mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 16:54 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Lol widze ze w Holenderskich sklepach bez problemu za 220e kupisz wersje 3G, za to pamiatki ciut drozsze (~100e za 32gb - masakra).

Pytanie do userow Vity - jest sens kupowania 32gb czy wystarczy spokojnie 16? Nie bede na pewno trzymal tam muzyki, moze jakies pojedyncze odcinki serialow do obejrzenia w podrozy, glownie o gry z psnu chodzi - ile srednio zajmuja tytuly "AAA"? :D

Gry na razie to mniej więcej 1-2GB (PSO2 ma bodaj z 4), ale moim zdaniem 16 to za mało. Osobiście miejsce skończyło mi się po kilku miesiącach i musiałem przerzucić się na większą kartę. 16 zostawiłem sobie do konta EU. 32 kupiłem nową na allegro za bodaj 260 zł.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 17:03 
Cytuj  
np.:
Army Corps of Hell – 598 MB
Disgaea 3: Absence of Detention – 1.6 GB
Dynasty Warriors Next – 1.5 GB
Hot Shots Gold: World Invitational – 1.1 GB
Little Deviants – 869 MB
Touch My Katamari – 744 MB
Ultimate Marvel vs. Capcom 3 – 1.4 GB
Uncharted: Golden Abyss – 2.8 GB

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 18:15 
Cytuj  
Tragedii imo nie ma, na psp malo kiedy mialem wiecej niz 3-4 gry (nie liczac minisow) w jednym momencie. Mozna robic backup karty po podlaczeniu konsoli do pc?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 00:27 
Cytuj  
http://www.polygon.com/2013/3/15/410933 ... date-price


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2013, 02:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
np.:
Army Corps of Hell – 598 MB
Disgaea 3: Absence of Detention – 1.6 GB
Dynasty Warriors Next – 1.5 GB
Hot Shots Gold: World Invitational – 1.1 GB
Little Deviants – 869 MB
Touch My Katamari – 744 MB
Ultimate Marvel vs. Capcom 3 – 1.4 GB
Uncharted: Golden Abyss – 2.8 GB

Soul Sacrifice - 1953 MB
PSO2 - 4186 MB
Lumines - 749 MB
DJ Max Technika Tune - 3161 MB
Sound Shapes - 968 MB
Star Strike Delta - 289 MB
Little Big Planet - 1025 MB


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 16:50 
Cytuj  
Jakis czas temu bylo info, ze wydadza FFX HD na PS3 i PS Vita. Dzisiaj pojawila sie informacje, ze bedzie rowniez X-2 i obie gry niby maja byc w wersji International, co oznaczaloby, ze dostaniemy Last Mission, ktore poza JP nigdy wczesniej nie wyszlo.

PS3 dostaje bundle, PS Vita dwie gry osobno.

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 18:52 
Cytuj  
Czy Vita europejska może odpalać gry ze Stanów na koncie psn europejskim? Czy trzeba mieć konto psn amerykańskie lub wcale się nie da?
To info z FFX i X-2 w wersjach rozszerzonych brzmi nieźle, niech jeszcze wydadzą FFXII Zodiac system na vitę to już całkiem będzie bomba. :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2013, 19:06 
Cytuj  
No jakby Zodiac dostal wersje HD tez i wyszedl tutaj to byloby mega.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 02:46 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Czy Vita europejska może odpalać gry ze Stanów na koncie psn europejskim? Czy trzeba mieć konto psn amerykańskie lub wcale się nie da?
To info z FFX i X-2 w wersjach rozszerzonych brzmi nieźle, niech jeszcze wydadzą FFXII Zodiac system na vitę to już całkiem będzie bomba. :)

Wszystkie gry z cartów da się odpalać na Vitach ze wszystkich regionów, tylko trzeba uważać, jeśli mają online passa, bo tego już trzeba ściągnąć z odpowiedniego PS Store.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 08:38 
Cytuj  
http://www.vgleaks.com/final-fantasy-xv ... ve-on-ps4/

Jak narazie plota. Versus XIII zmienia sie w XV i bedzie exclusive na PS4.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 08:43 
Cytuj  
Chyba nawet w temacie o premierze ps4 pisałem, że przypuszczam iż tak się stanie ;)
Marka ff13 to fail więc zmienili na nową część:)
Good choice i imo jest szansa, że zaskoczą nas jeszcze ff7 HD ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 08:47 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Marka ff13 to fail więc zmienili na nową część:)

Raczej tytuły (Agito, mainline, Verus) się tak rozjechały, że nie ma sensu z tego robić na siłę jednego uniwersum. Chociaż w Type-0 jest trochę elementów 13 jeśli chodzi o lore, więc pewnie XV też nie będzie XIII-free, jeśli powyższe jest prawdą.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 10:27 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Wszystkie gry z cartów da się odpalać na Vitach ze wszystkich regionów, tylko trzeba uważać, jeśli mają online passa, bo tego już trzeba ściągnąć z odpowiedniego PS Store.


Dzięki! Niestety chodzi mi głównie o PSO 2 gdzie online to podstawa. Do tego dochodzi kwestia, że na Ps Vita można mieć tylko 1 profil na raz i powstaje problem :( Chyba będę musiał czekać na wersje EU jeśli ta kiedykolwiek powstanie... Choc pewnie do tego czasu Soul Sacrifice wystarczy. :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 10:47 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Keii napisał(a):
Wszystkie gry z cartów da się odpalać na Vitach ze wszystkich regionów, tylko trzeba uważać, jeśli mają online passa, bo tego już trzeba ściągnąć z odpowiedniego PS Store.


