mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 18:17 
Cytuj  
Wlasnie kolesie aktywowali na 5 dni stare konta zamkniete kiedystam. Pogralem sobie chwile i chyba reaktywuje konto :>. Sporo zostalo dodane contentu, miedzy innymi 2 klasy ktore mozna wybrac dopiero jak sie dobije do 50siatki, nowe zony, zmiany kostiumow, pelerynki i koloseum (miejsce do pojedynkow pvp) :>.
Pozatym na horyzoncie jest juz CoV (City of Vilains) wprowadzajace pvp na serio (a jesli ktos sprawi sobie CoV bedzie mogl na przyklad budowac wlasna baze, instalowac w niej pulapki na ktore napotykac sie beda grupy probojace wykrasc "item of power" (posiadanie takiego itemu bedzie powodowalo ze baza bedzie dostepna dla zarowno grup vilainsow jak i herosow...)
Ogolnie duzo zmian sie szykuje i byc moze fajna napierdzielanka :>

juz.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2005, 19:19 
Cytuj  
z reaktywacja COH poczekam az CoV wyjdzie i zobacze jak to w praniu wyglada . Zapowiedzi to jedno a to co z nich wychodzi to z reguly druga sprawa :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 14:06 
Cytuj  
To nie zapowiedzi Str, to pokazy z E3.
Pozatym niebawem wszyscy dlugoterminowi subskrybenci CoH beda mogli sobiepograc w CoV :>

juz.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 15:34 
Cytuj  
aaargh nie pamietam loginu :[

CoH z pvp to niezla gratka.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 18:48 
Cytuj  
Ta, CoV moze byc rewelacja, na tegorocznym E3 wszyscy byli ta pozycja zachwyceni.

Koniec prymatu WoW/EQ2 ?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:43 
Cytuj  
Koniec prymatu WoW/EQ2

E tam, EQ2 nigdy nie wiodlo prymatu, bo byl WoW... A WoW w 80% zasiedlony jest przez mmorpgowych newbs, ktorzy poza nim swiata nie widza :\

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:54 
Cytuj  
...ktorzy poza nim swiata nie widza :\

A co najgorsze, stanie sie ich archetypem MMO.
Wystarczy ze zagraja w co innego to beda teksty typu:
"wtfomg why did i lose exp?!!11111oneoneone"
"Where can i get a quest?. I dont see any "?" above their heads."
"omfg!!!!! He killed me and i lost my sword, this game sucks..."


Sad but true...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:05 
Cytuj  
Cytuj:
Where can i get a quest?. I dont see any "?" above their heads


Bo to, że do tej pory znalezienie questa w mmorpgach graniczyło z cudem było git, co? ;)

WoW ma wady ale wprowadził pare ułatweń dla graczy, które raczej trzeba liczyć na plus.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:08 
Cytuj  
No dlatego WoW mi sie podobal, ale to jest gierka IMO bardziej dla nowych graczy. Dla mnie i paru osob (tzn. mozliwe ze wielu, ale te pare to chodzi mi o moja rozmowe z nimi) bylo odskocznia od ciezkich i trudnych MMO. Gralo sie milo bo wszystko bylo latwe czy latwiejsze.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:45 
Cytuj  
Przejrzyste to dobry wyraz.

Ale pewnie racja, może jest za łatwo... bo gdyby nie było to po co bym perspektywicznie zamawiał SWG Combo :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:49 
Cytuj  
Wlasnie, znasz jakis sklep co ma juz na stanie SWG: TEP?

EDIT: Polski.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 23:28 
Cytuj  
Dobra zeszlista z tematu, a tu mialo byc o bohaterach w plaszczykach z wielkim "S" na klacie.

Przy okazji slyszeliscie kiedys taka bzdurna afere - bodajze Marvel ( dla niewtajemniczonych komiksowy potentat od Spidermana, X-Men,Punishera i setek innych ) wytoczyl NCSoft powodztwo o naruszenie praw autorskich, pod zarzutem jakoby to NCSoft nie walczyl z upodabnianiem i nazywaniem avatarow graczy imionami i wizerunkiem istniejaych herosow z komiksow marvela... a nawet duzym do nich podobienstwem. Ciekaw jestem jak to sie skonczylo, bo podstawa prawna byla watla jak biceps Woodego Allena ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 00:13 
Cytuj  
Skonczylo sie zastosowaniem "naming policy" i niemoznoscia upodobnienia bohatera do znanych postaci z komiksow :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 02:00 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Wlasnie, znasz jakis sklep co ma juz na stanie SWG: TEP?

EDIT: Polski.


Ultima powinna miec od jutra na stanie SWG:TEP


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 06:51 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Skonczylo sie zastosowaniem "naming policy" i niemoznoscia upodobnienia bohatera do znanych postaci z komiksow :)

X.


I to mnie boli. Mam stałego nicka w MMO SF i był to zawsze Solo Rock.
A tu się nie da bo Solo to Han :evil:

btw. skusiłem się i zamówiłem ten uroczy combo pack :]

P.S.
Słowo harcerza, myślałem że to SWG forum... aleśmy zgubili wątek :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 07:44 
Cytuj  
kup teraz kilka książek na allegro. Czym więcej, czym grubsze i czym wolniej czytasz tym dłużej pograsz w SWG ;)

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 10:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kup teraz kilka książek na allegro. Czym więcej, czym grubsze i czym wolniej czytasz tym dłużej pograsz w SWG ;)


lol Marek a tak z ciekawosci kiedy ostatnio grales w SWG ? (mowie o conajmniej miesiacu gry a nie tygodniowym trialu )


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 10:43 
Cytuj  
jeszcze za czasów "super nowatorskiego i genialnego" systemu budowania postaci - czyli przed tymi CU i dodatkami.
Co nie znaczy, że złe wrażenia gdzieś się zgubiły.

SOE widać robi co może by uratować tytuł. MOże im to wychodzi, a może nie - nie chce mi się sprawdzać po raz kolejny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 10:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jeszcze za czasów "super nowatorskiego i genialnego" systemu budowania postaci .

:o
To teraz jest jakis inny?

X.

PS. Poprostu SWG nie jest napierdalanka taka jak WoW, to i sie niektorym nie podoba ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:01 
Cytuj  
Boszszsz... wy zawsze o jednym....

Ostatnio trafilem na stronke gdzie jeden z graczy mial postacie wygladajace jak np. Leeloo z 'Piatego Elementu' i kilku innych filmow/komixow. Nie dziwie sie pozwom w takim razie. Nie dziwie sie tez, ze Marvel wzasadzie nic nie wskoral.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.