mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 21:20 
 
Highlander napisał(a):
Mam problem z zewem prypeci ze steama. Gra laduje sie cholernie dlugo, praktycznie przestaje odpowiadac, raz czakalem dlugo na loadingu az zaskoczylo. Podczas samej gry potrafila zrobic scine na dluzsza chwile. wtf. help.

Z rok temu grałem i nie było problemów. Przeglądałeś forum steam ? Problem z driverami DX em jak dla mnie z opisu(może na 9 lub 10 przestaw) ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 21:52 
 
hmm... powroce za tydzien do problemu. Ale przy dx10 w ogole mi gra nie wystartowala.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 22:02 
 
Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy wydać 13 euro na Shadowruna, albo się przymierza do zakupu to odradzam.
Gra niewarta swojej ceny. MINUSY:
- gra jest krótka (koło 15)
- combat jest słaby ( słabe AI, bezużyteczne połowa broni/czarów/skilli/consumables, zerowy challenge)
- rozwój postaci to żart. Punktów starczyło mi, żeby wziąść chyba prawie wszystko co możliwe w grze a i tak starczy mi używać shotguna. Etykiety do dialogów to też żart, chyba tylko "security" pojawiło się więcej niż raz ( niektóre etykiety w ogóle)
- itemizacja nie istnieje (co jakiś czas kupujemy kolejny tier naszego narzędzia śmierci i pancerza i... tyle )
- Praktycznie brak udźwiękowienia: zerowy ambient, zero odgłosów postaci
- brak animacji - wszyscy stoją jak kołki, poruszają się też tak samo. Jedna animacja śmierci.

Podsumowując miałem wrażenie jakbym grał w jakieś demo. Ludzie mówią, że to miał być edytor a kampania to taki dodatek. Sory ale ja kupowałem GRĘ a nie edytor.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 22:16 
 
Stobek napisał(a):
Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy wydać 13 euro na Shadowruna, albo się przymierza do zakupu to odradzam.
Gra niewarta swojej ceny. MINUSY:
- gra jest krótka (koło 15)
- combat jest słaby ( słabe AI, bezużyteczne połowa broni/czarów/skilli/consumables, zerowy challenge)
- rozwój postaci to żart. Punktów starczyło mi, żeby wziąść chyba prawie wszystko co możliwe w grze a i tak starczy mi używać shotguna. Etykiety do dialogów to też żart, chyba tylko "security" pojawiło się więcej niż raz ( niektóre etykiety w ogóle)
- itemizacja nie istnieje (co jakiś czas kupujemy kolejny tier naszego narzędzia śmierci i pancerza i... tyle )
- Praktycznie brak udźwiękowienia: zerowy ambient, zero odgłosów postaci
- brak animacji - wszyscy stoją jak kołki, poruszają się też tak samo. Jedna animacja śmierci.

Podsumowując miałem wrażenie jakbym grał w jakieś demo. Ludzie mówią, że to miał być edytor a kampania to taki dodatek. Sory ale ja kupowałem GRĘ a nie edytor.


Grałeś zapewne na normalu. Bo ja na hardzie męczyłem się z paroma walkami i obecnie utknąłem na 4 od końca. Gra według mnie ma to coś (gram 4 dzień tylko w SSR).
SSR rozwinie skrzydła najwcześniej pod koniec roku, jak wyjdzie Berlin i pokażą sie kampanie na 30 + godz. (juz jest parę testów i wyglądają obiecująco. To co fajne to import postaci, więc jak wysypie kampanii/modów będzie w co grać). Nie przekreślaj tej gry bo to co stworzą moderzy może mile zaskoczyć.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 22:30 
 
warhameron napisał(a):

Grałeś zapewne na normalu. Bo ja na hardzie męczyłem się z paroma walkami i obecnie utknąłem na 4 od końca. Gra według mnie ma to coś (gram 4 dzień tylko w SSR).
SSR rozwinie skrzydła najwcześniej pod koniec roku, jak wyjdzie Berlin i pokażą sie kampanie na 30 + godz. (juz jest parę testów i wyglądają obiecująco. To co fajne to import postaci, więc jak wysypie kampanii/modów będzie w co grać). Nie przekreślaj tej gry bo to co stworzą moderzy może mile zaskoczyć.


