mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 09:02 
 
może ktoś dla dziecka kupi:

-80%
czyli jakieś
15zł

http://www.nuuvem.com.br/produto/368-sonic-generations


_________________
psn

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:09 
 
Czemu w tym "MK" wszystko jest odblokowane od samego początku? Krypta staje się przez to bezużyteczna.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:25 
 
wodny napisał(a):
Czemu w tym "MK" wszystko jest odblokowane od samego początku? Krypta staje się przez to bezużyteczna.


"Mortal Kombat Komplete Edition zawiera nie tylko samą grę, ale też wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC. Zawierają one dodatkowe postacie wojowników: Skarlet, Kenshi, Rain oraz postać nikczemnego prześladowcy ze świata snów – Freddiego Krugera. Ponadto zawierają 15 klasycznych strojów i trzy klasyczne Fatality dla postaci Scorpiona, Sub-Zero, Reptile’a."

Ale to ciekawe bo w krypcie jak wczoraj patrzyłem na przykład muzykę to miałem tylko tą, którą kupiłem na "cmentarzu".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:34 
 
Deshroom napisał(a):
może ktoś dla dziecka kupi:

-80%
czyli jakieś
15zł

http://www.nuuvem.com.br/produto/368-sonic-generations



dzieki deshu :)


Ostatnio edytowano 4 lip 2013, 12:04 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:49 
 
Yuurei napisał(a):
wodny napisał(a):
Czemu w tym "MK" wszystko jest odblokowane od samego początku? Krypta staje się przez to bezużyteczna.


"Mortal Kombat Komplete Edition zawiera nie tylko samą grę, ale też wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC. Zawierają one dodatkowe postacie wojowników: Skarlet, Kenshi, Rain oraz postać nikczemnego prześladowcy ze świata snów – Freddiego Krugera. Ponadto zawierają 15 klasycznych strojów i trzy klasyczne Fatality dla postaci Scorpiona, Sub-Zero, Reptile’a."

Ale to ciekawe bo w krypcie jak wczoraj patrzyłem na przykład muzykę to miałem tylko tą, którą kupiłem na "cmentarzu".

Chodzi mi o:
- alternatywne stroje czyli Costume 2
- 3 strój Mileeny
- fatality
- Cyber Sub-Zero
- Quan Chi

Wystarczy zresztą porównać sobie osiągnięcia na Steamie, niektórych nie da się zrobić, bo większość rzeczy jest odblokowana od początku.


Na dodatek gra nie rozpoznaje skosów na moim padzie. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:53 
 
Ze skosami miałem ten sam problem, ale myślałem, że to wina pada i krzyżak jest po prostu 4-kierunkowy. W sumie nie wykluczam, że jest :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:00 
 
czyli ten x-boxowy jednak nie najgorszy, bo tam skosy dzialaja.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:29 
 
wodny napisał(a):
Czemu w tym "MK" wszystko jest odblokowane od samego początku? Krypta staje się przez to bezużyteczna.


Lol? To coś w stylu tej recenzji Dota przez ziomka z lola "Dota jest chujowa bo mam dostęp do wszystkich hero od razu, nie musze placic zeby odblokowac sobie wiecej"

Achievementy w mordobiciu... Masz 60 sekund masz nauczyc sie zabić przeciwnika w tym czasie. Nie staniesz sie lepszy po "wykonaniu rzutu tylem i przodem kazdą z postaci". Serio ciezko mi zrozumiec, ludzie te achievementy w grach komputerowych przyklejają sobie na łózkiem czy co?


A do mnie pad nie przyszedł... Kupie w empiku albo proline cokolwiek w drodze do domu ;/
Z drugiej strony poklikalem w nocy 5 minut practice na klawie i dobra mechaniczna pozawala chyba na szybsze i dokladniejsze klikanie niz kiepski pad ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:31 
 
tomugeen napisał(a):
wodny napisał(a):
Czemu w tym "MK" wszystko jest odblokowane od samego początku? Krypta staje się przez to bezużyteczna.


To coś w stylu tej recenzji Dota przez ziomka z lola "Dota jest chujowa bo mam dostęp do wszystkich hero od razu, nie musze placic zeby odblokowac sobie wiecej"


"nie ma tej przyjemności z grindowania punkcikow i odblokowywania nowej postaci!"

afair co do MK to jako ze to wersja "Komplete" (wszystkie dlc i pierdoly) to wszystko jesli chodzi o postacie i stroje jest odblokowane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:41 
 
Jakie chuje, wszystko odlokowali, a wolalbym zaplacic za kazda postac! ;]

Giera jest dobra. Dla mnie poki co jedyny minus, ze nie obsluguje monitorow 16:10.

Probowal ktoś na dwóch graczy, jeden na padzie, drugi na klawie?


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:51 
 
No mi się nie podoba bezużyteczność Krypty, bo jest to jedna z najlepszych rzeczy w bijatykach jeżeli chodzi o dodatki. Jeżeli stroje i inne rzeczy są odblokowane od początku to nie ma po co przechodzić Wieży lub innych trybów. Punktów aż tak grindować nie trzeba było, bo na necie jest pełno poradników, która trumna co zawiera. Chyba mało kto tutaj grał w "D" lub "DA".

Problem ze skosami już rozwiązałem.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 13:00 
 
wodny napisał(a):

Problem ze skosami już rozwiązałem.

To może się pochwal co i jak. Podejrzewam, że innym się może przydać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 18:46 
 
jeszcze dla maluchów mendola do kompletu.

http://feedly.com/k/11ge5J6

sonic wyscigi na steam, free weekend i –80%

Sonic and the All-Stars cast line up on the starting grid once again to battle for supremacy in the ultimate race. Compete across land, water and air in incredible transforming vehicles that change...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 19:20 
 
tx :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 19:31 
 
polowalem na tą gierkę a tu taki fart. wyglada calkiem nieźle. dzisiaj wlaczylem generations i też jest okej.

moi troche za mali, ale niech czeka do zimy.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 20:03 
 
no ja licze, ze na dellu 630 bedzie dzialac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 20:23 
 
też mam nadzieje że na słabszym lapku pójdzie. fajne ma funkcje, coop na pady, chmura, dwóch graczy.

ten starszy tez jest na sale ale ma tylko jeden gracz


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 20:56 
 
aha nie moge edytować
jest super mod do generations http://www.moddb.com/mods/sonic-generat ... ed-project

mod ma 2.5 GB :P


_________________
psn

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 21:57 
 
Horizon coś ala MoO ?
http://store.steampowered.com/app/236130/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 12:35 
 
http://www.gatheryourparty.com/articles ... -analysis/

(Dluga) Analiza pokazujaca dlaczego nowy thief to smutny zart i ogolnie dlaczego nowe gry sa chujowe, proste i niesatysfakcjonujace (mnie przynajmniej nie satysfakcjonuja rzeczy podane na zlotym talerzu) w porownaniu ze starszymi. ;)


Good read, zwlaszcza jak ktos ma podobne zapatrywania na glupote i 'accessibility' obecnych mainstreamowych AAA crapow polegajacych na bieganiu za strzalka i naciskaniu jednego przycisku co jakis czas.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.