mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 23:43 
Cytuj  
Wystartowaly zapisy na beta testy kolejnej sieciowej gry Turbine - Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Oprocz mozliwosci wziecia udzialu w beta testach, wszystkie osoby, ktore zdarza zapisac sie do 24 maja wezma udzial w losowaniu nagrod.

Moze wraz z rozpoczeciem beta testow splynie troche informacji o tej grze, bo jak sadze, nie tylko ja jestem nia zainteresowany. Miejmy nadzieje, ze tym razem Turbine zaserwuje nam mmo z krwi i kosci.

Wiecej informacji o beta testach, w/w nagrodach i linki do zapisow znajdziecie tutaj.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 23:57 
Cytuj  
Konrador, uprzedziles mnie :o .
W takim razie nie bede sie dalej produkowal.

Z dniem 10 maja ruszyly zapisy na bete Lord of the Rings Online i jednoczesnie cala witryna http://lotro.turbine.com/ zostala grutnownie przerobiona. Na stronie znajdziecie dokladniejsze informacje. Niestety, jest to beta amerykanska, dlatego lepiej nie podawac polskich adresow.

Szczegoly dotyczace bety europejskiej znajduja sie (podobno) tutaj: http://www.lotro-europe.com/ . Poki co strona sie nie wczytuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 23:58 
Cytuj  
Jakos po DDO ciezko mi zaufac im kiedy biora sie za mmo na licencji.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 00:28 
Cytuj  
A co, moze mmo nie na licencji im lepiej wyszly? *cough*AC2*cough* :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 00:32 
Cytuj  
Racja :[
I tak LotRO nie znajduje sie w moim top5 oczekiwanych gier, wiec moge sie tylko pozytywnie zaskoczyc.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 35
Dołączył(a): 18.03.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 07:18 
Cytuj  
Hej !
Niezbyt często wypowiadam się na tym forum - jednak bardzo dużo czytam :). News o LOTRO - czyli grze na którą czekam, zmusił mnie do pozostawienie swego komentarza ;).

Albowiem gra zapowiada się świetnie :]. I będę czekał na MEO... Znaczy LOTRO Beta z nadzieją.
Niedawno zostały "odkryte" crafting klasy - a chodziły plotki (i to na forum twórców od twórców, że craftingu raczej nie będzie - a jeżeli będzie to... ;)). Mimo wszystko ta część gry zapowiada się świetnie. Liczę także na to, że na E3 powiedzą, że "w grze będzie housing", bo ma być - ale dodany w "addonach". błeeee :P.

Ah, kiedy otworzą europejską stronę ! Kiedy podadzą "info" :>.

BTW: Na stronie "amerykańskiej" pojawiły się zdjęcia z "pre-show".

ObrazekObrazek


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 09:42 
Cytuj  
Coval napisał(a):
Konrador, uprzedziles mnie :o .
W takim razie nie bede sie dalej produkowal.

Z dniem 10 maja ruszyly zapisy na bete Lord of the Rings Online i jednoczesnie cala witryna http://lotro.turbine.com/ zostala grutnownie przerobiona. Na stronie znajdziecie dokladniejsze informacje. Niestety, jest to beta amerykanska, dlatego lepiej nie podawac polskich adresow.

Szczegoly dotyczace bety europejskiej znajduja sie (podobno) tutaj: http://www.lotro-europe.com/ . Poki co strona sie nie wczytuje.

fakt stronka nie dziala ale jest sposob: proxy;)

Wchodzimy na tego linka http://www.secure-tunnel.com/?CFID=5400729&CFTOKEN=17458663 (proxy) i w ramce ponizej tego napisu FREE ANONYMOUS SAFEBAR wpisujemy adres stronki na ktora chcemy sie wbic. (czyli www.lotro-europe.com/beta-singup.php) Stronka zadziala na 100%


_________________
The Cas71gator

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 10:08 
Cytuj  
Cytuj:
Eligibility to win a prize is restricted to legal U.S. residents age 18 or older. Employees of Turbine and The Saul Zaentz Company (d/b/a Tolkien Enterprises, "SZC"), and members of their households, are excluded from participation.


Win pizes!!! ;P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 10:26 
Cytuj  
czekasz na to kon? , marginalne pvp (nawet w faq widac ze nie bardzo chca sie tym zajmowac) ,gameplay zywo przypominajacy DDO (instanced , grupowanie , questy) , kolejna pve based gra , omg malo ich ? :roll:

zapisalem sie ale wielkich nadzieji sobie nie robie ze bedzie to hit (najwiekszy lol ze dalej z uporem maniaka nazywaja ddo mmorpg )


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 11:01 
Cytuj  
ja już zdaje się wspominałem, ale nie zaszkodzi powtórzyć :)

mnie ta giery się absolutnie nie spodoba
przyczyna jest prosta: brak opowiedzenia się za Mordorem - jedyną prawdziwą stroną konfliktu śródziemia

pisali szybką ściemkę, że może w przyszłości jako expansion pack dodadzą możliwość grania po stronie Mordoru ... taa, a ja jestem CEO codemasters :wtf:


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 12:46 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zapisalem sie ale wielkich nadzieji sobie nie robie ze bedzie to hit (najwiekszy lol ze dalej z uporem maniaka nazywaja ddo mmorpg )

Ok, to ja się tym razem nie zapisuje, żeby zwiększyć twoje szanse ;) Jakby co dasz spróbować :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 12:58 
Cytuj  
Ja tam zapisalem sie na amerykanskiej i europejskiej stronie :)

Bardzo interesuje mnie ten tytul wiec mam nadzieje ze mnie wybiora

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 15:18 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Aldatha napisał(a):
zapisalem sie ale wielkich nadzieji sobie nie robie ze bedzie to hit (najwiekszy lol ze dalej z uporem maniaka nazywaja ddo mmorpg )

Ok, to ja się tym razem nie zapisuje, żeby zwiększyć twoje szanse ;) Jakby co dasz spróbować :D


hehe , zapisz sie pogramy razem
bylbym bardzo zdziwiony jakby mnie wybrali :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 17:23 
Cytuj  
Po tym co zobaczylem w DDO mam nadzieje, ze w LOTRO bedzie podobnie rozwiazany combat. Wtedy nawet samo PvE w swiecie Tolkiena + marginalne PvP byloby fajne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 17:45 
Cytuj  
Niby się zapisałem, ale bardzo wątpię, żeby mnie przyjęli :x


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 21:30 
Cytuj  
No dobra, zapisałem się. I pewnie jak zwyklę się dostanę. Zawsze tak jest jak mi nie zależy ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 22:57 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Zawsze tak jest jak mi nie zależy ;)

Raczej zawsze, kiedy szukaja ludzi wg przedzialow wiekowych ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 03:40 
Cytuj  
Ciekawe czy bedzie doggy humping ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 11:47 
Cytuj  
Dla wszystkich "milosnikow" DDO.

How much of the game (chodzi o LOTRO) is instanced?
The majority of the game will occur in open, persistent scape. We anticipate 10-20% of the world will be instanced in one fashion or another.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2006, 12:03 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Po tym co zobaczylem w DDO mam nadzieje, ze w LOTRO bedzie podobnie rozwiazany combat. Wtedy nawet samo PvE w swiecie Tolkiena + marginalne PvP byloby fajne.


HEHE
mysle ze potrzeba Ci solidnej dawki gank , zlupienia corpsa i griefniecia mounta na koniec , obnizasz sobie poprzeczke :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.