mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2013, 19:08 
Cytuj  
hmm ac wciaga :) jak juz sie zacznie robic te misje, plywac stateczkiem to nie jest zle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2013, 21:30 
Cytuj  
No kazde AC mnie tak wciagalo , nie moge sie doczekac AC V i tego jakiego ancestora bedzie eksploatowac , licze na WW 2 :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2013, 09:56 
Cytuj  
http://zoba.to/-/dualshock3-vs-dualshock4/


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2013, 17:14 
Cytuj  
zachciało się kopiować chujowe microsoftowskie rozwiązania...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2013, 18:33 
Cytuj  
alda udalo ci sie znalezc i rozjebac jakiegos man-of-war'a?
i czy pozniej mozemy zmienic shipa, czy tylko upgrejdujemy tego, ktory mamy?
brigi schodza na pare strzalow, jak wejdzie z mortara to juz w ogole baj baj (w chuj op jest jak na taka gre).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2013, 18:42 
Cytuj  
manowary sa na poludniu mapy i jak bedzie jeden to jestes kurewski szczesciarz bo zazwyczaj plywaja tam armady 2-3 manowary + obstawa 2-3 fregat i gunboaty srajace beczkami (mega wkurwiajace)

nie radze sie tam bawic bez upgradnietego jackdawa , glownie hull i chainshoty , bez tego dostaniesz pare broadsideow i nara , nie mowiac o legendary ships

jest cheap sposob na manowary , wyskakujesz z statku , wspinasz sie i rozpierdalasz zaloge a potem jeden shot z jackdawa i statek jest twoj :) , nie zawsze latwo jest to zrobic bo szybkosc statkow > ty

masz tylko jackdawa , jest pare misji gdzie dostajesz na chwile statek blackbearda ktory ma wygar 40 dzial (rozpierdala wszystko) i portugalska fregate


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2013, 18:50 
Cytuj  
Pro gameplay statkiem w AC4:
http://www.youtube.com/watch?v=XlV-ags3Tsg

Jakby ktoś się martwił, że skomplikowali i trzeba użyć więcej niż jednego przycisku to już nie musi. Ale śpiewają piosenki, samo się ceuluje, kilmacik piracki pierwsza klasa. Dalej też jest fajnie, postaci stoją w kółeczku ja w pierwszej części czekając na swoja kolej.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 gru 2013, 20:03 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Pro gameplay statkiem w AC4:
http://www.youtube.com/watch?v=XlV-ags3Tsg

Jakby ktoś się martwił, że skomplikowali i trzeba użyć więcej niż jednego przycisku to już nie musi. Ale śpiewają piosenki, samo się ceuluje, kilmacik piracki pierwsza klasa. Dalej też jest fajnie, postaci stoją w kółeczku ja w pierwszej części czekając na swoja kolej.

Oprawa audiowizualna fajna, ale wtf z ikonkami w które się celuje, brakiem ai, wodami które wyglądają niczym centrum miasta w godzinach szczytu i przedewsztkim - WTF z mechanikami i grindem niczym wyjetym żywcem z jakiegoś mmorpg modern themeparka?



PS. Dupka całkiem ładna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2013, 20:16 
Cytuj  
Ale walicie suchary. hehe Grałem w to Mendol z godzinę, dałem szansę bo tez lubię yarr, pomimo ze uważam tę serię za gówno. Wyszło słabo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2013, 20:21 
Cytuj  
no ja po pierwszej godzinie tez bylem srednio przekonany bo zawsze mnie wkurwialo to bieganie.
a juz skakanie po dachach i lapanie szant to jest w ogole jakies nieporozumienie.
czy zbieranie kawalkow, zeby jakies cheaty odblokowac (no kurwa).
ale plywanie po morzu jest calkiem niezle zrobione no i postrzelac mozna. story tez najgorsze nie jest.
combat chujowy jak w kazdym ac, ale chyba tego juz nigdy nie zmienia.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2014, 10:33 
Cytuj  
ten dodatek co się ukazał warty zakupu? Grałeś Mendol?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2014, 14:30 
Cytuj  
ee no jest dużo lepiej niż w "zwykłym" AC. Mi radochę daję sterowanie statkiem.
Bieganie po dżungli też dużo lepiej się sprawdza niż bieganie po mieście. Irytują tylko na max-a te kupki liści, w które można skoczyć.
Graficznie na PS4 miazgi nie ma, ale niektóre widoczki robią kolosalne wrażenie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 21:36 
Cytuj  
no ja się podjarałem - całkiem niezłe te piratowanie. Morze wygląda i czuje się całkiem nieźle. W końcu jakieś nowe Sid Meyers Pirates ;)
Sterowanie - ja pierdolę, przyklejalność tego człowieczka do wszystkiego co się da potrafi wkurwić na max-a. Przecież w tej grze ten kretyn potrafi się przykleić do skrzynki ze skarbem i uniemożliwić jej zlootowanie. Już nie piszę o takich oczywistościach jak pogoń za kimś kiedy zamiast biec ścieżką pomiędzy domami próbuje włazić na wszystko po drodze przez co pogoń (oprócz dachów) jest prawie niemożliwa. Najlepsze, ze identyczny zarzut miałem do AC, który wyszedł dobrych kilka lat temu - i dalej tego nie poprawili.
Walka to joke - co irytuje to podczas walki nasz cyrkowiec staje się kaleką - nie potrafi pokonać murku po kolana.
No i rozbudowujemy statek - a ten nam w ogóle się nie zmienia. Też porażka...

