mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 10:15 
 
iniside napisał(a):
Star Citizen to ostania nadzieja białych na porządny space sim.

Ja duże nadzieje pokładam w X Rebirth, ale to dlatego, że X Universe darzę sentymentem :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 10:41 
 
Mam nadzieje ze w nowym X poprawia dowiedzenie Capitalami. Bo to była rzecz która totalnie mnie odrzuciła od poprzdnych X. Latanie capitalem jak myśliwcem, totalnie zniszczyło mój nerd mode ;/.

Osobiscie miałbym nadzieje, ze jakiś RTSowe UI do dowodzenia capitalem, wydawanie rozkazów załodze, rekrutacja załogi szkolenie jej, rozbudowane system broni i potem przygladanie sie jak, załoga mniej lub bardziej udanie wykonuje moje rozkazy. Ehh w tedy bym chyba juz innej gry nie włączał ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 10:45 
 
W nowy X przydała by się jeszcze obsługa FreeTracka. Będę bardziej niż szczęśliwy jeżeli w końcu o tym pomyślą.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 11:12 
 
muehehe... nowy x?

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9194&STR=3

Przeciez to typowy okrojony i uproszczony sequel - jak wlasciwie kazdy na przestrzeni ostatnich paru lat.

Jakby sie komus nie chcialo czytac - z tego artykulu wynika ze w nowym 'x' nie da sie sterowac/dowodzic/latac capitalami, ba! nie da sie sterowac wiecej niz jednym statkiem naraz a gra zostala przystosowana do pada i pomimo ze autor stara sie unikac jak ognie przyznania tego to widac ze to bedzie 'scasualizowane' i okrojone w uj i nastawione na rozpierdol i 'fabule'.

To bedzie troche bardziej rozbudowana strzelanka - nothing more. Zreszta sam egosoft pisze na forum ze to jest reebot i zerwanie z poprzednimi czesciami.

Srsly.. ja nie rozumiem jak jeszcze ktokolwiek majacy sprawne choc 2 neurony moze jeszcze liczyc na skomplikowane, rozbudowane i nie oglupione, 'duze' gry i sequele znanych marek. Jedyna nadzieja to kickstarter i indie (ktore tez z czasem zrobia te samo co gry AA i AAA). Reszta to kupa i to z roku na rok coraz wieksza.


Cytuj:
NIe zjebie ale pieprzysz głupoty. Myslisz ze gry to ile sie robi ? Trzy dni ?
Wypuscili to co mają. Będą wypuszczać kolejne moduły w miare jak będą sie nadawać do użytkowania.

Star Citizen to ostania nadzieja białych na porządny space sim.


Uj mnie to interesuje w sumie co maja i jak beda wypuszczac (oprocz tego wiem to doskonale ale whatever). Maja 17 milionow dolarow i wypuszczja HANGAR Z ITEM SHOPEM gdzie 'mount' kosztuje 20 dolarow. Pathetic. Przeciez to nawet alpha gry nie jest i juz item shop? LOL
To co bedzie w nastepnym module? naklejki po 50$? przyciemniane szyby do jedynego dzialajacego staku za 100$?

daj... daj.... daj..... daj.....

Moze to i bedzie porzadny space-sim ale za to co zrobili maja sporego minusa i sorry ale przeczuwam mocne parcie na kaske tutaj.
Chujowe zachowanie i tani cashgrab to chujowe zachowanie i tani cash grab - niewazne kto to robi i co naobiecywali.

Czlowieku wyhoduj sobie troche krytycyzmu bo az zal czytac jak cos fanbojujesz (i to bazujac tylko na obiecankach)... zreszta reakcja community jest conajmniej... neutralna (:)) wiec nie.. nie 'pieprze glupot'

PS. "Mam cie na ignore'... huehuehue...

PS2. Czytam sobie rozne portale dzis i potwierdza sie to ze nowy TW ma totalnie skopana optymalizacje. W oceny 9,5/10 tez bym nie wiezyl bo to jest sponsoring i nic wiecej. Zreszta czym to sie wogole rozni od poprzednika? teksturami i brakiem wsparcie dla modow? meh...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 11:45 
 
Wierzyl tam ma byc... fail :/


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 12:36 
 
ten might i magic legacy sam nie wiem warto kupowac deluxa zeby pograc wczesniej ten 1 akt? czy slabe toto? i jest wogole jakis teraz rpg do pogrania? kurde kupilem ostatnio ps+ pogralem 2 dni i nie mam w co grac ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 13:45 
 
Gra ma bardzo duży potencjał, gra się miło i przyjemnie.
Ale to Alfa.
Jak chcesz sobie fajnie pograć, możesz czuć się zawiedziony. Błędy się zdarzają, a 1 Akt to tylko wycinek gry, zbyt dużo tu nie pograsz.
Z drugiej strony nic nie tracisz, na premierę gotową grę będziesz mieć. W międzyczasie można potestować, z czasem ma pojawiać się nowa zawartość (oprócz standardowych poprawek i zmian).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 13:47 
 
RufeN napisał(a):
jakos nie moge sie przekonac do zakupu tego ROMEII + wkurzylem sie,ze nie dostane DLC (DLC za 8€ w dniu premiery - pojebalo?!), ktore dawane bylo w preorderach... no chyba,ze ktos zna jakis sklep, co sprzedaje klucze razem z tym Culture Packiem? - pogralbym Sparta ;]

Skidrow sprzedaje klucze z dlc i paczem do grania na multi nawet. Ja się na razie wstrzymuje z nowym totalwarem, bo śmierdzi bugami.