Dzięki! Niestety chodzi mi głównie o PSO 2 gdzie online to podstawa. Do tego dochodzi kwestia, że na Ps Vita można mieć tylko 1 profil na raz i powstaje problem :( Chyba będę musiał czekać na wersje EU jeśli ta kiedykolwiek powstanie... Choc pewnie do tego czasu Soul Sacrifice wystarczy. :)

Lol, ale PSO2 nie ma anglojęzycznej wersji i jeśli takowa zostanie w końcu wydana (Sega wspomniała o niej raz w lecie zeszłego roku), to będzie US + EU. O wersji na Vitę w ogóle nie było mowy. Na razie zostaje tylko japońska wersja, która rzekomo działa na EU/US kontach, jeśli kupi się retail package.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 12:36 
Cytuj  
Jest na PC w JP od jakiegoś czasu, ma się ukazać na PC w wersji bez krzaków jakoś właśnie we wczesnym 2013. Jest też na vitę w JP (beta póki co?), kwestia czasu jak wyjdzie w US/EU. Tak to sobie przynajmniej tłumaczę :)


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 12:40 
Cytuj  
No to bym się za szybko nie napalał ;) Jak narazie po pierwszych zapowiedziach wersji ENG to afaik milczą.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 16:42 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Jest na PC w JP od jakiegoś czasu, ma się ukazać na PC w wersji bez krzaków jakoś właśnie we wczesnym 2013. Jest też na vitę w JP (beta póki co?), kwestia czasu jak wyjdzie w US/EU. Tak to sobie przynajmniej tłumaczę :)

Wiesz, pomagałem w tłumaczeniu newsów na największy angielski fansite PSO2, jestem autorem tego tematu i mam w grze nabite 600+ godzin, na PC i Vicie, więc naprawdę wiem o czym mówię. ;d
Sega potwornie daje ciała i oprócz tego pierwszego rzuconego "2013" nie powiedziała nic, a wersja na Vitę w ogóle nie została jeszcze na Zachód zapowiedziana...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2013, 17:28 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Wiesz, pomagałem w tłumaczeniu newsów na największy angielski fansite PSO2, jestem autorem tego tematu i mam w grze nabite 600+ godzin, na PC i Vicie, więc naprawdę wiem o czym mówię. ;d
Sega potwornie daje ciała i oprócz tego pierwszego rzuconego "2013" nie powiedziała nic, a wersja na Vitę w ogóle nie została jeszcze na Zachód zapowiedziana...


Hehe no spoko, po prostu łudzę się, że coś w tym temacie się dzieje, jeżeli nawet za kurtyną :)
W międzyczasie chyba spróbuję wersji pc, dalej trzeba mieć jp proxy czy już jest normalnie? No i jak dobry jest ten english patch, wszystkie teksty z gry czy jakieś same podstawy?

Sega zawsze dawała ciała, pamiętam czasy PSO na dreamcascie jak niektórych questów do końca US/EU community nigdy nie dostało a JP mieli w patchach przewagę co najmniej pół roczną. :]


_________________
"The tendency to whining and complaining may be taken as the surest sign symptom of little souls and inferior intellects."
Francis Jeffrey

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2013, 00:45 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Hehe no spoko, po prostu łudzę się, że coś w tym temacie się dzieje, jeżeli nawet za kurtyną :)
W międzyczasie chyba spróbuję wersji pc, dalej trzeba mieć jp proxy czy już jest normalnie? No i jak dobry jest ten english patch, wszystkie teksty z gry czy jakieś same podstawy?

Sega zawsze dawała ciała, pamiętam czasy PSO na dreamcascie jak niektórych questów do końca US/EU community nigdy nie dostało a JP mieli w patchach przewagę co najmniej pół roczną. :]

JP proxy nigdy nie było potrzebne, można bez problemu grać bez tego. Jedyne z czym są problemy to kupowanie Arks Cash do premium itp., bo trzeba to robić przez sprzedających webmoney pośredników.
Patche angielskie są 2, jeden tłumaczy interfejs (bez nazw broni/skilli/tytułów, bo są server-side), a drugi story. Powinny całkowicie wystarczyć do komfortowej gry, z tego co opowiadali korzystający z nich znajomi.

Swoją drogą, uderzaj na ship 2, bo ma największe eng community i mogę zaprosić Cię do Gafowego teamu (chyba jeszcze żyje). Jeśli postanowisz to zrobić, skorzystaj z tego. Moje ID to 10077436. Prawdopodobnie będziesz miał z tego więcej pożytku niż ja. ;p

I tak, głównie przez Segę failującą z trzymaniem US/EU up to date w poprzednich grach obcojęzyczne community na JP serwerach jest spore i część osób deklaruje się, że nie pójdzie grać na Zachodnie serwery.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2013, 00:27 
Cytuj  
Swoją drogą, jeśli kogoś interesuje Vitowy Soul Sacrifice, to tu wrzuciłem 40 screenów. Jak zwykle - na ekranie konsoli wygląda to dużo lepiej, bo nie jest rozciągnięte.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.