mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 10:04 
Cytuj  
LucasArt wycofuje sie z SWTORa

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... blic_.html

jak juz LucasArt olewa ta gre to jest pewne ze bedzie crap :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 10:18 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
LucasArt wycofuje sie z SWTORa

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... blic_.html

jak juz LucasArt olewa ta gre to jest pewne ze bedzie crap :)


http://www.thegalacticstruggle.com/2010 ... ys-muzyka/

Ray Muzyka : "Gra korzysta z tego, czego zdołaliśmy się nauczyć przez ostatnie 15-20 lat naszej działalności w branży MMO i RPG. Jestem naprawdę dumny z ludzi tworzących ten zespół, którzy pracują ciężko, by dostarczyć świetną grę oferującą dużo rzeczy. Najlepsze elementy z sieciówek łączone są z tym, z czego BioWare jest najlepiej znane: fabułą, wyborami oraz konsekwencjami, nie zapominając o eksploracji, walce czy rozwoju postaci.”


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 11:14 
Cytuj  
Obrazek


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 12:09 
Cytuj  
huragan tak serio to moglbys juz sobie darowac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 13:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
huragan tak serio to moglbys juz sobie darowac?


To takie skojarzenie Mendolu. LucasArts wycofuje sie ze SWTORA a Bioware mowi "Nic sie nie stalo przeciez" :)))) IMHO stalo sie i to duzo, bo to swiadczy ze nie wiaza z ta gra jakichs zyskow, nie podejmuja ryzyka finansowego dla tej gry.
Ciekawe co ty bys zrobil po wpakowaniu 300mln dolarow i jak devsi pokazaliby ci to co nam pokazuja teraz.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 14:48 
Cytuj  
ale co ci pokazali? kurwa ogarnij sie. sam napierdalasz w jakies koreanskie stateczki a tu sie czepiasz kazdego szczegolu.

filmy nadal ludzie ogladaja i jakos nikt nie marudzi o to, ze chusteczkowo wygladaja w porownaniu do avatara.

juz troche nudne sa te wszystkie pierdolenia, mendolenia jak to zle wyglada, jakie brzydkie, jakie bedzie beznadziejne.
na razie nie mielismy okazji zrobic ani jednego questa, pograc w teamie, sprawdzic jakiegos pvp, czy dluzszego eventu.

jakos nie bardzo wierze, ze te 300mln dolarow poszlo na to co pokazali.
jesli tak - ok, zjebali strasznie - tylko pokaz mi to na papierze.

w przeciwnym badz razie, serio daruj sobie i ty, i inni, stwierdzenia tego typu. bo niczego to nie wnosi, nic nie zmienia. jak sam napisales beda ludzie, ktorzy kupia.
ba - jesli sie okaze, ze swotor to kotor z mozliwoscia pogrania z kumplami - to sam kupie i bede gral.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 14:49 
Cytuj  
Masz racje Huragan. Bioware to banda amatorow, a ich produkcje to pasmo porazek.
Idz kolego plakac sobie do dzialu o piratach pedalach i zabawkowych robocikch rodem z produkcji Hasbro. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 15:15 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mendol napisał(a):
huragan tak serio to moglbys juz sobie darowac?


To takie skojarzenie Mendolu. LucasArts wycofuje sie ze SWTORA a Bioware mowi "Nic sie nie stalo przeciez" :)))) IMHO stalo sie i to duzo, bo to swiadczy ze nie wiaza z ta gra jakichs zyskow, nie podejmuja ryzyka finansowego dla tej gry.
Ciekawe co ty bys zrobil po wpakowaniu 300mln dolarow i jak devsi pokazaliby ci to co nam pokazuja teraz.


Szczerze to mnie nie smuci fakt odsunięcia rączek LA od projektu. Starczy mi ich "geniuszu" przy SWG w spólce z SOE. Niech darują sobie gry MMO i zabiorą się lepiej za kolejną częśc Monkey Island i Indiany. To im zawsze lepiej wychodziło :]

Huragan - osobiście watpie czy LucasArts na etapie tworzenia gry wpakował w nią chociaż 10 baniek. Kasa szła raczej w drugą stronę (za licencję itp) a wydatki brał na barki EA. LucasArts z racji praw do Star Wars zapewniło sobie pewnie wgląd w projekt, zaoferowało płatny support odnosnie conceptu, wiedzę z zakresu uniwersum, materiały, doradztwo klimatyczne, bla bla bla - byle wyższa fakturka szła. Moze sie jeszcze okazać ze sporą działkę z tych 300 mln $ skasował własnie LucasArts. Cała natomiast robota tworcza spadła na Bioware i studia EA, które walczą by stworzyć coś co będzie miało szanse przetrwac na rynku - chociazby z uwagi na bezpieczeństwo zawodowe swoich tyłków.

