mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:01 
Cytuj  
Dzis dla odmiany troche screenow z poczatkow Ultimy Online. :)
Warto wspomniec, ze gracze zainteresowani MMORPG byli wowczas zmuszani do wstawania o 3 w nocy ze wzgledu na slaba jakosc polaczenia modemowego oferowanego przez TPSA.

Screeny przedstawiaja odkryty przez nas "feature" w grze, pozwalajacy na doslownie wysadzanie w powietrze pobliskich graczy.

Obrazek

Obrazek

Nasze poczatki na Siege Perilous:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
... Create your own World, before it creates You ...


Ostatnio edytowano 8 maja 2005, 09:50 przez Beast, łącznie edytowano 6 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:02 
Cytuj  
A pamieta ktos animacje flashowe robione przez graczy? Chocby ta:
http://www.xanth.eu.org/uo/umesa.swf ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:23 
Cytuj  
ehhh pamietam te czasy ... az sie lezka w oku pojawia .. heh i pamietam jak jeszcze wtedy za malolata prawie bym matke o zawal serca nie przyprawil jak zobaczyla rachunek za telefon ....No i tak sie skonczyla moja przygoda z UO az do czasow stalego lacza :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:33 
Cytuj  
Xanth a ja znów przepiłem flasha z "POTAL POTAL" taka humoreska jak to spotyka się Diablo Korea-user z userem z UO. I nie wiem gdzie znaleźć :/ Jak ktoś wie o czym mówię proszę o linka.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:47 
Cytuj  
Nie moge uwierzyc ze graliscie w uo przez modem o 3 w nocy :] Troche szalone ale ta gra ma cos w sobie.Zreszta duzo osob uwaza ta gre za prehistorie lecz w Polsce ma duzo graczy i jeszcze wiecej shardow z roznymi udziwnieniami :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 15:59 
Cytuj  
eh wspomnienia , gdzie sie podzialy te mmogi ,...prawdziwe takie :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 16:16 
Cytuj  
Strangerrr u mnie to samo bylo tylko ze wtedy fppy po necie i mudy ;]
Matka byla w niebowzieta jak zaczeli wkoncu zakladac u nas sdi ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:07 
Cytuj  
wtf, wszyscy wiedza ze catskills to jedyny prawdziwy server polakow w uo.. przynajmniej tam sie wszystko zaczelo ;/

Ehh, sam mam taki obrazek ktory od jakiegos czasu mialem postnac, ehh wspomnienia, stare dobre czasy.. dumne noszenie bannera BoB nad glowa.. ;)


Obrazek


-ten po prawej w barwach ochronnych (fiolet i czerwien) to ja,
-czapka a`la merlin z broda i wunsaamy to Holgi,
...hmm gdzies jeszcze thalion? frogmaster? selen? juz nie pamietam..

-gdzies po lewej slawetny Albercik, nasz kochany "brat Polak" na zlecenie jedyny =O

...hmmm, ktos sie rozpoznaje na zdjeciu moze? ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 19:08 
Cytuj  
Mi niestety przepadly kultowe screeny ale znalazlem dwa.

Gatowanie ludzi na male wysepki gdzie wczesniej wgatowalo sie liche i poison elementale:

Obrazek



i drugi juz z klasycznego wysylania goscia do PKasa ze smokiem :)

Obrazek


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 10:35 
Cytuj  
Przepiekne screeny :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 16:19 
Cytuj  
Za parę lat będziemy z łezką w oku patrzeć na screeny z WoWa.

