mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:33 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Co w tym śmiesznego?
Podaj mi swoją propozycję przetłumaczenia Blackheart's Bay.


Wole grac z angielska wersja. Wersja polska może co najwyżej utrudniać komunikacje z innymi graczami. A tak przynajmniej nazwy są jednolite. Złowieszczy Fanboju Złośliwości +10 do faila.


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 sty 2015, 15:34 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:34 
Cytuj  
Vences napisał(a):
To nie jest snowball tylko 2 bardzo nierówne drużyny.


To snowball. A ze druzyny nierowne to truizm. Widać przecież, dlatego taki znowball okrutny jest mozliwy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:36 
Cytuj  
Widze ze niektorzy musza dowartosciowac swoja znajomosc angielskiego grajac eng only.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:40 
Cytuj  
Snowball jest wtedy, gdy mechanika gry bardzo utrudnia powrót do gry jednej z drużyn, pomimo że skillem reprezentują podobny poziom. Patrz Doto i utrata golda po śmierci.

Co do wersji PL. Imo część głosów jest lepszych, niż w oryginale. Np. pirat, który imo w eng. wyszedł kiepsko w porównaniu do pl.

@Nyx
Ci dwaj Raynorzy i Tyrande to pewnie ludzie z Founder's Packiem:D


Ostatnio edytowano 23 sty 2015, 15:47 przez Vences, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:46 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Widze ze niektorzy musza dowartosciowac swoja znajomosc angielskiego grajac eng only.

Widze, ze niektórzy muszą sobie co nieco dopowiadać. W multi zazwyczaj wybieram angielski bo jest to bardziej użyteczne. Zalezy od tłumaczenia, akurat u blizza nie lubie. Nie wiem co to ma wspólnego z dowartościowywaniem się. I jak pisze do kogos to nie będę się zastanawial jak jest "Jasnoskrzydlaty" po angielsku.


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 sty 2015, 15:51 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:49 
Cytuj  
Nikt nie napisał o znajomości jezyka badz jego braku. Okropnie wyglada po prostu tekst składający sie głownie z nazw własnych przetłumaczony na inny jezyk. W przeciwieństwie do słów pospolitych poza znaczeniem ważne dla odbioru całości są też wrażenia stylistyczne.
To co w zdaniu można jeszcze odpowiednio obudować, by brzmiało dobrze, nie zdaje rezultatu jako zlepek niezwiązanych słów na ekranie.
Prosty fakt - pojawia się w kazdej tego typu sytuacji.

Vences, snowball to budowanie coraz większej przewagi dzięki osiągnieciu przewagi (to ze ty sobie z tego jakies wlasne definicje wymyslasz nie ma znaczenia). Tak to działa właśnie w HotS. Płaski rozwój postaci -> wygrywa ten ktory od poczatku jest lepszy. Chyba ze spieprzy potem, kwestia jak duzy rubberbanding.

W dota masz sytuacje odwrotną, hero mają swój peak time w zależnosci od lvl i czasu gry. Można przetrzymać do late game, wyrównać szanse i wygrać gre mimo początkowej przewagi przeciwnika. Rozwój postaci ma postać krzywej, gdzie w danym czasie/lvl jest przecietna, ponad przecietna lub ponizej przecietnej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 15:52 
Cytuj  
Akurat spolszczenia u blizzarda stoja na wysokim poziomie w porownaniu do innych gier, np wcisniecie slaskiej gwary do tekstow dwarfow.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 16:03 
Cytuj  
Pewnie, jedne z lepszych w branzy. Zwłaszcza voice acting.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 16:03 
Cytuj  
A w Hotsie jak jest? Wczoraj obrywając 4 do 20 oraz prawie 4 levele i tak wygraliśmy grę, bo nasz comp okazał się lepszy w late.
Weź np. takiego Illidana. W early bardzo słaby, dopiero w late rozwija swoje skrzydła. Podobnie mój main, Murky, który w early jest zerem, do 16 co najwyżej przeciętny, by po 16 stać się mega maszyną do pushowania i zabijania.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 16:04 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Widze ze niektorzy musza dowartosciowac swoja znajomosc angielskiego grajac eng only.

ja gram po polsku w RPGi czy inne single player, ale w mutli to jest strasznie niepraktyczne


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 16:07 
Cytuj  
Dla mnie bez różnicy single i multi, pod warunkiem, że w multi znasz angielskie nazwy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 17:56 
Cytuj  
Mnie osobiscie podoba sie wersja pl hots czy hs, oczywiscie niektore rzeczy kłuja w oczy. Np ludzie smieja sie z Garosz Piekłorycz, umówmy sie nie brzmi to tak "badass" jak hellscream, ale niech ktos zapoda lepszy pomysl.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 20:02 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):

Vences, snowball to budowanie coraz większej przewagi dzięki osiągnieciu przewagi (to ze ty sobie z tego jakies wlasne definicje wymyslasz nie ma znaczenia). Tak to działa właśnie w HotS. Płaski rozwój postaci -> wygrywa ten ktory od poczatku jest lepszy. Chyba ze spieprzy potem, kwestia jak duzy rubberbanding.


W tym zdaniu sam sobie zaprzeczasz. Hots ma taki sam snowball jak cs, czyli go nie ma. W csie musisz oddac 2 rundy na eko, co by potem znowu miec rowna runde. W hotsie jak przeciwny team wbije pierwszy milestone lvl(czyli ulty czy jakies znaczace upgrady spelli) to tez musisz chwile poczekac, az sam ten lvl wbijesz. Zaznaczam, ze sa to milestony. Wiec jak przeciwnik ma 10, a ty 9 to sie nie bijesz. Natomiat jak przeciwnik ma 11, a ty 10 to juz smialo mozesz normalnie grac.
Snowball bylby gdyby nie bylo mozliwosci podjecia walki 5v5, przy jakiejkolwiek roznicy lvlu, tak samo jak w csie bylby snowball gdybys kazda runde musial grac eko co czasu, az ktorejs z nich nie wygrasz.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 23:03 
Cytuj  
Bo?


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 23:06 
Cytuj  
Bo obraza majestatu dla tak PRO gracza.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 23:11 
Cytuj  
roball napisał(a):
Dziwie sie ze ktos w ogole to gra, a kupowanie dostepu do HOTS to juz wyzszy level glupoty.

kupowales wieksze kretynizmy.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 23:17 
Cytuj  
Ja przegralem z 20 i mnie nie znudzila.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 00:36 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo to slaba gierka, ja rozumiem casual itd, pogralem w to moze z 2-3h i mnie znudzilo kompletnie.


Argument na zasadzie a ja znalazłem kamyczek bardziej przypominający gówienko.

Kurwa, robak ogarnij się.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 11:32 
Cytuj  
Zaraz ktoś rzuci, że jest easy to learn, hard to master, więc obecnie nie jest i pewnie nigdy nie będzie. Z drugiej strony roball dla ludzi nowych w moba to będzie fajna gra, w tych kategoriach ja dobrze oceniam ten tytuł.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2015, 11:34 
Cytuj  
yep, dobry tytul zeby sie zapoznac z moba i ewentualnie pojsc dalej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.