mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 17:23 
Cytuj  
Już 7h na liczniku, dzisiaj trzasnąłem jednodniowy urlopik i od rana w sumie napieprzałem w ten tytuł. Mega, bardzo mi się podoba :)

Grafika dupy nie urywa i zdecydowanie mogła by być lepsza. Streamując mam czasem spadki fps, ale to ewidentnie jest wina niektórych lokacji (w sumie chyba ze dwa razy się zdarzyło gdzie faktycznie miałem widok na pół mapy + było mega dużo metalowych budowli). Przyznam się bez bicie, że głównego wątki nie ruszyłem w ogólę, bawię się Minutemanami, przejmuje wioski, coś tam sobie buduje...

Nie wiem kto tam płakał o sterowaniu, fakt mogło by być lepsze ale mam wrażenie, że ogólnie w każdej części Falloutów od Bethesdy dostajemy ten sam styl (padowy). Mogę się założyć, że wyjdzie jakiś addon który to poprawi - coś na wzór SkyUI do Skyrima. Natomiast bardzo mi się podoba system craftowania broni, na duży plus trzeba zaliczyć śledzenie materiałów które są potrzebne do wycraftowania danej części. Rozwój postaci pomimo tego co niektórzy wieszczyli też jest IMO rozbudowany. Nie wiem czy tak samo jak w poprzednich częściach ale z pewnością jest dosyć pokaźny.

Niestety są też i błędy - od spadków fps o których pisałem wcześniej (rzadko) po pływającego psa... dosłownie przez dwie godziny psiak za mną pływał w powietrzu. W sumie zabawnie to wyglądało jak atakował kogoś ;)

Jak gracie? Ja uderzyłem jak to zawsze w rifles + skradanie + dwururka w łapie jak ktoś za blisko podejdzie. Uzupełnione hakierstwem i lockpicking. Do tego ten perk do gry solo (zmniejszone obrażenia + zwiekszony udźwig). Dałem tez po punkcie w craftowanie ulepszeń do zbroi i broni.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 17:52 
Cytuj  
Deathclawy to pikuś przy tym potworze:

Obrazek

:D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 17:59 
Cytuj  
Ja zrobię gifa z tym pływającym psem bo mnie to rozpierdoliło na łopaty ;)

Opancerzony radroach!


_________________
Obrazek

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 19:18 
Cytuj  
śmiechłem z tego karalucha, jaki realizm w grze.... :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 19:26 
Cytuj  
Mam póki co 7h na liczniku i bawię się zajebiście. Ustawiłem wysoki poziom trudności i chwilami padam na 3 strzały od bandziorów :D

http://gfycat.com/JampackedPeskyDutchsmoushond
Ghoule rlz!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 19:34 
Cytuj  
Wlasnie wszedl patchyk ~60mb - tylko co on wprowadzil?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 19:38 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Wlasnie wszedl patchyk ~60mb - tylko co on wprowadzil?


Lepszą grafikę :) sorry musiałem.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 19:46 
Cytuj  
Jestem marynarzem, aktualnie w porcie w Danii. Wyszedłem na miasto, przepłaciłem za grę żeby mieć na płycie i nie ściągać za dużo danych, kupiłem internet 10 gb na wszelki wypadek i co? trzeba dociągnąć 19 gb, fajnie że napisali na pudełku.

gg zenimax czy czyj to był pomysł, ale już więcej od nich gry nie kupie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 19:49 
Cytuj  
LooLz :D

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 20:00 
Cytuj  
tego deathclawa najlepiej koktajlami mołotowa zajebać, minigun im chuja robi jesli nie napierdalasz po ryju a przy odrzucie miniguna to nie jest latwa robota.

generalnie gierka zajebista, nie jest to fenomen na miarę Wiesia 3 ale F4 to dobra solidna gra. Fabuła trochę meh, ale to co najważniejsze w falloucie czyli klimat i eksploracja są tutaj na wysokim poziomie. generalnie bawię się już chyba z 10 godzin i najchętniej bym od kompa nie odchodził.

Graficznie prezentuje się bardzo ładnie, fajerwerków nie ma ale i tak jest spoko. Jak wyjdą ENB, texture packi i inne tego typu fajne rzeczy to ta gra będzie wyglądać fenomenalnie, bo ma do tego potencjał.