Tak naprawdę stwierdzenie, że LA wycofuje się z projektu gry jest pewną nadinterpretacją. Zmiana umowy (a nie jej zerwanie czy wycofanie się z niej) polega na wzieciu przez EA na siebie kwestii fizycznego wydania boxów i wsparcia marketingowego. Mnie od dłuższego czasu dziwiło , że dystrybucję i wydanie SWTOR miało prowadzić LA (moze i znany producent ale mały gracz na rynku wydawniczym) - i rzeźbić na tym baksy - podczas gdy koszty stworzenia gry pokrywa Bioware/EA. Z tego co mi wiadomo w branzy gier wydawca trzepie tzw czystą kasę a producent - coż, jest zdany na fochy wydawcy :D.

Skoro EA na rynku wydawniczym jest pierwszoplanowym graczem (obecnie jest pierwszym co do wielkości wydawcą gier na świecie z roczną sprzedażą sięgającą 4 miliardów dolarów), tworząc i wydając grę - przy załozeniu że gracze ją przyjmą - zarobi znacznie więcej a i zapewni grze lepszy start marketingowy niż LA. A z biznesie jak w biznesie - kto nie ryzykuje ten nie jedzie.

Dlatego też mając na uwadze zmienną jakość dzeł ze stajni LA osobiście nie mam nic przeciwko aby wydanie gry wzięli na siebie ludzie którzy tworza ją od podstaw a nie fircyki od Lucasa.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 20:32 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Masz racje Huragan. Bioware to banda amatorow, a ich produkcje to pasmo porazek.


Uhmmm pokaz mi mmo od Bioware. Trzaskanie singleplayer rpgow to zupelnie inna parafia. EA/"Bioware"- Mythic juz pokazali "zeby" w WAR. Teraz to sie musza bardzo starac i glaskac mnie po lecach zebym znow dal sie zrobic w huja :< ...

P.S. Tak wiem, za czasow startu WARa nie bylo Bioware-Mythic. To tak gwoli scislosci zanim ktos zacznie jeczec ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 20:57 
Cytuj  
LA wycofało sie z produkcji gry bo tego nie robili, oni mieli zajmować się wydaniem i wnieśli w projekt swoje patenty na wszystko co związane z universum SW, wycofanie się jak to zostało ujęte nie oznacza nic złego dla projektu, nie wiemy tez czy tak ta współpraca nie miała wyglądać od początku.

Sama gra to wielki projekt, tu chodzi o zarobek liczony już w miliardach jak pokazał ostatni cod, dlatego nie można ot tak pierdzieć na temat tej gry bez zapoznania się z tym co będzie w dniu premiery.
Tu nie spodziewajmy się tez wielomiesięcznych beta testów, pogrania sobie za free, gre zobaczymy dopiero gotową w okolicah premiery i poprzedzoną zapewne sporą kampanią reklamową.

Ta gra nie ma walczyć o klienta z wow-em, ta gra ma zgarnąć całe community fanów sw, obecnych graczy mmo co maja dość obecnych schematów korea/wow plus zdobyć tych co odchodzą od statycznej rozrywki jaką jest tv/kino, to zauważyły już największe koncerny medialne i zaczynają wbijać w ten rynek.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 20:58 
Cytuj  
Co widze jakis nowy material z tej gry, tym bardziej sie utwierdzam jak ta gra bedzie zjebana.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 21:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakos nie bardzo wierze, ze te 300mln dolarow poszlo na to co pokazali.
jesli tak - ok, zjebali strasznie - tylko pokaz mi to na papierze.


To ja ci powiem na co poszla ta kasa bo pisal o tym jeden z pracownikow EA :) Wiekszosc kasy nie poszla na gre ale na wynagrodzenia dla aktorow podkladajacych glosy :)) ROTFL Bioware :>


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 21:03 
Cytuj  
embe napisał(a):
latego nie można ot tak pierdzieć na temat tej gry bez zapoznania się z tym co będzie w dniu premiery.


Ja mam w dupie to co "będzie" w dniu premiery, wolę się skupić na tym co jest na bieżąco prezentowane. Na razie mamy świetne CGI trailery, czerstwe, wręcz ociekające amatorszczyzną prezentacje z gameplaya i mnóstwo obietnic ze strony devsów jaka to ich gra będzie wspaniała.