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 13:40 
Cytuj  
Za pare lat nasze oczy już nie będą potrafiły wypuścić łzy...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2005, 21:10 
Cytuj  
Pamietam jak kumpel pierwszy zalozyl SDI i zaczal sciagac patche do gry.. 2h czekania, potem zjadly go kurczaki :S

Moj ulubiony flash :)

http://www.cert-clan.com/yog/metaluohigh.swf


_________________
.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 13:45 
Cytuj  
Nno nie wiem o2.. kiedys byla nas garstka ;) teraz w mmo moze grac kazdy dzieciak =O nawet drama wtedy byla duzo bardziej cywilizowana, a mzoe po prostu idealizuje wspomnienia? ;)


BTW, ktos dopadl w koncu albercika? ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 16:03 
Cytuj  
Tak, Tux, ja go dopadłem :) Był w AC1, potem w DAoC z nami, teraz pojawia się w WoW, a wczoraj go spotkałem na spacerze z psami :) Mieszka ok. kilometr ode mnie i jakby znamy się dość dobrze od jakichś 20 lat :) Jeszcze grubo przed UO :)

Rzeczywiście granie przez modem to było coś nie do zapomnienia :) I podzielam opinię Tuxa, że Catskills było kolebką :) Screeny mi gdzieś czas zjadł, może coś się pałęta po jakichś zakurzonych CDR... Poszukam.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 18:38 
Cytuj  
Holger napisał(a):
Rzeczywiście granie przez modem to było coś nie do zapomnienia :) I podzielam opinię Tuxa, że Catskills było kolebką :) Screeny mi gdzieś czas zjadł, może coś się pałęta po jakichś zakurzonych CDR... Poszukam.


Alez nikt nie zaprzecza ze wszystko sie zaczelo na Catskills, bo sam jestem na prezentowanym przez Tuxa screenie (bodajze ten z halabarda ;) ).
Tylko niestety zostaly mi dwa screeny z tamtych czasow, reszta to juz podboje zespolu PK na Siege Perilous.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 22:40 
Cytuj  
Beast napisał(a):
Alez nikt nie zaprzecza ze wszystko sie zaczelo na Catskills, bo sam jestem na prezentowanym przez Tuxa screenie (bodajze ten z halabarda ;) ).
Tylko niestety zostaly mi dwa screeny z tamtych czasow, reszta to juz podboje zespolu PK na Siege Perilous.

Pozdrawiam.


Tam jeszcze, na tym screenie Tuxa, muszą być Noel i Silver, ale którzy to? :) Ja niestety moich screenów nie znalazłem... Wcięło.
Nota bene - ta chatka, przed którą stoimy została podarowana gildii Bractwo Krwi (co za durna nazwa!! :) ) przez 3 chłopaków z Krakowa, z których jeden nazywał się Soulcatcher :)

Beast - to chyba właśnie wasz PK team wynalazł te cholerne chain-blasting chests? Coś tak mi się pałeta po potylicy...

Fajne czasy...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 07:53 
Cytuj  
Holger napisał(a):
Beast - to chyba właśnie wasz PK team wynalazł te cholerne chain-blasting chests? Coś tak mi się pałeta po potylicy...

Fajne czasy...


Tak, to prawda!
Podczas zwyklych eksperymentow z mechanika gry zauwazylem, ze odpowiednio ustawione explosion potions wybuchaja lancuchowo.
Wraz z Karolem66 opracowalismy oraz przetestowalismy sposob przenoszenia gotowego ladunku ze soba i juz nie dlugo serwer Catskills nawiedzila seria poteznych wybuchow. Zabawa byla na prawde wysmienita, fora Ultimy Online wrzaly od zapytan graczy, a my sie dopracowalismy "wlasnego" patcha! ;)

Wspaniale czasy...


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:41 
Cytuj  
Dodac tez nalezy ze jak zdetonowalo taki ladunek pod drzwiami domku to one znikaly... a nie bylo wtedy lockdownow etc :)

Ja jednak najmilej wspominam trzy rzeczy:
"PKowanie gatem", "rekwirowanie statkow" i najazdy FA na nasza wyspe.
Dla mnie to byla kwintesencja UO :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2005, 12:06 
Cytuj  
Cytuj:
Mieszka ok. kilometr ode mnie i jakby znamy się dość dobrze od jakichś 20 lat

O o o, plecy ma =O


Cytuj:
Bractwo Krwi (co za durna nazwa!! )


wstydz sie =/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.