Mody broni to jest zdecydowanie to! Są świetnie zrobione, można na prawdę różnego rodzaju spluwy zrobić. Generalnie cała itemizacja to ogromny skok względem Skyrima czy F3 i NV. Szkoda że takiego systemu nie ma w Skyrimie, bo to jest właśnie to, czego mi tam brakowało, bycie wynagradzanym za eksplorację na prawdę fajnymi i unikalnymi itemkami :)

Klimat w tym Falloucie miażdży New Vegas i trójeczkę. Chyba nie trzeba w tej kwestii nic więcej pisać.

Generalnie strzela też się fajnie, ale nie grywam zwykle w strzelanki więc nie mnie tu oceniać. Jedyne co to wkurwiający jest bug który sprawia że czasami przeciwnicy mimo otrzymania kulki nie dostają obrażeń. Natomiast system rozwoju postaci bardzo mi się podoba, uważam go za znacznie lepszy niż ten w F3 i NV przede wszystkim dzięki temu, że nie ma tych durnych punkcików które generalnie chuja robiły, ale też dlatego że w końcu można rozwinąć swoje statystyki S.P.E.C.I.A.L.

Optymalizacja jest ok, chociaż w niektórych pomieszczeniach można doświadczyć dużych spadków fps (np. Krypta 75).


W przeciwieństwie do wielu osób tutaj obecnych, nie spodziewałem się wyjebywującej z butów fabuły o którą bul dópy ma tu tyle osób więc żadne oczekiwania mi nie brzydzą zabawy. Jeśli miałbym dać ocenę tej grze to myślę że byłaby to 8/10/.


_________________
steam: Deathel


Ostatnio edytowano 10 lis 2015, 20:02 przez EloNis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 20:02 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Jestem marynarzem, aktualnie w porcie w Danii. Wyszedłem na miasto, przepłaciłem za grę żeby mieć na płycie i nie ściągać za dużo danych, kupiłem internet 10 gb na wszelki wypadek i co? trzeba dociągnąć 19 gb, fajnie że napisali na pudełku.

gg zenimax czy czyj to był pomysł, ale już więcej od nich gry nie kupie.


Każdy portal praktycznie o tym trąbił, że na płycie będzie niewielka ilość danych.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 20:33 
Cytuj  
intro super, cala reszta mega :) grafa klimacik. ulepszenia broni miazga. wioski budujesz itp. super. zachwyt pelna geba :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 20:58 
Cytuj  
Kurde PM to teraz strój do kościoła, a nie na co dzień. :< Poza tym jak na razie jest zajebiście.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 21:18 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=r4EHjFkVw-s - no tak :-)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 21:45 
Cytuj  
Pytanie czy logika w grze też się zaczyna sypać przy większym framerate :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 22:01 
Cytuj  
Ja się spodziewałem totalnego crapa, a dostałem zajebistą grę pełną bugów :] Nawet kurna strzelanie w FPP mi się podoba. Bez kitu, konkretna gra.

KomaNczos napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=r4EHjFkVw-s - no tak :-)

Ja pierdole... facepalm...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 22:49 
Cytuj  
KomaNczos napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=r4EHjFkVw-s - no tak :-)


A co w tym dziwnego? Dla przykładu już Skyrim dostawał pierdolca jak się wyłączyło vsync.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 23:06 
Cytuj  
taki protip dla wszystkich którzy o tym nie wiedzieli. jeśli schowa się śmieci do craftu w warsztacie to można ich używać tak jakby były w ekwipunku.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 23:16 
Cytuj  
Pytanie co do lokacji General Atomic Gallery

Spoiler:


Ogólnie to pograłem coś więcej i dupy nie urywa. Ot taki gorszy skyrim póki co. Liczę, że się coś zacznie dziać, pojawią się ciekawsze questy i może w końcu jakieś ugrupowania.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 lis 2015, 23:41 
Cytuj  
Pogralem troche. Zastanawiam sie jak ludzie moga narzekac na grafe. Ta gra wyglada zajebiscie, zwlaszcza na zewnatrz. Klimat jest, tylko motyw z power armor i minigunem zdecydowanie za szybko.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1413 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.