Na hardzie. No ale jeszcze nieskończyłem :] Właśnie jestem po odwiedzeniu tego całego bractwa. Biegam w 3 osoby. Na czwartego żal kasy. Powtarzałem parę razy pierwszą walkę w budynku na początku gry ale to tylko przez niefart i głupie błędy.
Jak wyjdzie Berlin ( za który też trzeba będzie zapłacić) i jak dodadzą looting, większą customizacje, wpływ na przebieg rozgrywki, AI, animacje i dźwięki to pogadamy ;]
Poza tym nie uważam, że gra to jakaś tragedia. Fabuła i świat ratują dużo. No i są czasem nawet rożne sposoby przejścia nie których leveli ( ale i tak kończą się zawsze tak samo - FIGHT!). Ale poza tym jest słabo. Po prostu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2013, 00:17 
 
Po czesci sie zgadzam ze Stobkiem. Combat jest zalosny. Gram na Hardzie, w tej walce gdzie po raz pierwszy pojawiaja sie robale wyszla cala plycizna tego systemu walki, lol. Robale staly, atakowaly caly czas jednego summona za jakies smieszny dmg, nic mu praktycznie nie robiac, a moje sily zabiljaly je w kolko macieja, rofl, totalna zenada, zero wyzwania, AI wrogow praktycznie nieistniejace. Rozwoj postaci tez slabo, to samo itemizacja, generalnie im dalej w las tym bardziej smierci gra dla ipadowcow do pogrania na kiblu. Ladne tla i sam setting to troche za malo. Najbardziej to rozczarowal mnie ten system walki - jest naprawde wybitnie chujowy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2013, 07:56 
 
Highlander napisał(a):
Mam problem z zewem prypeci ze steama. Gra laduje sie cholernie dlugo, praktycznie przestaje odpowiadac, raz czakalem dlugo na loadingu az zaskoczylo. Podczas samej gry potrafila zrobic scine na dluzsza chwile. wtf. help.

Gra ładuje się długo, dużo dłużej niż inne gry ale bez przesady - sprawdz defragmentacje, obciążenie systemu i te sprawy - na pewno szybki dysk + dużo ramu i ramu grafiki robią tu różnicę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2013, 08:58 
 
Dla tych osób, które oczekują dzisiejszej premiery Realms Of Arkania: Blade of Destiny HD - gra jest już możliwa do pobrania na Steam ale są z nią problemy. Z niewiadomych względów start gry został przyspieszony na Steam o co najmniej 10 godzin i w związku z tym wydawca nie zdążył zaimplementować wszystkich poprawek, a w tym m.in. poprawnej wersji angielskojęzycznej. W chwili obecnej gra jest dziurawa bo brakuje podręcznika (pracują jeszcze nad wersją angielskojęzyczną), a w grze nieprawidłowo wyświetlają się tooltipy (lub nie wyświetlają się wcale). Dla tych, którzy nie mogą się doczekać i mimo to chcieliby zacząć rozgrywkę polecam wrzucenie w Google hasła "The Dark Eye 4th edition Basic Rules" - jest to podręcznik do świata, z którego między innymi korzysta gra (jest w necie w pdf'ie). Mimo bólów porodowych gra zapowiada się oldschool'owo w pełnym tego słowa znaczeniu - sam kreator postaci wprawił mnie w dobry nastrój, od razu przypomniała mi się edycja Pen&Paper :) Ok, idę rzucać kostką d20 :D


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2013, 09:12 
 
Mam kupione od 3 tygodni, ale i tak po pracy będę mógł pograć. Jeszcze wczoraj Steam pokazywał, że premiera będzie dzisiaj o 16, trochę się pośpieszyli. Miejmy nadzieję, że na 16 wszystko będzie ok.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 09:23 
 
Pograłem chwile w tego nowe EoN. Meh. Najwiekszym selling point tej gry mialbyc bitwy z udziałem 48 graczy. Teraz ograniczyli sie do 4, a w takim przypadku lepiej pograć w WiC albo StarCrafta ...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 13:04 
 
Misery o 16...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 16:38 
 
Gearbox To Re-Release Homeworld 1 & 2 and HD Remakes:
http://www.spacesector.com/blog/2013/07 ... d-remakes/

:P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 16:49 
 
Ja pierdole, starszego "newsa" nie mogles wygrzebac...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 19:36 
 
Misery sie zasysa - sporo waży. Zagram jak się zrobi ciemno. Ogólnie to większość linków nie działa bo albo przeciążenie albo cuś...

Trochę się boję o stabilność i bugi bo już pierwszy fix wyszedł do latarki :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 22:48 
 
Realms of Arkania HD Remake released in unplayable state
http://www.rpgcodex.net/#9074

- no intro
- no battle sounds
- all weapon models looks like crossbows
- most NPCs look like skeletons
- trying to cast a spell gives the message "spell not implemented"
- snow textures are broken
- walking sounds are placeholders/unbearable to listen to
- button hotspots aren't centered on the actual buttons
- map turns black indoors, stays black when going outdoors (workaround available)
- Many NPCs have holes in their heads
- only one save game slot with fixed name
- save game (singular) randomly deletes itself to jest na maxa po uju
- heroes in-game don't look like they do in the editor
- you start with infinite money, which randomly resets to normal during gameplay
- random events and random battle on the overland map don't seem to work
- hard crash trying to enter Daspota

Warto kupić ?:P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2013, 22:58 
 
Gra, gra..potworki sie zdazaja.. ale ze to dopuscili do sprzedazy wogole?

