ze w cod4 jest tak nedzny to jednak sie przydaje ;)

Spoko Pezet wejdzie to zrobi porzadek ;)
Sol to wlazi po 22 bo wczesniej nie ma czasu
Gabri podobnie
Psajborg, Martinus, Revolta - niestety nie graja obecnie
Nie ma tez Dekana, Sigmy, Venoma - szkola itp. sprawy :/
Blade juz nie ma sporo czasu
Mario jednak od nas odszedl, 3 razy aplikacje skladal, az w koncu go przyjelismy ;p
Spoxter, Tedik czasem sie pojawiaja
Byczek, Stygijczyk, Shamrok,Nade, Xoom, Guzek, cooled daja rade
Winters, Lissu - starzy nowi znajomi ;)

mniej wiecej tak to na ta chwile wyglada ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 9 kwi 2009, 11:22 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 11:19 
Cytuj  
no złote mam to strzelam :P

i tak najbardziej lubie MP5 i M4, ostatnio uparłem sie że naucze sie grać z M21 i Desertem (taki tandem do nauki trafiania pierwszą kulą)

generalnie najbardziej przydaje mi się celownik laserowy, ale strasznie mi się nie podoba, nie lubie też oststnio tłumika wiec tuba albo nic. kocham igiełkę AK


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 11:32 
Cytuj  
ja to nie lubie wszelkich dodatkow, gram w sumie tylko:
ak47, ak74u - bez niczego
1. perk bandolier
2. perk moc obalajaca albo anti uav,
3. nic, jakies tam pluca czy cos ;p (jak juz mam wybrac to ekstremalna kondycja)

No mam tylko klase jak jest malo osob: m16+tlumik, anti uav, martwa cisza, cleye ;)

A ze snajpa to w sumie nei gram jedynie dla zwaly: 1 snipa, cleye, anti uav, glebokie uderzenie ;)

A branie kolimatora do ak-47 to profanacja ;) A desert jest 100 razy lepszy niz m21 ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 12:02 
Cytuj  
troche nie moge się przyzwyczaić do rozbłysku AK bez tłumika. jak wale to za długo trzymam i ostatecznie czasami nie trafiam. wiesz o co chodzi.
musze walić krótszymi seriami a do tego lepiej trafiać pierwszymi kulami.
w mp5 uwielbiam dzwiek bez tłumika.

świeta idą dobry moment żeby rozgrzać Wasz serwerek


_________________
psn


Posty: 1
Dołączył(a): 9.04.2009
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 12:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
no jak na początki było całkiem tłoczno, cooled w świetnej formie reszta troche podupadła chyba :P
ja jak zwykle noob.

już wczoraj dwóch łebków pyskowało i ładnie wyfruneli - pięknie :wink:

wypraszam sobie :]
kwestia czasu i wrócę do formy, a wtedy drżyjcie Haje i Deszromy :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 13:10 
Cytuj  
Gabri, nie spodziewałem się Ciebie tu zobaczyć :P
Ty mną zamiatałeś równo !


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 14:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Gabri, nie spodziewałem się Ciebie tu zobaczyć :P


Mamy swoje wtyki wszedzie, a Gabriemu nie podpadaj bo Cie jeszcze oskarzy o molestowanie i sie nie wyplacisz ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 10:00 
Cytuj  
Jeśli ktos wczoraj mial problemy na naszym serwie, kickowalo go za maxpackets 30 to przepraszam. Sytuacja juz wrocila do normy i serw w pelni funkcjonalny.

Mysle, ze na tej rotacji co teraz pogramy tydzien, chyba, ze pierwszy raz sie zapelni do fulla. Bo chcemy dac wiecej S&D.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 12:06 
Cytuj  
S&D lepsze wczoraj na TD cooled zrobilem na mnie 40 fragów i mi sie odechciało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 12:13 
Cytuj  
ja was wczoraj szukałem ale pusto było. może byłem za wcześnie.


_________________
psn

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 12:46 
Cytuj  
Byłem, przesiadka z jakiś lawl serwerów gdzie wbijaliśmy ostatnio ze znajomymi gold bronie na GROM bolała (strasznie), ale po świętach wrócimy ;).

Mimo wszystko dobrze grać na serwerze gdzie ludzie reprezentują sobą jakiś poziom.

/sexy panda hai

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 13:56 
Cytuj  
Wczoraj gralismy i bylo jakos 14-18 osob. Jakos po 19 chyba wiecej ludzi sie zebralo.

Szlam my nie jestesmy pro ;) jestesmy fun clanem, bardziej spolecznoscia ;) hehe nie ma co sie zrazac, czasem jest po prostu zly dzien ;) Ciesz sie ze Pezeta nie bylo ;]

I serio no serwerow jak GROM jest na lekarstwo, wchodzac na inne polskie moge tylko zobaczyc k*** i ch** nic wiecej. Nie wiem, mozliwe dlatego, ze cala kadra GROM ma ponad 18 lat, juz nie pamietam ile am ma najmlodszy z nas ale najstarszy z 51 ;]


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.