mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 21:04 
 
raggnarok napisał(a):
Bahamut napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Bahamut raczej bym się nie martwił. Pozostałe "hiciory" mają gotową technologię i ludzi z ogromnym doświadczeniem a Shadowruna robili ludzie, którzy tego doświadczenia raczej zbyt wielkiego nie mieli :)(jeśli chodzi o rpgi i o PCty chyba też). Bylbym raczej dobrej myśli :).

Ale nigdy nie wiadomo czy nagle InExile i Obsidian radośnie nie ogłoszą że ich gry będą również na naplety.


Prosze cie... Ja rozumiem czarnowidztwo, ale troche zdrowego rozsadku, plz...

Na tablety prędzej czy później będzie na pewno.

Postęp w wydajności jaki się dokonuje na polu procesorów dla smartfonów, tabletów, tableto-laptopów i cieńkich lapków jest dużo szybszy niż w tych dla normalnych lapów i desktopów i jeszcze przez parę lat tak będzie. Niedługo kolejne serie procesorów dla tych urządzeń m.in. od Qualcomm-a i Intela, a także nowa ofensywa z tabletami na Win 8.

Zresztą na tabletach z Windows 8 i Linux x86 to będzie można odpalić normalną wersję od razu. Wersja na iOS, może Andka to pewnie parę miesięcy później. Ciekawe tylko w jaki sposób przysosują normalną wersję do tabletów na Windows i Linux. Paczem? DLC? Osobna werjsa?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 21:30 
 
Atakuje magazyn w dokach (a wydałem all kase na upgrejd i zabrakło na najemników>po prostu jagged alliance w tym momencie> wkurw na brak save a) Walki super, coraz bardziej mi się ta gra podoba (a już miałem odstawić). Odwalam kombinacje alpejskie , aby przeżyć (2 vs 5) heal, totem leczący, apteczka, summon... trza kombinować! MIÓD! (bez haste a od shamanki... masakra> next czar jaki kupie). Sorry , ale nie kumam waszych żali na SR (poza sejwami).

Przypominam, że moge udostępnić wersje drm free (wzamian za pare kart).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 21:40 
 
Ravushimo napisał(a):
raggnarok napisał(a):
28 Euro? Pojebalo ich?

a shadowrun za 12 euro za drogi dla niektorych... :P


Jest roznica miedzy 12 euro, a 28 :)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 22:39 
 
sula napisał(a):
Zresztą na tabletach z Windows 8 i Linux x86 to będzie można odpalić normalną wersję od razu. Wersja na iOS, może Andka to pewnie parę miesięcy później. Ciekawe tylko w jaki sposób przysosują normalną wersję do tabletów na Windows i Linux. Paczem? DLC? Osobna werjsa?


Zlosliwy moglby stwierdzic ze android to de facto linux, zasadniczo w dzisiejszych czasach jak cos jedzie na openglu+uzywa jakiegos przenosnego liba do reszty crapu (sdl anyone?) to port gry na dowolna platforme to kwestia tygodni. Co do przystosowania to pewnie dodadza troche kodu i wypuszcza osobne binarki ;f .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 23:17 
 
Eshim napisał(a):
sula napisał(a):
Zresztą na tabletach z Windows 8 i Linux x86 to będzie można odpalić normalną wersję od razu. Wersja na iOS, może Andka to pewnie parę miesięcy później. Ciekawe tylko w jaki sposób przysosują normalną wersję do tabletów na Windows i Linux. Paczem? DLC? Osobna werjsa?


Zlosliwy moglby stwierdzic ze android to de facto linux, zasadniczo w dzisiejszych czasach jak cos jedzie na openglu+uzywa jakiegos przenosnego liba do reszty crapu (sdl anyone?) to port gry na dowolna platforme to kwestia tygodni. Co do przystosowania to pewnie dodadza troche kodu i wypuszcza osobne binarki ;f .

Akurat Wasteland 2 jest robiony na silniku Unity, więc zrobienie wersji na naplety czy nawet xbox`a to kwestia kilku kliknięć, więc pokusa jest :]

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lip 2013, 23:45 
 
Ktoś już skończył SR ? U mnie mija 12 godz (walka na cmentarzu z korporacyjnym commando), daleko do końca ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 00:08 
 
Chyba afkowales gdzies po drodze. Dokladnie przed chwila skonczylem cmentarz i mam 8 godzin na liczniku :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 00:14 
 
raggnarok napisał(a):
Chyba afkowales gdzies po drodze. Dokladnie przed chwila skonczylem cmentarz i mam 8 godzin na liczniku :)


Cmentarz zrobiłem za 3 razem(właśnie przed chwila) Za pierwszym razem agenci mnie szybko ubili, za 2 ghule były za szybkie. A wcześniej kombinowałem sporo z Gino no i w dokach nie nająłem nikogo bo sie splukałem co przełożyło sie na powtarzanie. Na początku tez wtopy zaliczałem z uwolnieniem Coyote. Gram na hardzie.

Nie najlepiej rozwinąłem swego shadowrunera (żałuje wydanej karmy na dekerskie skile). Wybrałem smg, a to nie jest najefektywniejsza broń dla shamana. Warto robić z siebie cyborga ? (przypomina mi to syndicate).


"What sort of DLC can we expect?