_________________
Duh, winning

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 14:00 
 
a RELOADED już wrzucił demo ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 15:11 
 
Dobre opinie graczy zbiera na meta, ale może to jakaś zorganizowana akcja. ;) Ja tam biorę w ciemno, nie kupiłem aaa od wiosny.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 15:43 
 
Zapowiedzieli Space Hulk: Deathwing

Cytuj:
Space Hulk®: Deathwing™ is a First-Person Shooter experience of Games Workshop’s classic Space Hulk boardgame set in the universe of Warhammer 40,000, developed on Unreal Engine 4 by Streum On Studio, the team behind E.Y.E: Divine Cybermancy. Published by Focus Home Interactive and co-produced by Cyanide Studio, Space Hulk: Deathwing offers players the chance to experience a desperate battle against Genestealers in the claustrophobic tunnels of a Space Hulk, as they will gain skills, new abilities and new equipment thanks to experience earned during perilous missions.


http://www.focus-home.com/index.php?rub=news&id=586


Na pewno będzie lepsze od tego przeniesienia board game amatorskiego ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 16:15 
 
iniside napisał(a):
Mam nadzieje ze w nowym X poprawia dowiedzenie Capitalami. Bo to była rzecz która totalnie mnie odrzuciła od poprzdnych X. Latanie capitalem jak myśliwcem, totalnie zniszczyło mój nerd mode ;/.

Osobiscie miałbym nadzieje, ze jakiś RTSowe UI do dowodzenia capitalem, wydawanie rozkazów załodze, rekrutacja załogi szkolenie jej, rozbudowane system broni i potem przygladanie sie jak, załoga mniej lub bardziej udanie wykonuje moje rozkazy. Ehh w tedy bym chyba juz innej gry nie włączał ;s.


Wydaje mi się, że czytałem, że w nowym X nie będzie latania capitalami, w ogóle nie będzie można już sobie robić flot, jeden statek i to wszystko. Gł. ficzer gry to chyba łażenie po tych smutnych stacjach...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 16:25 
 
No i oczywiście nie będzie lądowania na planetach.

Na horyzoncie jest jeszcze Elite 4 Brabena. Wg tego co Braben obiecuje, może to być coś na miarę Frontiera.
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=8756

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 16:48 
 
Kabraxis napisał(a):

hehe "na Baldura" już było to tym razem "na Tormenta" próbują leszczy łapać widzę.


Kabraxis napisał(a):
Uj mnie to interesuje w sumie co maja i jak beda wypuszczac (oprocz tego wiem to doskonale ale whatever). Maja 17 milionow dolarow i wypuszczja HANGAR Z ITEM SHOPEM gdzie 'mount' kosztuje 20 dolarow. Pathetic. Przeciez to nawet alpha gry nie jest i juz item shop? LOL

Koleś wie co robi. Na tą grę hordy nerdów mają mega-erekcję to ich strzyżę. Robił za producenta w Hollywood to obyty w biznesie jest i skoro jego klienci mają mega hajpa i chcą płacić to po prostu korzysta i będzie korzystał. Jak sobie fani SC pościelą tak się wyśpią :)


Xanth napisał(a):
No i oczywiście nie będzie lądowania na planetach.

Na horyzoncie jest jeszcze Elite 4 Brabena. Wg tego co Braben obiecuje, może to być coś na miarę Frontiera.
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=8756

X.

Chyba najciekawiej ten tytuł wygląda z nadchodzących. Dzięki Xanth.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 18:35 
 
A kiedy ma byc premiera Elite?? Bo coś gadali o 2014 ale wspominali chociaż który kwartał??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 19:25 
 
Maly plusik dla AI w Rome II. Stanalem z armia pod miastem, zaczalem oblezenie, w nastepnej rundzie dostalem oferte pokoju od obleganej frakcji, poszla kontra - pokoj + wlaczenie do mojej frakcji (to nowa rzecz, tworzy sie konfederacje z inna frakcja, ktora jest od nas np. wyraznie slabsza albo staje w obliczu najazdu innej kulturowo frakcji, ale ma tez z nami np. wiezy krwi; cos w stylu cala Brytania jednoczy sie przeciwko Rzymowi) no i AI sie zgodzilo :) W poprzednich TW byly z tym problemy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 19:35 
 
wolalbym by na polu bitwy bylo lepsze AI.


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 19:40 
 
http://www.strategyinformer.com/news/24 ... pack-2-dlc
Max 72 lev teraz w B2 (a ja stoję na 44...)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 23:41 
 
Highlander napisał(a):
wolalbym by na polu bitwy bylo lepsze AI.


A grałeś chociaż?? AI w bitwach jest ponoć sporo lepsze z tego co było widać na filmikach i wyczytać w reckach.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 23:47 
 
Anglia podbita! Teraz czas na przyczolek na kontynencie. Ide spac :) A, boje sie bez kitu co bedzie z turami jak odkryje wiecej frakcji. Teraz tura idzie jakies 30s spokojnie. Na SSD, 8GB Ramu i i5-3470.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.