Story jest całkiem niezłe trzeba przyznać - zresztą temat piratów mało ostatnimi czasy wykorzystywany więc w sumie trzeba brać co jest.
Widoczki cudne - szczególnie morze na 50" z dźwiękiem DTS w tle. Aż muszę polatać za tymi szantami bo na razie mam dwie i mi w kółko to samo załoga śpiewa...
W cholerę rzeczy do zrobienia - mapy skarbów, polowania na duże rybki, jakieś azteckie/majowskie badziewia.
W każdym bądź razie jestem pod wrażeniem.

Chyba na razie najlepsza gra na PS4.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2014, 21:38 
Cytuj  
no ja probowalem latac za szantami ale wlasnie przez to zjebane sterowanie olalem.
zamiast skakac to sie schowa w sianie, albo wlasnie przyklei - ochujec mozna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 00:04 
Cytuj  
Jackdaw sie zmienia ale dopiero po elite , wtedy masz pozlacane okucia itd

polecam popsuc wszystkie legendary , dostajesz wtedy boost taranowania :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 09:21 
Cytuj  
wkurzaja mnie ceny upgrejdow. imo bez sensu troche to przywiazanie do jednego statku, na ktory musze wydac dziesiatki tysiecy zeby zrobic z niego cos lepszego.
na elite to nie wiem kurwa ile musialbym plywac ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 09:47 
Cytuj  
Hmmm mam jakieś AC3 - da się w to grać?:) skoro tak zachwalacie....


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 11:22 
Cytuj  
poprzednie AC mi się nie podobały. Ten ostatni ma morze i piratów - biegania po miastach gdzie sterowanie jest kompletnie zwalone jest mało.

Aldatha - na razie legendary rozwalił mnie 3 salwami. Podczas gdy ja mu zabrałem z 10%. Rozwaliłeś jakiegoś? Da się go splądrować czy tylko zatopić?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 sty 2014, 18:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Aldatha - na razie legendary rozwalił mnie 3 salwami. Podczas gdy ja mu zabrałem z 10%. Rozwaliłeś jakiegoś? Da się go splądrować czy tylko zatopić?


Nie da się splądrować , jakakolwiek próba abordażu to insta death , ale jak padna to zostawiają 20 k golda

nie polecam wyskakiwania na legendary bez elite hull i upgradnietego chain shota na max, ewentualnie 3 poziom hull jak dobrze umiesz nawigowac

kluczem jest to zeby mu wsiasc na dupe i sie jej trzymac , w przypadku HMS prince jest to trudne bo jest zwrotniejszy niz jackdaw ale z innymi mozna sobie poradzic , legendary sa bardzo slabe z tylu , jedyne co moga to srac mortarem ktory gowno robi generalnie i latwo ominac

to trwa dlugo bo legendary maja mnostwo hp

uwazaj tylko z tymi 2 statkami co proboja robic double broadside


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2014, 10:43 
Cytuj  
Jeszcze takie pytania.
Ze story dopiero dostałem dzwon i zrobiłem pierwszą misję nurkową.

Jest jakiś sposób na rekiny - tzn. czy jest coś w grze by je odstrzelić zamiast unikać?
2 skrzynki (w tym jedna z planem na elite upgrade) były stanowczo poza moim zasięgiem. Po drodze były beczki z powietrzem - rozumiem, że mam te beczki wykorzystać, dopłynąć otworzyć skrzynki i nie martwić sie powrotem, czy jest jakiś sposób by dzwon upuścić w innym miejscu (przycumować statkiem po drugiej stronie wraku?)

Bawiliście się mapa na Jackdaw? Podobno niezłą kasę z tego można robic. U mnie niestety nie chce się połączyć z tym zasranym uplay... Warto tym się zająć czy olać?

Co z aplikacją na iOS-a/androida? Czytałem tylko, że jest. Co ona daje?

Szczerze mówiąc dawno się tak nie podjarałem żadną grą. Co jest bardzo dziwne, bo próbowałem grać w AC (w ogóle mi nie podeszła), AC2 (olałem gdzieś po 10-20% story). W tym przypadku dokumentnie wyczyściłem dwa spore miasta (Havana, Nassau) ze wszystkich znajdziek. Klimat aż kipi w tej grze.

Mendol - mam już ze 20 szant ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.