Chcialbym pracowac w dziale QA Steama lol. Chyba gruby ma lekko wyjebane na to co sprzedaje o ile mu placa procencik. Zreszta wogole ostatnio to ich tam pojebalo... pierdyliard jakis gier popierdolek do ktorych tbh powinni doplacac ludziom zeby to wzieli, AAA w dzien premiery coraz drozsze (niektore dochodza do 200PLN juz), jakeis kurwa itemki, karty i chuj wie jakie jeszcze bzdury...
Kto tam wogole kurwa to kontroluje? Bo to juz ne jest sklep tylko cyrk z cenami z dupy (nie liczac tych wyprzedazy na ktorych tbh to jest co 3 miechy to samo zreszta). Taka growa Nasza-Klasa. :roll:

Masakra.

A przy tej gierce to niedorobiony Shadowrun, w ktorym tak na oko polowa kasy z crowfundingu poszla uj wie gdzie (bo napewno nie w gre) jest arcydzielem kodu. :)
Ogolnie mialo byc tak pieknie, remaki RPGow, wizyty w zakladach pracy... a jest jak jest. :evil:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 05:12 
 
Jak ktoś uwielbiał oryginały to warto kupić. Jak ktoś lubi oldscoolowe RPGi, które nie prowadzą za rączkę to też warto.
Ja tą grę uruchamiałem w dniu premiery (przyśpieszonej, Steam za wcześnie wypuścił grę i wrzucił nie dokończoną wersję international, bo wersja niemiecka jest ok od dawna i bugów nie ma) i większości z tych rzeczy z listy nie widziałem (intro było, modele broni były, save działały, mapy były ok, itp...).
Było sporo problemów z wersją international (masa tekstu po niemiecku), może inne bugi też były, mnie się nie trafiły. Poszedł hate po forach i ludzie brednie teraz piszą. Na forum Steama też jest masę jadu w wielu postach, ale jak się spojrzy w profile piszących to ponad połowa gry nawet nie posiada... znaczy typowe zachowanie ;).

Nie jestem szczęśliwy, bo myślałem, że będzie to udany powrót do Aventurii, ale na razie czekam aż poprawią tłumaczenie (w sensie, dzisiaj po 3 patchu powinno już być wszystko ok) bo niemieckiego po prostu nie trawię ;).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 09:47 
 
Perrin napisał(a):
Było sporo problemów z wersją international (masa tekstu po niemiecku), może inne bugi też były, mnie się nie trafiły. Poszedł hate po forach i ludzie brednie teraz piszą. Na forum Steama też jest masę jadu w wielu postach, ale jak się spojrzy w profile piszących to ponad połowa gry nawet nie posiada... znaczy typowe zachowanie ;).
.


Tak, bo to jest jad od osob, kore kupily w pre-orderze, nic wiec dziwnego, ze sa wkurwieni.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 10:05 
 
W tym sęk, że nie. Można sobie wejść w profile ludzi piszących na forum Steama posty i sprawdzić jakie gry posiadają. Zabawne jest to, że ci co plują najbardziej, nie posiadają nawet tej gry (a jeden ze sprawdzanych miał nawet zabanowany VAC).
Pre-orderowcy i fani poprzednich gier z serii pisują na oficjalnym forum, w mniej lub bardziej cywilizowany sposób.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 20:18 
 
Prawdą jest, że gra wyszła w stanie, w którym wyjść nie powinna (niedopracowania, brak translacji, brak podręcznika etc.). Nie mam jednak żalu do twórców bo widzę, że nie zostawiają klientów na lodzie - wręcz przeciwnie - poprawki wychodzą regularnie i za każdym razem jest lepiej. Zarówno na Steam jak i na ich stronie odpowiednie osoby udzielają odpowiedzi na pytania graczy, służą pomocą oraz przedstawiają konkretne plany dalszych działań i usprawnień. Jest to mała firma, która do tej pory specjalizowała się głównie w produkcjach opartych o przeglądarki więc RoA:BoD HD jest właściwie pierwszym większym ich projektem. Jestem w stanie pójść na kompromis i wybaczyć im błędy bo to co oferują to gra na jaką długo czekałem - zwłaszcza w sytuacji gdy do premiery Chaos Chronicles najprawdopodobniej nie dojdzie. Nowa RoA to powrót do korzeni, stary dobry ol'school. Dość już miałem tych NPCów z żółtymi wykrzyknikami nad głową i schematów stworzonych pod wtórnych analfabetów, którym się nawet nie chce czytać tego co NPCe mają do powiedzenia.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.