Here’s what we’re planning to make available for paid download after launch:

Berlin Campaign (new campaigns also allow you to build with an expanded set of tiles)
Map Packs (new terrain tiles and props for you to use in your own campaigns)
All New Shadowrun Stories (created by HBS)
Additional Outfits and Portraits for your character
Now to be clear, our Backers and Collector’s Edition Pre-orderers will get the Berlin Campaign at no charge. Any DLC developed after launch will require payment. "

That's from the kickstarter page:
http://www.kickstarter.com/projects/161 ... sts/449984


Kurde teraz w UB przydal by sie 6 poziom dekera... ech trza wyciagnąć info ręcznie :D (przypomina mi się Fallout w tym miejscu)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 06:17 
 
kim grasz ragnarok?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 08:07 
 
Eshim napisał(a):
sula napisał(a):
Zresztą na tabletach z Windows 8 i Linux x86 to będzie można odpalić normalną wersję od razu. Wersja na iOS, może Andka to pewnie parę miesięcy później. Ciekawe tylko w jaki sposób przysosują normalną wersję do tabletów na Windows i Linux. Paczem? DLC? Osobna werjsa?


Zlosliwy moglby stwierdzic ze android to de facto linux, zasadniczo w dzisiejszych czasach jak cos jedzie na openglu+uzywa jakiegos przenosnego liba do reszty crapu (sdl anyone?) to port gry na dowolna platforme to kwestia tygodni. Co do przystosowania to pewnie dodadza troche kodu i wypuszcza osobne binarki ;f .

Dobra dobra napiszę GNU/Linux ;p Wspomniałem o GNU/Linux bo jest już potwierdzona wersja na niego, a na Andka jeszcze nie. Co do przystosowania to chodziło mi o jakąś opcję lub osobną binarkę, dzięki, której gra się przystosowuje do obsługi touchscreenem wygodnie.

W każdym razie na pewno "na tablety" będzie. Kwestia tylko tego kiedy.

Zresztą już niedługo coraz ciężej będzie rozgraniczać między softem na tablety, lapki i desktopy Coraz więcej będzie tabletów z Windows 8 na których odpalisz to samo co na lapku / desktopie. Projekty takie jak Ubuntu Touch sprawią, że i Linux trafi na tablety z możliwością uruchamiania tego co na lapku / desktopie. Ze drugiej strony pojawią się laptopy z Androidem. No i jest jeszcze Google, który próbuję pakować ChromeOS na każdy możliwy sprzęt.

O ironio Apple narazie nie słychać czy Apple coś w tej kwestii robi i utrzymuje wyraźne rozgraniczenie pomiędzy MacOS i iOS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 08:22 
 
Eshim napisał(a):
sula napisał(a):
Zresztą na tabletach z Windows 8 i Linux x86 to będzie można odpalić normalną wersję od razu. Wersja na iOS, może Andka to pewnie parę miesięcy później. Ciekawe tylko w jaki sposób przysosują normalną wersję do tabletów na Windows i Linux. Paczem? DLC? Osobna werjsa?


Zlosliwy moglby stwierdzic ze android to de facto linux, zasadniczo w dzisiejszych czasach jak cos jedzie na openglu+uzywa jakiegos przenosnego liba do reszty crapu (sdl anyone?) to port gry na dowolna platforme to kwestia tygodni. Co do przystosowania to pewnie dodadza troche kodu i wypuszcza osobne binarki ;f .

Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, bo android nie uzywa pełnego OpenGL, tylko OpenGL ES. Wbrew nazwie, jedno z drugim ma niewiele wspolnego.

Niemniej jak sie korzysta z gotwych rozwiązań, albo ma niezbyt duza gre i nie korzysta sie z funkcji specyficznych dla platformy to nie powinno byc problemu z portowaniem. W zasadzie to nie ma technicznego powodu dla ktorego nawet gry AAA nie miałyby być dostępne na Linuxa. Problemem sa powody polityczno-ideologiczne.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 08:47 
 
warhameron napisał(a):
Nie najlepiej rozwinąłem swego shadowrunera (żałuje wydanej karmy na dekerskie skile). Wybrałem smg, a to nie jest najefektywniejsza broń dla shamana. Warto robić z siebie cyborga ? (przypomina mi to syndicate).


Robienie z shamana cyborga to średni pomysł ze względu na ubytek esencji, która przekłada się na cooldowny czarów. Ale kombinować można. To był dla mnie zawsze plus Shadowruna, za dużą elastyczność w tworzeniu postaci.

Ja właśnie idę po "doktorka" do szpitala. Zobaczymy jak mój team sobie poradzi. Chociaż z tego co widzę to grając na normal walki nie są zbytnim wyzwaniem. Przynajmniej do tej pory.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 09:51 
 
Pisano aby grać na hardzie.

Da się zwiększyć tą esencję?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 10:14 
 
Nie czytałem ;-)

Esencji nie da się zwiększyć. Przynajmniej nie powinno się dać o ile dobrze pamiętam mechanikę papierowego Shadowruna.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 10:15 
 
Mogę wynająć gości co mają 6 esencji a ja mam 5. Czemu oni mają wiecej? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 10:44 
 
6 to wartość początkowa. Na pewno nie masz żadnych wszczepów? :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 11:27 
 
Hmm tak patrzę na cenę tego Space Hulka i nie kumam czy komp mi totalnie rozjebał wzrok czy może ich totalnie pojebało :0??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 11:35 
 
Mendol napisał(a):
kim grasz ragnarok?


Street Samurai z nastawieniem na Pistolety/Charyzme. Jak na razie bez wiekszych problemow na Hardzie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 12:07 
 
Nie mam dostepu do steama wiec mam pytanie.
Czy dostępne jest na tej platformie Wizardry 8?


_________________
PSN_id: Adhoc8810

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 12:13 
 
Proszę oto dostęp http://store.steampowered.com/ :wink:
Nie ma w sklepie czyli nie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.