W obiecanki cacanki przestałem wierzyć po failu WAR, gdzie też mieliśmy dostać cuda na kiju a wiadomo co wyszło. Tutaj wcale nie musi być inaczej, zwłaszcza, że stara dobra ekipa nieudaczników z Mythic macza swoje paluchy w TOR.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 21:07 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ta gra nie ma walczyć o klienta z wow-em, ta gra ma zgarnąć całe community fanów sw, .


To samo mialo byc ze Star Trekiem Online i wiemy jak sie skonczylo, a fanow ST jest wiecej niz fanow SW :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 21:17 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
embe napisał(a):
Ta gra nie ma walczyć o klienta z wow-em, ta gra ma zgarnąć całe community fanów sw, .


To samo mialo byc ze Star Trekiem Online i wiemy jak sie skonczylo, a fanow ST jest wiecej niz fanow SW :)

To smutne ale Huragan dobrze prawi.
Z tym, ze fani Star Trek to nie sa fani. To sa Trekkies. Podgatunek ludzi..

Zreszta prosze kuwa:
SWTOR:
http://www.youtube.com/watch?v=1Hsiod-r34s
http://www.youtube.com/watch?v=rblDKlx404Y

WH40K:
http://www.youtube.com/watch?v=Zt5e2OX9FUk
http://www.youtube.com/watch?v=faoErpacDwE

A teraz JA SIE KUWA PYTAM!? GDZIE JEST TE 300Mln w SWTOR ?

Specjalnie dobralem filmiki zrobione na silniku, tak zeby podpasowac pod WH40K.. Jesli to jest wysko budrzetowa produkcja, to ja jestem panna młodą..

Last edit.
I gowno. To ze nie potrafia, nawet zachecajacego gameplay trailera, tez o czyms swiadczy tbh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 21:37 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
embe napisał(a):
Ta gra nie ma walczyć o klienta z wow-em, ta gra ma zgarnąć całe community fanów sw, .


To samo mialo byc ze Star Trekiem Online i wiemy jak sie skonczylo, a fanow ST jest wiecej niz fanow SW :)


W STO nie wierzyłem od początku zwazywszy że robił to Cryptic, który póki co pokazał 3 łącznie projekty z gameplayem na góra miesiąc kazdy. Kolejna sprawa to mała popularność tego uniwersum poza US. Oni sami tez najwyrazniej wiedzieli ze STO to gra na krótki dystans skoro zapodawali śmieszne dwudniowe traile licząc na zatrzymanie maniaków Star Trek i wiarę w częste epizody :) No ale tak czy owak te kilkaset k boxów poszło i cosik do kiesy im spadło zatem odpuszczają i oferują teraz toto np na amazon za 2,5$ w wersji download LOL. Co jednak ciekawe otrzymany key ich billing przyjmuje jako gametime na 30 dni - jak zatem widać idą po kosztach by tylko sciagnąc ludzi:)

Co do WH4000 owszem grafe toto pewno mieć będzie ( w koncu premiera dopiero w 2013 więc mają czas dłubać) ale to będzie poprostu gra bitewna, gdzie ponad walką nie spodziewam sie szczególnie rozbudowanego contentu. Podobny kierunek obrał Garriot ze swoją Tabula Rasa, która była naprawde ciekawym produktem ale upadła gdyz okazała sie zbyt niszową pozycją. Planetside SOE też specjalnego playerbase nie zdobył.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.


Ostatnio edytowano 26 gru 2010, 21:44 przez Fenris, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 21:43 
Cytuj  
no sto bylo niewypalem. ale to sie okazalo po tym, jak ktos POGRAL dluzsza chwile.
graficznie nie bylo rewelacyjne, ale w chuj ludzi chcialo sprobowac. to, ze gra byla zjebana wyszla po paru dniach od premiery.
w swotorze moze byc podobnie ale nie musi.
i nie wiem o co ci chodzi z tymi filmikami inside, bo jak dla mnie sa wystarczajace zeby nie odrzucac. a na to co zrobili z ta kasa to mam troche wyjebane.
chce dostac dobra gre, w ktora mozna pograc bez spinki, miec fun ze 'swiata', z robienia questow. jak bedzie do tego jakies pvp to bedzie git.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 21:46 
Cytuj  
Pograc bez spinki, miec fun ze swiata ? To ja Polecam RIFTa. Fun ze swiata jest, grac sie da, questy sa, pvp jest, a przy okazji gra nie wyglada jak kupa -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 21:54 
Cytuj  
no nie wyglada, za to jest jedna wielka kupa.
poza tym jak dla mnie swotor wyglada calkiem dobrze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 21:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no nie wyglada, za to jest jedna wielka kupa.
poza tym jak dla mnie swotor wyglada calkiem dobrze.

A masz chociaz jakis film z gry na poparcie ? ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.